"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Vedenie slovenskej polície v hlbokom predklone pred mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?

         

          O prepojení Petra Sýkoru na zločineckú smerácku mafiu, ako aj o hlbokom predklone pred ním zo strany polície, prokuratúry či súdov bolo na mojej stránke prezentovaných toľko nezvratných dôkazov, že pokiaľ by bol na funkcii ministra vnútra trojročný policajný pes a funkcii policajného prezidenta trojročný dostihový kôň, tak už by bol menovaný dávno vypátraný a dodaný do väzby za neplatenie výživného na vlastné dieťa. Pokiaľ by Krajský súd v Bratislave riadila trojročná krava Klára, tak skorumpované a úplatné štetky z tejto zločineckej organizácie, ktoré z multimilionára Petra Sýkoru urobili nemajetného chudáka, tak by mali doživotný zákaz vykonávať sudcovskú profesiu. Títo hajzli totiž ako jedna zločinecká rodina sa spoločne podieľajú na ekonomickej likvidácii jeho dieťaťa. Pričom, paradoxne, viacerým z nich cez ekonomickú kriminalitu a biele kone zabezpečil blahobyt na tri generácie – občas spojené aj s likvidáciou bieleho koňa ako nepohodlného svedka.  

          Nebudem tu teraz rozoberať akí hajzli riadili a riadia tento štát, aké zákony títo hajzli zrealizovali a realizujú, keď zločinecké a mafiánsko-gaunerské Slovensko z úzadia riadi mafia na špici pyramídy a politické strany sú jej eseročkami a spoločne páchajú na občanoch Slovenska najodpornejšie zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku. Nebudem tu rozoberať, prečo z našich daní profituje konkurzná mafia Zoroslava Kollára, zločinecká smerácka mafia, tlupy oligarchov, policajná, prokurátorská a sudcovská mafia, že zo špeciálnej prokuratúry je spolok špeciálnych zakrývačov, ktorí toto všetko kryjú, v protiklade s tým, že tí ktorí dane poctivo platia či platili, nemajú často krát ani ten najzákladnejší štandard, napr. v zdravotníctve či v sociálnej sfére.

          Preto záverom položím takúto otázku: Vy špinaví hajzli zo zločineckej smeráckej mafie, skorumpované a úplatné štetky zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave – aký je to pocit užívať si nelegálne peniaze ktoré Vám tento mafiánsky zločinec zabezpečil, pričom Vy mu legálne pomáhate k ekonomickej likvidácii vlastného dieťaťa? A netreba zabudnúť ani na ďalších dvoch mafiánskych hajzľov, ktorí sa taktiež na tom spolupodieľajú – JUDr. Zoroslav Kollár a JUDr. Boris Chovanec.

          Uznesenie Okresnej prokuratúry v Pezinku zo 17. 4. 2015 pod zn. 1 Pn 51/15/1107 – 8 je ako príloha k tomuto článku. Keďže zločinecká smerácka mafia dala do funkcie generálneho prokurátora poníženého pudlíka JUDr. Čiznára, tak sa krajským a okresným prokuratúram ani nečudujem...

Vladimír Pavlík   

    Uznesenie Okresnej prokuratúry Pezinok         Facebook


Hlavná stránka