"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Špinaví mafiánski hajzli JUDr. Zoroslav Kollár, JUDr. Boris Chovanec a Peter Sýkora, ich spolupáchatelia ktorí boli a sú premiérmi, predsedami parlamentov, ministrami vnútra a spravodlivosti, generálnymi prokurátormi, ako aj ich sluhovia a spolupáchatelia ktorí boli a sú v zločineckej organizácii – slovenský parlament

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?

          Vy traja špinaví mafiánski hajzli, v skutočnosti tri kreatúry z kriminálnej spodiny, hoci už vyše 20 rokov sú pred Vami v hlbokom predklone všetci tí, ktorých som uviedol v nadpise, vrátane našich mediálnych prostitútok, napriek tomu pri ekonomickej likvidácii dieťaťa Petra Sýkoru neváhate k tomu využiť skorumpované a úplatne sudkyne zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave. Možno si položiť otázku, ako je to možné, že títo traja mafiánski hajzli sú v takejto silnej pozícii? Veď predsa všetci títo niktoši a protislovenskí gauneri o ktorých sa zmieňujem v nadpise, podpísali ústavný sľub, že budú pracovať pre blaho krajiny a jej občanov. Realita ale ukazuje, že je to nielen zločinecká a zlodejská verbež, ale aj plnohodnotní sadisti, psychopati a vrahovia vlastného národa. To, že títo traja mafiánski hajzli a im podobní sú v takejto pozícii je len a len vina tohto zločineckého, mafiánsko-gaunerského a štátno-teroristického, tzv. zvrchovaného Slovenska, ktoré riadili a riadia dotyční cez zločinecké a protislovenské štátne orgány na najvyššej úrovni.

          Nielenže dlhodobo, vedome, cieľavedome a spoločne vykrádate túto krajinu, ožobračujete vlastný národ, spoločne páchate zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku, ale už to dospelo do takej situácie, že mafiánski hajzli typu Zoroslava Kollára riadia z úzadia tento štát – a zločinecké protislovenské organizácie – politické strany, sú ich eseročkami. Pýtam sa, Vy špinavá verbež parazitných darmožráčov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe z najvyšších riadiacich štátnych orgánov, ako ste to mohli dopustiť? Veď ústavný sľub ste nepodpisovali ako nesvojprávne osoby? Ako je to možné, keď jedna statočná žena, zatiaľ ako jediná v rámci EÚ predloží nezvratné dôkazy o prepojení a spoločnom páchaní ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti zo strany politickej elity a politických mafií a špičiek zločineckej konkurznej mafie, preukáže to, čo zo zákona vyplýva našej polícii, prokuratúre a súdom – a paradoxne, zločinecké vedenie štátu spoločne so zločineckou mafiou likvidujú jej rodinu k ekonomickej smrti?

          Možno si položiť ďalšiu, mimoriadne závažnú otázku: ako je to možné, že toto doteraz neprekáža americkej administratíve, vedeniu NATO a vedeniu Európskej únie, ktoré spoločne so slovenskými vojnovými štváčmi poučujú a kritizujú Rusko a Putina, že nedodržiavajú či porušuje demokraciu a ľudské práva vo vlastnej krajine? Ja mám ale na nich tiež zásadnú otázku, či by v Rusku, Amerike či v niektorom štáte Európskej únie mohol byť ministrom obrany niekto, podobný jednej z hláv zločineckej smeráckej mafie, Martinovi Glváčovi, ktorý spoločne s mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom a zločineckou konkurznou mafiou okolo Zoroslava Kollára dlhodobo a spoločne okrádajú Slovensko a jeho vlastný národ, dokonca aj cez biele kone – a potom niektorí z týchto bielych koní sú fyzicky likvidovaní? Aby súčasťou týchto zločineckých mafií na vrchole pyramídy boli aj predstavitelia policajnej, prokurátorskej a sudcovskej mafie, nimi vytvorené, aby všetky ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku zakrývali či zametali pod koberec? Odpoveď je tu vcelku jednoduchá. Teroristicko-zločineckej americkej administratíve, ako aj vedeniu NATO a Európskej únie vyhovujú, keďže pôsobia z titulu svojich najvyšších štátnych funkcií ako zapredanci a vlastizradcovia slovenského národa, ktorí ho mimo iného podhodili cudzine aj na ekonomické experimenty, ktoré by si oni vo vlastných krajinách nemohli dovoliť. Ich cynizmus, dokonca v niektorých prípadoch predbehol cynizmus hitlerovského fašizmu a nacizmu, keď zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku a doháňanie ľudí k sociálnym samovraždám dávajú do kolóniek tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem.
Špinaví hajzli zo zločineckej smeráckej mafie, skorumpované a úplatné sudkyne zo zločineckej organizácie – Krajský súd v Bratislave

          Vám všetkým mafiánsky zločinec Peter Sýkora cez ekonomickú kriminalitu a biele kone zarobil také množstvo peňazí, že z toho ešte zabezpečil 2-3 generácie z Vašej zločinecko-zlodejskej čeľade. To že neplatí výživné na vlastné dieťa, v čom ho nielen podporuje a napomáha mu v tom zločinecká smerácka mafia, policajná, prokurátorská a sudcovská mafia, ale aj skorumpované a úplatné sudkyne z Krajského súdu v Bratislave, ktoré z tohto multimilionára vedome a cieľavedome vyrobili nemajetného chudáka, aby sa takto spoločne spolupodieľali na ekonomickej likvidácii jeho vlastného dieťaťa, ktoré aj spolu s jeho matkou, nielen za Vašej pomoci, ale aj za pomoci mafiánskych hajzľov zo špice pyramídy JUDr. Zoroslava Kollára, samotného Petra Sýkoru a advokáta mafie JUDr. Borisa Chovanca, doteraz člena Správnej rady TASR, kde ho nominovali protislovenské prasce zo Smeru, SNS a HZDS, keď tvorili koalíciu v zločineckej a protislovenskej organizácii – NR SR, boli okradnutí o majetok ktorí im právoplatne patril.

          Takže Vás opätovne žiadam, Vás všetkých, ktorých mafiánsky zločinec Peter Sýkora finančne zabezpečil, aby ste uhradili jeho dlh voči vlastnému dieťaťu. Mám stále dostatok možností, aby som v tomto pokračoval. Zastaviť ma môže len vlastná smrť, buď prirodzená, alebo násilná.

Vladimír Pavlík

           

             Facebook


Hlavná stránka