"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Agresivita a bezohľadnosť Rómov z Novej Lesnej nepozná hranice

V sobotu 16.júla v reštaurácii penziónu Mlyn vo Veľkom Slávkove (www.penzionmlyn.eu) skupina agresívnych Rómov z Novej Lesnej nereagovala na upozornenie servírky (16 rokov) Frederiky I., že už je záverečná a majú opustiť podnik. Následne ju na to podnapití Rómovia brutálne fyzicky napadli a spôsobili jej zranenie hlavy (prasknutie lebky) v dôsledku čoho je v súčasnosti na pozorovaní v Popradskej nemocnici. Zarážajúce na celej veci je, že po zásahu policajných hliadok z Popradu a Vysokých Tatier sa vo veci začalo formálne konať, zatiaľ bez konkrétneho výsledku, až po podaní trestného oznámenia nemocnicou v Poprade a po intervencii vedúceho penziónu. Je vysoko pravdepodnobné, že Rómovia z Novej Lesnej, známi svojimi konexiami, budú ovplyvňovať a mariť priebeh vyšetrovania tohto trestného činu.
Rómska rezidencia v Novej Lesnej

Z tohoto dôvodu bude potrebné sledovať aký bude ďalší priebeh a výsledok vyšetrovania.

Nejedná sa o prvý prípad agresivity Rómov z Novej Lesnej o ktorých je všeobecne známe, že patria ku kaste zbohatlíkov vlastniacich luxusné rezidencie a mohutné terénne autá, s ktorými jazdia neprimeranou rýchlosťou, ohrozujúc obyvateľov obce a najmä malé deti. Obyvatelia Novej Lesnej by radi dosvedčili, keby nemali strach, ako ich títo Rómovia doslova terorizujú hlučnými „bašávelmi“ a diskotékami trvajúcimi do neskorých hodín a ako pasívne a bez zjavnej nápravy skončí každé privolanie policajnej hliadky, nakoľko títo „VIP-RÓMOVIA“ majú mimoriadne dlhé paprče prostredníctvom úplatných a úlisných advokátov schopných ovplyvňovať prokuratúru a súdy.

Názornou ukážkou tejto symbiózy dvoch parazitných subjektov, Rómov a štátnych inštitúcií, je prípad 16 ročného Lukáša Korenka z obce Švábovce, ktorého agresívny Róm (z Inej neďalekej obce z tohto regiónu) na Oktávii idúcej neprimeranou rýchlosťou zrazil 3 metre od prechodu priamo v obci keď chlapci po konzumácii niekoľkých pív oslavovali víťazstvo našich hokejistov na Majstrovstvách sveta v roku 2002. Róm z miesta nehody ušiel a vrátil sa až po tom, čo zistil, že na mieste nehody stratil evidenčné číslo motorového vozidla. Okresný súd v Poprade páchateľa odsúdil najprv k nepodmienečnému trestu v trvaní  13 mesiacov. Zúfalým rodičom, ktorí prišli o jediného syna, matka páchateľa nehody arogantne oznámila, že jej syn do basy nepôjde aj keby mala predať všetky majetky. A tak sa aj stalo. Advokát Tibor B. známy z nekonečného príbehu kauzy popradského sudcu JUDr. Miroslava R., prípad úspešne zvládol a Krajský súd v Prešove na základe jeho odvolania proti prvostupňovému rozsudku argumentujúc, že chlapca nezrazili priamo na prechode ale 3 metre od neho, dosiahol zmenu rozsudku na podmienečné odsúdenie k 6 miesiacom a de fakto z obete urobil páchateľa, ktorý si dovolil pred usmrtením bezohľadným Rómom vypiť na počesť našich hokejistov niekoľko pív. Takéto praktiky až príliš pripomínajú časy kedy príslušníci pohraničnej stráže zastrelili narušiteľa niekoľko metrov  na rakúskom území a následne ho pretiahli na naše územie. Každý seriózny znalec by potvrdil, že v prípade Lukáša  by pri rýchlosti vozidla a jeho brzdnej dráhe došlo k rovnakým následkom  a vzdialenosť tri metre od prechodu bola nepodstatná, pretože keby aj bol priamo na prechode nehode by sa nedalo zabrániť.

(Poznámka autora: O Rómoch na Slovensku je všeobecne známe, že máloktorý z nich pracuje a napriek tomu poberajú od štátu sumy o akých sa radovým čestným pracujúcim Slovákom ani len nesníva a nie bezdôvodne sa o nich traduje od čias socializmu, že sa „rodia“ už ako invalidní dôchodcovia a profesionálni zneužívatelia sociálneho systému. V súčasnosti to vylepšili už aj o zneužívanie sociálneho systému členských krajín EÚ obzvlášť Veľkej Británie  kam s obľubou chodia tehotné Rómky rodiť deti a takto vyrábať nových občanov Comonwelsu už  s nárokmi na štedré finančné dávky prináležiace občanom Veľkej Británie.)

Každý slušný občan si kladie otázku dokedy bude taký neúnosný stav pretrvávať a dokedy bude naša polícia plytvať peniazmi daňových poplatníkov v „hone na čarodejnice“ presne podľa  Orwela v podobe sledovania tzv. extrémistov z radov Slovenskej pospolitosti a iných (údajne sa má jednať o sumu 2 milióny eur, nehovoriac o nákladoch na asistenciu ťažkoodencov a pohotovostných jednotiek pri každej akcii Ľudovej strany Naše Slovensko, Slovenskej pospolitosti, alebo nedávnom neprimeranom zásahu mnohopočetného komanda, ktoré prepadlo dom profesionálneho vojaka len preto lebo bol zberateľom vojenských  historických artefaktov.) Paradoxne na sledovanie nedávno prepusteného Mela podozrivého z niekoľkých vrážd polícia už voľné kapacity a finančné prostriedky nenašla.  Je poľutovania hodné, že peniaze na ochranu slušných a pracujúcich ľudí sa v tomto štáte nikdy  nenájdu.

Dozrel čas

          aby sme my, občania slovenskí nahlas povedali: dosť bolo týrania zo strany zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov z vysokej politiky a ich predvoja – nimi vychovaných neprispôsobivých Rómov. Je čas, aby sme svoj osud zobrali do vlastných rúk. Nie je možné, aby tieto dve skupiny donekonečna nás okrádali, parazitovali na nás, znižovali našu životnú úroveň a likvidovali tento národ. Nedovoľme týmto agresívnym a bezohľadným jednotlivcom z radov Rómov, aby sme boli donekonečna ich obeťami.  

Vladimír Pavlík


    Facebook
             
Hlavná stránka