"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ako gauneri z polície, prokuratúry a súdov s podporou zločineckej smeráckej mafie pomáhajú mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi ekonomicky likvidovať vlastné dieťa. 

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                
        Zastávam názor, že porušiť ústavný sľub ktorý svojim podpisom stvrdzujú členovia ponovembrových vlád a parlamentov, keď ho dokonca porušujú vedome a cieľavedome, s jasným úmyslom poškodiť občanov a štát, v protiklade sebe zvýšiť výhody, patrí medzi najodpornejšie a najzvrhlejšie zločiny. Ústavný sľub ktorý slávnostne podpisujú pri uvádzaní do svojich funkcií ako svojprávne osoby, nikto z nich na podpísanie ústavného sľubu neprišiel z psychiatrie ani ho nesprevádzal žiadny opatrovník, ktorý by za dotyčného ústavného činiteľa sľub podpisoval. Ľudovo či odborne povedané, pokiaľ takýto ústavný činiteľ z titulu svojej funkcie spôsobí škodu občanom či štátu, mala by byť voči nemu vyvodená osobná zodpovednosť spojená s náhradou škody, ako aj trestnoprávny postih, ako aj zákaz vykonávať funkciu pri ktorej zlyhal.

          Pokiaľ mi je známe, tak nikde v ústavnom sľube nie je napísané, že poslanci parlamentu či členovia vlád môžu kradnúť, páchať politické a ekonomické zločiny a následky prenášať na občanov, nie je tam taktiež napísané že umožnia vznik konkurzným mafiám, bielym koňom, oligarchom, finančným skupinám, pijaviciam prisatým na štátnom rozpočte, doháňaním ľudí k sociálnym samovraždám, prijímaním zločineckých a zlodejských zákonov, na ktoré sa potom odvolávajú. Nie ja tam napísané nič o zločinoch a likvidácii ženskosti cez ekonomiku, čo si nedovolil ani hitlerovský fašizmus a nacizmus voči vlastným, nemeckým  ženám, bezbrehé vykrádanie zdravotníctva aj keď vedia, že budú predčasne zomierať ľudia – taktiež niečo nemysliteľné v zdravotníctve za vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu v Nemecku. Nie je tam napísané že ministri vnútra, spravodlivosti a generálni prokurátori sa budú správať ako zločinci voči vlastnému štátu a jeho občanom. Nie je tam napísané, že Národná banka Slovenska sa bude správať ako zločinecká organizácia, že bude mlčať o tom, že tie rozkradnuté milióny a miliardy majú tú istú hodnotu ako pôžičky zo zahraničia, ktorými napĺňame štátny rozpočet a zároveň strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Nie je tam napísané, že sa budú nečinne prizerať ako sa každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradnú 2-3 miliardy eur – a oni sa nečine prizerajú, ba dokonca sa na tom spolupodieľajú. A takto by som mohlo ešte písať o desiatkach a desiatkach vecí.

Dokedy, Vy špinaví gauneri zo zločineckej smeráckej mafie cez políciu, prokuratúru a súdy budete pomáhať mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi k ekonomickej likvidácii jeho dieťaťa?

          Dnes už môžem jednoznačne povedať že Slovensko je ten najzločineckejší, najskorumpovanejší mafiánsko-gaunerský štát v rámci Európskej únie, ktorý zakladala tá najsmradľavejšia protislovenská verbež, aby ho doviedla až do dnešnej podoby spolu s tými, ktorí prišli po nich. Zločineckí gauneri z ponovembrových vlád a parlamentov, z drvivej väčšiny s génmi arizátorov, konfidentov gestapa, gardistických vrahov z obdobia vojnového Slovenského štátu, s génmi boľševických a eštebáckych zločincov z obdobia 50. rokov minulého storočia, či génmi normalizátorov po roku 1968, predstavujú tú najzločineckejšiu a najsmradľavejšiu žumpu v rámci Európy. A je úplne jedno či sa jedná o pravicovo-fašistickú verbež, či boľševicko-fašistickú verbež.

