"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?

  Uznesenie a sťažnosť v kauze trestného oznámenia na ministra vnútra Kaliňáka

                     
Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                         Orlové 25. 3. 2015

 

Vážení
Okresné riaditeľstvo PZ v Pezinku
Odbor kriminálnej polície
1. oddelenie vyšetrovania
Šenkvická 14, P.O.BOX 29
902 01 PEZINOK

VEC: Sťažnosť proti uzneseniu ČVS: ORP-95/1-VYS-PK-2015

           Ďakujem za podrobné vysvetlenie a v zákonnej lehote dávam sťažnosť. Na úvod chcem pripomenúť, prečo moje trestné oznámenie smerovalo na ministra Kaliňáka a nie na OO PZ Modra v územnej pôsobnosti OR PZ v Pezinku. Na základe nezvratných dôkazov môžem konštatovať, že minister Robert Kaliňák je popredný predstaviteľ zločineckej smeráckej mafie, najzločineckejšej mafiánskej organizácie v histórii Československa a samostatného Slovenska. Z toho zároveň vyplýva, že je aj hlavou policajnej mafie.

          Medzi zločineckou smeráckou mafiou a konkurznou mafiou Zoroslava Kollára ktorá sa vygenerovala zo zločineckej konkurznej sudcovskej mafie na Krajskom súde v Bratislave je dlhoročné prepojenie a spája ich nielen závažná ekonomická trestná činnosť, mimo iného aj cez biele kone, pričom niektoré z nich sú ako nepohodlní svedkovia likvidovaní – najnovšie prípady JUDr. Ľubica Kolesárová a Pavol Miko. Medzi najbližších spolupracovníkov a chránencov zakladateľa konkurznej mafie na Slovensku Zoroslava Kollára patrí aj Peter Sýkora, s prezývkou „ekonóm.“  Z tejto konkurznej mafie, ako aj zo sudcovskej konkurznej mafie sú v hlbokom predklone, pochcaní a posraní premiéri, predsedovia parlamentov, poslanci parlamentu, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, riaditelia SIS a väčšina médií.

          Paradoxne mafiánsky zločinec Peter Sýkora napr. cez bieleho koňa Koperu, ktorého neskôr zlikvidovali, vyčistil Donar Fedora Flašíka o vyše jednej miliardy korún, s ďalším popredným predstaviteľom zločineckej smeráckej mafie, ministrom obrany Glváčom dlhodobo páchali závažnú trestnú činnosť, zločineckej smeráckej mafii zarobil ťažké peniaze, je multimilionár, ale v protiklade s tým, na vlastné dieťa neplatí výživné. Pričom paradoxne skorumpované a úplatné sudkyne zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave urobili z neho nemajetného chudáka, ktorý si ale užíval život v luxusných hoteloch v Monaku či Tirolských Alpách v Rakúsku. Je len logické, že zločinecká smerácka mafia, ako aj jej popredný predstaviteľ na funkcii ministra vnútra Kaliňák, ako aj skorumpované riadiace články policajných funkcionárov sú vedome nečinní. Lebo keby Peter Sýkora prehovoril o zločineckej smeráckej mafii, o rozkrádaní miliárd korún cez biele kone, cez fiktívne firmy a im podobné metódy, ako aj o tom, o čom vypovedajú esemesky medzi ním a politikmi, tak občania by s hrôzou zistili, že Slovensko je najzločineckejším mafiánsko-gaunerským štátom v Európskej únii.

           Samozrejme mohol by som sa opýtať, prečo minister Kaliňák nebol predvolaný aby podal vysvetlenie k môjmu trestnému oznámeniu, prípadne, pokiaľ by prišiel k záveru že som o ňom napísal klamstvo – bránil sa súdnou cestou či trestným oznámením na moju osobu. Keďže poznám realitu, tak sa ani nepýtam, ani nevyčítam. Veď aj o zvolení generálneho prokurátora Čižnára rozhodla smerácka mafia, aby mala poníženého pudlíka na tejto funkcii, ktorý im bude slúžiť na ich prospech a zametať ich zločiny pod koberec. Na základe toho čo môžem preukázať naďalej tvrdím, že smerácka mafia a policajná mafia musia kryť Petra Sýkoru. Záverom mi nedá ale pripomenúť na adresu smeráckej mafie, advokátovi mafie JUDr. Borisovi Chovancovi a zakladateľovi konkurznej mafie Zoroslavovi Kollárovi: Vy úbohí hajzli, ktorí pomáhate mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi  ekonomicky likvidovať vlastné dieťa! Čo keby ste sa zložili a zaplatili za neho výživné, ktoré dlhuje vlastnému dieťaťu. Veď z tých miliárd korún ktoré Vám zarobil, by ste to vôbec nepocítili ako stratu.

Vladimír Pavlík


    Facebook


Hlavná stránka