"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

        

Justiční kriváci ponížene a harabinovsky nadhodnotili „dôstojnosť a česť“ štátneho teroristu Mečiara

         Bývalý minister spravodlivosti a terajší predseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin, nominovaný ĽS-HZDS, je neuveriteľnou raritou verejne tvrdiacou, nielen v rámci Slovenska, ale pravdepodobne v celej Európskej únii, ktorý verejne propagoval a propaguje ako politika európskeho formátu Vladimíra Mečiara, a to aj napriek tomu, že sa jedná o špičkového ponovembrového štátneho teroristu v rámci Slovenskej republiky. A z titulu svojej funkcie predsedu vlády je to asi jediný prípad v rámci Európy. Pokiaľ by som mal nezvratné dôkazy s lekárskym dobrozdaním, že Štefan Harabin je nesvojprávny, dokonca odkázaný na pomoc opatrovníka určeného štátom, tak nad tým mávnem rukou. Samozrejme, toto mávnutie rukou by platilo aj v prípade jeho priateľského vzťahu s Bakim Sadikim. Lenže realita je iná. Zatiaľ žiadne lekárske konzorcium nedeklarovalo, že by sa malo jednať o nesvojprávnu osobu, ktorá by nemala byť zodpovedná za svoje skutky. Taktiež usudzujem, že za svojprávneho ho považuje aj Súdna rada a prezident Gašparovič, ktorí odobrili a potvrdili jeho zvolenie za predsedu Najvyššieho súdu SR.

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá?

         Niet o tom najmenších pochýb, a realita to dokazuje, že Mečiar a Harabin úspešne smerujú k tomu, že súdnu moc sa im nielenže darí úspešne privatizovať, ale z nej aj postupne robia súkromnú spoločnosť na svoj vlastný obraz. Najväčšou tragédiou a nešťastím ale je, že títo ponížení sudcovskí lokaji, v drvivej väčšine odkojení komunisticko-fašistickou ideológiou, ktorí podľa mňa predstavujú desaťpercentnú menšinu, nielen justíciu ovládajú, ale aj bezbreho likvidujú každý názor, ktorý nepasuje do ich zvrhlého myslenia. Dôvod je jediný. O stave slovenskej justície totiž rozhoduje najzločineckejší, najzlodejskejší, parazitno-darmožráčsky, štátnoteroristický a žiadny osoh neprodukujúci, odpad slovenského národa - slovenskí politici.   

         A tak som sa v denníku SME zo 17. 9. 2009 v článku pod nadpisom: Elektra Mečiarovi zarába. Na súde - dočítal, že 16. 9. 2009 Krajský súd v Bratislave ocenil česť šéfa HZDS, v skutočnosti „česť“ zločineckú, zlodejskú a štátno-teroristickú na takmer 50-tisíc eur, keď mu mal ublížiť rozhovor s Vojtechom Tkáčom v týždenníku Plus 7 dní z mája 2004, ktorý vtedy povedal, že „financovanie vily Elektra je jedna virtuálna realita“. Hovoril aj o tom, že Mečiar nevie dokázať, ako príjmy na jej financovanie nadobudol. Týždenník sa Tkáča pýtal aj na jeho dávnejší výrok, že Mečiar má mať zdravotné problémy a „jeho priateľmi sú tabletky“. Túto otázku Tkáč viac v rozhovore nekomentoval.

         Sudcovskí kriváci na Krajskom súde v Bratislave ale rozhodli, že tieto vyjadrenia vyvolali u bežného čitateľa dojem, že Mečiar financoval vilu Elektra z nepoctivých zdrojov a že je duševne chorý. Senát zmenil pôvodný rozsudok okresného súdu, ktorý týždenníku dvakrát prikázal, aby sa Mečiarovi ospravedlnil, ALE NEPRIZNAL MU ŽIADNE ODŠKODNENIE. Krajský súd uznal zásah do Mečiarových práv, čím „došlo k zníženiu jeho vážnosti a dôstojnosti“. Ukázalo sa, že neoboľševický kvázi senát reprezentovaný krivákmi z Krajského súdu v Bratislave sa opäť úspešne zhostil práčky na neoprávnený finančný prospech pre zločinca, zlodeja a štátneho teroristu Vladimíra Mečiara.

         Ako súčasť tohto článku prikladám kópiu autentického doporučeného listu poslaného 23. 10. 2006 poslancom Národnej rady SR za SMER, SNS, HZDS, ako aj Vladimírovi Mečiarovi a Kataríne Tóthovej. Zároveň sa pýtam: má Vladimír Mečiar vôbec nejakú česť a dôstojnosť? Má on vôbec právo na ochranu dobrého mena? Ako vidieť z rozsudku, kriváci z Krajského súdu v Bratislave povýšili štátny terorizmus, zbojníctvo a paranoju Vladimíra Mečiara nad zákon, pokiaľ sa to porovná s mojím autentickým listom, ktorého tri strany sú súčasťou tohto článku.

Vladimír Pavlík 

 


Príloha:
Vladimír Pavlík, Orlové 75. 017 01 Považská Bystrica

Orlové 22. 10. 2006

Národná rada Slovenskej republiky,
pre 78 zločincov a štátnych teroristov z HZDS, SNS a Smeru
Námestie A. Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Zakladateľ a krstný otec ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar,
Zakladateľ a krstný otec marenia vyšetrovania štátneho terorizmu Vladimír Mečiar,
Zločinec a štátny terorista Vladimír Mečiar,
Tzv. profesorka práv Katarína Tóthová,
Plus 76 zločincov a štátnych teroristov z HZDS, SNS a Smeru,

svojou zbabelosťou, idiotizmom, pohŕdaním so zákonmi, ako aj opätovným kladným vzťahom k štátnemu terorizmu dňa 19. 10. 2006 ste len potvrdili, že Národná rada SR je naďalej zločineckou a štátnoteroristickou inštitúciou. Ako aj to, že HZDS, SNS a Smer sú politické subjekty zločinecké, štátnoteroristické a zavrhnutiahodné. Čo v skutočnosti viedlo tzv. profesorku práv Katarínu Tóthovú, keď navrhla nehlasovať o návrhu poslancov KDH za zrušenie Mečiarových amnestií ohľadom únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho? Odpoveď je jednoznačná. Bol to strach z pravdy.

V paranoidnom a dezinformačnom vystúpení k tejto kauze zo strany Vladimíra Mečiara sa ukázalo, že v Národnej rade SR sedí jeden z najodpornejších netvorov v krátkej histórii samostatného Slovenska.

Vladimír Mečiar, verejne vás obviňujem, že v snahe zabrániť vyšetreniu štátneho terorizmu, ste ako predseda vlády založil v októbri 1995 zločineckú skupinu, v ktorej spolu s vami boli vtedajší minister vnútra Hudek. vtedajší riaditeľ SIS Lexa, vtedajší generálny prokurátor Vaľo, ako aj vtedajší dozorujúci prokurátor Vlachovský. Z ministerstva vnútra, generálnej prokuratúry a SIS ste urobili zločinecké a štátnoteroristické organizácie, ktorými sú až do dnešnej doby. Vyzývam vás, braňte sa súdnou cestou! Celý život ste bol len zbabelým hovnom, preto aspoň raz urobte výnimku

Vladimír Mečiar, je, alebo nie je pravdou, že ste pred psychiatrami urobil výpoveď, v ktorej ste tvrdil, že to ste nebol vy. kto na verejnom mítingu HZDS 11. 10. 1995 v Banskej Bystrici vyhlásil, že bude mariť a zasahovať do vyšetrovania únosu prezidentovho syna? Že to mal byť váš dvojník, ktorého za účelom diskreditovania vašej osoby vytvorili kresťanskí demokrati?

Vladimír Mečiar. je, alebo nie je pravdou, že ste pred psychiatrami urobil výpoveď, v ktorej ste tvrdil, že v známom telefonickom rozhovore medzi Hudekom a Lexom z októbra
1995, kde sa mimo iného hovorí, ako vyšetrovateľ Vačok, za účelom zmarenia vyšetrenia únosu prezidentovho syna zo strany HZDS, bude kopnutý do gúľ, čo sa aj realizovalo, ste psychiatrom tvrdil, že sa nejednalo o hlasy Hudeka a Lexu? Že sa malo jednať o spravodajskú hru pripravenú kresťanskými demokratmi, ktorí si na toto mali najať humoristov a imitátorov Skrúcaného a Piška, ktorí v dotyčnom rozhovore napodobnili hlasy Hudeka a Lexu?

Vladimír Mečiar, vo vašom vystúpení ste tvrdil, že vyšetrovatelia žiadali od mafiánského bossa Mikuláša Černáka dôkazy na vás a Lexu, „lebo inak „zhnije vo väzení". Mali ste tým na mysli kresťanských demokratov, ktorí vtom období ministerstvo vnútra riadili. Dovoľte mi preto, aby som vám niečo pripomenul.

Mám dosť dôvodov si myslieť, že za istú dobu vášho predsedovania slovenskej vlády bol Černák pod ochranou nielen HZDS, ale aj ministerstva vnútra a SIS. Dovoľujem si vám niečo pripomenúť. Dňa 24. septembra 1997 sedeli v hale bratislavského hotela Danube traja členovia slovenského podsvetia. Mikuláš Černák tu pozval na stretnutie Róberta Holuba, ktorý tu prišiel aj so svojim osobným strážcom Štefanom Fabiánom. Hoci hotel bol v tom čase monitorovaný dostatočným množstvom policajtov v civile, ako aj príslušníkmi SIS, do haly prišiel nájomný vrah, ktorý výstrelmi ťažko zranil Róberta Holuba a jeho osobného strážcu Štefana Fabiána zastrelil. Paradoxne, na Mikuláša Černáka nestrieľal. Ešte väčším paradoxom bolo, že tam prítomní členovia polície a SIS, keď oboje tieto zložky vtedy riadili nominantí HZDS, nechali nájomného vraha v pokoji odísť.

Ťažko zraneného Róberta Holuba previezli na bratislavské Kramáře. Hoci, Vladimír Mečiar, aj vášmu psovi v Elektre by bolo napadlo, že s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou bude snaha na dokonanie vraždy Róberta Holuba. Napriek tomu bol tento umiestnený do takej izby, ku ktorej po rebríku sa dalo dostať na strechu a cez okno ho zbraňou zlikvidovať, čo sa aj zrealizovalo. Hoci toto všetko bolo známe aj polícii a tajným službám, hoci tu bola reálna možnosť chytiť nájomného vraha priamo pri čine, ktorý na tisíc percent nemal s KDH nič spoločné, neurobili sa žiadne opatrenia. Vedome sa neurobili. Jeden z dôvodov bol aj ten, že Róbert Holub sa stal nebezpečný pre rezešovský klan. Ozaj, Vladimír Mečiar, kto v tom období riadil políciu a SIS? Kresťanskí demokrati to predsa neboli. Dokonca si dovolím predpovedať, komu najviac záleží na smrti Mikuláša Černáka. A dopredu vás upozorňujem, že sa nejedná ani o kresťanských demokratov, ani o Vladimíra Pálka, či Daniela Lipšica.

A ešte niečo, Vladimír Mečiar. Ako som už vyššie napísal, tvrdil ste, že vyšetrovatelia pod vedením kresťanských demokratov chceli na Černákovi dôkazy proti vám. Povedal ste to dňa 19. 10. 2006 vo svojom poblúznenom vystúpení v Národnej rade SR. Paradox, náhoda, či spoločné myslenie, keď o deň neskôr, 20. 10. 2006 Mikuláš Černák v záverečnej reči pred Okresným súdom v Prešove vyhlásil, že vo väzení je len preto, že odmietol napriek nátlaku ministra vnútra Vladimíra Pálka vypovedať proti expremiérovi Vladimírovi Mečiarovi a bývalému riaditeľovi SIS Ivanovi Lexovi. No nieje to dojemné?

Čo sa týka vraždy Roberta Remiáša, vy ste jeden zo spolupáchateľov. Lebo urobiť zo zločinca a štátneho teroristu zastupujúceho prezidenta, to sa mohlo stať len v zločineckej a štátnoteroristickej Slovenskej republike. Keby od septembra 1995 Ministerstvo vnútra SR. ako aj Generálna prokuratúra SR boli skutočne nezávislé, nie politickými prostitútkami vo vašich službách, nikdy by sa nemohlo stať, aby ste beztrestne mohol dopredu hovoriť a neskôr realizovať marenie vyšetrovania štátneho terorizmu. Nebyť týchto súhrnov zločinnosti nezákonností, Robert Remiáš mohol žiť! Aký to paradox, keď o všetkých týchto reálnych faktoch a udalostiach ste nejako pomlčal.

Prekvapilo ma, že ste ešte pozabudol obviniť KDH zo zavraždenia Jána Duckého. Ozaj, pre koho tento nebožtík, keď bol vo vysokej politike, koho to vlastne finančne dotoval? Kresťanskí demokrati to zaručene neboli. Dokonca kresťanskí demokrati nevynašli a ani nezačali používať fingované faktúry.

 

               Vladimír Pavlík

         


Hlavná stránka