"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Považsko-bystrická mafiánska zberba a Zoroslav Kollár ako jedna rodina 

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                

                 
Považsko-bystrická mafiánska zberba a Zoroslav Kollár ako jedna rodina

        
Dobre si prečítajte občania Považskej Bystrice a okolia tento článok pod mojim článkom od Ing. Danky Bobekovej. Hoci je to len niekoľko percent jej dokumentov ohľadom Považskej Bystrice, malo by Vám byť jasné, prečo do novembra 1989 boli Považská Bystrica a Prievidza baštou tej najsmradľavejšej boľševicko eštebáckej zberby, ktorá sa po novembri 1989 pretransformovala na zločineckú mečiarovsku zberbu, ktorá dnes patrí do čeľade zločineckej, mafiánsko-gaunerskej smeráckej verbeže. Pokiaľ mám parafrázovať, v tisícročnej histórii Slovenska nebolo takých protislovenských gaunerov a škodcov, ako sa zhlukujú v Smere pod vedením bieleho koňa na funkcii premiéra Roberta Fica. Popri nenávisti a pohŕdaniu slovenským národom dostal Fico od Antikrista dar reči, takže po paranoidnom veľkohubom Mečiarovi tu máme o jednu hlavu vyšší a nebezpečnejší klon – Roberta Fica.

          Úplne oprávnene si možno položiť otázku aj z toho mála, čo Danka zverejnila, lebo kompletné prepojenie mafiánskej verbeže v Považskej Bystrici by bolo na 22 strán – a to by ľudia pozerali. Lenže slovenský národ, kde cca 80 % dospelej populácie tvoria ponížené hoviadka a plebejské ovce, ktoré svojou zbabelosťou zničili život svojim deťom a vnukom vo vlastnej krajine, vrátane aj tým ešte nenarodeným, ktorí paradoxne majú pocit že sú svojprávnym národom – v skutočnosti TZV. národom, len na takom národe si gauneri z vysokej politiky môžu dovoliť to, čo si dovoľujú.

          Možno si položiť otázku, akí gauneri v tom období sedeli vo vládach a parlamentoch, v riadiacich funkciách na MV SR, GP SR, MS SR, že takéto niečo dopustili? Ako je to možné, že hlava konkurznej mafie Zoroslav Kollár už 25 rokov beztrestne pácha tieto ekonomické zločiny? A nielen on, pričom súčasťou týchto zločinov sú popri politikoch aj riadiace špičky polície, prokuratúry a súdov.

Vladimír Pavlík  

          Spôsoby konkurznej mafie sú známe. Poslať aj zdravé spoločnosti do konkurzu rôznymi spôsobmi, lacno firmu kúpiť, draho predať. Menej známa, či popísaná je finančná skupina HTC Holdingu. Jej hlavným predstaviteľom je JUDr. Zoroslav Kollár. Je v každom meste, ovláda politikov, policajtov, prokurátorov, sudcov a občanov. Likviduje svojich odporcov rôznymi mafiánskymi spôsobmi. Jeho najbližším spolupracovníkom je, žiaľ, aj môj exzať. Konkurzná mafia ma širokú sieť prepojených osôb a firiem, likvidátorov, bielych koňov, právnikov, finančníkov, daniarov, policajtov, politikov a všetko, čo k tomu patrí. V Považskej Bystrici žije Vladimír Pavlík, ktorý je za svoje názory rovnako prenasledovaný a tak som si vybrala okupáciu tohto mesta Zoroslavom Kollárom a finančnou skupinou HTC Holding. Odtiaľ je napr. JUDr. Peter Zelenay, pohrobok od čias Vladimíra Mečiara, ŠTÚDIO KOLIBA, Hotel WEST, kde pôsobil Jaromír Kopera, a to sme už v DONARE Flašíka a Glváča. Glváč je nie náhodou ministrom obrany. Veď ide aj o zbrojárov, a nie len o nich. Finančná skupina HTC Holding si už v deväťdesiatych rokoch uzurpovala aj Považské strojárne a.s. Považská Bystrica, ktoré sú dnes na lopatkách a vlastný kapitál predstavuje veľké červené číslo 64 642 636 Sk! Dotiahli sa do MOSTÁRNÍ BREZNO k Sotákovcom a naprieč Slovenskom. S prepojením na zahraničie, USA, CYPRUS atď. Ovládli VOJUS, to je MALTA Holding, v konkurze firmu kúpila DI Consulting Púchov - skupina Matador a Rosinovci, v rade je BAZ-ka, s prepojením persón Zoroslava Kollára, ktorú vytunelovala konkurzná mafia.

          Považské strojárne LETECKÉ MOTORY a.s. Považská Bystrica v konkurze, ZI 1 460 000 000 Sk, previedol Zoroslav Kollár v roku 2010 do sídla na Vajnorskú Bratislava, o tri mesiace bol vyhlásený konkurz. Krajský súd v Bratislave povolil vyrovnanie a ustanovil vyrovnávacieho správcu Mgr. Róberta Bockaniča. Vyrovnanie skončilo v roku 2006 a spoločnosť bola v konkurze predaná spoločnosti SPV 68 v Bratislave - spoločník HTC Holding. SPV68 s.r.o. bola zrušená v roku 2015. Skupina firiem SPV je ovládaná konkurznou mafiou. V SPV02 s.r.o boli JUDr. Tomáš Borec, JUDr. Slavomír Moško, JUDr. Martin Gúčik so zmenou sídla do Popradu. JUDr. Martin Gúčik v DUOX s.r.o. - Simona Mojžišová, blízka konkurznej mafii, v spoločnosti PRIVAT Invest - investovanie do nehnuteľností - Mgr. Peter Puškár zo strany PaS, ten pôsobil v mafii Mgr. Vladimíra Strýčka, odborníka na likvidáciu firiem pod obchodnou značkou BANKROT, a pod tou podnikal v Prahe môj exzať. Cez biele kone posielal na smetiská firiem tie nepotrebné, aj na Okružnej v Modre. Za stranu PaS kandidoval Martin Daňo do Bruselu. Martin Daňo prevzal spoločnosť empollar s.r.o. po Mgr. Róbertovi Bockaničovi, ktorý bol tým vyrovnávacím správcom u Zoroslava Kollára. Spoločnosť Martina Daňa empollar s.r.o. bola spoločníkom v spoločnosti EBP FACTORING, spol.r.o. a po Martinovi Daňovi ju prevzali developeri Ing. Juraj Richter, Ing. Roman Čerepkai z R.F. Developmentu, teraz ELWING Slovakia a.s. - JUDr. Svetlana Ficová, Fridrich Kardoš, dnes Marina Charalmbous a Cyprus. Ivan Peschl bol v Hasičskej poisťovni a.s., ktorú vytunelovala konkurzná mafia Zoroslava Kollára. Martin Daňo je pevným ohnivkom štátnomafiánskej reťaze. Koho potrebujú umlčať? Koho prekričať? Koho asi ...?

Ing. D.B.

 

             

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka