Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VZNIKÁ NOVÁ ZJEDNOCUJÚCA PLATFORMA CESTA  

   http://www.hlavnespravy.sk/vydajte-sa-s-nami-na-cestu-uspesneho-slovenska-vyzyvaju-clenovia-novej-strany-cesta/667387

CESTA – Strana vlastencov a odborníkov

Slovensko 27. augusta 2015 (HSP/Foto:HSP)
UZNÁVAME DISKUSIU, KOOPERÁCIU, SPOLUPRÁCU. ODMIETAME VODCOVSKÝ PRINCÍP STRANY.
 

V deň výročia Ústavy Slovenskej republiky, 1. septembra 2015, začne na Slovensku fungovať politická strana CESTA Strana vlastencov a odborníkov v plnom rozsahu.
Logo strany CESTA
Logo strany CESTA

Strana vznikla transformovaním strany 7 Statočných regionálna strana Slovenska.
Strana 7 STATOČNÝCH pôsobila ako regionálna strana najmä na východnom Slovensku so sídlom v Košiciach. Na základe výrazného záujmu občanov sa regionálna strana mení na stranu celoslovenskú s názvom CESTA.
Strana CESTA vznikla s cieľom manažersko-kooperatívnym prístupom integrovať národne a odborne založené mimoparlamentné strany, nezávislých odborníkov a odborníkov z iných politických strán, ktorí nechcú byť len bábkami v rukách oligarchov tak, aby na spoločnej kandidátke strany CESTA boli odborníci a vlastenci zvolení za poslancov Národnej rady Slovenskej republiky v parlamentných voľbách v marci 2016.
Strana CESTA si tiež kladie za hlavné poslanie svojej činnosti priniesť do politiky novú politickú kultúru, kde mediálne divadlo doterajších strán bude nahradené vecnými a odbornými diskusiami kompetentných osôb tak, aby sa Slovensko vydalo na úspešnú CESTU prosperity.
Hlavnými bodmi programu strany, ktoré vytvárajú odborníci strany, sú zavedenie základného príjmu, sfunkčnenie priamej demokracie, aplikovanie slovenskej koruny ako paralelnej meny na území Slovenska spolu s existujúcou menou eurom, výrazná decentralizácia štátu, riešenie problému utečencov a neprispôsobivých občanov.
„Vydajte sa s nami na CESTU úspešného Slovenska!“ vyzývajú členovia strany CESTA.

http://strana-cesta.sk/nova-strana-cesta/

Strana CESTA Strana vlastencov a odborníkov


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka