"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?

Popredný predstaviteľ zločineckej smeráckej mafie a hlava policajnej mafie Robert Kaliňák!!!

    
Verejne obviňujem vedenie slovenskej polície a zločineckú smerácku mafiu z otvorenej podpory mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru pri jeho ekonomickej likvidácie vlastného dieťaťa

          V každom vyspelom demokratickom štáte by bolo nemysliteľné, aby po odhalení takých svinstiev o prepojení zločincov z vysokej politiky a zločincov z mafie na vrchole pyramídy, by bolo také ticho, ako je v zločineckom, mafiánsko-gaunerskom, nesvojprávnom a nezvrchovanom Slovensku – a totálne rozkradnutom. Zločinecké vlády a zločinecké parlamenty ktoré tu zlegalizovali inštitút bieleho koňa, cez ktoré zločinci z vysokej politiky a mafie okradli a okrádajú tento národ o miliardy, kde sme sa už dostali do situácie, že mnohé tieto biele kone sú zavraždené či doteraz nezvestné aj s vedomím štátnych orgánov. Dovolím si tvrdiť, viď príklad zavraždenej JUDr. Ľubice Kolesárovej či zmiznutie Pavla Mika ako bielych koní, sme s Dankou Bobekovou avizovali už s ročným predstihom na základe tých dôkazov ktoré sme mali, ako to asi dopadne. Pokiaľ by bola polícia nezávislá od zločineckej smeráckej mafie, konkurznej mafie Zoroslava Kollára, policajnej mafie, prokurátorskej mafie a sudcovskej mafie, obaja mohli žiť. Lebo to, že sa chystá ich likvidácia ako nepohodlných, ktorí už svoju úlohu dohrali a stali sa nepotrebnými, to by bolo napadlo aj Ficovmu labradorovi či dvojročnému policajnému psovi. Toto je taktiež vizitka protislovenských hajzľov zo zločineckých organizácii – ponovembrové vlády a parlamenty. A o tzv. nezávislých médiách v rukách tejto zločineckej verbeže, je zbytočné sa rozpisovať. Hlavne že dokážu nielen slúžiť zločinu, vedia aj mlčať a dezinformovať a dopredu vyrobiť vinníka, ale obrazne povedané, aj pofajčiť a pocumlať.

          Viem si veľmi dobre predstaviť, čím všetkým Peter Sýkora drží pod krkom zločineckú verbež z vysokej politiky, vedenia polície, prokuratúry a súdov nielen na Slovensku, ale aj zločineckú verbež na podobných postoch v Českej republike. Svedectvo konkrétnej osoby o Sýkorovom výroku, „keby som prehovoril, tak Smer padne,“ hovorí za všetko. Preto je úplne na mieste otázka: aký zločinecký protislovenský dobytok, aké tupohlavé hovädá a kravy. aká zapredanecká vlastizradná protislovenská verbež bola a je v slovenských vládach a parlamentoch, že takéto niečo tu vytvorila? Pokiaľ mi je známe, tak ani v Ústave SR ani v ústavnom sľube ktorý podpisovali, sa nič také nepíše.

          Je všeobecne známe, že na Petra Sýkoru je vydaný zatykač za zločin neplatenia výživného na vlastné dieťa. Hoci policajná kaliňákovsko-gašparovská mafia veľmi dobre vie, kde menovaný sa nachádza, nekonajú. Ako by aj mohli, keď menovaný cez ekonomickú trestnú činnosť a biele kone zarobil zločineckej smeráckej mafii miliardy korún, keď napr. mafiánskemu zločincovi Flašíkovi vyčistil jeho firmu Donar cez bieleho koňa Koperu o vyše miliardy korún a potom ako nepotrebného či nepohodlného svedka ho otrávili a nechali zomierať ukrutnou smrťou. Paradoxne ešte aj v tomto stave, držiac mu ruku, podpisoval tie „správne“ faktúry. Práve tieto biele kone zastrešujú beztrestnosť konkurznej a zločineckej smeráckej mafie – a cez tieto biele kone sa ODČERPÁVA DPH – ozaj, čo na to hovorí zločinec Kažimír, ako aj zločinci ktorí boli pred ním na funkcii ministrov financií? Aj toto je Vaša vizitka zločinecké a tupohlavé hovädá a kravy zo zločineckej organizácie – slovenský parlament.

          Pričom zločinci ktorí riadili a riadia MV SR a GP SR dobre vedia, ako to s bielymi koňmi funguje, no zbabelo mlčia – sú v hlbokom predklone, pochcaní a posraní pred mafiánskym arcizločincom Zoroslavom Kollárom. Názorný príklad – chránený biely kôň Zoroslava Kollára Tibor Fuzek si počas predmetného konkurzu zriadil dva osobné bankové účty v banke XY. Zoroslav Kollár poslal na tieto účty prevedeným príkazom 22 905 959, 10 Sk!!! Tibor Fuzek ich na trikrát vybral a tipnite si, komu ich odovzdal? Slušný príjem, ba DOKONCA NEZDANENÝ, a takých bolo až, až. Tibor Fuzek to však stihol ako komplic vo funkcii bieleho koňa – spoločník, konateľ a likvidátor, ďaleko viac. OKREM INÝCH SPOLOČNOSTÍ napr. AJ V DONARE a.s. Glváča a Flašíka.

          Že Peter Sýkora drží pod krkom politikov z pravice aj ľavice, svedčí aj text esemesky z 28. 6. 2007, ktorú mu posiela Jozef Kojda, ktorého pravicovo-fašistická koalícia urobila predsedom FNM. Citujem: „poslal som Ti podklady na Sancovej, pozri sa na ne a daj mi vedieť, mám ich od človeka z banky, okrem kúpy zafinancujú rekonštrukciu cca 20 miliónov, alebo posuň ďalej s navýšením kúpnej ceny, možno alternatíva pol na pol, sám do toho nechcem ísť, po rekonštrukcii mám záujemcu z ČR, treba ale konať, ak máš záujem, daj vedieť. Dňa 1. 3. 2007 Peter Sýkora píše P. Valašíkovi, citujem: Urgentne sa mi ozvi ohľadom archívu army SR – Peter. A ja, ako občan SR sa pýtam, akí zločineckí hajzli to riadili a riadia štát, ktorí slúžili mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi, JUDr. Zoroslavovi Kollárovi a JUDr. Borisovi Chovancovi?  

          Je vrcholom cynizmu keď zločinecký, mafiánsko-gaunerský a fašistický dobytok ktorí riadil a riadi Slovenskú republiku, má ešte toľko drzosti, že idú kázať Rusku a Putinovi, ako má vyzerať demokracia, teda tá zvrhlá demokracia v mene USA, NATO a vedenia Európskej únie. Preto, až tento článok vyjde na mojej stránke, bude poslaný veľvyslanectvám Ameriky, Francie, Nemecka a Veľkej Británie s tým, podľa akých kritérií považujú zločinecké, mafiánsko-gaunerské, štátno-teroristické a fašistické Slovensko za demokratickú krajinu. A ďalej to bude poslané ambasádam Ruska a Vatikánu.

          A zločineckej smeráckej mafii odkazujem nasledovné – Vy špinavá verbež, ktorej mafiánsky zločinec Peter Sýkora zarobil miliardy, pričom neplatením výživného na vlastné dieťa ho ženie k ekonomickej smrti – a Vy, špinaví smradi z polície, prokuratúry a súdov pod dohľadom zločineckej smeráckej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára ho v tom podporujete. DOKEDY, VY ŠPINAVÍ VRAHOVIA? 

Súčasťou tohto článku je aj reťazenie popredného predstaviteľa zločineckej smeráckej mafie na funkcii ministra vnútra Kaliňáka na rôzne mafiánske zoskupenia a konkurznú mafiu.

