Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Fakturanti z vysokej politiky

         Denník SME priniesol v sobotu 29. decembra 2007 obsiahly rozhovor s bývalým prezidentom Slovenskej republiky Michalom Kováčom, ktorý vyvolal búrlivé reakcie v  zločinecko-zlodejskej a štátno-teroristickej organizácii HZDS. Mnoho ľudí, keďže nepoznajú to čo poznám ja, dokonca týmto reakciám uverilo, a bývalého exprezidenta obviňovalo, že sa snaží toto hnutie očierniť. Rozruch vyvolalo najmä jeho konštatovanie, citujem: „Mečiar ma presviedčal, že potrebuje Lexu, aby mu nakradol peniaze, pretože budú predčasné voľby a pokladňa HZDS je prázdna“. Na otázku redaktorov – Povedal doslova nakradne?- Michal Kováč odpovedal: „Áno. A ešte dodal, že keď mu nakradne peniaze, potom ho kopne do riti. Ostal som ako zmrazený“. 

Potvrdzujem výroky Michala Kováča

        Čitatelia tejto internetovej stránky majú jedinečnú príležitosť dostať do rúk nezvratný dôkaz, ako takéto sofistikované zbojstvo vo svojich ponovembrových začiatkoch fungovalo. Keďže sa písal rok 1991 a Vladimír Mečiar sa len postupne zapracovával do kategórie politického zločinca, zlodeja, ako aj neskoršieho zakladateľa štátneho terorizmu, v paranoji to v tom období možno dotiahol len do druhého stupňa, no ako sa neskôr ukázalo, jeho ďalšie pôsobenie vo vysokej politike až do dnešnej doby, v súčinnosti so zvyšovaním si svojich paranoidných bludov, možno až k ôsmemu stupňu, urobili z neho cez ekonomické zločiny a zbojstvá jedného z najbohatších Slovákov.

         Je dostatočne známe, ako sa na Slovensku robila kupónová privatizácia pod vedením súhrnu treťotriedneho ekonomického diletanta a ekonomického zločinca Ivana Mikloša, po ktorej nastali privatizačné rabovačky v mene zločinecko-zlodejských a protislovenských mečiarovsko-slotovských gaunerov v spolupráci s poskokmi zo Združenia robotníkov Slovenska, po ktorých začali na dlhých osem rokov úradovať zlodejské pravicové sadisticko-fašistické a zapredanecké zberby z SDKÚ, KDH, SMK, ANO, doplnené v jednom volebnom období o komunisticko-fašistické zberby zo SDĽ, odkiaľ sa vyliahol aj dnešný premiér Robert Fico.

faktura

         Keď sa zahľadíte do tejto faktúry, tak vám asi napadne aj otázka, aké tupohlavé a nevzdelané hoviadko muselo byť z majiteľa pivovaru Urpín Pavla Čupku, keď politici z HZDS Ing. Michal Kováč a Ing. Ivan Lexa mu v roku 1991 boli nútení vypracovať projekt nielen na odbyt piva a nealkoholických nápojov, ale mu museli aj sprostredkovať predaj piva a nealkoholických nápojov???!!! Ako vidieť, bola to tak ťažká a namáhavá drina, že pivovarník Čupka musel za tento faktúrovaný projekt zaplatiť až 2 136 000, - Kčs, slovom dva milióny stotridsaťšesťtisíc Kčs. Tí, ktorí sú trochu rozhľadenejší si položia otázku, či takto pivovarník Čupka neodvádzal povinné provízie politickej strane za možnosť sprivatizovať (dostať) dotyčný pivovar? Nepochybujem o tom, že súčasný ôsmy stupeň paranoje bude Vladimírovi Mečiarovi veliť, aby všetko dôrazne poprel, lebo táto faktúra je podľa neho len spravodajskou hrou zo strany KDH, presne v takom štýle, keď ho ako bieleho koňa donútili, aby sa stal fiktívnym majiteľom Elektry. A pokiaľ je paranoja  dedičná, ktovie či o nejaký čas nebudú aj deti Vladimíra Mečiara tvrdiť, že sú taktiež len bielymi koňmi svojich rozsiahlych majetkov, k čomu ich donútili politici KDH.

          Čo tak, vážení čitatelia, ktorí trpíte nedostatkom financií, nemáte záujem pripraviť podobný projekt pre Roberta Kaliňáka, majiteľa viacerých reštauračných zariadení v Bratislave, nielen na odbyt piva a nealkoholických nápojov, ale aj za sprostredkovanie ich predaja, a potom mu poslať faktúru na milión korún? Nebudú mať mládenci a devy zo Slovenskej pospolitosti záujem vypracovať projekt pre Jána Slotu, ako z protislovenského škodcu a parazita by sa mohol po piatich rokoch tvrdej driny vypracovať aspoň na poloslušného, polointelektuálneho a polovlasteneckého Slováka, dokonca aj za polovičnú sumu, akú Čupkovi za projekt v roku 1991 faktúrovalo HZDS?

