"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dokedy budú polícia a prokuratúra v emisnej kauze vystupovať ako ponížení sluhovia arcizločincov a arcizlodejov z vysokej politiky?


Na tejto stránke bol 9. januára 2010 uverejnený článok pod nadpisom: Trestné oznámenie na Fica, Kaliňáka a Magalu. V sťažnosti voči zamietnutiu tohto podnetu uznesením vyšetrovateľa Prezídia Policajného zboru, Úradu boja proti korupcii, Odboru boja proti korupcii Bratislava bol aj ďalší dôkazový materiál od bývalého vyšetrovateľa Šáteka pod názvom: Emisná zločinecká skupina so štátnou pečaťou, k čomu sa prokuratúra vôbec nevyjadrila, aj keď jej to vyplývalo zo zákona.

          Je neuveriteľné, že v tejto republike sa rozkradli stovky a stovky miliárd, no prakticky nikto nebol potrestaný, lebo nebol porušený zákon. Tak sa pýtam: aký súhrn zločincov, zlodejov, parazitných darmožráčov, hoviad a kráv, riadi tento štát? Dokedy si tieto zberby, z nás občanov, budú robiť p..u, či považovať nás za nesvojprávnych hlupákov? Dnes, keď súhrn treťotriedneho ekonomického diletanta a špičkového ekonomického zločinca Ivan Mikloš chce štátnu kasu naplniť aj systémom zdierania nás, občanov, ktorí sme tu nič neukradli, tak sa pýtam: prečo mu nechýbajú ukradnuté miliardy od konkrétnych zbojníkov z káuz emisií a mýta? Alebo zločinci a zlodeji pravicoví a ľavicoví si pri okrádaní občanov rozumejú ako jedna rodina? Čo tak zmeniť text ústavného sľubu pre tieto parazitné a darmožráčske zberby na takýto text: „Sľubujem na svoju zločineckú, zlodejskú, parazitno – darmožráčsku a protislovenskú česť, že budem poctivo kradnúť a zbíjať presne tak, ako to robili moji predchodcovia od novembra 1989. Plniť si budem len tie povinnosti, z ktorých budem mať výhody len ja, moja rodina, či zlodejskí komplici.“

Takže sa začítajme do autentického dokumentu: Uznesenie Okresnej prokuratúry Bratislava 1 a mimo iného sa pýtajme, či skutočne Fico, Kaliňák a Magala o príprave a realizácii tohto zločinu skutočne „nevedeli“? Neskôr bude uverejnené aj uznesenie ohľadom mýtnej kauzy.

Vladimír Pavlík  

Uznesenie Okresnej prokuratúry Bratislava 1 vo formáte PDF


Súvisiace články: Trestné oznámenie na Fica, Kaliňáka a Magalu
             
Hlavná stránka