Vladimír Pavlík


JUDr. Róbert Kaliňák:

Je v Trajan spa, a.s., premenovanej na Inergo Slovakia a.s. Piešťany, no a tam JUDr. Emil Hubinák, blízky Petrovi Sýkorovi a konkurznej mafii. Je tam aj Mgr. Juraj Pčolinský, aj Ing. Oĺga Kolesárová zo Slovenského hodvábu a.s., z dokumentov daňových úradov viem toho dosť, len nemám čas, a v Slovenskom hodvábe je aj Vladimír Póor, v IZOBE PLUS a.s. s Milanom Zuzíkom a ten v M-forfatingu, s.r.o – s Ing. Miroslavom Líškom, Mariánom Arpányim, bielym koňom z Poltáru a všetci v DONARE a.s. Flašíka a Glváča. Biele kone Milan Konček a Ladislav Cserge z Piešťan, či Milan Galo v TREGAR a.s. a tam biely kôň z Poltára Róbert Virlič – NABAZ s.r.o. Lužany – DN 2007 eur 1 593 308! nedoplatok v SP za rok 2009 eur 9 612, v BEBA spol.s.r.o. Robert Virlič, Ladislav Cserge a podivuhodné reťazenie spoločností až k EVVIVA spol.s.r.o. a JUDr. Zoroslav Kollár v kontakte s ňou v súvislosti s konkurzom v NOKO spol.s.r.o. DN 2003 eur 265 551! A kde je nejaký FRUIT, tam je Peter Sýkora a JUDr. Zoroslav Kollár and company !

NOKO FRUIT s.r.o. Nové Zámky s DN 2005 eur 1 493 726! Spoločník AVERT –Ivan Kmotrík, Juraj Božík, Manueala Grossová, Zora Kmotríková, Ľubica Rozinová, Vícenovci,a Ing. Jarmila Lipčáková z ASTINGU, a.s. a tam aj JUDr. Juraj Kolesár, Ing. Peter Korbačka, a v Magnólii a.s. – Ing. Elemír Tichý, prepojený na JUDr. Róberta Kaliňáka v súvislosti s Kovošrotom, Ing. Dušan Muňko, Ing. Zdenek Kopáčik a Lexovci. 
Takže pre toto nikto nezatkne napríklad Petra Sýkoru, či jemu podobných. Teda zatknúť by aj mohli, ale rýchlo aj pustiť, lebo nedajbože, aby sa Peter Sýkora rozkecal, teda ak by stihol.....Pán minister vnútra JUDr. Róbert Kaliňák v reťazi štátnomafiánskej chobotnice... 

RENOMÉ, a.s. – Ing. Rastislav Noskovič, Ing. Ján Kašpirin, Mgr. Juraj Pčolinský, Martin Kolesár, Ing. Iveta Hováthová, Ing. Ivan Roštár, JUDr. RÓBERT KALÍŇÁK, a iní...., založená v roku 1999 so ZI 71 000 000 Sk, v roku 2009 v prepočte 309 000 000 Sk ! 
Ing. Rastislav Noskovič – s JUDr. Martou Rovenskou v ABC Kredit a.s. a ona v IZOBE PLUS a.s. s Vladimírom Póorom, aj Milanom Zuzíkom. Ten je s Mariánom Arpányim, Ing. Miroslavom Líškom a Ivanom Hroncom z Poltára z konkurznej mafia JUDr. Zoroslava Kollára, aj z DONARU a.s. v spoločnosti M- forfating, s.r.o. Ivan Hronec v HHYDROSTAVE Vlčie Hrdlo kde sú tiež zo spoločnosti Kaliňáka –Ing. Miroslav Papay – v PGR a.s. Senica -, a.s. – Juraj Pčolinský, Martin Kiňo, Jozef Brhel a Branislav Hatina!
Je tam aj Ing. Peter Zálešák – s Ing. Jurajom Necpalom v Euro City Park, Ing. Zdenka Krajčovičová, Ing. Pavol Strapec – v ICT Istrocontia.s., s – Ing. Igorom Dubeňom v DSC Mostáreň, a.s. Valaská-Piesok, Ing. Igor Dubeň v Povážských strojárňach LETECKÉ MOTORY a.s. v konkurze – Dr. Ing. Michal Hirjak – a to je Ing. Vladimír Soták, JUDr.  Zoroslav Kollár v jednom rade, v MOSTÁRNI BREZNO, či v Železiarnach Podbrezová-Ing. Miroslav Smatana PovažskáBystrica a Ing. Emil Dubec,  v A.G.B., a.s. – Vladimír Póor,  a IZOBA a.s. v likvidácii – Nová Baňa – Vladimír Póor aj JUDr. Martin Glváč… V BDS Rent -Ing. Emil Dubec – v M-GUM a.s. v likvidácii – aj Ing. JánDucký….

