"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator

Kto je Zoroslav Kollár?
Kto pomáha konkurznej mafii?

Dokedy bude GP SR ako ponížená prostitútka a slúžka v hlbokom predklone pred mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom a zločineckou smeráckou mafiou?

          Prokuratúra podľa ústavného práva patrí do kontrolných orgánov. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb. Je tomu skutočne tak? Alebo sú to organizované tlupy parazitných darmožráčov prisatých na štátnom rozpočte, ktoré z daní našich občanov slúžia zločincom z najvyššieho stupňa politickej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára?

Keď o GP SR a obsadení jej šéfa rozhoduje zločinecká smerácka mafia

          Trestné oznámenie na popredného predstaviteľa zločineckej smeráckej mafie, toho času na funkcii ministra vnútra Kaliňáka, ako aj jeho komplicov na dotyčnom ministerstve, ktoré som dňa 19. 1. 2015 doporučene poslal na GP SR, ktoré je uverejnené na tejto stránke, mi jednoznačne preukázalo, že tento štátny orgán slúži zločincom na najvyššom stupni politickej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára. Sú tisícpercentné dôkazy o prepojení mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru na zločineckú smerácku mafiu, ktoré boli prezentované na mojich stránkach, ako aj to, že ministerstvo vnútra riadi špičkový predstaviteľ zločineckej smeráckej mafie. Je nezvratným faktom, že aj o konkrétnom generálnom prokurátorovi rozhodli práve aj preto, aby bol vo svojej funkcii na ich vlastný obraz. Aby im slúžil. Aj   v prípade, keby im hrozilo nejaké nebezpečenstvo, nebol vrčiacim vlčiakom, ale poníženým pudlíkom, ktorý im musí byť vďačný, že ho dosadili do tejto funkcie. Odpoveď ktorú som dostal, ktorá tu bude uverejnená ako autentický dokument len dokazuje, v akom poníženom predklone je nielen on, ale aj celá GP SR voči poprednému predstaviteľovi zločineckej smeráckej mafie Kaliňákovi a mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi.

          Dôkazy ktoré boli predložené v tomto podnete na trestné stíhanie boli tak silné, že Generálna prokuratúra v súlade s ústavným právom mala predvolať ministra Kaliňáka a priamo sa ho opýtať na jeho vzťah s mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom. Mali si predvolať skorumpované a úplatné štetky zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave a pýtať sa ich, prečo a na akom základe urobili z neho nemajetného chudáka, keď sú nezvratné dôkazy, že sa jedná o multimilionára. Mali si položiť otázku, čo to je za človeka ten Peter Sýkora, keď sú z neho pochcaní a posraní najvyššie postavení politici na Slovensku, vrátane politických špičiek Českej sociálnej demokracie, prezidenta Zemana, Ministerstva vnútra ČR, Najvyššieho štátneho zastupiteľstva ČR, pričom k ekonomickej likvidácii vlastného dieťaťa mu pomáhajú úplatné a skorumpované štetky zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave?

          Že toto špinavé zločinecké mafiánske prasa, ktoré cez biele kone zarobilo miliardy korún zločineckej smeráckej mafii, okradne o dom svoje vlastné dieťa, keďže odmietlo jeho pozlátko a vybralo si vlastnú matku? A čo tá nesplatená hypotéka, ktorú dojednal s korupčníkmi v Tatra banke, kde bol v Dozornej rade mafiozo Borec, toho času minister spravodlivosti. Že túto hypotéku použil na kúpu inej nehnuteľnosti.

          Že to posunú na prešetrenie Okresnej prokuratúre v Pezinku, lebo podľa GP SR majú asi väčšie kompetencie predvolať si špičkového predstaviteľa zločineckej smeráckej mafie Kaliňáka a jeho komplicov? Že za aktuálneho procesného stavu vstup Generálnej prokuratúry SR neprichádza do úvahy? Žeby som sa im mal zo svojho dôchodku zložiť na špeciálne pampersky? Kde to vlastne žijem?

Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka