"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ivan Mikloš prehovoril o diamantovej bani v JAR

        miklos Tak sa nám pán Mikloš konečne vyjadril ku kauze diamantovej bane v JAR. 13. októbra 2009 odpovedal na www.aktualne.sk na otázky čitateľov. Dve z nich sa týkali aj dotyčnej kauzy. Najskôr to bola otázka pod značkou Laco Kapusta: Prosím o odpoveď a žiadne vyhýbanie sa. Ako vidíte budúcnosť diamantovej bane v JAR, ktorá patrí/patrila Slovenskej republike? Aká bola vaša účasť pri rozkrádaní tejto bane? Kolujú vo verejnosti rôzne informácie. Nikto ešte na túto otázku neodpovedal.

         Odpoveď Ivana Mikloša: Viď odpoveď na otázku užívateľa s nickom Igor 321.

         Otázka od Igor 321: Príjemný deň, pán Mikloš, čo si myslíte o pánovi Vladimírovi Pavlíkovi, ktorý vás vo svojich článkoch spája s podvodom na pána Jozefa Petrova v kauze diamantovej bane v JAR? Ďakujem za odpoveď.

         Odpoveď Ivana Mikloša: Myslím si, že pán Pavlík by mal vyhľadať lekársku pomoc.

         Toľko teda z „vyčerpávajúcej“ odpovede pána Mikloša. Takže, vážení čitatelia kauzy diamantovej bane v JAR: máte pocit, že táto kauza je vymyslená? Máte pocit, že tie dokumenty nie sú autentické, ale sú falošné? Ozaj, prečo slovenskí politici nie sú schopní (ochotní) ohľadom tejto kauzy urobiť tlačovú konferenciu, kde by bol prítomný aj generálny prokurátor, kde by dokázali, že táto kauza je nepravdivá a vykonštruovaná? Za koho Ivan Mikloš a jemu podobní považujú slovenských občanov? Alebo si myslia, že všetci sú tak blbí, ako oni sú múdri?

         Záverom chcem pripomenúť, že táto kauza bola uverejnená aj za účelom zistenia reakcií slovenských občanov – teda, či naši občania sú skutočnými občanmi. Pokiaľ Vám politici tvrdia, že nie sú peniaze na dôchodky, sociálne účely, pre ťažko zdravotne postihnutých, lekárov, učiteľov, výrobných pracovníkov v štátnych podnikoch, poľnohospodárstve, ako aj v ostatných profesiách, tak im pripomínajte a pýtajte sa ich, kde sú tie každoročné zisky z dotyčnej diamantovej bane? A ešte niečo: aj počas krízy je dostatok financií – lenže, to by museli vládnuť slušní a čestní politici, ktorí by nesmeli kradnúť a šafáriť.

Vladimír Pavlík

Hlavná stránka