"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo z môjho archívu ohľadom únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho – 2. časť

                   Po odpovedi z Mestského úradu vyšetrovania z Bratislavy že to bolo odstúpené Veliteľstvu PZ hlavného mesta SR v Bratislave, ktoré ma malo informovať, nastalo vyše  dvojmesačné ticho. S odstupom času som získaval informácie, že boli aj čestní policajti ktorí by boli do toho išli, lenže na čele polície, prokuratúry, SIS, ministerstva spravodlivosti stáli zločinci dosadení teroristicko-zločineckým politickým subjektom HZDS. Dnes už možno jednoznačne povedať že za vlády teroristicko-zločineckého a mafiánsko-gaunerského Smeru sú tieto štyri štátne orgány v štádiu tak vysokého stupňa zločinnosti, korupcie a zakrývania zločinov smeráckej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára, ako aj im podobným, aký nemá obdobu v celej Európskej únii.

          Vrcholom cynizmu tejto smeráckej teroristicko-zločineckej a mafiánsko-gaunerskej zberby bolo nedávne menenie ústavy, kvôli ochrane Slovenska pred islamským terorizmom, s postupným zavedením policajného štátu na likvidáciu politických a občianskych aktivistov a odporcov. Ani by som sa nečudoval, keby táto zberba umiestnila nálož na nejakom frekventovanom mieste, odpálili by ju – a cez nevinné obete tohto výbuchu by nielen upevnili policajný štát ale aj rozpútali by neohraničený teror.

          Po vyše dvojmesačnom čakaní na odpoveď som na Generálnu prokuratúru SR podal trestné oznámenie na Veliteľstvo PZ hlavného mesta SR v Bratislave za zneužívanie právomoci verejného činiteľa a nadržovania. Generálna prokuratúra to odstúpila na Ministerstvo vnútra SR, Útvar kontroly Ministerstva vnútra SR v Bratislave a odtiaľ to bolo odstúpené na Útvar kontroly ministra vnútra SR, Expozitúre v Bratislave, kde bol ministrom Ľudovít Hudek, patriaci do organizovanej zločineckej skupiny ktorá marila vyšetrovanie únosu mladého Kováča, odkiaľ som mal dostať odpoveď. O mesiac mi oznámili že lehota na vyšetrenie bola predĺžená o mesiac. Súčasťou tejto časti sú aj autentické prílohy.

Vladimír Pavlík  

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka