Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

Pomätený, alebo zmätený Slota?

         Parazitno-hrabivý tzv. Slovák Ján Slota opätovne ukázal svoju pravú tvár. Usudzujem, že rozhovor ktorý urobil pre mesačník Extra plus, uverejnený v decembrovom vydaní 2007, robil (výnimočne?) v triezvom stave. Práve preto jeho bludy, cynizmus, farizejstvo, pokrytectvo, ako aj jeho skrývanie sa za vlastenectvo a slovenský národ, nehanbiac sa do svojich falošných a plechových úst brať aj Slovensko, čo prezentoval v dotyčnom rozhovore, treba sa mať pred týmto politikom napozore v intenciách najvyššej ostražitosti. Nepochybujem o tom, že tento protislovenský hraboš, pokiaľ sa týka hrabania majetkov a statkov k sebe samému, ak by to situácia vyžadovala, bol by schopný pomocou plastiky si nechať urobiť aj šikmé oči. A pokiaľ by politickú moc tu mali Rómovia, nepochybujem o tom, že by dokázal aj zhnednúť či otmavieť. Veď lekárska veda dokáže robiť zázraky. Takže si poďme po častiach rozobrať niektoré jeho perly.

         Na populistickú a pravde nezodpovedajúcu otázku, citujem: „Považujete za normálne, že na Slovensku záujmy slovenského národa vehementne bráni iba SNS?“, odpovedal: „Som presvedčený, že aj ďalšie strany vládnej koalície majú bližšie k obhajovaniu národných záujmov, ale robia to veľmi nenápadne. Pritom naši maďarskí oponenti nepracujú v rukavičkách. Tí rovno dupú v neonacistických  čižmách rovno pod oknami prezidentského paláca v Budapešti, kde ich na novodobých horthyovských rytierov pasuje bývalý minister obrany, za účasti poslancov Fideszu, ktorí im dávajú punc oficiálnosti. Čiže žiadna skupinka bez krytia, akou boli tí pomätenci z Pospolitosti, ale oficiálna garda, ktorú sprevádzajú rytieri v bielych plášťoch a biskupi ich vysväcujú svätenou vodou. (Dovolím si pripomenúť, že sadisticko-fašistickí tyrani a vrahovia z SDKÚ-DS, KDH, SMK, tzv. SNS, SMERu - tzv. sociálnej demokracie a HZDS - tzv. Ľudovej strany, nedupú v neonacistických čižmách, no napriek tomu nezanedbateľný počet občanov dohnali k sociálnym samovraždám, na rozdiel od maďarských gárd a Slovenskej pospolitosti. Ktovie, či v diablo-satanskom, protikresťanskom a protislovenskom mozgu Jána Slotu netleje myšlienka, aby aj slovenskí biskupi požehnali výčiny sadisticko-fašistických tyranov a vrahov z vysokej politiky v doháňaní nevinných ľudí k sociálnym samovraždám - pozn. V. P.). A to nie je pár desiatok ľudí, ako bola Pospolitosť na Slovensku, to sú stovky gardistov pod znakmi Nyilasiho fašistov. A z EU nikto neprotestuje!“ (Zastávam názor, že pre Slotu by bolo najvyšším ocenením, keby mu členovia Slovenskej pospolitosti dovolili, aby ich pobozkal na holé zadky a potom mu odporučili, aby išiel požiadať o maďarské občianstvo - pozn. V. P.).

         Ako je známe, Ján Slota založil svoju politickú kariéru na otvorenom hlásení sa k odkazu prvého slovenského štátu. Ukázalo sa ale, možno v záujme svojho nenásytného osobného blaha, by bol schopný sa premenovať aj na Jánosza Szlótu. Na otázku, ktorej prvá veta bola: „Slovenská pospolitosť, ktorá bola zrušená, sa okrem iného hlásila k odkazu prvého slovenského štátu“, doslovne odpovedal: „My sa nechceme hlásiť k odkazu nijakého štátu z vojnového obdobia...“   

Slotovské „vlastenectvo“

         Andrej Hlinka sa musí v hrobe obracať nad tým, že akýsi Slota sa nielen oháňa jeho menom, ale dokonca si z neho urobil aj privatizačný artikel. „Naozajstný vlastenec miluje svoj národ, štát a robí všetko preto, aby prosperoval a bol zachovaný“, farizejsky tvrdí tento predseda tzv. Slovenskej národnej strany. Škoda len, že nejako pozabudol povedať, že svoj štát, svoje Slovensko, svoju Žilinu, nielen podľa môjho názoru, najradšej miluje z kabíny jednosedadlového či dvojsedadlového lietadla, z kilometrovej výšky, keď sa s radosťou môže dívať na svoje „poctivo“ nahrabané majetky. Ktovie, či si pritom nemedituje, že ten Hlinka to nemal asi  v hlave v poriadku, keď sa riadil krédom: sebe na prežitie, zbytok pre národ. 

         Ako asi musí kvíliť duša tohto slovenského národovca a dejateľa, keď sa musí dívať na to, ako zločinecko-zlodejské, protislovenské a parazitné zberby z HZDS a SNS tu rozkrádali a tunelovali majetok slovenského národa, pričom sa drzo skrývali nielen za slovenskú štátnosť, ale aj za mená a myšlienky mŕtvych slovenských dejateľov - skutočnej elity slovenského národa. Ako svojim mlčaním a zbabelosťou sa spolu s SMK, SDKÚ-DS, KDH, SDĽ a ANO spolupodieľali a spolupodieľajú na postupnej likvidácii slovenského národa. Ako doháňajú nevinných ľudí k sociálnym samovraždám. Ako z mnohých slovenských žien a matiek urobili nielen slúžky a prostitútky, ale svojou arcizlodejskou činnosťou docielili, že slovenské ženy z ekonomických dôvodov nemôžu rodiť deti a zakladať rodiny. Že zo slovenských žien urobili lacnú pracovnú silu v kapitalistickej Európe, že vysokoškolsky vzdelané ženy musia v cudzine robiť podradné roboty, že tretina slovenských detí žije v chudobe. Ako niektorých starých ľudí svojou politicko-ekonomickou zlodejinou donútili, že sa musia prehrabávať v kontajneroch. Na strane druhej, v protiklade, za všetky tieto ich odporné zločiny, blahobyt zločinecko-zlodejských chrapúňov z tzv. SNS, HZDS - tzv. Ľudovej strany, Smeru - tzv. sociálnej demokracie pod vedením Slotu, Mečiara a Fica, nehovoriac o blahobyte ich najbližších rodinných príslušníkov. Pýtam sa, dokedy ešte chceme trpieť toto ich  „vlastenectvo“ spojené so sofistikovaným fašizmom cez ekonomiku?

         V priebehu dvoch mesiacov sa chystám na základe nezvratných a autentických dôkazov uverejniť zásadné rozdiely medzi Andrejom Hlinkom a Jánom Slotom.         

Vladimír Pavlík          

Hlavná stránka