"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Agentka Stasi bola blízkou priateľkou Dzurindovho a Ficovho politického tútora

         Pred štyrmi mesiacmi sa v Paríži stretla úzka skupina ľudí, o ktorých možno povedať, aj keď sú v úzadí, že majú mimoriadne veľký vplyv na politiku a ekonomiku na tejto planéte. Jednou z tém ich stretnutia bola aj téma možných celosvetových sociálnych nepokojov s následným obvinením, že za všetko zlo môžu opäť Židia. Hovorilo sa tu aj o období vzniku fašizmu a nacizmu v Nemecku, čo tomu predchádzalo – a na čom si vtedajšia fašistická a nacistická ideológia a propaganda budovala svoju stratégiu na presvedčenie nemeckého národa nielen o svojej pravde, ale aj v ukázaní na hlavných vinníkov – Židov.

Na tomto stretnutí sa analyzovala situácia z rokov 2008 – 2009, a bola vyslovená otvorená kritika na niektorých politikov z radov samotných Židov, ktorí svojim politickým a ekonomickým konaním prispievajú k šíreniu celoplošnej nenávisti voči Židom. Hovorilo sa tu aj o súčasnom 23. predsedovi vlády Luxemburska J. C. Junckerovi. Možno práve z tohto prostredia dostali dotyčné noviny informácie, že jeho dôvernou priateľkou bola agentka komunistickej tajnej služby Stasi, Uta Felgner, čo aj 30. novembra 2009 uverejnili.


Čitateľom predkladám tri fotokópie, na jednej z nich je aj Mikuláš Dzurinda v súdružskom objatí  s dotyčným luxemburským premiérom Junckerom. Ako autorovi obsiahlej kauzy diamantovej bane v JAR mi bolo niekoľkokrát potvrdené, že menovaný Jean Claude Juncker je o tejto kauze informovaný, dokonca v Luxembursku bol vytvorený internetový portál, ktorý sa snažil túto kauzu prekrúcať. No nielen to. Dokonca to zašlo tak ďaleko, že z verejnej telefónnej búdky v celom Luxembursku sa nejde dovolať na moje telefónne číslo na Slovensko.

 Pokiaľ Petr Cibulka už dlhé roky na svojich internetových stránkach tvrdí, že bývalé KGB a Stasi hrajú významnú úlohu v rámci Európskej únie, tak teraz tu predkladám jedno z potvrdení tejto teórie. Najhoršie na tom ale je, že Jean Claudie Juncker bol v druhej polovici januára 2010 dokonca opätovne zvolený za šéfa Eurogroup samotnými ministrami financií eurozóny na ďalších 2,5 roka. DOKONCA JEDNOHLASNE!!!

 Takže sa pýtajme: môže takýto človek každý mesiac predsedať schôdzkam skupiny  ministrov financií eurozóny, na ktorých sa zúčastňujú aj zástupcovia Európskej komisie a Európskej centrálnej banky?  Na čele Eurogroup stojí Juncker už päť rokov. Jeho ostatný dvojročný mandát mal vypršať na konci roka 2009, no po vstupe Lisabonskej zmluvy do platnosti, ktorá predlžuje mandát šéfa Eurogroup na 2,5 roka, sa muselo konať nové hlasovanie.

Vladimír Pavlík

 

Hlavná stránka