Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Slovenská banánová republika a paródia právneho štátu z pohľadu bývalého agenta KGB   

  
            Formálne  sa v ústave SR  uvádza, že  slobodné šírenie informácií a  sloboda prejavu podľa čl.26 ods.1,2  sú zaručené.  Po tom čo  tento štát opäť začal zneužívať psychiatriu na umlčanie  nežiadúcich,  vyrábať politických väzňov a zatvárať ľudí za verbálne prejavy tomu už ale nikto neverí.

Tak ako  všetko čo sa im nehodilo zatajovali Komunisti, rovnako to robia aj postkomunistickí demokrati.   Obyčajný človek preto  nevie  čo pije a  čo konzumuje. Prezidentka Čaputová vyzýva ľudí, aby verili šmejdom v polícii, prokuratúre a na súdoch, ktorí krivia zákon  rovnako ako to robili fašisti a komunisti, česť výnimkám. Týmto zlodejským šmejdom  poskytuje štát  doživotnú ochranu. 

Začnem potravinami, ktoré musíme konzumovať: Komunisti prikázali hnojiť umelými hnojivami, čiže jedmi vo veľkých dávkach až 3,5 tony na hektár.  Riaditeľ Výskumného ústavu v Rovinke napadol ministra, že ľudí týmto zabíjajú. Minister, ho umlčal vyhlásením, že  radšej rakovina ako hlad! Vtedy na jedného obyvateľa  ČSSR pripadalo 42 árov ornej pôdy. Bol to už kritický stav pre zabezpečenie potravinovej sebestačnosti  obyvateľstva Československa.  Dnes ale naši narýchlo vykvasení demokrati vykrikujú, že chcú  zákonom chrániť pôdu, pritom ale stavajú na najlepšej pôde a  dovážajú 70% často pochybných potravín podradnej kvality zo zahraničia, často odpad.

Čo pijeme: podniky za komunistov chrlili nebezpečný odpad, ktorý  dávali na úložiská, odkiaľ ich dážď  zmýval do vodných zdrojov. V Skalici v podniku ZVL sa kalilo kyanidmi, čiže najprudšími jedmi a tieto boli rozhádzané po celom areáli ZVL, dovtedy pokým sa nimi neotrávila chemička  Ing. Suchovská. Použité kyanidy sa vyvážali v sudoch na smetiská pri Movise,  tehelni, pieskovni a za rybníkmi. V roku 1990 hygienik Chrupka v okrese Senica odcestoval na dovolenku a zastupujúci hygienik dal robiť v týchto lokalitách vrty, kde sa potvrdili stopy kyanidu v podzemných vodách. Okamžité volali hygienika Chrupku, ktorý zastupujúceho chemika odvolal a prikázal mu o tom  podpísať  mlčanlivosť. Taktiež v Karmelitánskej záhrade pod cintorínom v studniach sa našli stopy po mŕtvolách v  podzemných vodách. Môjmu otcovi, buldozeristovi v TS Skalica, ktorý  mal na starosti  aj smetiská  sa boli  vyhrážať z ministerstva životného prostredia, pracovníci ministerstva, ktorí sa nechceli predstaviť, že  ak prehovorí, že zahŕňal roky sudy s kyanidmi,  zlikvidujú ho aj s rodinou. Ako agent KGB som sa začal o to zaujímať a keď som po prevrate v novembri 1989  o  tom aj s dôkazmi informoval vládu SR ani mi neodpovedali a odignorovali to.

Aj  preto dnes už aj  deti majú rakoviny od narodenia, v dôsledku prijímania kontaminovanej vody a potravín!
Polícia a prokuratúra sú výkvetom zločinnosti. Minimálne  80 % zločinnosti utajujú a to čo sa dnes odkrylo po vražde novinára Kuciaka a  jeho snúbenice,  je len špičkou ľadovca. To kto bol hlavný objednávateľ sa verejnosť sotva dozvie.

Politika je svinstvo a politické vraždy nikto nikdy nevyšetrí.

Začnem Štefánikom,  ktorého  lietadlo dal  Masaryk  zostreliť. Za komunistov sme ako špióni nášli delostrelcov, ktorí potvrdili vraždu Štefánika.
Zaoberali sme sa aj prezidentom   Tisom. Expertíza zistila, že aj jeho tajomník podpisoval odsun židov do koncentrákov. Tí čo sa tým zaoberali  museli pod hrozbou smrti podpísať mlčanlivosť.
Nesmelo sa dostať von ani to, že sme zistili, že  Gustáv Husák  zabil svojho druha v Bratislave pri uskutočňovaní SNP.
Gottwald  dal zavraždiť svojich  spolupracovníkov ako napr.: Klementisa. Dal  popraviť aj nevinnú Horákovú.
V 50 rokoch sa využívali kyanidové injekcie a dostali ich aj  Gottwald a Stalin. Až po rokoch  vyšlo najavo, že Stalin sám zomieral 2 dni. Jeho verní za dverami tŕpli či budú popravení. Presný rok  si nepamätám , ale asi v roku 1978 nám  špiónom KGB, prezident Husák podpísal beztrestnosť v zabíjaní, len aby sme  udržali poriadok v ČSSR. To bola hrôza, robili sme na rozkaz poriadky v celom štáte,  vo väzniciach, ministerstvách, staniciach Verejnej bezpečnosti (VB) a v armáde. Nikdy by neveril, akí špinavci nám vládli a akých aj dnes v tzv.  demokracii znovu  máme.

Bili sme esenbákov, dôstojníkov, štátnych úradníkov, komunistov,  čo porušovali všetko a niektorí skončili vo väzeniach. Brežnev si upevňoval moc a dal likvidovať všetkých čo reptali proti nemu a socializmu. Ale eštebáci  hnusné mučili a vraždili a tak na príkaz generála KGB sme to riešili a tvrdo  ich za to trestali. Prenasledovaných eštebákmi sme na rozkaz generála prevádzali za hranice do  Rakúska a Juhoslávie. Keby to zistili, zle by sme dopadli.  Chcem povedať, že aj človek v akomkoľvek povolaní -špión ŠtB alebo KGB môže byť čestný a spravodlivý, ale boli aj krvaví diabli, ktorí  sa nezastavili pred ničím, mučili a zabíjali  tak  ako aj  v  demokracii.
Za komunistov sme chytili špióna  z Izraela, čiže Žida, ktorý  vyhľadával zločincov z 2. sv. vojny. Pokiaľ generál vybavoval, čo s ním, ja som ho v hoteli 2 dni  strážil. Vtedy mi povedal, že Hitler bol žid a židia nerobili len špekulovali ako sa obohatiť, čiže mali obchody a plno zlata. Kočovní  Cigáni, ale  len kradli, čiže boli pre 3 ríšu nepotrební rovnako ako  Židia, ktorých  zabavené zlato Hitler používal na výskum rakiet, a lietadiel. Tento špión -Žid mal veľké schopnosti, kreslil mi gestapákov SS za mlada a aj ako vyzerajú po 40 rokoch a preto sledoval na námestiach, železničných staniciach a na veľkých podujatiach ľudí, kde by sa gestapáci objavili.    Z Moskvy prišiel príkaz ho prepustiť, lebo robí užitočnú prácu. Ešte mi  hovoril ako partizáni strieľali obyvateľov obci, ktorí im nechceli pomáhať a tieto obce vypálili. Neveril som, ale ráz keď sme sa vracali z akcie  a cestou  zašli do krčmy na pivo v Klenovci, opitý starček v krčme hovoril ako za vojny znásilňoval najkrajšie dievčatá vypálených obcí. Hneď sme ho zaistili. Z Moskvy ale prišiel príkaz   prepustiť ho a mlčať  o zločinoch partizánov.

Takže nie je všetko biele a čisté o partizánoch ako sa o tom píše a hovorí! Dodávam, že Židia sa  jeden a pol dňa  radili ako sa  v tzv.  nežnej revolúcii  dostať k moci a majetkom. Spojili sa s  chartou 77.  Ako agent som sľuboval v zámočku armádneho generála ministra obrany Martina Dzúra v Strašiciach, že  aj životy máme ako špióni nasadzovať za koncentračný tábor 15 miliónov ľudí v ČSSR. Všetci mi tlieskali spolu s generálmi, Dzúrom, Valom, Kučerom, ktorí ma ale potom chceli zlikvidovať. Za život mažem ďakovať  len špiónom KGB zo ZSSR. Mojich  kolegov zastrelili pri akcii, a mňa chceli zastreliť, pretože som nemlčal o korupcii.  Preto skorumpovaných ľudí a úplatky  nenávidím z celého srdca!

Alexandra  Dubčeka dali zavraždiť  Klaus a Havel lebo im nepasoval do kariet v rozkrádaní.  Vlado Mečiar dal zabiť Duckého, tiež Remiáša, ale toto sa riadne nevyšetrí, pretože   politické vraždy sa nikdy nevyšetrili a títo si to ešte  poistili. Prezident Kováč ochraňoval svojho  syna zlodeja a podvodníka amnestiami.  Prezident Schuster prešustroval Košice a na svoje výlety do Brazilie sme mu mi ako občania prispeli. Udelil  milosť riaditeľke  podniku LSA Skalica Florkovej, ktorá prešustrovala 2,5 miliardy sk. Jedno  ložisko vyrobené za 30,-sk predávala Američanom za 1 dolár čiže asi vtedy 22-sk,  čiže pod cenu, ale Schuster  jej dal milosť- čestný to občan SR?   Na jeho  výlety do Ameriky a Číny prispeli aj tieto rozkrádačky.

Mečiar s Gašparovičom ukradli podľa SIS  42 miliard sk. Za to  treba týchto zlodejov chrániť?  Dodávam, že  keď  kradli -VSŽ Košice, Mečiar dal železiarne Rezešovi a urobil z neho železiarskeho magnáta. Rezeš sám sebe dal plat 42 000,-sk na hodinu, ale špióni KGB zisťovali všetky podrobnosti a zistili, že hodinový plat mal 70 000,-sk,  čiže na účty Rezeša a Mečiara išli zisky. Mečiar hovoril, že jeho manželka podniká a tak podnikala v zahraničí, že do Švajčiarskej banky nosila peniaze z VSŽ. Veď ľudia v Trenčianskych Tepliciach ho nenavodia, čo tam vyvádza aj s dcérou a synom, dnes aj s vnúčatami a štát je bezmocný. Gašparovič si privlastnil  Naftu Gbely, kde môj brat Jozef s kolegom z PZ znovu dali Naftu štátu.  Milionár sa stal aj zo zlodeja Slotu, ktorý mal v sebe ešte toľko drzosti, že keď skončil v NRSR, išiel si na úrad práce požiadať podporu v nezamestnanosti hoci mal  nakradnutých  min. 9 miliard sk.

Zbohatlíci ako Ivan Kmotrík, ktorý  z jedného vrecka dal peniaze do druhého, získal   časť Skalických hôr a Skalickú nemocnicu.
Čiže štát kašle na zákonnosť, ústavnosť  zatiaľ čo zlodeji  a vgabundi majú zelenú ako v klasickej  banánovej republike a partokracii! Nefungujú vláda SR, ministerstvá, súdy, Súdna rada, Exekútorska komora, Advokátská komora, polícia, prokuratúra, ani MÚ a OÚ, čiže nič, ale podľa prezidentky Čaputovej máme dôverovať skorumpovaným súdom, prokurátorom a polícii! Ako  nemysliaci idioti, ktorí  majú navyše aj šedý zákal a sú hluchí. Prezidentke zrejme nedošlo. Že z nás nielenže urobili s otrokov vo vlastnej krajine ale ešte k tomu chcú, aby sme  slepo dôverovali zločincom z prokuratúry, justície a polície, ktorá je pred nimi v hlbokom predklone, zbabelo mlčí a vyšetruje len to čo jej  prikážu zhora.

Najväčšie rozkrádanie je v nemocniciach, v armáde, na Úrade vlády a potom idú ďalší. Korupcia všade-prve je zdravotníctvo a druhé súdnictvo!

Asi Vás  prekvapím: Biľák a spol. pozval vojská Varšavskej zmluvy do ČSSR, ale títo demokrati kričia okupanti, ale kto volal naše vojská do Iraku, Afganistanu,...? Čiže aj mi sme okupantmi! V Afganistane bojovali aj naše vojska so ZSSR, kde Bin-Ladina vyzbrojili Američania. Teraz v Afganistane bojujú aj naši vojaci , čiže za naše peniaze sme urobili okupantov z našich vojakov. Mnoho nás hovorí potichu,že cudzie vojská nemajú byť v cudzích štátoch. Vysvetlím Vám to po lopate: Vo Vašom byte, dome budú sa rozťahovať cudzí nepozvaní ľudia.  Páčilo  by sa vám to?

Za komunistov sme Varšavskú zmluvu platili: 1/2 ZSSR,1/4 ČSSR a 1/4 ostatné štáty: NDR, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a ešte na Kubu išli milióny. Demokrati sa dnes  chvália, že EÚ a NATO nám prispievajú, ale mi to 5x preplatíme v budúcnosti. K tomu tiež  ekonomickí emigranti viac ako 95%, čiže obyvatelia štátu majú rozhodnúť s kým budú žiť a nie zapredajní  úradníci EÚ! Pre obyčajných ľudí nič neurobili, len na nich parazitujú!

„Spolky sú čertove volky“,  toto je stáročiami  potvrdená pravda!  Katolícka cirkev požehnávala vojny, predávali odpustky, farári znásilňujú deti,  vyhlásovali za kacírov čarodejnice, ktoré upaľovali. Dnes nežiadúcich  zbavujú svojprávnosti čiže svinstva na svinstva sa robia aj dnes. Mafie, úžerníkov komunisti stíhali, ale demokrati z nich robia novodobé modly a falošné idoly ako z agenta ŠtB  a konfidenta Antona Srholca, reg. č. 12028, krycím menom Skala.

Bývalých eštébakov, ktorí zakladali finančné skupiny,  máme na rôznych vplyvných postoch štátu preto  právnym štátom nemôžeme byť! Stačí sa pozrieť do ČR, kde spolupracovník ŠtB s krycím menom  Bureš  je premiérom!

Sudcom sa budem venovať v inej   časti.  Naši demokrati hľadajú špinavosti v minulosti, ale dnes v prítomnosti sú o 100% väčšie svinstvá ako v minulosti, ale boja sa ozvať. Niektorí poslanci ako Matovič a iní, to ale nikdy nedotiahnu do konca,  čiže uprostred cesty zastanú. Boja sa našej polície,  čiže novodobého gestapa, lebo títo zákonnosť, pravdu utláčajú ako fašisti.

Ja som bol aj za komunistov živel, ktorý organizoval vtedy zakázaný  štrajk  a komunisti so žandármi, prokurátormi bláznili, ale nemohli mi nič urobiť, lebo prezident Husák nám agentom  KGB dal beztrestnosť a tak sa mi dnes mstia po 30 rokoch ako sudcovia Silavecká s Ilavským,  skorumpovaní  počas celého života, ktorí odsúdili nevinných ľudí, čo chceli prejsť cez vykopaný tunel pod plot s ostnatého drôtu  do Rakúska pri Moravskom Jáne.

 Demokrati viete koľko eštebáckych svíň súdi a koľko je eštebáckych sviň na prokuratúre a v štátnych službách? Tam začnite  demokraciu aplikovať! Koľko svíň demokratických, nezákonných a neústavných pracuje v tzv. „demokracii"? Ak s nimi urobíte poriadky potom môžete začať od začiatku budovať demokraciu a právny štát!

Viete prečo  padol socializmus? Lebo západ nás ekonomický zničil. V  roku 1988 sme predali už len niekoľko ton semtexu a 40 tankov Líbyi a to bolo všetko. Nesmie sa povedať,  že opilec  Havel zničil ekonomický Slovensko lebo západ nám zakázal vyrábať zbrane.  Stali sme sa  lacnou pracovnou silou pre západ, čiže opäť len otroci! Báseň ,,Morho"  nás Slovákov  vyzýva, aby sme neboli otrokmi a v hymne SR nás Janko Matuška vyzýva, aby sme sa už prebudili, ale mi ešte dnes spíme a bezprávie trpíme ako zvieratá  týrané v hyenistickej partokracii!   Spravodlivosť  a vymožiteľnosť práva v SR sú  naďalej utlačované ako vo fašizme!  
 
     V Skalici dňa 8.1.2020   
Juraj Šnajder st., Bulharská 7, 909 01 Skalica-novodobé Kocúrkovo!


   PRINT RSS

Hlavná stránka