"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 7. časť

Postaviť dom, zasadiť strom a splodiť syna


                       

Miesto úvodu: organizovaní zločinci a zlodeji z vysokej politiky, bez rozdielu na politickú príslušnosť, po každých voľbách neustále zdražujú, lebo vraj chýbajú peniaze v štátnom rozpočte. Tentoraz čitatelia dostávajú ďalšie dôkazy, ako miznú milióny, miliardy cez zločinecko-zlodejské vlády, zločinecko-zlodejské parlamenty, zločinecko-zlodejské štátne orgány. Tieto protislovenské a parazitno-darmožráčske zberby zákonite potrebujú organizovaný zločin a ekonomické mafie na vyššej úrovni. Pri upravovaní tohto článku som stále bližšie a bližšie k tomu, prečo zločincovi, zlodejovi a zakladateľovi ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Vladimírovi Mečiarovi tak prekážal Alexander Dubček a prečo práve on na jeho smrti najviac zarobil. Lebo KGB Dubček nevyhovoval, vyhovoval im Mečiar, lebo len cez neho sa tu mohol zaviesť ruský a balkánsky systém ekonomických zločinov, prienik mafií do vysokej a regionálnej politiky, systém bielych koní... Dnes úlohu zločineckej a štátno-teroristickej organizácie HZDS prebral Smer–tzv. sociálna demokracia. 

Postaviť dom, zasadiť strom a splodiť syna

          To je túžba a cieľ všetkých slušných mužov. Dnes už netuším, aký bol cieľ nášho Buba. Ale aj dom mu postavili na kľúč, aj stromy vysadili na kľúč aj syna stihol splodiť. So zlatým kľúčom, ktorý držal pevne v ruke, v klietke zlatej vychovať. Postavil dom a nie hocijaký. Rovno dvojdom. Prvá časť na bývanie je veľká, mnohoizbová, mnohooknová, mnohožalúziová aj mnohonábytková. S mnohými zbytočnosťami. Prepojená je s druhou časťou, v ktorej je bazén, fitko a všetko, čo patrí k elite. Lebo syna učil, že všetci ostatní sú plebs. A ja len ta potichu, aby ma náš Bubo nepočul som vnukovi vysvetľovala, že plebsom sú ONI, priatelia jeho otca, ktorí občas vycucnú ten plebs. Často mi nerozumel, dnes už chápe lepšie, čo som mu vysvetľovala. Veľa drevín, tují, okrasných stromov, rozľahlý trávnik, búda pre psa, pes, prístrešok, pergola a tenisový kurt. Pred domom nič honosné, všetko malo vyzerať skromne. Logika mafiánov nepustí. Tri kúpeľne, práčovňa, garáže, a vlastne všetko, čo elita potrebuje na prežitie.

Mesačné náklady na údržbu domu, chodu domácnosti boli cca 3 000 €
  
Moja dcéra zdedila pracovitosť po otcovi. Nepotrebovala nikdy slúžky, ani opatrovateľky, dom bol vždy vyluxovaný, na vešiakoch 40 bielogolierových košieľ, vyvoňaných, vyžehlených. Dôležitý podnikateľ, dôležitá opatera. Občas záhradníci urobili poriadok v záhrade, občas otec so mnou vypomohol, kedy bolo potrebné. Keď mal môj vnuk šesť rokov, otec rozhodol o škole. Pre elitu. A tak keď ostatné deti ešte spali, môj vnuk nasadal do auta. Keď sa už hrali po škole, môj vnuk z auta vystupoval. Učil sa anglické slová, bol hodený rovno po krk do vody. Zvládol to. Ovláda dva cudzie jazyky, a občas prekladal odborné výrazy z jazyka anglického do jazyka slovenského. Mesačné náklady na školu boli – 1600 € školné, 700 € PHM a 300 až 400 € vnukove športové aktivity. Teda spolu najnutnejšie mesačné náklady na život podľa výberu BUBA 6 000 €. Chápem Vás všetkých. Aj mne sa rozvidnievalo, až som začala s kalkulačkou v ruke.

