.
"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

VIANOČNÉ VYZNANIE ING. D.B. 

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                

                 
VIANOČNÉ VYZNANIE ING. D.B.

          Vianoce nemám rada už dlho. Na vianočnom stole pribúdajú prázdne taniere pre tých, čo už sú na zaslúženom odpočinku vo večnosti. Alebo poloprázdne pre tých, čo ešte absolvujú túto strastiplnú púť. Určite je ale strastiplná je aj pre tých ostatných. Tá je už ale o svedomí. Absentujúcom. 
          Slovensko je krajinou s najvyššou mierou korupcie. Ekonomika, politika, korupcia a mafia. Mafia policajná, prokurátorská, sudcovská, ruka v ruke s tou mafiou ekonomickou, mafia lekárov a farmaceutov, a mafia najväčších hyen exekútorov, snažiacich sa z dlaní občana pod hrozbou sankcií vytrhnúť aj z dlane chlpy. To všetko je korupcia.

          V roku 1989 sme si vraj sľúbili lásku a pravdu. Ja som pri tom nebola, kľúče som nepoužívala, nič som si dobré od tej nežnej revolúcie nesľubovala. Dodnes a vtedy platilo rovnako to, čo bolo veľkými písmenami napísané na senickom minidome.

          „Ľudia, preboha, otvorte oči„ a dnes to platí dvojnásobne. Aká je tá ponovembrová pravda a láska? Zopár zbohatlíkov, čo dnes ovládajú krajinu, a láska s kudlou v ruke, na ceste biznisu a ekonomicko politického ovládnutia krajiny, keď likvidovali a dodnes likvidujú svedkov svojich zločinov ponovembroví rýchlokvasení zbohatlíci. Vybraných zopár darebákov tatka Mečiara sa ako kobylky vrhlo na náš spoločný majetok, a veľká časť občianskej komunity sa ku nim pridala, zneužijúc svoje pracovné postavenie v štátnej správe, na poslaneckom, či ministerskom poste, keď sa k tejto novovznikajúcej kapitálotvornej vrstve pridali. Spôsob, akým vytunelovala ponovembrová štátno-mafiánska chobotnica reťaziaca sa celým Slovenskom, do každého mesta, dediny, či fabriky, nemá celkom určite obdobu vo svetovom meradle.

          Mafia je problém celosvetový, mafia je v každej krajine. Prerástla do všetkých štruktúr v každej krajine, do polície, súdov aj štátnej správy. V tých krajinách sa ale aspoň čiastočne darí eliminovať vplyv mafiánskych klanov na chod krajiny a eliminovať aspoň z časti skorumpovaných štátnych úradníkov, zapredancov mafiánskym klanom. V našej krajine je ale mafia tá, ktorá absolútne neskrýva už ten fakt, že svojich má v čele krajiny, aj na ministerských postoch a významných postoch štátu. Kauza olejárov či kyselinárov, ktoré dodnes neboli doriešené a dôsledne vyšetrené, kauzy v zdravotníctve, predovšetkým kauza na Národnom onkologickom ústave sú kauzy desivé a absolútne dokumentujúce fakt, že v tejto krajine ide skutočne o genocídu občanov, že spôsob vládnutia v tejto krajine je protiobčiansky, a teda vlastizradný.
          A to nie je len táto kauza. Sú to kauzy farmaceut
ickej mafie, sú to kauzy rabovania posmrtného tela pre biznis rabovačov. To nie sú kauzy, ktoré spadli znenazdania z jasného neba. Z kauzy zodpovední v tejto krajine ale nechodia za mreže. Za kauzy proti ľudskosti sa upratujú na vyššie posty, ako nedávno aj ex ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská. V politických kruhoch sa upratuje vo veľkom rozsahu. Aj odborník na bankovníctvo už bude uprataný do Moskvy, hoc bankovníctvo v tejto krajine bolo vytunelované a sanoval to občan. Upratujú sa aj „revolučné„ sily do parlamentu, z ktorého sa stáva Úrad práce sociálne odkázaných s túžbou „vládnuť„. Hoc mnohí z uchádzačov nevedia vykoktať jedinú súvislú vetu, o argumentoch ako riešiť problémy v krajine nehovoria, lebo stav krajiny nepoznajú. Tí, čo ho poznajú sa hrnú na vŕšok pre prípad, že by začal upratovať občan, a to už bude vyžadovať imunitu. Zákonodarcovia si pritom vôbec neuvedomujú, že až budú upratovať občania, žiadna imunita nikomu nepomôže. Táto krajina totiž potrebuje presný, odborný cisársky rez, inak sa to nové dieťa zadusí.

          Dosť na tom, že už teraz modrá z nedostatku kyslíka, lebo je omotané mafiánskou pupočnou šnúrou a dusí sa. Slovenské zdravotníctvo, ako súčasť štátnomafiánskych praktík zatiaľ nemá čím resistutovať. Mafiánsko oligarchovský spôsob vládnutia a ovládania občianskej komunity prerástol tak ďaleko, že už aj smrť občana sa stala biznisom. Pritom nožnice medzi chudobou a kapitálom mafiánov sú roztvorené na doraz. Občan často opúšťa tento svet, a na jeho poslednú cestu si príbuzní musia zobrať úvery. Často od najväčších úžerníkov krajiny, lebo bankový systém je nastavený „odborne„. A aj ten posledný kúsok zeme, tej trochu hliny, ktorou nás prikryjú kým sa ocitneme tam hore konečne v pokoji nám spoplatnili. A bola to naša zem, naša krajina. Ten kúsok zeme patril aj nám. Aj ten nám ukradli. Mlčiaci na vŕšku, ktorých nazývame zákonodarný zbor si však urobili z poslaneckých postov a mandátov občanov len svoj vlastný biznis. V krajine pod vládou mafie  zbabelci zarábajú na bedači, pre ktorých nepohnú okrem Laššákovej palca svojim prstom. Inak by nás nespoplatňovali aj vo večnosti mafiáni Lebo len mafiáni bohatnú cestou ľudských obetí. A ich prisluhovači sú rovnako vinní. 

          Vianoce sú sviatkom pokoja. Pre mnohých ale až tam hore. Iní majú Vianoce každý deň. Hoc na vrchole stromčeka by mohli mať spomienkovú sviečku pre obete svojho biznisu. Na konci každého tunela raz zabliká. Pokiaľ vďaka zbabelej občianskej väčšine v tom tuneli neskončíme spoločne svoju pozemskú púť. Lebo ani jastraby nespia. A v čele je tiež mafián.

          Dúfam, že aj na konci slovenského tunela zabliká. Je jediné, čo ma napadlo želať si k týmto Vianociam. Pre všetkých občanov Slovenska.

Ing. D.B.

             

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka