"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Dokedy bude policajná mafia s vedomím ministra Kaliňáka chrániť mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru?

    

        Zločinecká policajná mafia riadená ministrom Kaliňákom, dokedy chcete chrániť mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru a pomáhať mu v pokračovaní zločinu voči vlastnému dieťaťu?

          Ako sa ukazuje, protislovenská verbež zo zločineckej smeráckej mafie sa cíti už tak silná a bohorovná a s ňou aj zločinecké policajné, prokurátorské a sudcovské mafie, že už za bežnú vec vo fašistickom Slovensku považujú aj páchanie zločinu proti bezbrannému dieťaťu, ba dokonca sa na ňom aj spolupodieľajú. Mám na mysli dieťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ktorý zločineckej protislovenskej mafiánskej verbeži zo Smeru cez ekonomickú kriminalitu a biele kone zarobil miliardy korún. Mafiánske prasa Flašík už by mal povedať, ako Peter Sýkora čistil jeho Donar cez bieleho koňa Koperu o vyše miliardy korún, ktorého potom otrávili aby sa zbavili svedka. Zomieral strašnou smrťou, no ešte aj na smrteľnej posteli mu držali ruku, aby mohol podpísať tie správne listiny. A zločinecká policajná mafia a zločinecká smerácka mafia na čele s Kaliňákom, Glváčom či Flašíkom o tom vedeli.

          Už 18 mesiacov je po Petrovi Sýkorovi vyhlásené celoštátne pátranie za zločin neplatenia výživného, na jeho zatknutie a dodanie do väzby. O právnu pomoc bola požiadaná aj Česká republika, kde menovaný normálne podniká a krytie a beztrestnosť mu zabezpečujú zločinecké mafiánske kreatúry z Českej sociálnej demokracie a ponížený poskok kmotrov, prezident Zeman. A ukazuje sa, že v nohavičkách z neho má aj mafiou Českej sociálnej demokracie vyklonovaný Cattani v sukni, Lenka Bradáčová, ktorá je na čele Najvyššieho štátneho zastupiteľstva ČR. Samozrejme, že voľne sa pohybuje aj po Slovensku, kde mu beztrestnosť zaisťujú mafiánski zločinci z vedenia slovenskej polície a mafiánsky gauner najvyššieho rangu, minister Kaliňák.

          Bezcharakternosť a zvrhlosť Petra Sýkoru išla až do takých rozmerov, že s jeho vedomím, jeho zločinecký komplic, Ing. Igor Grošaft, urobil z jeho manželky bez jej vedomia bieleho koňa a sfalšoval jej podpis, keď si dal fiktívnu pôžičku do svojej firmy BON AVENIR s.r.o. Mimochodom, bol to v skutočnosti Igor Grošaft, ktorý bol otcom myšlienky na vstup Penty do denníka SME. Lebo tým skutočným veľkým hráčom v pozadí je Zoroslav Kollár, s ktorým napríklad menovaný tuneloval Hasičskú poisťovňu.  

          Toto je aj vizitka protislovenských kreatúr z ponovembrových vlád a parlamentov, dvoch špičkových zločineckých protislovenských štátnych orgánov, ktoré vlastne cez zákony tento marazmus tu udomácnili. Nemožno sa im ani čudovať. Veď ich rodokmene sú fašistické, arizátorské, eštebácke, normalizačné,  psychopaticko-sadistické a protislovenské.

Vladimír Pavlík


    Facebook


Hlavná stránka