"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo z môjho archívu ohľadom únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho – 3. časť

            Nejdem tu teraz rozoberať, koľko storočí musel Antikrist čakať, pokiaľ na Slovensku sa narodil Vladimír Mečiar. Keďže s menovaným som bol v súdnom spore od roku 1990 a ten spor trval 5 rokov, je minimum ľudí na Slovensku, ktorí ho po všetkých stránkach poznajú tak ako ja – a ktorí o ňom zhromaždili toľko dôkazov ako ja. Roky rokúce si kladiem otázku, prečo práve jeho matku potrestal Antikrist tým, že musela priviesť na svet taký odporný súhrn zla? Prečo? Veď sa jednalo o silne veriacu ženu, mimoriadne pracovitú, ktorá ovdovela v mladom veku. Ťažko musela pracovať v sklárňach, aby uživila svoje deti, čo Vladimír Mečiar veľmi dobre videl a vedel. Prečo práve jeho si na Slovensku Antikrist vybral a urobil z neho jedného z najväčších netvorov a odľudov s vysokým stupňom paranoje? Prečo práve cez túto paranoju dokázal poblázniť v tých začiatkoch na niekoľko rokov slovenský národ?

          V čom vlastne spočívala jeho paranoja a bludy, ktoré si sám vsugeroval, uveril im a považoval ich za pravdu a realitu? Slováci vždy milovali fyzicky silných jedincov s bohatým darom reči. A Mečiar, cez Antikrista, to doviedol na vrchol dokonalosti. A že ho prekonáva neoboľševický netvor a odľud Robert Fico, ktorý je súčasťou zločineckej smeráckej mafie, že Antikrist mu dal ľudskú tvár a dar reči, nie je žiadna náhoda. Nielen jeho ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti, keď tvrdil, že neexistuje žiadny únos mladého Kováča, že sa vraj jedná o samoúnos, tak si položme otázku: PREČO DAL MEČIAR AMNESTIE NEVINNÝM???

          V tejto časti bude uverejnená odpoveď z Útvaru kontroly ministra vnútra, pod ktorou je podpísaný nejaký bezmenný anonym bez hodnosti z 4. 4. 1996, oznámenie o výsledku šetrenia z 10. 7. 1996 bez KONKRÉTNEHO UZNESENIA, podpísané anonymom bez mena a hodnosti, BEZ PRÁVA NA PODANIE SŤAŽNOSTI na prokuratúru. Prečo? Dôvod bol jednoduchý. Istej časti prokuratúry, ktorej skutočne išlo o vyšetrenie tejto kauzy, reprezentovanej prokurátorom Serbinom, by mi muselo byť dané dať za pravdu. Ako ďalší autentický dokument uverejňujem ručne písanú a doporučene poslanú moju odpoveď Veliteľstvu policajného zboru hlavného mesta Bratislavy.

          V štvrtej časti bude uverejnený súhrn fikcie a reality pod názvom – Šokujúce svedectvo Vladimíra Mečiara ako pacienta v Pezinskej psychiatrii ohľadom samoúnosu mladého Kováča.

Vladimír Pavlík  

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka