Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!
Hlavná stránka

 

Zachráň Židovke Albrightovej život – ona sa ti bombardovaním odvďačí

         Máme ešte v živej pamäti, aký statočný a ľudský postoj zaujala v auguste 1968, ale aj po ňom, politická elita, ale aj občianska spoločnosť Juhoslávie, keď sme boli napadnutí a obsadení ruskými agresormi a ich lokajskými satelitmi. Československí občania, ktorí sa v tom období v tejto krajine nachádzali, alebo neskôr cez ňu emigrovali, nikdy nezabudnú na dobrosrdečnosť, nezištnú pomoc, súcit a lásku obyvateľov Juhoslávie.

         Prišiel rok 1999, a „demokratickí“ vrahovia z NATO sa rozhodli na tomto národe si vyskúšať svoje „demokratické hodnoty“. Možno vtedajšieho slovenského premiéra Mikuláša Dzurindu presvedčili, že ich bomby tam nebudú zabíjať, ale že po ich explóziách sa tam objavia nové domy, parky, detské ihriská... Takže jeho vláda povolila lietadlám NATO prelety cez Slovensko, aby potom nad Juhosláviou mohli spúšťať tie ich, „blahobyt“ prinášajúce bomby.

         Jedna z tých, ktorá o tomto barbarstve rozhodla, bola aj vtedajšia ministerka zahraničných vecí USA Madeleine Albrightová. Ktovie, či pri tomto vražednom akte si spomenula na svoje detstvo, keď nielen ju, ale aj jej rodinu zachránili statoční Srbi pred vyvraždením zo strany nemeckého fašizmu a nacizmu. Preto som sa jej to rozhodol nielen verejne pripomenúť, ale ju aj vyzvať na verejné ospravedlnenie srbskému národu, ktoré by spojila s niekoľkomesačným pokáním.

         Keďže Madeleine Albrightová pochádzala z českej židovskej rodiny, tak nielen jej, ale aj jej rodine hrozilo, že skončia v niektorom koncentračnom tábore, súčasťou ktorých boli plynové komory, čo sa prakticky rovnalo smrti. Akoby zázrakom sa im podarilo v roku 1939 utiecť z Čiech do Srbska. Statoční Srbi, riskujúc pritom vlastné životy, ich nielen zachránili pred koncentračným táborom, ale aj pred následným splynovaním. Skrývali ich, starali sa o nich ako o vlastných, dokonca im po šiestich mesiacoch zaistili bezpečný odchod do USA. Nikdy by ich nebolo napadlo, že neskôr, o šesťdesiat rokov, sa im z titulu svojej vysokej vládnej funkcie odvďačí bombardovaním, teda, podľa spôsobu vyvolenej židovskej elity, KTO DO TEBA CHLEBOM, TY DO NEHO KAMEŇOM.

         Na dotyčnej fotografii vidíme Madeleine Albrightovú po príchode do Srbska so svojou prvou láskou, kresťanským Srbom Ljutkom Popičom. Bolo by zaujímavé vypočuť si názory doteraz žijúcich Srbov, ktorí za cenu vlastných životov zachránili pred istou smrťou nielen ju samotnú, ale aj jej celú rodinu, a ktorá sa im o 60 rokov takto odplatila. Preto chcem touto cestou požiadať nielen všetkých čitateľov mojej internetovej stránky, ktorí majú v Srbsku priateľov a známych, ale aj tých, ku ktorým sa tento dokument dostane, tak potom v mene slovanskej vzájomnosti, nech sú mi nápomocní v posielaní a šírení tohto dokumentu do Srbska. Zároveň sa ale dištancujem od tých, ktorí vyznávajú farizejsko-slotovskú SNSácku slovanskú vzájomnosť, spojenú so sebeckou ekonomickou hrabivosťou pre seba a svojich blízkych, v spolupráci s cudzou štátnou mocou, a nenávisťou k vlastnému národu pri parazitovaní na slovanskej vzájomnosti.

Vladimír Pavlík     

Hlavná stránka