"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Súboj Matovič:Kaliňák v priamom prenose
Konečne sa verejnosť dozvedela o konkurznej mafii na Slovensku, ktorej súčasťou boli aj čelní predstavitelia strany Smer. Táto konkurzná mafia vyrabovala po roku 1989 takmer celé Slovensko

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                
      

http://blog.hlavnespravy.sk/303/suboj-matovickalinak-k-o-v-priamom-prenose/

Igor Matovič svojho súpera Roberta Kaliňáka v relácii o 5 minút 12 ( 14.2.2016) knokautoval v priamom prenose. Snáď je každému občanovi po tejto relácii jasné, prečo sa pozvaný predseda slovenskej vlády Robert Fico diskusie nezúčastnil. Po dnešku sa už určite ani žiadnej podobnej nikdy nezúčastní. Bojí sa odhalenia v priamom prenose.
Konečne sa verejnosť dozvedela o konkurznej mafii na Slovensku, ktorej súčasťou boli aj čelní predstavitelia strany Smer. Táto konkurzná mafia vyrabovala po roku 1989 takmer celé Slovensko. Takých Kovošrotov, ktoré boli v relácii spomenuté, nájdeme po celom Slovensku stovky (BAZ, Pivovar Stein, Odevné závody v Trenčíne atď) . Ak vás zaujímajú podrobnosti, stačí zadať do vyhliadavača nasledujúcu frázu: “Danka Bobeková, svedectvo mafiánovej svokry” . Neveríte , že to všetko je pravda? Verte!
Vráťme sa ale k nášmu bielemu koníkovi Robertovi Kaliňákovi. Tvrdí, že zaplatil na daniach 3 000 000 slovenských korún (keď už sa teda dotyční páni chcú baviť v korunách, aby to vyzeralo bombastickejšie, tak budem aj ja používať bývalú slovenskú menu) . Ja sa pýtam, z akej činnosti pochádzajú? Nasledujúci obrázok monitoruje Kaliňákovu podnikateľskú činnosť. 

http://www.finstat.sk/spolocnici-konatelia?query=robert+kalinak

Spoločnosťou, ktorá má vyššie zisky, je iba spoločnosť Renomé a.s.. V nej však Kaliňák pôsobil iba v rokoch 2001-2003. V ďalšej ziskovej spoločnosti Equity s.r.o. pôsobil iba do roku 2012. Stratovými firmami sa nateraz zaoberať nebudeme, aj keď tie čísla sú ohromujúce a dokazujú, že minister vnútra je na podnikateľskom poli babrák a neschopný človek. Takže jediná zisková spoločnosť, ktorá odviedla dane, je spoločnosť FoRest s.r.o.. Za rok 2014 to bolo vo výške 1847 Eur, čiže cca 55 000 korún , kde je však Kaliňák 50% spoločníkom spolu s iným podivným ministrom Jánom Počiatkom. Takže z oficiálne dostupných zdrojov odviedol Robert Kaliňák na daniach 23 000 slovenských korún. Kde sú tie zvyšné 2 977 000 ? Pýtajte sa, páni novinári!
Zaujímavé je, že človek, ktorý nedokáže riadiť malé firmy, neprekáža voličom Smeru na poste ministra, kde riadi oveľa väčšie organizačné a ekonomické celky. Takémuto neschopnému manažérovi sme nechali v rukách riadenie nášho štátu? Tak sa nečudujme, kam sme sa to dnes dostali!
Pravda je taká, že minimálne polovica súčasnej slovenskej vlády patrí za mreže. Oni tam raz aj skončia za predpokladu, že na Slovensku bude neskorumpované súdnictvo, prokuratúra a polícia.
Dobre si rozmyslite, komu odovzdáte o pár dní vo voľbách svoj hlas. Ak nechcete zažiť 4 roky opätovného rabovania a rozkrádania, nevoľte gorilie strany (Smer, Most, Sieť, KDH, SDKÚ, SNS). Zároveň sa pripájam k verejnej výzve Richarda Sulika nevoliť strany, ktoré v dlhodobých prieskumoch nedokážu prekročiť ani 1% preferencie.
A koho voliť z toho zvyšku? Skrátka toho, koho vám našepkáva vaše srdce. Pár voliteľných strán nám tu ešte ostalo …

 

 

 

 

 

   PRINT RSS
Hlavná stránka