"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Takzvaní antifašisti vo fašistickom rúchu

Pred troma týždňami som uverejnil závažný dokument pod nadpisom: Prečo fašizoidný Figeľ neprekáža SME, Plus 7 dní, KDH, farizejom zo židovských náboženských obcí a im podobným? Kladný vzťah Jána Figeľa k veliteľovi POHG a masovému vrahovi Otomarovi Kubalovi bol tak dôkazovo preukázaný, že som očakával nielen tvrdé reakcie, ale aj odsúdenie Jána Figeľa po politickej línii, ako aj výzva všetkých tých tzv. antifašistov, aby sa k tomuto verejne vyjadril, keďže všetci ako jedna rodina sa odbavujú na ĽS – Naše Slovensko či Občianskom združení Slovenská pospolitosť, pokiaľ sa jedná o prirovnávanie k fašizmu či extrémizmu. Keďže odpoveďou bolo mlčanie, ktoré považujem za ich súhlas s jednaním dotyčného politika, som nútený konštatovať, že slovenskí fašisti a extrémisti sú mimoriadne silní. Majú politickú a ekonomickú moc, podporuje ich väčšina slovenských médií, kadejaké parazitné spolky v cudzom žolde, ba dokonca požehnanie vo forme mlčania prišlo aj od židovských náboženských obcí.

          Jednému z ich predstaviteľov som 17. júla 2010 napísal a odoslal list tohto znenia: Vážený pán Steinhubel, pripravujem obsiahly dokument o židovských pokrytcoch a farizejoch, ktorí vulgárne, cynicky a drzo parazitujú na nevinných obetiach holokaustu, či iným spôsobom postihnutých židovských občanov, ktorý bude postupne uverejňovaný na www.necenzurovane.cwahi.net a ktorého súčasťou bude aj článok pod nadpisom: Úcta a obdiv pre statočného židovského občana Juraja Fischera (posielam kópiu článku uverejneného v októbri 2009), ako aj stretnutie Jána Figeľa s fašistickými pohrobkami v Sydney v prvej polovici roka 2000, pri tabuli SLOVENSKÍ MUČENÍCI, kde je aj meno Otomara Kubalu, veliteľa POHG a masového vraha, keď menovaný politik ignoroval protesty tam prítomných veteránov II. svetovej vojny, čo je známe aj židovským obciam na Slovensku.

Mám na Vás nasledovné otázky: Prečo židovské náboženské obce si nedokázali zastať a podporiť pána Juraja Fischera v jeho oprávnených nárokoch? Nebol jeden z dôvodov aj ten, že pán Juraj Fischer pred novembrom 1989 nekolaboroval s komunisticko-fašistickými a eštebácko-fašistickými zberbami na rozdiel od niektorých židovských občanov?

Prečo slovenskí Židia mlčia ohľadom kauzy Jána Figeľa? Je to z farizejstva a politickej vypočítavosti? Alebo sa stotožnili s Jánom Figeľom, čím prakticky rehabilitovali masového vraha Otomara Kubalu? Prečo slovenskí Židia doteraz verejne neodsúdili židovských bankárov a veľkopriemyselníkov, ktorí finančne podporovali Hitlera? Majú vôbec takýto Židia morálne právo skrývať sa za obete nevinných mučeníkov holokaustu svojich židovských spoluobčanov? List považujte za otvorený a jeho text bude súčasťou niektorej časti pripravovaného dokumentu.

Na list som doteraz nedostal odpoveď, čo taktiež o niečom svedčí. Aj z toho dôvodu zastávam názor, že je nanajvýš aktuálne, aby som uverejnil genézu vzniku ponovembrového fašizmu a extrémizmu, prečo a za akým účelom vznikli po novembri 1989 z viacerých politických strán organizované sofistikované fašistické skupiny realizujúce neľudské pokusy na nevinných slovenských občanoch, keď dokonca sociálne samovraždy považujú za súčasť ekonomických reforiem. Čierna duša Adolfa Hitlera v horúcom pekle musí žiariť radosťou nad tým, ako sa aj cez ekonomický sofistikovaný fašizmus bez koncentračných táborov a plynových komôr môžu likvidovať starí a nevládni, ťažko zdravotne postihnutí, teda všetci tí neprodukujúci. Vulgárna fašistická a nacistická sterilizácia sa vymenila za bránenie slovenským ženám cez ekonomiku rodiť deti, ako aj doplnenie fyzickej smrti o smrť duševnú alebo duševné vraždenie.

Paradoxné na všetkom tomto je, že skutočnými a jedinými bojovníkmi proti týmto fašistom a extrémistom, ako aj ich prisluhovačom zo slovenských médií a kadejakých pochybných spolkov sú dva subjekty: Občianske združenie Slovenská pospolitosť a Ľudová strana – Naše Slovensko.  

Vladimír Pavlík            


Súvisiace články: Neberte nám sochy: http://svornost.org/?p=1191"
             
Hlavná stránka