Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Neukojená bohorovnosť neukojeného hraboša Haščáka z Penty

         Zločinci a zlodeji z KSČ, ŠtB a KGB už v druhej polovici 80. rokov sa cieľavedome pripravovali nielen na pretransformovanie do nových ekonomických podmienok a profesií, ale aj na cieľavedomé rozkradnutie štátneho majetku v krajinách bývalého socialistického bloku. Neskoršia realita nám ukázala, ako si pri tomto rozkrádaní tento najzločineckejší a najzlodejskejší odpad, tí skutoční rodičia a starší súrodenci fašizmu a nacizmu dokázali porozumieť aj s bývalými ideologickými nepriateľmi zo Západu. Medzi najstrašnejší a najneľudskejší príklad nám môže poslúžiť vydrancovanie bývalého Sovietskeho zväzu práve takýmito zberbami v úzkej spolupráci so sionisticko-židovskými zberbami. Neskôr sa dokonca neštítili siahnuť aj na sociálne istoty žijúcich veteránov II. svetovej vojny!!!

Oplodnená a vyliahnutá Penta

         Aj vybrané kruhy z KSČ a ŠtB v bývalej Československej socialistickej republike sa na túto situáciu dlhodobo pripravovali. Súčasťou týchto príprav bolo aj vytypovanie dorasteneckých kádrov, ktoré po odbornom a ideologickom vyškolení v Rusku a Číne mali potom hájiť ekonomické záujmy týchto kruhov. Ukázalo sa, že tieto vytypované vyklonované jablká nepadli ďaleko od stromu, alebo, že žiaci sú hodní svojich učiteľov. Sem možno zaradiť aj istého Jaroslava Haščáka, médiami nazývaného ako finančného žraloka z Penty. Zaujímavé veci ohľadom tejto „podnikateľskej“ eštebácko-kágebáckej zbojníckej zberby som opublikoval v tretej časti dokumentu na www.bohemia.htmlplanet.com pod názvom: V mene vyšších štátnych záujmov, v mene KGB a ŠtB.

         Priamo zlatý život mali za osemročného vládnutia pravicových sadisticko-fašistických tyranov a vrahov z SDKÚ-DS, KDH, SMK a ANO. Úplne oprávnene sa aj na nich vzťahuje výrok Larsa Christensena z Danske Bank, ktorý 18. 4. 2006 pre agentúru Reuters povedal, citujem: „POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU“.

Zajac a Penta    

         Obdobne zlaté časy pre haščákovsko-penťácke zberby nastali taktiež za vlády ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca. V prvej polovici októbra 2002 bol na internete uverejnený dokument pod názvom: Staro-nová vládnuca garnitúra na Slovensku: kto sú a čo pripravujú, od autora danielk@gtsi.sk. O ministrovi Zajacovi sme sa mohli dočítať aj toto:

         Ministerstvo zdravotníctva získal Rudolf Zajac. Pochádza z hrmotno-lopotnej židovskej rodiny. Jeho matka bola tiež lekárka a taká fanatická a militantná komunistka, že ju údajne prezývali Lenin v sukni. Synátor je zas pre zmenu radikálny krajný liberál. Deti, samozrejme, nemôžu byť zodpovedné za postoje a činy svojich rodičov, ale niekedy sa nemožno zbaviť dojmu, akoby boli niektoré rody priam prekliate: len samé krajné, militantné a dogmatické postoje, len nič vhodné a akceptovateľné normálnymi ľuďmi. Aby sa prebojoval na televízne obrazovky, Zajac v súčinnosti s lauderovcami použil aj priam aziatsky rafinovanú lesť: v relácii Televízie Markíza „Na telo“, v ktorej vystupoval (alebo presnejšie mal vystupovať) pred voľbami jeho predchodca v úrade Roman Kováč, sa zrazu zjavil na obrazovke aj Rudolf Zajac, pričom mu bol poskytnutý väčší priestor ako proponovanému účastníkovi diskusie, úradujúcemu ministrovi zdravotníctva Romanovi Kováčovi. Ten, keď sa spamätal z prvého šoku zo svojho zneužitia, konštatoval, že je to vlastne „Na telo“ nie jemu, ale Zajacovi.

         Keďže nomenklatúrni komunisti a im slúžiace tajné služby v prednovembrových socialistických režimoch mali zločiny a zlodejstvá priamo v náplni svojej práce, pričom sa drzo a farizejsky schovávali, ako s obľubou tvrdili, za preliatu krv robotníckej triedy, ba dokonca sa aj samopasovali za ochrancov robotníckej triedy, nemožno sa čudovať, že nimi oplodnené a vyklonované dospivovsko-haščákovské zberby len pokračovali a pokračujú v ich špinavých metódach. Keď Dzurindova vláda začala vytvárať súkromné zdravotné poisťovne, ale aj lekárne, predstavitelia Penty sa začali stávať až príliš silnými akcionármi a hráčmi, ktorí dokážu ovplyvniť aj samotný politický systém pre svoj vlastný prospech a zisk. Samozrejme aj zásluhou toho, že pravicoví politici vedome nevytvorili priestor na konkurenčné prostredie. Bolo jasné, že Pente a im podobným zberbám ide len o biznis a neoprávnený zisk, ktorý si drzo vytvárali z povinných odvodov, ktoré tam, samozrejme, podľa zákona, pravidelne, každý mesiac, pritekali.

         Finančný poradca Roman Scherhaufer to v denníku SME z 23. 1. 2008 vystihol úplne realisticky, keď v článku: Zdravotné poistenie potrebuje reformu, mimo iného napísal aj toto: Je jasné, že odvody sú dane, a tie nemôžu pretekať cez súkromné zdravotné poisťovne ako ich výnosy. Hlavným zodpovedným za súčasné problémy zdravotných poisťovní je predchádzajúca vláda. Nevytvorila reformu, ale paškvil“. Reaguje tým na vyhrážky vlastníkov súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera z Penty, keď slovenská vláda zakázala vyplácať dividendy zo zisku akcionárom súkromných zdravotných poisťovní. Drzá, bohorovná, samoľúba a zlodejská Penta si vyčíslila škody na 15 miliárd korún, ktoré v návrhu tzv. predarbitrážnej výzvy žiadala od slovenskej vlády. Premiér Fico to samozrejme odmietol a nazval to výpalníctvom a vydieraním.   

Sofistikovaní fašistickí vrahovia

         Treba otvorene povedať, že nielen zdravotné reformy boli paškvilom. Ešte horším paškvilom, presne v intenciách vulgárneho a drsného fašizmu a nacizmu, ale už sofistikovaného, sa stali sociálne a ekonomické reformy. Preto sa ani nemožno čudovať, že súčasným hovorcom Penty je Anton Danko, bývalý hovorca na  Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR, za ministrovania pravicového sadisticko-fašistického tyrana a vraha Ľudovíta Kaníka. Ako hovorca dotyčného ministerstva dokázal obhajovať zločiny proti ľudskosti páchané napríklad na baníckych invalidoch, čo musel neskôr naprávať Ústavný súd SR. 

         V Nočných dialógoch slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenie chýbajú peniaze!!! Škoda len, že nejako pozabudol povedať, že z tých rozkradnutých stoviek a stoviek miliárd, o ktoré bol štát okradnutý nielen v mene zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov, alebo nimi samotnými, ale aj kadejakými kágebácko-eštebáckymi zberbami a Pentami, by títo nevinní ľudia nemuseli predčasne zomierať. A ešte niečo: položme si napríklad otázku, či z tých odvodov, ktoré išli do súkromných zdravotných poisťovní, vrátane do súkromnej zdravotnej poisťovne zbojníckej Penty, keď si takto tvorili bezprácny zisk, koľko prístrojov na záchranu nevinných občanov by si z takýchto bezprácnych ziskov súkromných zbojníckych zdravotných poisťovní mohli zakúpiť slovenské nemocnice? KTORÝ PONOVEMBROVÝ MINISTER ALEBO POSLANEC NÁRODNEJ RADY SR MI NA TOTO ODPOVIE, A ZÁROVEŇ SA VEREJNE OSPRAVEDLNÍ SLOVENSKÝM OBČANOM?   

         Predstavte si, vážení čitatelia, že by som sa rozhodol, že odkúpim Haščákove rodinné sídlo postavené v najlukratívnejšej časti Bratislavy, ktoré by chcel predať trebárs za 200 miliónov korún. Pri podpisovaní zmluvy by som mu navrhol, aby mi požičal 200 miliónov, ktorými by som mu potom zaplatil za jeho rodinné sídlo. Zdá sa vám to nenormálne či absurdné? Takže si pripomeňme, ako sa v drvivej väčšine zločinci a zlodeji z vysokej politiky, ekonomiky, tzv. podnikateľských kruhov, organizovaného zločinu, alebo bankárskych kruhov dostávali k štátnym majetkom pri ich prechode do súkromných rúk. Miesto toho, aby zaplatili takým kapitálom, ktorý nie je súčasťou slovenských bánk, a ktorý by priniesol Slovensku finančný a ekonomický zisk, miesto toho zobrali úvery zo slovenských bánk, ktoré nielen zväčša nesplatili, ale ešte vytunelovali najlukratívnejšie časti podnikov, ľudí pripravili o prácu, a zbytky zadĺžených podnikov potom predali zahraničným majiteľom. Skúsme si teda porátať zisky takýchto zločincov a zlodejov, ale aj kruté dopady na nevinných občanov z toho vyplývajúce, a nechápavo pri tom len krútiť hlavami. Nezabudnime si taktiež položiť otázku: aké tupohlavé hovädá, protislovenskí vlastizradcovia a chrapúni v tom období tvorili a schvaľovali zákony? Koľko komunistického, fašistického, eštebáckeho a kágebáckeho cynizmu obsahujú konštatovania orgánov činných v trestnom konaní, prokuratúr a súdov, že pri tomto VEDOMOM ROZKRÁDANÍ, TUNELOVANÍ A DRANCOVANÍ SA NESTAL ŽIADNY TRESTNÝ ČIN, LEBO VŠETKO PREBEHLO V SÚLADE SO ZÁKONOM!!!???

Slovo na záver

         Ak si niekto naivne myslí, že v spore Roberta Fica a Penty ohľadom súkromných zdravotných poisťovní háji Fico záujmy radových občanov, tak sa jedná o kardinálny omyl. V realite sa totiž jedná o stret dvoch silných skupín. Na strane jednej pretransformované komunisticko-fašistické a zločinecko-zlodejské zberby patriace k ficovcom, mečiarovcom a slotovcom, a na strane druhej kágebácko-eštebácke a zlodejské rano-kapitalistické zberby z Penty, majúce spoločné záujmy s pravicovou zberbou z SDKÚ-DS, KDH a SMK.

Vladimír Pavlík          

Hlavná stránka