         A popri tom by mu s radosťou vypracovali aj ďalší projekt, dokonca aj zdarma, ako nehanobiť ďalšie prikázanie z Desatora, keď už zhanobil prikázania „Nezosmylníš“ a „Nepokradneš“: „Cti otca a matku svoju, ktorých ti Pán Boh dal“, keď nebol schopný sa postarať ani o svojho, pomoc potrebujúceho, skoro osemdesiatročného otca Milana Slotu, ktorý je nezvestný od začiatku februára 2008, keď odišiel z domu. Či mu bolo ľúto, aby z tých poctivo zarobených miliárd, keď mal pracovať až 27 hodín denne, aby mohol poctivo zvládať všetky tie platené funkcie, nebol schopný obetovať ani tých úbohých 5-6 tisíc korún mesačne profesionálnemu opatrovateľovi, ktorý by bol na jeho otca dozrel? Alebo za celé tie roky od novembra 1989 dával 80% svojich príjmov na charity, a tak mu neostalo na opatrovateľskú podporu vlastného otca? Veď takto by sa nedokázali zachovať v drvivej väčšine k svojim otcom ani také kategórie občanov, ak mám citovať Slotu, zvratky, lajná, buzeranti, lesby a pedofili.

         Vážení čitatelia, projektujte a faktúrujte členom ponovembrových vlád a parlamentov, veď Slovensko potrebuje strašne veľa zmien k lepšiemu. Projektujte a faktúrujte lichvárom zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, ako zo sadisticko-fašistických tyranov a vrahov robiacich cez ekonomiku pokusy na slovenskom národe, by mali nielen už skončiť, ale aj odškodniť obete týchto zverstiev. Projektujte a faktúrujte pobehajom zo spolku Ľudia proti rasizmu, ako aj Jeho Rómskemu Blahorodiu – Sergej Danilov (blog.sme.sk), že tých skutočných fašistov majú hľadať nielen v ponovembrových vládach a parlamentoch, ale aj vo Svetovej banke a Medzinárodnom menovom fonde. Ako aj to, že tu existuje aj povojnový židovský fašizmus, ktorý je mnohokrát nebezpečnejší pre demokraciu a väčšinu slovenských občanov, ako v ich dutých hlavách zakomponovaný údajný nepriateľ demokracie – Slovenská pospolitosť.

         Dozvieme sa niekedy, ako v skutočnosti vyzerá projekt vypracovaný sionisticko-židovskými krvilačnými lichvárskymi šelmami zo Svetovej banky, ako aj bez koncentračných táborov a plynových komôr likvidovať starých, bezbranných, telesne a zdravotne postihnutých slovenských občanov a o nich sa celodenne starajúcich 51 000 opatrovateľov? Ako je to možné, že tento projekt si osvojili nielen pravicoví sadisticko-fašistickí tyrani a vrahovia z SDKÚ-DS, KDH, SMK, ANO, ale aj komunisticko-fašistické šelmy zo Smeru-tzv. sociálnej demokracie, ale aj šelmy s fašistickými metódami z ĽS-HZDS a SNS, drzo a cynicky o sebe tvrdiac, že sú národné a sociálne politické subjekty? Mohli takýchto netvorov, tyranov a vrahov, cez ekonomiku likvidujúcich vlastných spoluobčanov, skutočne porodiť slovenské ženy – matky?

         Ja mám taktiež naplánované dva projekty, samozrejme bez faktúrovania, ktoré budú neskôr uverejnené ako mimoriadne závažné dokumenty. Jeden sa bude týkať prezidenta Ivana Gašparoviča, kde ho budem verejne žiadať, nech sa postaví pred slovenských občanov a vysvetlí im, prečo zbabelo mlčal, keď sa dozvedel o pripravovanom únose Michala Kováča mladšieho? Aj keď s tým nesúhlasil – prečo zbabelo mlčal? Má vôbec právo oháňať sa pojmami „zákon“ či „demokracia?“ Nemal by sa z Ivana Gašparoviča premenovať na Gašpara Ivanoviča, poprosiť slovenských občanov o odpustenie a odísť do horúcich pekiel?

         Taktiež sa budem verejne pýtať Roberta Fica, prečo ako opozičný poslanec Národnej rady SR bol vo firme na výstavbu bytov v Rusovciach s Aaronom Kedarom, izraelským Židom, ktorého občianske meno bolo Fridrich Kardoš? Hoci musel vedieť, že spolu s Ghiorom Izsakom vyše desať rokov realizovali odliv kapitálu zo Slovenska, pričom obaja boli registrovaní ako persony non grata v skupine „schmierige Geschäfte der Semiten Angriefererns“ – viď webová stránka Bundes Innen Ministerium – D, ako to odhalil bývalý guvernér Eximbanky Ľudomír Šlahor koncom roka 2003.

Vladimír Pavlík                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                             
Hlavná stránka