"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


Popredný predstaviteľ smeráckej mafie a policajnej mafie Robert Kaliňák!!!

             Dokedy bude vedenie polície v hlbokom predklone, pochcané a posrané z mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ekonóma a chránenca zakladateľa konkurznej mafie na Slovensku Zoroslava Kollára? Zatiaľ čo zločineckej smeráckej mafii Peter Sýkora dlhodobo zaisťoval cez ekonomickú trestnú činnosť pomocou svojich bielych koní niekoľko miliárd korún, kde svojim životom ako nepohodlný svedok zaplatil aj biely kôň Kopera, keď sa cez neho vyčistil Flašíkov Donar o vyše miliardy korún, pričom od septembra 2012 si neplní vyživovaciu povinnosť voči vlastnému dieťaťu. Od 5. 3. 2013 bol pre tento zločin na neho vydaný zatykač.   

          Odcitujem z uznesenia Okresnej prokuratúry v Pezinku  - 3Pv 179/13/1107 – 18 z 25. 3. 2014. ...ktorým podľa § 228 ods. 2 písm. a) Trestného poriadku bolo prerušené trestné stíhanie vedené proti obvinenému Petrovi Sýkorovi, narodenému ..... pre prečin zanedbania povinnej výživy podľa § 207 ods. 1 Tr. zákona na tom skutkovom základe, že v mieste trvalého bydliska a všade tam, kde sa zdržiaval v období od septembra 2012 do mesiaca január 2013 vrátane, si riadne neplnil svoju vyživovaciu povinnosť voči svojmu synovi .... napriek tomu, že mu táto povinnosť vyplýva z ustanovenia § 62 Zákona o rodine a taktiež mu bola deklarovaná rozsudkom Okresného súdu Pezinok, č.k. 6C 191/10-36 zo dňa 2. 12. 2010, právoplatného dňom 7. 12. 2010 .....

          Takže Okresná prokuratúra v Pezinku v uznesení uviedla, že menovaného nemožno nájsť, keďže sa nezdržuje na adrese ním udanej. To že ho polícia doteraz nevypátrala, len dokazuje ich prepojenie, pretože tento „nezvestný“ si v pohode zakladá firmy na Slovensku a v Čechách, likviduje tie firmy na ktoré bolo upozornené, alebo ich prepisuje na iné osoby, či dáva na osoby, naďalej navštevuje najluxusnejšie hotely v Európe a to všetko stíha vo svojej nezvestnosti a mesačnom príjme 300 euro, ako udal na Okresnom súde v Pezinku.

          Konštatujem že jeho trestná činnosť voči dieťaťu naďalej pokračuje vo veci zanedbania povinnej výživy podľa § 207 ods. 1 Tr. zákona. Ku dnešnému dňu Peter Sýkora na výživnom, ktoré roky neplatí, činí 13 600 euro.

          Ako som už úvode zdôraznil, jeho ekonomické kšefty cez svoje biele kone v prospech zločineckej smeráckej mafie ju obohatili o niekoľko miliárd korún, evokuje vo mne aj odpoveď, prečo polícia nemôže, nesmie a nechce menovaného vypátrať. Hoci úmyselné zanedbanie povinnej výživy dieťaťa patrí medzi najzvrhlejšie zločiny, pričom je multimilionár aj vďaka tomu, že ukradol aj majetok patriaci exmanželke a dieťaťu, vďaka zinscenovanej a pripravenej situácii na úrovni psychického teroru, kde hlavnú úlohu zohral JUDr. Boris Chovanec, pre exmanželku známy ako rodinný advokát počas šesťnástich rokov, takže mu uverila a pod nátlakom všetko podpísala. Jednou z príčin mala byť aj ruská mafia... Som zvedavý a uvítal by som, keby isté mafiánske skupiny s dobrým prepojením na ruskú mafiu sa ich opýtali, či vedia, ako JUDr. Boris Chovanec svojim excelentným hereckým výkonom zneužil ruskú mafiu na okradnutie exmanželky a dieťaťa a ich úplnú ekonomickú likvidácia. Pokiaľ mi je známe, ľudia ktorí boli a sú v styku s ruskou mafiou mi potvrdili, že žiadny vysoko postavený ruský mafián SA NESNAŽÍ LIKVIDOVAŤ SVOJE VLASTNÉ DIEŤA K EKONOMICKEJ SMRTI. Chcem pevne veriť a dúfam v to, že predstavitelia ruskej mafie na primeranej úrovni sa JUDr. Borisa Chovanca opýtajú, kde je ten majetok a tie peniaze, ktoré mali dať ruskej mafii. Nešlo tu totiž o drobné. Chcem veriť, že ruská mafia sa nenechá JUDr. Borisom Chovancom tak oblbnúť, ako jeho skorumpované sudkyne na Krajskom súde v Bratislave. Zaujíma ma to, a vždy bude, lebo tento človek išiel proti dieťaťu, ktoré poznal od jeho troch rokov. To dokáže len špina!!!

          Záverom chcem pripomenúť, že za cca tri týždne budem na Generálnu prokuratúru dávať trestné oznámenie na ministra Kaliňáka a vedenie slovenskej polície za zneužívanie právomoci verejného činiteľa a spolčenie so zločineckou mafiou na vrchole pyramídy, keď miesto ochrany a služby občanom slúžia vysokopostaveným zločincom a idú proti občanom. Generálneho prokurátora v predstihu upozorňujem, že pokiaľ bude snaha moje trestné oznámenie presunúť až na nejaké obvodné oddelenie a pokiaľ sa týmto trestným oznámením nebude zaoberať samotná Generálna prokuratúra, budem tento štátny orgán považovať za zločineckú organizáciu a podľa toho budem jednať. Zároveň sa aj presvedčím, či generálny prokurátor je skutočným vlčiakom, ako to prezentoval premiér Fico, alebo len poníženým pudlíkom plniacim príkazy zločineckej smeráckej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára.

Vladimír Pavlík       
  
    Facebook


Hlavná stránka