"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Vážení predstavitelia ruskej mafie

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?
Zoroslav Kollár je ochotný zaplatiť 100 000 euro za krk Ing. Danky Bobekovej a jej dcéry Hedvigy
JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

         

Vážení predstavitelia ruskej mafie,

          dovoľujem si Vás osloviť v mene exmanželky Petra Sýkoru, Hedvigy Sýkorovej, ktorá sa celé štyri odmietla a naďalej aj odmieta sa vyjadrovať ku kauze rozvodu jej osoby s Petrom Sýkorom. Chce vedieť len jedno jediné a cez túto stránku si Vás dovoľuje priamo osloviť v nasledujúcej veci, citujem:

          „Dnes mi je pravda úplne jasná a preto ak sa bude chcieť nejaký zástupca ruskej mafie so mnou stretnúť, som tomu otvorená, nakoľko dnes viem, že Vašu skupinu, (ktorú ja osobne nepoznám) zneužil JUDr. Boris Chovanec na ťažké psychické vydieranie v dobe, keď bol môj exmanžel po transplantácii, čo tiež prispievalo k môjmu nedobrému zdravotnému stavu. Do tej doby osemnásťapolročné manželstvo nemalo náznaky rozvodu.

          Ja som sa prakticky rozvádzala s Chovancom. Ako z jasného neba, na jeho popud, sme sa začali stretávať, bez prítomnosti telefónov a... Ruská mafia, rýchly rozvod, musíš, musíš podpísať, veľa SUVečiek okolo môjho domu, urýchli rozvod akože si chorá z manželstva, atď, atď, rozpisovať ďalej nebudem.

          Ďalší unikát, na strane navrhovateľa aj odporkyne boli Chovanec a právnička, ktorá s ním spolupracovala. O rozvod mne osobne vôbec nejde. Všetko som podpísala a všetko bolo dohodnuté. Opakujem, Boris Chovanec poznal môjho syna od jeho troch rokov a našu rodinu cca 15 rokov.

          Týmto rozhodnutím, že som všetko podpísala, som bola okradnutá o všetko, čo by mi až taj nevadilo. Ale keďže sa už deň po rozvode prestali plniť všetky ústne dohodnuté podmienky, hlavne ohľadom môjho dieťaťa, som si uvedomila, že ja, žena, ktorá skutočne ľúbi len jediného človeka, môjho syna Petra, som mu pripravila peklo na zemi. Boris Chovanec, pri mojom rozvode si si tú svoju špinavú papuľu obtieral o ruskú mafiu, tvrdiac, že ruská mafia chce môj majetok a majetok môjho syna, s tým, že pokiaľ ho nedostanú, zabijú Petra Sýkoru staršieho a budú ohrozovať moju rodinu.

          Keď som začala tušiť a cítiť Tvoju podlosť, ktorú si zvaľoval na ruskú mafiu, som na Teba podala trestné oznámenie s nevyvrátiteľnými dôkazmi. Ako to dopadlo už vieš, ale polícia mi dala k nahliadnutiu Tvoju výpoveď a zistila som, že si tá najväčšia špina, ktorá sa kedy narodila – a ublížiť mne, pohoda. Ale pozor, Ty si neskutočne ublížil môjmu synovi. Nezabudnem, neodpustím! ŽIADAM ŤA, ABY SI SA VEREJNE OSPRAVEDLNIL RUSKEJ MAFII. Nakoľko som dlhé roky žila v Monaku, poznám veľa Rusov a ich mentalitu. Vlastne moja osoba je prorusky orientovaná, poznám dejiny Ruska. A preto už viem aj odpoveď pri prípadnom stretnutí sa s predstaviteľom ruskej mafie, že ani netušili, že nejaká XY sa rozvádza... ŽIADNY PREDSTAVITEĽ RUSKEJ MAFIE BY SI NEDOVOLIL UBLÍŽIŤ A LIKVIDOVAŤ DIEŤA!!!

          Chcem len upozorniť, koľko špiny sa hádže, ako napríklad v mojom prípade na ruskú mafiu a pritom to zinscenoval jeden úbohý právniček BORIS CHOVANEC. Ja sa už viac ku tejto kauze vyjadrovať nebudem. Posledné moje želanie je, aby sa nejaký predstaviteľ ruskej mafie pozrel do očí Borisovi Chovancovi a opýtal sa ho, z akého dôvodu do kauzy tohto rozvodu zaťahoval ruskú mafiu a aký zisk z toho mal. Boris, to by bolo iné rokovanie ako so mnou, možno by si si zasral aj tie biele nohavice čo tak rád nosíš a vypadali by Ti aj tie Tvoje posledné vlasy čo si tak chrániš. Takéto stretnutie Ti ja osobne zo srdca úprimne prajem. Ostávam s pozdravom.“  

Vladimír Pavlík

           

         



    Facebook


Hlavná stránka