          Nebudem rátať lieky, lekárov, odev, obuv, hygienu a ostatné potrebné veci k životu.
Bubo vedel, že jeho syn je dlhodobo v starostlivosti lekárov. Vedel, že jeho manželka prekonala operáciu, je dlhodobo chorá. Vedel a nedbal. Kde na to bral? No veď podnikal! A niečo o tom ako som už naznačila. Len naznačila. Nerátam dovolenky, aby to čítajúci v zdraví predýchali. Najmä tí, čo žijú z rúk do úst, a stále im chcú z toho ničoho ešte zobrať.

          S Bubom bolo vždy všetko len do času. Ochorel. Už občas syna vozil len do školy. Zo školy ho vozila mamka. Neskôr, keď ochorel viac, už sa starala o celú domácnosť aj o syna sama. Pracovať nemohla. Každý predĺžený víkend, každé prázdniny, letné, či zimné obdržala letenky, príslušnú sumu a destináciu. To by určite žiaden zamestnávateľ nestrpel. A nakoniec, jej zamestnávateľ na plný úväzok bol jej Bubo.

          Aj slušní muži sa rozvádzajú, ale slušne. Alebo neslušne. Ale zákonne. Keďže Bubo pravdepodobne zákonne nerobil takmer nič, alebo veľmi málo, rozviedol sa podľa môjho PODOZRENIA!!! nezákonne. Cielene, prešpekulovane. Kto by neuveril, že ho prenasleduje ruská mafia, ak to potvrdí jeho právny zástupca? Kto by neuveril, že dom prídu opásať exekučnou páskou exekútori? NIKTO! Veď presne vedel, koho si má vybrať za sprostredkovateľa. MŇA. Vedel, že tá pištol na mojom chrbte v podvedomí zostala, a vedel, že som videla, aký biznis vládol v jeho podnikaní. Aký FUJ biznis. A to som videla len jednu sumu za 25 miliónov a stačilo. Tá exekúcia mohla byť reálna. To som nemohla tušiť, že pre NICH žiadna suma nie je dostatočne veľká, aby bola veriteľom vymožiteľná. Takže zneužili mňa. On aj jeho právny zástupca. Poradila som tej dcére rozvod. Do rána som sa učila jazdiť na X6,  tej veľkej ozrute, čo som nikdy neovládala šoférovať, aby som najnutnejšie veci odviezla z domu, keďže sústavne telefonovali, ako exekútorov môžeme čakať každý deň. Všetko riadil právny zástupca, veď Bubo bol stále pod akýmisi hadičkami v nemocnici, aj to, ak mám spísať Zmluvu o výpožičke nábytku, ktorý mal byť môj. Namietala som, že svojim príjmami nepreukážem milióny, za ktoré bol nábytok obstaraný. Poradil riešenie, spísať iba časť nábytku. Vraj to nikto nebude kontrolovať, ako bol obstaraný. A priznávam bez mučenia, urobila som to. A písala všetko, čo diktoval pre potreby rozvodu. Výživné na syna 500 €, pri ktorých sa pán právny zástupca smial, že to nie je ani na kávu. Ale dal slovo chlapa, a ja som bola aj s dcérou nútená tomu veriť. Dohodu o BSM, v ktorej sa zaviazal splácať hypotéku a rodinný dom prepísal na moju dcéru, obchodné podiely a účty mali byť pre oboch nezaujímavé. Podpísala, lebo mala pôsobiť nemajetne, aby nebola vydierateľná ruskou mafiou. Veď hrozba straty domu a všetkého v ňom bola zdrvujúca. Po úspešnom rozvode, a aj ten chcel Bubo absolvovať na plnú moc advokáta –  ďalšia mafiánska logika, dojatým hlasom mojej dcére povedal, zvládnite to, kým sa vrátim. Všetko potrebné budem posielať. Vydržalo mu to dva mesiace.

          Potom odstrihol telefón, všetky kontakty a prestal všetko platiť. Syn skončil po rozvode v nemocnici, prežil to, čo by dosť  bolo aj na koňa a dcéra u odborných lekárov, neskôr na dlhodobej PN, prežila to, čo by bolo dosť aj pre dvoch koňov. Ja som už vedela, čo sa presne stalo. Škoda, že pán právny zástupca nevie teraz čítať moje myšlienky. Škoda. Niečo by sa veľmi vzácne dočítal. Vedela som už v marci 2011 čo sa stalo. Moje decká pozerali na mňa, o čom im hovorím, len nechápavo a v nemom úžase. Prišla výzva na splátku domu, ktorú prestal náš Bubo splácať. Pýtala som od dcéry zmluvu o hypotéke, kde bola spoludlžníkom. Že ona nič nemá, ona len vždy podpisovala u právnikov. Pýtala som Dohodu o BSM, že ona nemá, podpisovala vždy len u právnikov. Mami, veď ma nikdy nepodrazil, veď som mu verila! Tak som to všetko obstarala. Pripravovali sme dom na dražbu. Paráda. Našli sme doklady. No a ako to u účtovníka býva zvykom, najskôr pred spálením otočí každý papier dvakrát. Môj vnuk už založil do krba, keď som mu to zobrala. Možno to urobil úmyselne. Je inteligentný, vzdelaný a pokorný. Vždy chcel chrániť svojho otca, a chýba mu dodnes. Napriek všetkému. Prvý list, ktorý som zobrala z tej kopy, čo prechovával v dome, bol bankový výpis. Prevod peňazí z Cypru na osobný účet nášho Buba v zahraničí. Druhým listom už bolo niečo, čo konečne otvorilo oči mojej dcére. Fiktívna zmluva o pôžičke finančných prostriedkov medzi mojou dcérou a spoločnosoťou Igora Grošafta vo výške 400 000 rakúskych šilingov. Igorom Grošaftom už podpísaná a opečiatkovaná. Kto dal na tú zmluvu podpis za moju dcéru len tuším. Kópia bola nepodpísaná, a je na Policajnom prezídiu.  Keď som vyhrabala ďalší doklad, v ktorom moja dcéra bola ako zástupkyňa v jednej firme, odkázala som po tichu Bubovi, že prekročil všetky hranice slušnosti, ktoré som schopná a ochotná akceptovať, teda najmä tú skutočnosť, že z vlastnej manželky si urobil bieleho koňa. Keďže máloktorá manželka, alebo občan sa mohol k takýmto dokumentov dostať, nech si čitateľ zváži, čoho všetkého sú mafiáni a ich poskokovia schopní. Slušný chlap keď sa rozvedie, zanechá žene polovicu domu, alebo bytu, niečo zo spoločných finančných prostriedkov a hnuteľných vecí.

 

Čo zanechal rodine Bubo?

          Na rodinný dom zobral americkú hypotéku vo výške 280 000 €. Podľa Dohody o BSM mal platiť len hypotéku. Neskôr som podľa zmluvy zistila, že celá suma prišla na JEHO účet. A z nájdených dokumentov, ako prebehla celá hypotéka, ako už mal náš Bubo moju dcéru len priviesť na podpis. Pred pár dňami prišla dcére výzva na zaplatenie sumy 280 000 Eur do troch dní. Lebo Bubo žiadnu poštu od nikoho nepreberá. Takže ulica. Nevadí. V našom dome je miesto pre všetkých. Len banka nech si už dom zoberie, aj s tými rárohami, to nebude kde uskladniť.

Ako doštudoval môj vnuk.

          Prosila som, žiadala som všetkými dostupnými možnosťami požiadať nášho Buba, aby umožnil synovi doštudovať v poslednom ročníku. Že na to my nemáme, my sme s mafiou a jej praktikami nekráčali, teda sme dostatočne na také výdavky nezarobili. Už jedenásty ročník sme len s ústretovým chápaním školy zvládali vnukove štúdium. Posledný ročník a získanie diplomu však sme neboli schopní zabezpečiť. Bubo ako dlžník sa vybodol aj na školu, a nezaplatil nič. Zbytočne môj vnuk cez letné prázdniny pracoval na seminárnej práci potrebnej do posledného ročníka. Skončila v koši. Bolo treba nájsť v rýchlosti školu, v ktorej môže zmaturovať, a v ktorej pochopia aj vnukove možnosti zvládať výučbu v jazyku slovenskom. Dnes googli a predkladá význam slova mocnica a odmocnica do jazyka anglického. S Bubom vždy, alebo často bolo všetko naruby. Našli sme školu a ústretovú pani riaditeľku. Doučujeme sa i, y, lebo slovenčina nemala byť medzi maturitnými jazykmi. Naviac zdravotný stav vnuka sa značne zhoršil. Dlhodobý stres zanecháva svoju nezvratnú pečať. Zvládame. Bolo potrebné vyplatiť školu na pol roku, vyplatiť vnukovu autoškolu, kúpiť novú kalkulačku, ktorú gauneri z auta ukradli aj so všetkými vnukovými školskými potrebami, bolo treba opraviť poškodené auto po krádeži, bolo treba, všeličoho, ale už nebolo často z čoho. Aj úspory majú svoje dno, a dôchodky naše sú len také žobračenky, kus ohlodanej kosti celoživotnú prácu od vrchnosti. Bolo potrebné predať, čo bolo. Na lieky, lekárske vyšetrenia a tak dcéra siahla po šperkoch. Bol štedrý a tak ich naskladala v obstarávacej cene cca 46 000 €. Predala v záložniach za cca 8 000 €. Diamanty ani čierne perly v záložni nemajú hodnotu. Vďaka aj za to, Bubo! Vnuk už predal ping pongový stôl, gitaru a bicykel má na internete. Matka žije a dýcha pre syna, syn žije a dýcha pre matku. Aj za to vďaka Bubo, škoda, že nikdy to Ty nebudeš môcť prežiť! Aj na nej únava a dlhodobý stres zanechal svoje nevyliečiteľné rany. To už sa snažil môj vnuk so svojim otcom kontaktovať listom, cez právnikov, či jeho verného poskoka. Všetko zbytočné. Jeho otec neodpúšťa. Najmä jeho svokre. Teda už ex svokre. Trúfla si otvoriť Pandorinu skrinku, z ktorej sa jej možno podarí preukázať desiatky miliónov „ poctivo“ získaných a „ poctivo „ užívaných    Inak sa nedalo. A nič už nezachránime pre vnuka ani v prípade, že bude rozhodnutie súdu pre nás aspoň ako tak priaznivé vo veci jeho výživného. Peklo na zemi chladnejšie nebude. Takže toto všetko nám zanechal Bubo. A páni vyšetrovatelia nás opľúvajú. Urážajú. Lebo Bubo je nemajetný a žije z 11 000 českých korún. Kúšem si do jazyka. Takže čo jeho rodine zanechal ich Bubo? Oči pre plač. Ale slzy sa už vysušujú, a my pôjdeme spoločne z kolien na rovné nohy, to mi ver, Bubo !!!

Aj mafiáni majú občas svedomie

Často nás po rozvode mojej dcéry kontaktovali nám podobní, ktorých tu zanechal Bubo, tak skrátim pomenovanie môjho ex zaťa, ktorý si už odo mňa žiadne pomenovanie ani nezaslúži, keď zmizol a im tu zanechal pole neorané. Keď po nájdení dokladov – dôkazov o špinavých skutkoch bielych golierov chceli môj krk, jeden z mafiánov, podľa mňa vždy slušný spolupracovník Buba mi zavolal, aby som už nečakala a všetko zverejnila. Že len tak si zachránim svoju kožu, lebo oni svoje hrozby myslia vždy vážne. A polície, prokuratúry ani súdov sa neboja, lebo tam majú svojich skalných. Vraj sa boja medializácie, a ak by sa mi niečo stalo, boli by prvými podozrivými. Vyznal sa mi z toho, že si uvedomuje aj to, koľko mám asi dôkazov, aby sa všetci dostali do basy. To jeho vyznanie ma zaskočilo. Lebo som dlho nevedela čo s tým. Veď mi možno zachránil život a ja teraz chcem písať o všetkých gauneroch. A musím aj o ňom. Z vďaky. Ak by som o ňom nenapísala, vyňúrali by ho.  A poznám aj mafiánske hyeny. Mafiánske hyeny, čo zneužívali biele kone, ktoré sa dostali do existenčných problémov. Neľutujem ich, mali na výber. Ale aj medzi bielymi koňmi sú slušní a hyeny.

          Keď som prešla všetky sms v telefóne môjho vnuka, ktorý mu zanechal jeho otec, chcela som vyskúšať, či sú ešte telefónne čísla funkčné. Vytočila som to, ktorého autor vybral bieleho koňa pre firmu mojej dcéry. Ktorej obchodný podiel prešiel na jej manžela, keďže jej chcel uľahčiť starostlivosť o syna počas jeho liečenia v Prahe. Biele kone sa zabezpečovali asi takto: ženy niet, ale mám jej občiansky preukaz. Pomôže to? Dnes viem, ako podrobne, cieľavedome pripravoval rozvod a odchod zo Slovenska. Rozumiem názorom ľudí, ktorí si myslia, že mi ide len o uchovanie zlatej klietky, v ktorej žili moje deti. Sama by som mala s tým problém, čítajúc podobné riadky, ak by som nepoznala osobne život v nej. Majiteľ zlatého kľúča určuje, koľko slobody a kyslíka v zlatej klietke nechá. Opustiť zlatú klietku však pre jej obyvateľov znamená konečne slobodu. Tú už našťastie moje deti majú. Zatiaľ!

          Rozhodla som sa vytočiť číslo bieleho koňa T.F, ktorý bol pre rodinu známy tým, že sa Bubo o neho v podstate staral. Bol to ten, čo som našla jeho PN-ku v garáži, keď vykradli rodinný dom mojej dcéry a zaťa. Číslo bolo funkčné, nechala som zazvoniť dvakrát a odhodila telefón. V akejsi zlej predtuche, že všetko staré je stále funkčné. A to nebol pre mňa dobrý pocit.  Navečer mi zazvonil telefón, volajúce číslo bolo pre mňa neznáme. Volajúci sa nepredstavil. Len mi pripomenul, že má odo mňa neprijatý hovor. Rozprávali sme spolu asi pätnásť minút. Požiadala som ho, aby mi povedal, kto je biely kôň, na ktorého prešla obchodná spoločnosť mojej dcéry na adresu do Galanty. Ochotne mi odpovedal, že jeho družka, a ja som stratila na chvíľu reč. Požiadal ma, aby som s ňou nikdy o tom nehovorila, že je z toho dosť nešťastná a žiadne peniaze za služby nedostala. On sa vraj tri roky nemôže dovolať Buba a navrhol sa stretnúť pri káve, keďže vždy mali všetci podozrenie, že sú odpočúvaní. Rešpektovala som to, aj keď mne je jedno, kto a či ma odpočúva. Po mojich skúsenostiach som však vedela, že na druhý deň bude všetko inak. Každý, kto so mnou prehovoril sa alebo „zahojil“, alebo vyletel z práce. A tak aj bolo. Na druhý deň som vytočila číslo T.F., z ktorého mi volal on. Jeho reakcia ma nezaskočila, rovnako som mala svedka pri sebe, ak by náhodou fabuloval. A on fabuloval. Vraj, prečo ho obťažujem, keď on je chorý, dolámaný. Nuž som mu pripomenula, že on volal mňa a so mnou hovoril veľmi ochotne, čo ho zneistilo a znervóznel. Vedela som, že niekoho má pri sebe, alebo nahráva môj hovor. Vedela som zároveň, že konečne sa po troch rokoch dovolal, kam potreboval a je za vodou. Šéfovia sa odvďačia za každú informáciu o mne. Spýtala som sa ho, či ešte chce so mnou vypiť kávu. Niekto mu poradil, že samozrejme. Môj krk teda bol pre nich stále zaujímavý. A to som im ja samozrejme nedovolila, takže som sa mu poďakovala, ale kávu som odmietla. Chápem družku T.F. Veď podpísať sa pod firmu IN-FLUVAL s.r.o., dnes v likvidácii, na ktorej sú daňové nedoplatky za rok 2008 v sume € 2 695 454 x 30,126= 81 203 247.- Sk bez príslušnej odmeny by bolo osobne pre mňa na mašľu. A prečo sa všetci boja? A hrozia? PRETO!

