"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Fašisti a extrémisti ktorí neprekážajú Alojzovi Hlinovi

Miesto úvodu: Poznáte tento vtip? Alojz Hlina sa stal primátorom Bratislavy. Ako prvý krok adresoval občanom Bratislavy takúto výzvu: „ Žiadam všetkých občanov Bratislavy, ktorí majú besných psov, aby ich prišli zaevidovať do mojej kancelárie. Kto tak neurobí, bude zastrelený a pes prísne potrestaný. Pokiaľ niektorí majitelia takýchto psov majú v hlavách toľko hliny ako ja, nech ma kontaktujú v mojom druhom zamestnaní v Kocúrkove, kde pracujem ako piaty zástupca náčelníka siedmej koľaje.“

Malý človek vyrastie, chorý človek vyzdravie a hlupák od narodenia hlupákom ostane

Asi takto by bolo možné tým jemnejším spôsobom charakterizovať tzv. občianskeho aktivistu Alojza Hlinu, kedysi poníženého a zaslepeného mečiarovskeho fanatického ozembucha. Prvý krát som ho videl osobne v akcii 18. septembra 2010, keď ĽS – Naše Slovensko organizovala druhú púť k soche Svätopluka. Neviem čo je na tom pravdy, ale povráva sa, že tento tzv. občiansky aktivista, aby zviditeľnil svoje meno, tak sa inkognito premenoval na Alojz Hnojový Rozvážač Hlina, čo by mohla dosvedčovať aj kopa hnoja vykydaná na mieste, kde boli účastníci dotyčnej púte, keďže práve v ten deň bolo uzamknuté hradné nádvorie. Ako typický súhrn magora a diletanta, ktorému neprekáža židovský fašizmus cez ekonomiku zo strany Svetovej banky a MMF, ako aj ekonomický fašizmus členov ponovembrových vlád a parlamentov páchaný na veľkej časti slovenských občanov, či ponížených lokajov týchto fašistických elementov z väčšiny slovenských médií, príliš úboho vyznel jeho plagát, na ktorom boli namaľované dve nohy obuté v tzv. kanadách, pod ktorými boli nasledovné texty: „kým stoja v hnoji je to ešte v pohode...“ a „keď budú stáť v krvi už je zle.“ Samozrejme, že tieto dva texty boli namierené proti ĽS – Naše Slovensko.

Zaujímavý je aj mediálny priestor, ktorý tento šašo dostáva. O SME-tiaroch sa tu nejdem vyjadrovať, no za pozornosť stojí komentár internetového portálu Pravdy, ktorý citoval jeho pomätené bludy na adresu Mariána Kotlebu a ĽS – Naše Slovensko. „Im sa zapáčilo sem chodiť, to je nebezpečné. To je nebezpečné, pokiaľ sa takým ľuďom zapáči chodiť pred parlament. Tu ich je vidieť, tu sa ľudia o nich zaujímajú.“ A komentár webového portálu Pravdy, kde bolo toto prezentované, bol ukončený takouto vetou: „Priebeh povolebného zhromaždenia neonacistov na mieste monitorovalo približne 50 členov bezpečnostných zložiek...“, odvolávajúc sa na správu TASR. Nezaujímam sa o to, aké  kreatúry riadia TASR, ale vidím tu jeden priepastný rozdiel medzi informáciami od TASR a SITA. Práve táto druhá agentúra dokázala k dotyčnej akcii vydať správu bez použitia výrazov „pravicoví extrémisti“ či „neonacisti“, preto bol diametrálny rozdiel medzi tými periodikami, ktoré prebrali správu z TASR a tými, ktoré prebrali správy od SITA.

Za akých fašistov a extrémistov kope Alojz Hnojový Rozvážač Hlina?

Takže sa odrazme od § 421 Trestného zákona Podpora a propagácia skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd občanov. V odseku (1) sa píše: „Kto podporuje a propaguje skupinu osôb, ktorá násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov. A začnime sa pýtať: Spolupodieľal sa Kotleba spoločne so Slovenskou pospolitosťou a ĽS - Naše Slovensko na príprave a realizácii nejakých zákonov, ktoré potlačili a potláčajú základné práva a slobody občanov na rozdiel od zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov? Dohnal Kotleba spoločne so Slovenskou pospolitosťou a ĽS – Naše Slovensko na rozdiel od zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov nezanedbateľný počet občanov k sociálnym samovraždám? Spolupodieľal sa Kotleba spoločne so Slovenskou pospolitosťou a ĽS – Naše Slovensko na duševnom vraždení státisícov nevinných slovenských občanov na rozdiel od zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov? Spolupodieľal sa Kotleba spoločne so Slovenskou pospolitosťou a ĽS – Naše Slovensko na zločinoch proti ľudskosti voči slovenským ženám takým spôsobom, že im cez ekonomiku bránili a bránia rodiť deti na rozdiel od zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov? Prečo Alojz Hlina nikdy otvorene tieto fašistické zločiny politikov nekritizoval na rozdiel od Kotlebu, Slovenskej pospolitosti a ĽS – Naše Slovensko? Nie je Alojz Hlina vedomým spolupracovníkom a spolupáchateľom skutočných fašistov a extrémistov z ponovembrových vlád a parlamentov na Slovensku? Vystupuje Alojz Hlina na verejnosti ako svojprávny Alojz Hlina, alebo vystupuje na verejnosti ako Lojzík „Vymetený“ Hlina?

Bolo by zaujímavé sledovať, pokiaľ by si ĽS – Naše Slovensko začala súdnou cestou brániť poškodzovanie dobrého mena zo strany TASR a Pravdy, že boli verejne označení za neonacistov. Aké dôkazy by tieto dve periodiká predložili? S radosťou by som si počkal aj na zdôvodnenie Alojza Hlinu, ako by vysvetľoval obrázky a texty na svojom tzv. protestnom transparente ktorý držal na dotyčnom zhromaždení? Mne osobne by nerobilo žiadny problém preukázať, že v krvi nestojí ani Kotleba, ani Slovenská pospolitosť, ani ĽS – Naše Slovensko, ale členovia ponovembrových vlád a parlamentov, židovskí lichvári s fašistickým cynizmom zo Svetovej banky a MMF ako aj ich komplici z väčšiny slovenských médií. Veru tak, taká je realita, Lojzík „Vymetený“ Hlina.

Vladimír Pavlík  

             
Hlavná stránka