          Pamätné sú výhražné slová Petra Sýkoru exmanželke a synovi, „ja Vás zlikvidujem“, doteraz pokračuje s vedomím a pomocou zločineckej smeráckej mafie a zločincov ktorí riadia políciu, prokuratúru a súdy. Veď aj pre exprezidenta Gašparoviča bolo cťou, keď navštívil prvoligový zápas pezinských basketbalistov a vo VIP lóži mohol sedieť vedľa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ktorý spolu s mafiánskym zločincom Glváčom z rozkradnutých peňazí ktoré patrili slovenskému národu, financovali tento klub.

          Zločiny voči deťom patria medzi tie najodpornejšie zločiny v každej spoločnosti. Lenže tento mafiánsky zločinec si robí srandu zo všetkých orgánov, ktoré majú na starosti Dohovor o právach dieťaťa, lebo práve oni sú mu v tom nápomocné. Veď úplatné štetky na Krajskom súde v Bratislave sú toho názorným svedectvom.

          Dňa 27. 3. 2013 poslal na meno svojho syna list na políciu do Modry s tým, že mu chce posielať výživné a chce číslo účtu svojho syna Petra. O tri týždne neskôr z Prahy 16. 4. 2013 píše na Obvodné kriminálne oddelenie do Modry, kde krivo obviňuje exmanželku, že zadržiava peniaze ktoré posiela synovi, PRIČOM REÁLNE UŽ OSEM MESIACOV NEPOSLAL SYNOVI ANI CENT VÝŽIVNÉHO. Keď syn si išiel zriadiť účet, číslo ktorého mu doporučene poslal na jeho pražskú adresu ním udanú, tak po dvoch týždňoch sa na jeho adresu vrátil s tým, ŽE ADRESÁT SI HO NEVYZDVIHOL. Smola dieťaťa je aj v tom, že dal otcovi najavo, že on nemieni byť zločincom jeho rangu a ostal pri matke.

          V Prahe tento zločinec žije s istým čudom, ktoré omylom prírody dostalo ženskú podobu, Petrou Sýkorovou, rodenou Šidlovou s nákladným životným štýlom. Problém je ale v tom, že na tento jej nákladný život idú aj peniaze, o ktoré toto zločinecké mafiánske prasa okradlo svoju manželku a dieťa, o ktoré boli pripravené právnickými kľučkami, pod psychickým nátlakom a klamstvami špičkového mafiánskeho zločinca JUDr. Borisa Chovanca. Paradoxne, keď niekedy pred dvadsiatimi rokmi čestní vyšetrovatelia začali riešiť trestnú činnosť Petra Sýkoru a malo proti nemu svedčiťcca 10 svedkov, tak niektorí buď zmizli, alebo boli zavraždení. Špekulovalo sa, že ich zmiznutie a vraždy si objednal práve JUDr. Boris Chovanec, ktorý vtedy Petra Sýkoru obhajoval. Paradoxne ale, toto zločinecké mafiánske prasa je už dlhé roky v Správnej rade TASR, kde ho nominovali zločinecké organizácie Smer, HZDS a SNS keď tvorili koalíciu v zločineckej a protislovenskej organizácii – slovenský parlament. V tom období boli predsedami týchto zločineckých organizácií Fico, Mečiar a Slota.

          Opätovne vyzývam gaunerov a hajzľov zo zločineckej smeráckej mafie, ktorým Peter Sýkora zarobil miliardy korún cez biele kone, napríklad prívesku europoslankyne Beňovej Fedorovi Flašíkovi vyčistil firmu Donar o cca viac ako miliardu korún a potom, pravdepodobne otrávili bieleho koňa Koperu, cez ktorého sa to robilo, aby sa zbavili nepohodlného svedka, dokedy mu chcete napomáhať k ekonomickej likvidácii vlastného dieťaťa?

          A zároveň sa pýtam všetkých ponovembrových ministrov vnútra a spravodlivosti, ako aj generálnych prokurátorov, ako je to možné, že mafia tu má takú silu? Ako ste to v skutočnosti napĺňali ústavný sľub, ktorý ste potvrdili vlastným podpisom? Alebo ste v pracovnej dobe hrali vačkový gulečník?

Vladimír Pavlík

            

           

         

 

             

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka