"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Trestné oznámenie na Roberta Fica, Viliama Čisláka, Zuzanu Zvolenskú v spolupáchateľstve s vedením GP SR a MV SR v zastúpení Jaromírom Čižnárom a Robertom Kaliňákom podané emailom na generalna.prokuratura@genpro.gov.sk

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                
    

Hanba a hnus pre zbabelý tzv. slovenský národ

          Koncom februára 2016 som zareagoval na potvrdenú informáciu, keď v roku 2015 predčasne zomrelo cca 3 000 nevinných ľudí len kvôli tomu, že sa tu drastickým a vulgárnym spôsobom vykrádali finančné prostriedky určené do rezortu zdravotníctva. Hoci tí, čo toto vykrádali, pod dozorom zločineckej smeráckej mafie, dobre vedeli, aké to bude mať kruté následky, vo forme najodpornejších zločinov proti ľudskosti, naďalej to vedome a cieľavedome robili. Aby som bol objektívny, prvý to verejne povedali Krajcer so Sulíkom a osvojil si to aj Matovič. No a potom nastalo dlhé mlčanie.

          Tak som 29. 2. 2016 podal na GP SR trestné oznámenie na Roberta Fica, Viliama Čisláka, Zuzanu Zvolenskú v spolupáchateľstve s vedením GP SR a MV SR v zastúpení Jaromírom Čižnárom a Robertom Kaliňákom, ktoré je uverejnené na www.necenzurovane.net Dnes 17. 3. 2016 som dostal odpoveď z GP SR, ktorú tu uverejňujem. Hanba a hnus, keď tieto zločiny proti ľudskosti neprekážajú politikom, politikom - tzv. národovcom, hulákajúcim za Boha, za národ, a ja doplním, za ich hlboké vrecká, orgánom činným v trestnom konaní či médiám, ale aj tým plebejským ovciam majúcim svoje idoly, na ktorých nedopustia ani jednu kritickú vetu, ktorí všetko dokážu vyriešiť na jednom mítingu či na jednej tlačovke. Paradox či tragédia, že práve tí, ktorí tento národ najviac nenávidia, najviac ním pohŕdajú, sa hrajú na najväčších národovcov.

Vladimír Pavlík   

  

Trestné oznámenie na Roberta Fica, Viliama Čisláka, Zuzanu Zvolenskú v spolupáchateľstve s vedením GP SR a MV SR v zastúpení Jaromírom Čižnárom a Robertom Kaliňákom
podané emailom na generalna.prokuratura@genpro.gov.sk

 

                         Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

 

                                                                                                          Orlové 29. 2. 2016

 

Vážení
Generálna prokuratúra SR
Štúrova 2
Bratislava 1
812 85

 

VEC: Oznámenie o podozrení trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa na premiéra Roberta Fica, ministra zdravotníctva Viliama Čisláka, exministerku zdravotníctva Zuzanu Zvolenskú podľa § 326 ods. 3 písm. a), ods. 4, písm. a), v spolupáchateľstve vyplývajúcom neplnením si svojich zákonných a ústavných povinností zo strany GP SR a MV SR v zastúpení generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára a ministra vnútra Roberta Kaliňáka z týchto dôvodov:

          Dňa 7. 2. 2016 na TA3 v relácii V politike s Danielom Krajcerom a Richardom Sulíkom, Daniel Krajcer povedal, že cca jedna štvrtina až jedna tretina v zdravotníctve sa rozkradne a podrobnou analýzou sa dokázalo, že kvôli tomuto za rok 2015 zomrelo cca 3 000 ľudí, ktorí by ináč mohli žiť. Odvolal sa na analýzu Ľudovíta Ódora, ktorý toto podrobne skúmal. Bolo povinnosťou premiéra Fica, ako aj ministra Čisláka, exministerky Zvolenskej, ako aj GP SR a MV SR, aby sa k týmto odporným zločinom proti ľudskosti vyjadrili. Neurobil tak doposiaľ nikto z nich, hoci napríklad premiér Fico v predvolebnej diskusii na Markíze dňa 28. 2. 2016 verejne povedal, „že on je zodpovedný za Slovensko.“

          Naše zdravotníctvo sa pravidelne vykráda od vlád Mečiara, cez Dzurindu a končiac Ficom. Paradoxne Ministerstvo vnútra SR a Generálna prokuratúra SR sa tu správajú ako ponížené prostitútky, slúžky a spolupáchatelia v rukách zločincov, zlodejov a masových vrahov z vysokej politiky, tvoriacich koalíciu. Hoci už minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 po šiestich rokoch vlády pravice priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. To isté priznali v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Aj vtedy Generálna prokuratúra SR ako aj Ministerstvo vnútra SR to prešli mlčaním a ich vinou sa mohlo zdravotníctvo naďalej vykrádať, s krutými následkami, zomieraním nevinných ľudí, ktorí mohli žiť.

          Verejný činiteľ, ktorý úmyselne spôsobil inému škodu....podľa § 326 ods. 3 písm. a) – odňatím slobody na 7-12 rokov sa páchateľ potrestá, ak spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví, alebo smrť. Verejný činiteľ, ktorý úmyselne spôsobil inému škodu....podľa § 326 ods. 4  písm. a) – odňatím slobody na 10-25 rokov, spôsobí nim ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb.

Vladimír Pavlík 

   

 


Preposlať bez úprav na...

 trestné oznámenie

 

Od

<pavlik.vladimir@zoznam.sk> 

Predmet

trestné oznámenie

Dátum

Mon, 29 Feb 2016 09:39:28 +0100

Komu

generalna.prokuratura@genpro.gov.sk

Kópia (Cc)

generalna.prokuratura@genpro.gov.sk

Prílohy

 FICO A SPOL..doc (B)


 

 

                   

  

 

         

 

 

 

   PRINT RSS
Hlavná stránka