Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Fico a Tomanová si opäť porozumeli

        (fikcia spojená s realitou)

         Z reproduktoru v kancelárii Roberta Fica sa ozve hlas riaditeľky jeho kancelárie: „Súdruh Fico, je tu ministerka práce súdružka Tomanová. Môžem ju pustiť?“
Fico: „Nech vstúpi“.
Tomanová: „Česť práci, súdruh Fico“.
Fico: „Česť práci, súdružka Tomanová, posaď sa. S radosťou ti oznamujem, že aj v roku 2008 budeme plnohodnotnými zadkolezcami a služobníkmi Svetovej banky, zahraničných investorov, ako aj našich sponzorov z podnikateľských kruhov. Nebude to ale zadarmo. Preto som si ťa zavolal, lebo tohoročné kritériá máme omnoho tvrdšie, ako v roku 2007“.
Tomanová: „Veľmi dobre ti rozumiem, súdruh Fico. Som pripravená na to, aby  telesne a zdravotne postihnutí, ako aj ich opatrovatelia mali aj v roku 2008 možnosť ukázať, čo všetko ešte dokážu vydržať, a čo všetko ešte môžeme na nich odskúšať. Dzurinda, Mikloš, Kaník, Zajac, ako aj naši sionisticko-židovskí reformátori zo Svetovej banky budú opäť na nás hrdí. Veď sa jedná len o taký parazitný odpad, ktorý nielenže  už nič neprodukuje, ale aj drzo parazituje na našom štedrom pravicovo-ľavicovom sociálnom systéme. Vlado Mečiar nám oprávnene vyčíta, že nebyť tých štedrých sociálnych dávok a štedrých opatrovateľských príspevkov, mimochodom, najvyšších v Európe, už mohol mať postavenú ďalšiu Elektru. Aj Janko Slota už mohol mať nové a moderné osemdesiatmiestne lietadlo, aj Jurkovi Širokému by sa zišli dve miliardy naviac. Fašizmus, a jeho rodič a starší súrodenec – komunizmus – mali dostatok spôsobov na to, ako sa s takýmito neproduktívnymi a neprodukujúcimi parazitmi dá zatočiť. A my, pretransformovaní komunisticko-fašistickí zločinci, dnes už sofistikovaní, pod novým menom – sociálni demokrati – im predsa nebudeme robiť hanbu“.
         Fico: „Hovoríš mi zo srdca, súdružka Tomanová. Chcem ťa ubezpečiť, že Jurko Široký škodovať nebude. Jeho odvaha, morálka, charakter a vlastenectvo, keď za bývalého režimu dokázal nabonzovať aj na vlastnú matku v mene socialistických a eštebáckych ideálov, v mojich očiach je to akt hrdinstva a občianskej statočnosti. Preto som sa ho rozhodol odškodniť. Pokiaľ si doteraz o tom nevedela, tento pracovitý a čestný podnikateľ, ktorý denne pracuje až 26 hodín, teda, o celú hodinu viac ako Vlado Mečiar, je mimo iného aj podpredsedom predstavenstva firmy Váhostav. A Jurko Široký bude cez túto firmu z nazbíjaných miliárd stavať za súkromný kapitál slovenské diaľnice, kde zároveň tieto miliardy aj preperie. A štát mu to potom bude tridsať rokov splácať aj s bohatými úrokmi. Už chápeš, súdružka Tománová, že Fico nie je žiadna štvrtá boľševická trieda“.
Tomanová: „Veľmi dobre ti rozumiem, súdruh Fico. My, pretransformovaní komunisti už nepatríme do kategórie ortodoxných a nevzdelaných komunistických ozembuchov. Sme vzdelaní, ovládame cudzie jazyky, z komunisticko-fašistických zločinov sme dokázali urobiť ekonomické reformy, a sprostým Slovákom stačí nasľubovať aj postavenie mostov cez rieky, ktoré vôbec neexistujú. Všetko nám zožerú“.
         Fico: „Prejdime ale k veci, súdružka Tomanová. Aby sme mohli byť plnohodnotnými zadkolezcami tých, ktorí spolu s nami nenávidia Slovensko a jeho občanov, urobili si z neho spolu s nami dojnú kravu pre svoj blahobyt a blahobyt svojich blízkych, keď koncentračné tábory z éry hitlerovského fašizmu a nacizmu sa nahradili tzv. ekonomickými reformami, kde miesto splynovania si ľudia sami siahnu na život, preto aj v roku 2008  musíme splniť omnoho náročnejšie kritériá. Bohatší musia byť ešte bohatšími, chudobní musia ostať ešte chudobnejšími, a čo je najdôležitejšie kritérium, musíme navodiť takú situáciu, aby v roku 2008 zomrelo  aspoň o 40 000 dôchodcov, starých a nevládnych, ako aj ťažko zdravotne postihnutých viacej, ako v roku 2007. Uvažujme spolu, súdružka Tomanová. Nebude sa musieť vyplácať 40 000 dôchodkov. Keďže mnohí z nich sú aj ťažko zdravotne postihnutí, ušetríme aj na opatrovateľských príspevkoch. Taktiež si musíme nájsť nejakú výhovorku, že aj v tomto roku sa opatrovateľom miesto zvýšenia opätovne znížia príspevky. Očakávam, že niektorí z nich by mohli zo stresov aj skapať, a že niektorí ťažko zdravotne postihnutí by si mohli siahnuť aj na život. Možno predpokladať, že takto by sme tu mohli ušetriť minimálne 40 miliárd. To je už pekný peniaz, z ktorých by sa dalo vyčleniť nielen na postavenie ďalšej Elektry pre Vlada Mečiara, ale hneď na dve. Jano Slota mimo nového osemdesiatmiestneho lietadla by mohol navyše sprivatizovať aspoň 30% Žiliny, súčasťou ktorej by boli dve fontány, kde miesto vody by tiekla borovička“.
         Tomanová: „Počula som, súdruh Fico, že Svetová banka a sponzori Smeru nás nabádajú hlavne k šetreniu  na starých občanoch v dôchodkovom veku, ako aj na telesne a zdravotne postihnutých, ale aj na ľuďoch žijúcich v hmotnej núdzi. Majú vedecky vyskúšané, že s hladným žalúdkom sa zomiera omnoho ľahšie ako s plným žalúdkom. Dokonca s hladným žalúdkom sa aj ľahšie a bez stresov siaha na život. Častokrát si kladiem otázku, prečo takéto skupiny parazitných a neproduktívnych občanov musia mať takéto výhody?“    
         Fico: „Úplne s tebou súhlasím, súdružka Tomanová. Len si predstav tú drzosť, že koľkí z takýchto neprodukujúcich darebákov sa ešte dokážu aj obohatiť. Ako ti je známe, spolu s Mečiarom, Slotom, Kaliňákom a policajným prezidentom Packom  sme iniciovali vznik tzv. kontajnerovej polície, ktorá pracuje v hlbokom utajení, ktoré navrhol Vlado Mečiar, keď sa dostal do štvrtého štádia paranoje. Jej príslušníci sú prezlečení za bezdomovcov a žobrákov. V tomto utajení sa im podarilo zmapovať, koľko starých a neprodukujúcich Slovákov, častokrát aj detí,  sa prehrabáva v kontajneroch, a zadarmo, bezpracne, získavajú obživu. Preto sme sa na tajnom stretnutí s Ivanom Miklošom a Ľudvom Kaníkom dohodli, že budú musieť odvádzať daň z nálezného. Kontajneroví policajti im budú rozdávať tlačivá, do ktorých si budú zapisovať, čo z kontajnera vytiahnú a použijú na svoju potrebu. Týkať sa to bude nielen zbytkov jedla, ale aj oblečenia či iných vecí. A pekne, raz do roka, budú musieť z toho odviesť daň“.
         Tomanová: „Lenže, súdruh Fico, je tu aj ďalší problém. Aj ty si sa spravodlivo rozhneval, keď tí fašisti zo Slovenskej pospolitosti rozprestreli 17. novembra 2007 veľký transparent s textom – Stop sociálnym samovraždám spôsobeným zločincami ponovembrových vlád. Bude treba prijať zákon, že každý kto spácha tú sociálnu samovraždu, bude musieť byť trestne stíhaný za napomáhanie samovraždy sebe samému. A bude to treba považovať aj za hanobenie slovenskej štátnosti a kolaboráciu s Maďarmi. Veď aj Janko Slota to tak vyslovil na koaličnej rade, no a potom spadol pod stôl, lebo sa nemohol udržať na nohách“.
         Fico: „Chápem tvoj spravodlivý hnev, súdružka Tomanová. Škoda, že na Slovensku nemôžu fungovať nové garnitúry partizánskych pomstiteľov, podobných tým, ktorí v Divine v máji 1945  postrieľali desať jej občanov. Veď tí by s tou Slovenskou  pospolitosťou urobili krátky proces. Nepochybujem o tom, že nielen im, ale  aj tomu ich  odpornému transparentu by sa nejaké tie guľky ušli. Garantujem ti, že nedovolím, aby tieto partizánske elity boli niekým spochybňované. Proti takým nielen tvrdo zakročím, ale nechám vyvlastniť aj ich myslenie v mene Slovenskej socialistickej republiky“.
         Tomanová: „Úplne s tebou súhlasím, súdruh Fico. Pevne verím, že úlohy dané nám Svetovou bankou, zahraničnými investormi a našimi sponzormi nielen splníme, ale aj prekročíme. My, komunistickí kapitalisti nikomu nič zadarmo nedáme. Veď čo by potom ostalo nám, poctivým politikom, poctivým privatizérom, poctivým bankárom... Nielen my, ale aj oni majú predsa právo na slušný a dôstojný život“.
         Fico: „Takže si pripime, súdružka Tomanová. Pripime si na Slovensko komunisticko-kapitalistické, sadisticko-fašistické, štátno-teroristické, privatizačno-zbojnícke, kde plody hojnosti nech sú len pre vyvolených bývalých komunistov, eštebákov, udavačov, ako aj organizovaný zločin, biele goliere, konkurzné mafie, našich pravicových priateľov, ktorých musíme naoko odsudzovať, cudzí kapitál, našich sponzorov, tzv. národniarov typu Mečiara a Slotu, štátnych teroristov, ktorí z únosu urobili samoúnos, presne podľa vzorca, ako keď Flašík vodu na Coca Colu premieňal. Nech sú Leninom, Stalinom, Gottwaldom, ŠtB a KGB požehnané naše dve najmilovanejšie čísla, päťka a deviatka, lebo hovoriť piate cez deviate musí byť našim prvoradým cieľom.  A pripime si aj  na mňa, samojediného a nenahraditeľného Roberta Fica. Nech naša tvrdá, komunisticko-kapitalistická päsť  dopadne na každého, kto by chcel nám v tomto brániť. Hor sa do práce, do nových a tvorivých činov a zajtrajškov, súdružka Tomanová“.

Vladimír Pavlík

Hlavná stránka