Hlavná stránka
Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!

Štátny terorizmus v podaní poslancov HZDS, SNS a Smeru v Národnej rade SR

         Máme ešte v živej pamäti, ako boľševický extrémista Robert Fico zneužil výročie SNP na hrubé urážanie hlavného predstaviteľa Slovenskej pospolitosti Mariána Kotlebu. Z tohto miesta mu preto pripomínam, že tí bojovníci proti fašizmu, ktorí za svoje aktivity a presvedčenie zaplatili vlastným životom, zaručene svoje životy neobetovali preto, aby o niekoľko desiatok rokov neskôr tu kadejaká pretransformovaná prednovembrová komunisticko-fašistická prašivina, ktorou sa to v politickej strane Smer-Sociálna demokracia len tak hemží, sa spolupodieľali nielen na ekonomickom drancovaní Slovenska spolu s ponovembrovou pravicovo-fašistickou a sadistickou dzurindovskou koalíciou, ale aj spoločnom doháňaní nevinných ľudí k sociálnym samovraždám za ekonomické zločiny napáchané slovenskými politikmi. Aby toho nebolo málo, tak dokonca zločineckí politici z HZDS, SNS a Smeru tu legalizovali akt štátneho terorizmu, a povýšili ho nad zákon.

         Aký to paradox, keď hlava ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar miesto opovrhnutia a izolácie zo strany televízií, sa v skutočnosti stáva vyhľadávaným hviezdnym artiklom na prezentovanie svojich zvrátených názorov a paranoidných bludov. Čo už, keď žumpové hnojiská z STV, Markízy, JOJ a TA3 si tieto vysielania podložené servilnosťou voči tomuto zločincovi a štátnemu teroristovi povýšili na úroveň slušnosti, nezávislosti a demokracie.

                                 Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                                       Orlové 22. 10. 2006

Národná rada Slovenskej republiky,

pre 78 zločincov a štátnych teroristov z HZDS, SNS a Smeru

Námestie A. Dubčeka 1

812 80 Bratislava 1

 

Zakladateľ a krstný otec ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar,

Zakladateľ a krstný otec marenia vyšetrovania štátneho terorizmu Vladimír Mečiar,

Zločinec a štátny terorista Vladimír Mečiar,

Tzv. profesorka práv Katarína Tóthová,

Plus 76 zločincov a štátnych teroristov z HZDS, SNS a Smeru,

         svojou zbabelosťou, idiotizmom, pohŕdaním so zákonmi, ako aj opätovným kladným vzťahom k štátnemu terorizmu dňa 19. 10. 2006 ste len potvrdili, že Národná rada SR je naďalej zločineckou a štátnoteroristickou inštitúciou. Ako aj to, že HZDS, SNS a Smer sú politické subjekty zločinecké, štátnoteroristické a zavrhnutiahodné. Čo v skutočnosti viedlo tzv. profesorku práv Katarínu Tóthovú, keď navrhla nehlasovať o návrhu poslancov KDH za zrušenie Mečiarových amnestií ohľadom únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho? Odpoveď je jednoznačná. Bol to strach z pravdy.

         V paranoidnom a dezinformačnom vystúpení k tejto kauze zo strany Vladimíra Mečiara sa ukázalo, že v Národnej rade SR sedí jeden z najodpornejších netvorov v krátkej histórii samostatného Slovenska.

         Vladimír Mečiar, verejne vás obviňujem, že v snahe zabrániť vyšetreniu štátneho terorizmu, ste ako predseda vlády založil v októbri 1995 zločineckú skupinu, v ktorej spolu s vami boli vtedajší minister vnútra Hudek, vtedajší riaditeľ SIS Lexa, vtedajší generálny prokurátor Vaľo, ako aj vtedajší dozorujúci prokurátor Vlachovský. Z ministerstva vnútra, generálnej prokuratúry a SIS ste urobili zločinecké a štátnoteroristické organizácie, ktorými sú až do dnešnej doby. Vyzývam vás, bráňte sa súdnou cestou! Celý život ste bol len zbabelým hovnom, preto aspoň raz urobte výnimku.

         Vladimír Mečiar, je, alebo nie je pravdou, že ste pred psychiatrami urobil výpoveď, v ktorej ste tvrdil, že to ste nebol vy, kto na verejnom mítingu HZDS 11. 10. 1995 v Banskej Bystrici vyhlásil, že bude mariť a zasahovať do vyšetrovania únosu prezidentovho syna? Že to mal byť váš dvojník, ktorého za účelom diskreditovania vašej osoby vytvorili kresťanskí demokrati?

         Vladimír Mečiar, je, alebo nie je pravdou, že ste pred psychiatrami urobil výpoveď, v ktorej ste tvrdil, že v známom telefonickom rozhovore medzi Hudekom a Lexom z októbra 1995, kde sa mimo iného hovorí, ako vyšetrovateľ Vačok, za účelom zmarenia vyšetrenia únosu prezidentovho syna zo strany HZDS, bude kopnutý do gúľ, čo sa aj realizovalo, ste psychiatrom tvrdil, že sa nejednalo o hlasy Hudeka a Lexu? Že sa malo jednať o spravodajskú hru pripravenú kresťanskými demokratmi, ktorí si na toto mali najať humoristov a imitátorov Skrúcaného a Piška, ktorí v dotyčnom rozhovore napodobnili hlasy Hudeka a Lexu?

         Vladimír Mečiar, vo vašom vystúpení ste tvrdil, že vyšetrovatelia žiadali od mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka dôkazy na vás a Lexu, lebo inak „zhnije vo väzení“. Mali ste tým na mysli kresťanských demokratov, ktorí v tom období ministerstvo vnútra riadili. Dovoľte mi preto, aby som vám niečo pripomenul.

         Mám dosť dôvodov si myslieť, že za istú dobu vášho predsedovania slovenskej vlády bol Černák pod ochranou nielen HZDS, ale aj ministerstva vnútra a SIS. Dovoľujem si vám niečo pripomenúť. Dňa 24. septembra 1997 sedeli v hale bratislavského hotela Danube traja členovia slovenského podsvetia. Mikuláš Černák tu pozval na stretnutie Róberta Holuba, ktorý tu prišiel aj so svojim osobným strážcom Štefanom Fabiánom. Hoci hotel bol v tom čase monitorovaný dostatočným množstvom policajtov v civile, ako aj príslušníkmi SIS, do haly prišiel nájomný vrah, ktorý výstrelmi ťažko zranil Róberta Holuba a jeho osobného strážcu Štefana Fabiána zastrelil. Paradoxne, na Mikuláša Černáka nestrieľal. Ešte väčším paradoxom bolo, že tam prítomní členovia polície a SIS, keď oboje tieto zložky vtedy riadili nominanti HZDS, nechali nájomného vraha v pokoji odísť.

         Ťažko zraneného Róberta Holuba previezli na bratislavské Kramáre. Hoci, Vladimír Mečiar, aj vášmu psovi v Elektre by bolo napadlo, že s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou bude snaha na dokonanie vraždy Róberta Holuba. Napriek tomu bol tento umiestnený do takej izby, ku ktorej po rebríku sa dalo dostať na strechu a cez okno ho zbraňou zlikvidovať, čo sa aj zrealizovalo. Hoci toto všetko bolo známe aj polícii a tajným službám, hoci tu bola reálna možnosť chytiť nájomného vraha priamo pri čine, ktorý na tisíc percent nemal s KDH nič spoločné, neurobili sa žiadne opatrenia. Vedome sa neurobili. Jeden z dôvodov bol aj ten, že Róbert Holub sa stal nebezpečný pre rezešovský klan. Ozaj, Vladimír Mečiar, kto v tom období riadil políciu a SIS? Kresťanskí demokrati to predsa neboli. Dokonca si dovolím predpovedať, komu najviac záleží na smrti Mikuláša Černáka. A dopredu vás upozorňujem, že sa nejedná ani o kresťanských demokratov, ani o Vladimíra Palka, či Daniela Lipšica.

         A ešte niečo, Vladimír Mečiar. Ako som už vyššie napísal, tvrdil ste, že vyšetrovatelia pod vedením kresťanských demokratov chceli na Černákovi dôkazy proti vám. Povedal ste to dňa 19. 10. 2006 vo svojom poblúznenom vystúpení v Národnej rade SR. Paradox, náhoda, či spoločné myslenie, keď o deň neskôr, 20. 10. 2006 Mikuláš Černák v záverečnej reči pred Okresným súdom v Prešove vyhlásil, že vo väzení je len preto, že odmietol napriek nátlaku ministra vnútra Vladimíra Palka vypovedať proti expremiérovi Vladimírovi Mečiarovi a bývalému riaditeľovi SIS Ivanovi Lexovi. No nie je to dojemné?

         Čo sa týka vraždy Roberta Remiáša, vy ste jeden zo spolupáchateľov. Lebo urobiť zo zločinca a štátneho teroristu zastupujúceho prezidenta, to sa mohlo stať len v zločineckej a štátnoteroristickej Slovenskej republike. Keby od septembra 1995 Ministerstvo vnútra SR, ako aj Generálna prokuratúra SR boli skutočne nezávislé, nie politickými prostitútkami vo vašich službách, nikdy by sa nemohlo stať, aby ste beztrestne mohol dopredu hovoriť a neskôr realizovať marenie vyšetrovania štátneho terorizmu. Nebyť týchto súhrnov zločinností a nezákonností, Robert Remiáš mohol žiť! Aký to paradox, keď o všetkých týchto reálnych faktoch a udalostiach ste nejako pomlčal.

         Prekvapilo ma, že ste ešte pozabudol obviniť KDH zo zavraždenia Jána Duckého. Ozaj, pre koho tento nebožtík, keď bol vo vysokej politike, koho to vlastne finančne dotoval? Kresťanskí demokrati to zaručene neboli. Dokonca kresťanskí demokrati nevynašli a ani nezačali používať fingované faktúry.

Vladimír Pavlík

Hlavná stránka