JUDr. Róbert Kaliňák mi naháňa hrôzu, vždy keď na neho kliknem na foafe, či v OR SR. A vždy, keď na neho pozriem pred kamerami. JUDr. Róbert Kaliňák je až veľmi blízko v reťazi s konkurznou mafiou rovnako, ako s kumpánmi, ktorí boli blízko pri Ľubici Kolesárovej, Pavlovi Mikovi, Salmanovovi, či Varehovi. Je mu dôverne známi inštitút bieleho koňa, likvidácia firiem ála Okružná Modra, lebo ak nie, tak beda tejto krajine. Je veľmi blízko všetkých svinstiev, lebo on sám je predstaviteľom svinstva, ktoré z krajiny umožnilo vytvoriť Absurdistan plný Goríl, vrahov, tunelárov a chudoby občanov.

KRUPP, s.r.o. v účinnej súvislo s Kovošrotom….a tu je JUDr. Róbert Kaliňák s JUDr. Ivanom Boškom- ten v THANEL s.r.o. – založenej v roku 2010, spoločníci JUDr. Ivan Boška a SAVOCA s.r.o. – od 30.6.2011      je už spoločníkom JUDr. Ľubica Kolesárová a Tarling Corporation, Marshall Island. Štatutárny organ JUDr. Ľubica Kolesárová a Dušan Sabó – FACTORING ONE s.r.o.-Ing. Stanislav Drgoň, v METALURG a.s. s Ing. Jurajom Mácom, čo poslal na ulicu svojich zamestnancov, v ZTS – MATEC Dubnica – Ing. Roma Mikulovský  Ing. Juraj Mác, ale Ing. Stanislav Drgoň aj s JUDr. Ivanom Boškom vo WORLD BUSINESS PRESS online s.r.o.,Ivo Schubert – LOMBARD, a.s. – aj Miroslav Vépy, Erik Vépy, Mária Vépyová, a senickozáhorácka chobotnica, ER PRINT a Ing. Miroslav Jureňa, cez Pavla Chmelinu až po Baca a Maxona….JUDr. Gabriela Olejárová a STOMA Senica, v nej Mgr. Branislav Grimm, súčasný nový primátor Senice, určite proti nemu, rada by som sa mýlila, celá parízkova úderka?, JUDr. Elena Jankovičová  ADMI Senica a JUDr. Peter Vrábel – Jaroslav Kaščák, Ing. Milan Podhorány, Mgr. Ondrej Krajči, JUDr. Pavel Vrábel – vo VOJUS, a.s.  a tam Ladislav Štica z HTC Holdingu JUDr. Zoroslava Kollára, aj v Teplárni a.s. Považská Bystrica-Ing. Stanislav Bednár a COOP Jednota Považská Bystrica – Ing. Vladimír Kocourek, JUDr. Peter Siman – AMITA, akciová spoločnosť Bratislava – a Aaron KEDAR ! Aaron KEDAR – DANIRO, s.r.o. – Mgr. Tomáš KOMADA – R.F.Development, premenovaný na ELWING Slovakia a.s. a JUDr. Svetlana Ficová, a iní, Ing. Ivan Peschl – Hasičská poisťovňa a.s. - Ladislav Hoffmann, Igor Grošaft a konkurzná mafia! Aaron Kedar, vlastným menom Fridrich Kardoš, dnes už nebohý,  prišiel z Izraela učiť Mečiara, ako sa dajú vykrádať miliardy korún v súlade so zákonom, som dočítala v dostupných zverejnených dokumentov. Mečiar ho potom odporučil Ficovi, a ako som sa dočítala, Aaron Kedar sa potom o Ficovi vyjadril, že žiak predčil svojho učiteľa Mečiara.

Ľubica Kolesárová aj s Ľubomírom Somorovským, aj pre neho robila služby. Aj pre neho…


http://www.sme.sk/c/2942671/palko-vytiahol-na-kalinaka-kauzu-kovosrot.html

Palko vytiahol na Kaliňáka kauzu Kovošrot

Podľa exministra Palka sa Robert Kaliňák ) nemal stať ministrom.

BRATISLAVA - Robert Kaliňák sa nikdy nemal stať ministrom vnútra. Včera to povedal jeho predchodca Vladimír Palko z KDH.

Palko tvrdí, že dôvodom je kauza Kovošrot. O prípade ešte v roku 2004 informoval týždenník Plus 7dní. Prípad vyšetrovala polícia, začala aj trestné stíhanie vo veci. Riaditeľ Úradu boja proti korupcii Tibor Gašpar SME potvrdil, že stíhanie zastavili. Ministrom vnútra bol vtedy Martin Pado z SDKÚ.

Väčšinovým vlastníkom Kovošrotu bola podľa Palka firma Triangel Kapitál, ktorej konateľom bol aj Elemír Tichý. V roku 2000 podal Kovošrot sám na seba návrh na konkurz. Investičný majetok firmy bol asi 158 miliónov korún a hodnota spoločnosti 51 miliónov korún. Správca konkurznej podstaty Peter Szivós vypísal verejnú súťaž.

Prvé kolo zrušil napriek tomu, že jedna spoločnosť ponúkla 51 miliónov korún. V nasledujúcej verejnej súťaži predal podnik spoločnosti Krupp za 25 miliónov korún napriek tomu, že iná spoločnosť ponúkla 30 miliónov. Konateľom spoločnosti bol aj Kaliňák.

Spoločnosť Krupp tak podľa Palka získala lukratívne pozemky v centre Bratislavy na Mlynských Nivách. Len hodnota pozemkov bola vtedy 57 miliónov korún. Krupp potom jej majitelia, medzi nimi aj Kaliňák, predali holandskej spoločnosti. Novým konateľom sa stal Tichý, teda pôvodný vlastník, ktorý získal svoj majetok očistený od dlhov späť. Dlhy Kovošrotu predtým predstavovali len vo Fonde národného majetku 58 miliónov korún. Medzi vlastníkmi pozemkov je dnes firma, v ktorej kedysi bol aj dnešný minister financií Ján Počiatek, Kaliňákov priateľ.

Krajský súd v Bratislave podľa Palka o konkurze konštatoval, že "spôsob postupu preberania obálok navodil možnosť s nimi manipulovať". Postupy správcu podľa súdu "neboli bezúhonné" aj preto, že správca dal majetok do súťaže o šesť týždňov skôr, ako súd súhlasil s jeho prevodom. Správcu vyčiarkli zo zoznamu.

Podľa Palka Kaliňák buď zbohatol na konkurze, alebo bol bielym koňom pri prevode majetku.

Minister Kaliňák včera Palkove tvrdenia nechcel komentovať, podľa jeho hovorcu sú nepravdivé, nepovedal však v čom. "Ide o starú kauzu, ktorá nikdy nesúvisela s Robertom Kaliňákom," vyhlásil hovorca Erik Tomáš. Ministra podľa neho v kauze polícia ani nevypočúvala. MONIKA ŽEMLOVÁ

Spišiak vraj musel ísť kvôli Slotovi

Exministrovi Vladimírovi Palkovi prekáže, že minister Kaliňák odvolal prvého policajného viceprezidenta Jaroslava Spišiaka. "Než sa stal ministrom, tak ho chránil, Spišiaka však napádal Slota," povedal.

Spišiak dnes pracuje v Slovnafte ako šéf bezpečnosti.

Kaliňák podľa Palka do vedenia rezortu dosadzuje ľudí, ktorí majú jedinú kvalifikáciu "ministrov kamoš". Myslel tým nového viceprezidenta Michala Kopčíka, ktorý "nepožíva žiadnu autoritu".

Za šokujúce Palko považuje, že koalícia sa netají rozdeľovaním postov v polícii na základe politických nominácií. Citoval predsedu parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť Rudolfa Pučíka (SNS), podľa ktorého má SNS záujem o posty v prezídiu alebo na inšpekcii. Polícia je apolitická a toto je protizákonné, zdôraznil Palko.

"Ak toto sú najväčšie problémy rezortu vnútra počas prvých sto dní, ktoré trápia opozičného poslanca, tak nás to veľmi teší," povedal Kaliňákov hovorca Erik Tomáš.

Policajný prezident Ján Packa v minulosti SME povedal, že politické nominácie odmieta: "Môžete mi povedať, ktorý z policajtov je v SNS a HZDS, keď majú zakázanú činnosť v politických stranách?" (mož)

    Facebook


Hlavná stránka