"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Argumenty Mikuláša Varehu 15. časť.

         

Zločinecké, mafiánsko-gaunerské a fašistické Slovensko  – a jeho obeť Mikuláš Vareha
Policajný, prokurátorský a sudcovský odpad v službách zločineckej smeráckej mafie a zakladateľa konkurznej mafie na Slovensku Zoroslava Kollára, s pomocou mediálnych prostitútok ktoré radi podržia, pocumlú a pofajčia, samozrejme za určitý obnos či isté výhody, spoločne sa snažia likvidovať Mikuláša Varehu. Dokonca chcú na neho našiť aj to, keď EŠTE ANI NEBOL V DOTYČNEJ SPOLOČNOSTI, ale ju vlastnila chmelinovsko – eftimovská mafiánska prašivina. Skorumpovaným policajtom, prokurátorom, sudcom a mediálnym prostitútkam dávam do pozornosti nasledovné:

DÚ Košice
Správa finančnej kontroly Košice
Košice 31. 5. 2001
 
Číslo: 3/825/2001/137 
Správa finančnej kontroly,…..atď…a po prejednaní na základe zákona č.71/67 Zb. o správnom konaní vydáva toto

                                               R O Z H O D N U T I E

obchodnej spoločnosti GALAFRUIT & CO, s.r.o. Malá Tŕňa 202, IČO 36171999 podľa § 47 ods. 2 zákona NR SR č. 303/95 Z.z. o rozpočtových pravidlách v znení neskorších predpisov

                                                      U K L A D Á

VRÁTIŤ DO ŠR SR NEOPRÁVNENE POUŽITÉ prostriedky ŠR SR vrátane penále za ich NEOPRÁVNENÉ POUŽITIE a zadržanie vo výške: 75.093.044 Sk !!!
                                                

Dokument má veľa strán aj s jednotlivými porušeniami celkom podrobne. Popíšeme to. 
LEN TAK PRE ZAUJÍMAVOSŤ BOLA VÝŠKA DOTÁCIÍ V ROKOCH 1998, 1999 a 2000 SPOLU 148 106 995 Sk !

Koľkože sa toho dozvie občan o šafárení s dotáciami a kto je za tým?  Rabujú ako po nebohom, zväčšujú svoje impéria, nepohodlných pošlú do čerta akýmkoľvek spôsobom – viď Vareha. 
Čistí, ako ľalie páni podnikatelia ktorí toto za pomoci štátnych orgánov spôsobili. Vlečúci sa všetkými družstvami na ktoré dočiahli. V tom čase vedúci kontrolovanej organizácie a zároveň spoločník Ing. Pavel Eftimov, a druhý spoločník Ing. Martin Spurný ! CHMELINOVCI ako repa. No a čo? Však sú to spriaznené duše našich korupčníkov na všekých štátnych postoch. A valcujú dotácie ďalej. A ICH ZLOČINNÉ SPIKNUTIE VOČI VAREHOVI POKRAČUJE – RADI BY MU UROBILI UJMU NA ŽIVOTE. LENŽE TÁTO ŠPINAVÁ PROTISLOVENSKÁ PRAŠIVINA NERÁTALA S JEDNÝM, AJ KEĎ SI NAJALI MEDIÁLNE PROSTITÚTKY – ŽE VAREHA SA VZOPRIE A OBJAVÍ SA NIEKOĽKO JEDINCOV, KTORÍ SA POSTAVIA NA JEHO STRANU.

No, však prečo nie. Z cudzieho krv netečie. Premiér Fico možno pôjde na oslavu TOKAJA. Aj občania z regiónu Trebišov, aj tí na dlažbe čo zostali zo štátneho podniku Tokaj možno prídu pozrieť, kto má dôvod na oslavu.

Vladimír Pavlík


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka