"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Spomenú si na svoje obete, obete ich blahobytu? 

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
                

          Každoročne s príchodom Vianoc omnoho častejšie myslievam na utrpenie ľudí, ktoré buď poznám alebo som ich spracoval na tejto stránke. Je málo ľudí na Slovensku ktorí poznajú toľko ľudského utrpenia ako ja osobne, ale pravdepodobne som jeden z mála tých,  ktorý tieto konkrétne utrpenia aj opísal a nebolo ich málo, aj keď menovaní prosili o pomoc aj štátne orgány aj médiá. Príčinou ich nešťastia, utrpenia či predčasného ukončenia života z nezvládnutia danej situácie  sú tie najzločineckejšie profesie v tomto zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku. Jedná sa o tieto profesie: skorumpovaní a psychopaticko-sadistickí členovia ponovembrových vlád a parlamentov, konkrétne zločinecké a skorumpované sudcovské a exekútorské kreatúry, ktoré za pomoci zákonov vlád a parlamentov tvoria organizované zločinecké skupiny, kde ich blahobyt je založený na predčasnom ukončení životov ich obetí, podvodnej strate majetkov ich obetí, zväčša končiacich na ulici ako bezdomovci. Do tejto zločineckej zberby patria aj skorumpovaní a úplatní policajti, prokurátori a sudcovia. Nemožno zabudnúť ani na rôzne mafie – konkurzné, bytové, pozemkové, transplantačné, rôzne pijavice prisaté na štátnom rozpočte, finančné skupiny, oligarchovia, ktorých vznik umožnili žločinecké vlády a parlamenty.

          Paradoxne, z percentuálnej stránky, je týchto zločineckých a psychopaticko-sadistických kreatúr cca dve percentá, no obeťami je drvivá väčšina občanov Slovenska. Ich Vianoce sú plné hojnosti, blahobytu, plytvania, rozhadzovania – ale za tým všetkým sú ľudské osudy ich obetí. Nevinných obetí. Spomedzi tých desiatok a desiatok káuz o ktorých som sa mal možnosť dozvedieť a napísať o nich, najdrastickejšia bola tá, o ktorej som na prianie rodičov tej obete nemohol napísať – neželali si to, ale mal som si možnosť všetko prečítať. O čo tu vlastne išlo?

          Niekedy pred štyrmi rokmi ma navštívili rodičia už dospelého dieťaťa, ktoré ako 32-ročné sa rozhodlo predčasne ukončiť život. Samozrejme že takýchto ukončení životov tu bolo za posledných 25 rokov cca 15 000 – 20 000, ale tento prípad bol výnimočný tým, že táto nešťastná obeť tohto zločinného systému si vlastne celú genézu nešťastia – ako začalo, ako pokračovalo, ako nemala šancu sa dovolať spravodlivosti, si urobila denník, s ktorým vlastne komunikovala, ktorému sa zdôverovala, bol vlastne jej spovedník a partner, ako túto obeť postupne bezcitne mlel tento zločinecký štát, bol po troch rokoch ukončený napísaním tejto vety – OD ZAJTRA MA UŽ NEBUDE NIKTO TÝRAŤ, OD ZAJTRA MA UŽ NIKTO NEBUDE AKO ČLOVEKA PONIŽOVAŤ, OD ZAJTRA MI UŽ NIKTO Z TITULU SVOJEJ MOCI NEBUDE DOKAZOVAŤ, ŽE JA SOM VLASTNE NIKTO, ŽE NIE SOM ČLOVEK. A na druhý deň už tento človek nebol medzi živými. Oficiálna a úradná verzia – samovražda. A potom, po pohrebe, rodičia objavili dotyčný denník.

          Predčasné ukončenie života tohto človeka malo v sebe mnoho spoločného napríklad s listom uverejnenom v denníku Pravda 25. 6. 2004 od Janky Fiľovej z Turčianskych Teplíc, kde bola aj takáto pasáž – CHCELA BY SOM ASPOŇ JEDEN DEŇ ŽIŤ AKO ČLOVEK, KTORÝ MÁ ČO DAŤ DEŤOM JESŤ A ÍSŤ SPAŤ S VEDOMÍM, ŽE NÁM NIK NEUBLÍŹI, ŽE NÁS NEODPOJA OD PLYNU ČI ELEKTRIKY. PSYCHICKY UŽ NEZVLÁDAM NÁROKY NAŠEJ VLÁDY. TÁ MYSLÍ LEN NA TO, AKO UŠETRIŤ NA NEZAMESTNANÝCH, KTORÝCH NIK NEPOTREBUJE. KAŽDÉMU ZAVADZIAME A ČAKAJÚ IBA NA TO, KEDY NÁS VYSŤAHUJÚ NA ULICU.

          Priznám sa, že ani vo sne by ma nebolo napadlo nielen v novembri 1989, ale aj pár rokov po novembri 1989, aké zločinné a psychopaticko-sadistické kreatúry sú súčasťou slovenského národa, pardon, tzv. slovenského národa. Traduje sa, že na Slovensku sa každý s každým pozná. Ako aj to, že gény sú na 80-90 % dedičné. Poznám rodičov či starých rodičov ktorí nekradli, do kategórie zbojníkov nepatria ani ich deti, ani ich vnuci. Poznám rodičov či starých rodičov ktorí boli gauneri a zbojníci – a gaunermi a zbojníkmi sú aj ich deti a vnuci. Svetlá výnimka, podľa môjho názoru, že deti nie sú gauneri po rodičoch, je približne v desiatich percentách.  