          Obchodná spoločnosť Fluval s.r.o. zapísaná do OR v roku 1999 prešla do likvidácie ako obchodná spoločnosť IN-FLUVAL s.r.o. v roku 2008. V OR ako spoločníci sú zaznamenaní: Róbert Janáček, Ing. Sergej Salmanov, Pavel Miko, Slávka Ignácová, Nina Salmanová, Žovik Asatrian, Ing. Jarmila Mosná. Spoločníkom od 28.8.2008 je Slávka Ignácová, ktorá je zároveň od 3.6.2009 LIKVIDÁTOROM obchodnej spoločnosti, keď vo funkcii likvidátora vystriedala Ing. Martina Neštráka! Slávka Ignácová nielenže nevie, čo je obsah slova likvidátor, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ani nemá čo likvidovať, nakoľko sa ku nej žiadne účtovníctvo nikdy nedostalo. Spoločnosť dávam do pozornosti Daňového úradu! Sídlo spoločnosti prechádzalo z Piešťan Teplická 2220, cez Veľký Meder, Poltár, Bratislavu a skončila na adrese Štvrť SNP 955/45 v Galante.  A tu skončila rovnako aj obchodná spoločnosť mojej dcéry. Spoločnosť Fluval s.r.o. bola spoločníkom v obchodnej spoločnosti Stone comp.s.r.o. zapísanej do OR v roku 1996, od roku 2002 a prešla trasou vykázala celkom € 38 805. Spoločníkov Salmanových z týchto obchodných spoločností nachádzam   v s.r.o. Stome comp. International, založenú v roku 2001 v Piešťanoch, ktorá je už od roku 2005 v konkurze. V roku 2001 vo Veľkom Mederi založili NASK s.r.o., ktorá voči štátu vykazuje k 31.12.2007 daňové nedoplatky vo výške € 1 369 951 x 30,126=41 271 144.- Sk . Od roku 2007 spoločníkom SBS Capital LTD Britské Panenské Ostrovy !!! A záver spoločníkov čítam až na Islande!  To som netušila, že aj na Panenských ostrovoch sú biele kone! Koľko že to je spolu? Nerátajúc tie drobné len v desiatkách tisícoch Eur? Spolu je to € 4 104 210 x 30,126 = 123 643 430,46 Sk No a čo? Veď z cudzieho krv netečie. Podnikáme ďalej, niečo pošleme do konkurzu, niečo do likvidácie, niečo vymažeme z OR. O reťazení obchodných spoločností na ďalšie, oveľa zvučnejšie mená sa mi v tejto súvislosti písať nežiada. Oni sú prepletení tak, že ani sami nevedia ako. Lebo ich prepletajú, zriaďujú a likvidujú prepletači vo firmách zvaných Bankrot s.r.o. B  A kto bude platiť dlhy? Toť moja zbytočná otázka, pokiaľ to je ľahostajné vrchnosti. Fiktívne firmy, fiktívne fakturácie a reálne vratky DPH je tá hospodárska kríza, ktorú nám tak často trepú o uši naši predstavitelia. Ale im to môže byť ukradnuté. Aj s nami. Oni sú za vodou na niekoľko generácií. A po nich potopa!

          SLOV-CZECH Real s.r.o. v OR zapísaná v roku 2004. Najoddanejší spoločníci. Až na to, že ich spoločnosť financoval Bubo. Jeden z nich ho prevážal do zahraničia, keď mu odobrali pas orgány činné v trestnom konaní! Ten, ktorý vozil môjho vnuka do školy. Ktorý na príkaz Buba zdvíhal, alebo nezdvíhal telefóny mojej dcére, keď bol Bubo pre rodinu nezvestný. Bonzovali všetci rovnako, a všetci rovnako boli riťolezmi Buba. Lebo Bubo!...Za viac zmienky o nich mi nestoja. Spoločnosť skončila 15.10.2009 na adrese v Galante, Štvrť SNP 955/45 a spoločníčkou sa stala Slávka Ignácová! Každý súdny občan, ktorého dnes bežne nazývajú ovcou iste tuší, že podnikateľská činnosť v zmysle zákona je o niečom celkom inom.

          Marseillei soap Slovaquie – s.r.o., obchodná spoločnosť mojej dcéry, v ktorej som jej robila zákonného zástupcu. 22. 4.2010 prevzal obchodnú spoločnosť Bubo, aby sa vraj dcéra mohla venovať synovi a domácnosti, keďže on bude dlhšie rehabilitovať v Prahe. Dnes už viem prečo sa to stalo. Lebo stretol záchrankyňu života. Rytmus o tom spieva konkrétnejšie. A krutú daň zaplatil jeho syn, ktorý pokorne čakal na jeho návrat a modlil sa za jeho zdravie. Možno raz mu otec všetko vysvetlí.     
  
Tibor Fuzek :
Veľa o ňom písať nebudem. Nech napíše Tom Nicholson, má o tom všetko. A veľa sa na tom narobil. Zatiaľ som o tom presvedčená. Je to náročné a rozumie tomu lepšie. Investigár sa nezaprie! Biely kôň, ktorý dodnes figuruje v mnohých obchodných spoločnostiach, vzájomne prepojených

          HORDEN a.s. Trnava zápis do O.R. 1996 – štatutárny orgán T.F. predseda od 1997!
Daňové nedoplatky k 31.12.2003  € 829 848 x 30,126= 25 000 001.- Sk
  
T.F.spol. s.r.o., FTMB s.r.o. v likvidácii, kde je T.F. od roku 2007 likvidátor!!! SP Leasing a.s., POMA brokers. O.c.p a.s., DONAR a.s. Mileniumstav s.r.o., S.K.A., a.s. K.F. Oil s.r.o. ARCADIA s.r.o. YUKOZ s.r.o. S.K.C.Diessel s.r.o. ARONIX TRADE s.r.o. Mozitex and CO s.r.o. SYDA, spol. s.r.o. Contrax s.r.o.

          Nič zvláštne by na tom nebolo, pokiaľ by T.F. nebol dlhodobo chorý. Kto to všetko podpisoval za neho? Stačí pozrieť, kto je v tých obchodných spoločnostiach. A stačí pozrieť, ako sa v nich „ upratuje „!
  
Viac ako Tibor Fuzek, lebo ten bol chránený, je pre mňa zaujímavý ďalší biely kôň, s ktorým to „ podnikanie „ spoločne občas zdieľali je Robert Križo. Od roku 2005 do roku 2010 pôsobil v obchodných spoločnostiach, v ktorých dlh voči štátu na daňových nedoplatkoch a odvodoch do SP predstavuje  € 7 978 101x30,126=240 348 271,- Sk

          S Robertom Križom spolu, čo samostatne prevzal na svoje plecia ťarchu dlhov aj jeho spolupodnikateľ Ján Kriška. Len za dva roky  2007 a 2008 na daňových nedoplatkoch v dvoch spoločnostiach presiahol dlh voči štátu € 8 680 320 x 30,126=261 503 320.- Sk

           V tomto reťazení je ďalším, kto nesie bremeno mocných Milan Šlosár na konte firiem, v ktorých figuruje jeho meno boli voči štátu od roku2006 až 2008 v piatich obchodných spoločnostiach daňové nedoplatky vo výške €19 435 407 x 30,126 =585 511 071.- Sk

          Keď kliknem na Jána Klimeka, ďalšieho v poradí reťazenia prestáva ma to baviť kvôli vysokému tlaku, keďže za dve hodiny zaoberaním sa jedným bielym koňom Tiborom som narátala toľko, koľko by dnes stačilo na lieky pre pacientov v nemocniciach, pretože si ich musia nosiť z domu, lebo v nemocniciach majú pre nich najradšej písanie prepúšťacích správ.
Takže Ján Klimek pôsobiaci v štyroch obchodných spoločnostiach za rok 2005 až 2008 13464380 x 30,126 = 405 627 912.- Sk

          Šesť bielych koňov a za nimi spúšť, akoby sa Slovenskom prehnal hurikán Katrina. Ale nebol to hurikán, len biele goliere chránené svojim etablismentom plnili svoje kešene. Sebe a svojim lokajom. Denne čítam, ako je štát viac a viac zadĺžený. Dala som návod, komu zobrať!

Až raz budem mať čas, napíšem o jednom konkurznom konaní. Ľudí vo fabrike, ktorí v nej zostali, keď sme sa snažili oživiť výrobu a získať pre nich mzdy, aby naplnili prázdne chladničky, si dodnes vážim a často na nich myslím. Pracovití robotníci, technici, odborári na správnom mieste, najlepšia vedúca účtovníčka, akú som kedy stretla, najlepšia pokladníčka aj mzdárka, slovom tím, na ktorí sa nezabúda. A potom niečo zaškrípalo v rozbiehajúcom sa vlaku k lepšiemu cieľu. Škoda. Vtedy som nemohla inak. Lebo...

Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

 


    Facebook
Hlavná stránka