"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?

Špinaví mafiánski hajzli JUDr. Zoroslav Kollár, JUDr. Boris Chovanec a Peter Sýkora!!!

       
V hlbokom predklone, pochcaní a posraní sú z Vás troch, a nielen z Vás, najvyšší predstavitelia zločineckého a mafiánsko-gaunerského, údajne zvrchovaného a svojbytného ponovembrového Slovenska. Paradoxne, táto protislovenská verbež z vlád a parlamentov pred nástupom do svojich funkcií podpisovala ústavný sľub, že budú pracovať pre blaho Slovenska a jeho občanov. Podpisovali ho ako svojprávne osoby, ani jeden z nich nebol privezený z uzavretého psychiatrického oddelenia, ani jedného z nich nesprevádzal opatrovník, ktorý by za niekoho z nich podpísal text ústavného sľubu – takže za výsledky svojej práce, teda, za svoju zločineckú protislovenskú, ako aj zapredaneckú a vlastizradnú činnosť by ste mali niesť aj zodpovednosť. Svojim podpisom ste stvrdili, že tento štát a jeho občanov budete z titulu svojich funkcií chrániť aj pred zločineckou mafiou na vrchole pyramídy. Lenže problém je v tom, že Vy, špinaví hajzli z ponovembrových vlád a parlamentov ste ich nielen vytvorili, ale dostali ich na vrchol moci. Spoločne s nimi predstavujete nielen najorganizovanejšie zločinecké skupiny pri spoločnom drancovaní štátneho majetku a štátneho rozpočtu, ale aj v okrádaní slovenského národa pri realizácii ekonomických experimentov súvisiacich so zločinmi proti ľudskosti. Dnes je situácia taká, že tu vládne mafia a politické strany sú jej eseročkami. To je výsledok Vašich podpisov ústavného sľubu.

          Napriek tomu, Vy traja špinaví mafiánski hajzli, pred ktorými sú v hlbokom predklone, pochcaní a posraní premiéri, predsedovia parlamentov, poslanecký odpad zo zločineckej organizácie NR SR, ministri vnútra a spravodlivosti, ako aj generálni prokurátori a riaditelia SIS, pri ekonomickej likvidácii dieťaťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru neváhate sa dohodnúť so skorumpovanými a úplatnými štetkami zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave, ktoré z menovaného multimilionára urobia úbohého chudáka s mesačným príjmom 300 euro, ktorý nemá z čoho zaplatiť výživné na dieťa, pričom   dlhuje k dnešnej dobe 16 000 euro. Na tejto stránke už boli predložené nezvratné dôkazy o nákladnom živote menovaného v Monaku, Tirolských Alpách, Monte Carlu, kde 300 euro by mu nestačilo ani na jednu hodinu a tých dôkazov nebolo málo. Že po dohode zločineckej smeráckej mafie so zločineckou mafiou z Českej sociálnej demokracie, kde bol odprataný, má už istú dobu zaistený aj bezpečný pobyt v Českej republike, hoci bol na neho vydaný zatykač pre zločin neplatenia výživného na vlastné dieťa. Bez problémov sa pritom pohybuje po Slovensku aj po Čechách. Na Slovensku ho kryjú a beztrestnosť mu zaisťujú zločinci z vedenia slovenskej polície pod vedením mafiánskych gaunerov Kaliňáka a Gašpara. Krytie a beztrestnosť v ČR popri zločincoch z Českej sociálnej demokracie mu zaisťuje aj prezident Zeman a to aj napriek tomu, že Svetovým združením bývalých československých politických väzňov mu bola na jeho osobu doporučene poslaná kompletná dokumentácia o jeho zločinoch, na ktorú tento hulvát s prepitým mozgom nedal žiadnu odpoveď. Pochcaní a posraní sú aj Ministerstvo vnútra ČR a Najvyššie štátne zastupiteľstvo ČR.  

          Špinaví mafiánski hajzli zo zločineckej smeráckej mafie a z konkurznej mafie Zoroslava Kollára sú už tak prepletení v zločinoch a zlodejstvách, majú na svedomí niekoľko bielych koní, cez ktorých im Peter Sýkora so Zoroslavom Kollárom zabezpečoval ich blahobyt, aby nakoniec ako neželaní svedkovia zmizli či boli odstránení. Preto sa nemožno čudovať, že doteraz Peter Sýkora nebol zaistený. Veď Slovensko je raritou v štátoch EÚ, kde v rezorte obrany a vnútra sú ministrami špičkoví predstavitelia zločineckej smeráckej mafie Glváč a Kaliňák – a práve takýto rozhodovali o tom, kto bude na funkcii generálneho prokurátora, ktorý ale nebude z titulu svojej funkcie slúžiť občanom, ale zločineckej smeráckej mafii a bude v úlohe poníženého pudlíka na prospech tejto najzločineckejšej organizácie – politickej strany, v histórii Slovenska.

          Ozaj, Vy špinaví gauneri, Glváč, Kaliňák, Flašík, Borec, Počiatek, biely kôň Fico, ktorý je len príveskom svojej manželky Svetlany, ktorá je na špici mafiánskej pyramídy, skorumpované a úplatné štetky zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave, ktorým spoločne Peter Sýkora zarobil nejakú tú miliardu korún, a Vy, špinaví hajzli, mu za toto EŠTE POMÁHATE ekonomicky likvidovať vlastné dieťa, ktorému dlhuje na výživnom cca 16 000 euro? Vy úbohé kreatúry, hlavne že zabezpečil aj Vaše rodiny až do štvrtého kolena peniazmi, ktoré ale patrili slovenskému národu? Veď Vy ste mali byť v skutočnosti predvojom boja proti takýmto jedincom, pričom ich v skutočnosti chránite a slúžite im!!! Mimochodom, Vy špinaví hajzli, ktorých mafiánsky zločinec Peter Sýkora takto finančne zabezpečil, nechcete sa zložiť na tých 16 000 euro a odovzdať ich tomu, komu patria? A k tomu aj úroky z omeškania. Nemáte pocit, že peniaze ktoré Vám nadobudol, že v nich sú aj peniaze, o ktoré to špinavé zločinecké mafiánske prasa okradlo aj vlastnú manželku a dieťa?

          Záverom Vám odkazujem, že pokiaľ si z titulu svojej moci myslíte, že budete donekonečna sa hrať na mlčiacich chrobákov, tak ste na omyle. Patrí k mojej povahe, že pokiaľ do niečoho idem, tak zastaviť ma môže len vlastná smrť. Buď prirodzená, alebo násilná.

Vladimír Pavlík

         

 

    Facebook


Hlavná stránka