          Keďže viem to čo viem, poznám to čo poznám, často rozmýšľam nad tým, čo asi formovalo dnešných sadistov, psychopatov a masových vrahov, odľudov a netvorov, ktorí predstavujú ten najsmradľavejší odpad ponovembrového Slovenska? Mohli by tieto tlupy odľudov a netvorov vôbec existovať, keby Slováci boli skutočným hrdým národom a nie poníženými hoviadkami a plebejskými ovcami – tzv. národom? Veď netvoria ani dve percentá dospelej slovenskej populácie. Aké je myslenie týchto kreatúr, ktoré omylom prírody dostali ľudskú podobu, aké gény mali ich rodičia, starí rodičia, prastarí rodičia...? Rôznym porovnávaním prichádzam k záveru, že tieto tlupy sa začali formovať aj vo vojnovom Slovenskom štáte. Boli to možno práve tie dve percentá, ktoré sa stali konfidentmi gestapa, arizátormi a masovými gardistickými vrahmi – ale to sa nevzťahuje na všetkých príslušníkov Hlinkových gárd, kde vlastne bola zneužitá osobnosť Andreja Hlinku.

          Skončila vojna a z drvivej väčšiny z konfidentov gestapa, arizátorov a gardistov sa stali v tvoriacej sa prvej línii komunisti, eštebáci, pričom mnohí z nich zastávali vysoké funkcie politické či hospodárske, ktoré sa prakticky vo väčšine dedili z pokolenia na pokolenie, pokračujúc obdobím 50. rokov minulého storočia, obdobia normalizácie po auguste 1969 a nástupom k moci po novembri 1989. Mám notársky overenú kópiu z marca 1945 podpísanú plukovníkom Schöbrlem, ktorý inštruuje agentov gestapa v Čechách, na Morave a na Slovensku, ako majú vstupovať do komunistickej strany, bezpečnosti, armády a likvidovať potencionálnych svedkov ktorí poznali ich minulosť. Paradoxne ani po novembri 1989 nemali orgány polície a armády záujem toto riešiť, hoci tí čestní komunisti im predkladali nezvratné dôkazy. Nakoniec s hrôzou zistili, že na takýchto vysokých funkciách polície a armády sedeli AJ deti či vnuci konfidentov gestapa, gardistov či arizátorov. Nikdy nezabudnem na výrok môjho dobrého priateľa, ktorý mal v roku 1969 14 rokov, ako jeho otec prišiel veľmi rozrušený domov a manželke povedal asi toto: „predstav si, tak ma išli preverovať bývalí gardisti a ich deti, tak som im tú stranícku legitimáciu hodil o zem.“ Paradoxne tento človek patril medzi tých komunistov, ktorí po pracovnej dobe či po nedeliach chodili zadarmo a z presvedčenia budovať po vojne rozbité Slovensko.

          Ponovembrová realita ukázala, aké silné sú gény tých najzvrhlejších sadistov, psychopatov, vrahov a zlodejov z obdobia vojnového Slovenského štátu, komunistických a eštebáckych tyranov a vrahov z obdobia 50. rokov minulého storočia a obdobia normalizácie po roku 1969. Naplno a tými najcynickejšími metódami, ale už vysoko sofistikovanými, hlavne cez ekonomiku, to realizovali a realizujú ponovembrové politické strany ktoré boli a sú v koalícii. Zločiny proti ľudskosti sú premenované na nevyhnutné ekonomické reformy, zaviedol sa systém kolektívnej viny na nevinných, podobný tomu z obdobia druhej svetovej vojny či z obdobia 50. rokov minulého storočia. V počte sociálnych samovrážd bolo mnohonásobne prekročené obdobie vojnového Slovenského štátu, obdobie z 50. rokov minulého storočia či obdobie normalizácie.

         To aký arcizločinecký a arcizlodejský odpad reprezentujú nielen politici, ale aj polícia, prokuratúra a súdy, dokladá aj výrok Ivana Šimka, absolventa dvoch vysokých škôl – ekonomickej a právnickej, bývalého ministra vnútra a ministra obrany pre Národnú obrodu 8. 9. 2001, citujem, „STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADNE FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ!!!“ Nielen tento výrok, ale aj realita dokazujú, čo sa tu robilo a robí v mene skorumpovaných zločincov z vysokej politiky, polície, prokuratúry a súdov. A za toto všetko je ešte táto protislovenská a parazitno-darmožráčska verbež nadštandardne odmeňovaná.

          Preto sa ani nečudujme, že tí ktorí tvorili a tvoria hodnoty, tí nie sú finančne docenení, často krát finančne podcenení, lebo to, čo oni vyprodukujú a mali by byť primerane odmenení, o to ich okradnú nič neprodukujúci politici, mafie, skorumpované vedenie polície, prokuratúry, súdov, pričom jediné čo títo gauneri produkujú je ich škodenie štátu a občanom. Práve oni, skorumpovaní politici, policajti, prokurátori, sudcovia, oligarchovia, finančné skupiny, mafie na najvyššom stupni pyramídy, pijavice prisaté na štátnom rozpočte. Nepochybujem, že ich Vianoce budú štedré, bohaté, rozhadzovačné. Oni si nespomenú na všetky tie nevinné obete, ktoré za ich blahobyt to zaplatili stratami majetku, bezdomovectvom, predčasným ukončením životov. TAKŽE ASPOŇ JA VÁM TO TOUTO CESTOU PRIPOMÍNAM – VY ŠPINAVÍ GAUNERI A HAJZLI, KTORÝCH SPLODILI A PORODILI SADISTI A PSYCHOPATI – A VAMI SPLODENÍ A PORODENÍ POTOMKOVIA BUDÚ TAKÍ ISTÍ. Lebo aj tie nakradnuté milióny a miliardy z Vás robia len ten najsmradľavejší slovenský odpad.

Vladimír Pavlík   

             

         

             

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka