"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Konkurzná mafia Zoroslava Kollára má v Súdnej rade svojho človeka JUDr. Jána Havláta – navrhol ho minister spravodlivosti Borec – 2. časť

                 

          Keď pani Bajánková bola zvolená za predsedníčku Súdnej rady, tak jej prvé slová boli, ako bude hájiť záujmy sudcov. Ani slovo o tom, že bude treba justíciu očistiť, keďže niektorí sudcovia patria do kategórie tých najšpinavších a najskorumpovanejších zločincov, a nie je ich málo. Že vlastne slovenská justícia je špičkovou zločineckou organizáciou, ktorá má na svedomí aj predčasne ukončené ľudské životy. Samozrejme, nie každého sudcu možno považovať za zločinca, sú aj čestní sudcovia, lenže aj tu je jeden veľký problém. Drvivá väčšina z nich musí napríklad vedieť, že v ich radoch pôsobia a fungujú zločinecké konkurzné sudcovské mafie – a oni, zbabelo mlčia. Teda, kto kryje zločin vo vlastných radoch, dokonca z titulu svojho sudcovského postavenia, je taktiež zločinec. Pokiaľ mi je známe, aj sudcovia podpisujú sľub, a v jeho texte nie je nič takého napísané, čo je súčasťou dnešnej reality. Podpisujú ho ako svojprávne osoby, zatiaľ ani jedného z nich pri tomto akte nesprevádzal opatrovník ktorý by mu bol pridelený, keďže neboli hospitalizovaní v príslušnom psychiatrickom ústave.

          Medzi najzločineckejšie organizácie popri konkurznej mafii Zoroslava Kollára a konkurznej mafii v slovenskej justícii patrili a patria ponovembrové vlády a parlamenty. No nie každé ministerstvo je takou špičkovou zločineckou organizáciou, hlavne zásluhou svojich riadiacich pracovníkov, ako je ministerstvo vnútra, ministerstvo spravodlivosti a generálna prokuratúra. Samozrejme nemožno vynechať ani ministerstvo obrany, zdravotníctva, ani tie ostatné, o čosi v menšej podobe. Práve tieto tri štátne orgány spolu s NR SR majú najväčší podiel nielen na vzniku sudcovskej konkurznej mafie, ktorá potom umožnila Zoroslavovi Kollárovi založiť zločineckú konkurznú mafiu, ktorá z úzadia riadi tento štát, pričom dokonca viacerí politici mu slúžia ako biele kone. Ale aj na ďalšej závažnej ekonomickej trestnej činnosti spojenej so zločinmi proti ľudskosti a zavedeniu inštitútu bieleho koňa. A teraz, spoločne, ako jedna rodina, vykrádajú tento štát, štátny rozpočet tvorený z našich daní, teda, okrádajú slovenský národ, vedome, cieľavedome, s jasným úmyslom. Zastávam názor, že ústavný sľub ktorý podpisujú ministri vnútra, spravodlivosti a generálni prokurátori, stojí nad zákonom. A skutočná realita, keď si položím otázku, čo vlastne urobili pre tento štát pozitívneho, tak moja odpoveď je jednoznačná. Nič. Skorej ich dávam do kategórie prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe z titulu svojich riadiacich funkcií a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte. Ich zásluhou je Slovensko štátom zločineckým, mafiánsko gaunerským, keď miesto slušných občanov chránia zločincov, ba dokonca s nimi spolupracujú.

Kto by neprijal ponuku účtovať konkurz firmy? O tom sníva asi každý ekonóm
Ja som ju prijala, písala som o tom v niekoľkých súvislostiach a mala som pôvodne zaúčtovať nehnuteľnosť. Tak som si ju išla s konkurznou správkyňou teda pozrieť. V tej nehnuteľnosti však čakala preplnená výrobná hala nespokojných zamestnancov, ktorí už dlho nemali plat a čo do hrnca. To som ešte netušila, čo je to konkurzná mafia a kto jej velí, či čelí, či poskakuje a bielokoňuje....
Pôvodný verdikt v Idea Nove s.r.o. v konkurze znel, prepustiť všetkých zamestnancov a firmu pripraviť na predaj. Nechutné. Tak to ale v konkurzoch chodí...Môj verdikt bol, pokúsiť sa oživiť výrobu a dať ľuďom výplatu. V konkurze bola pôvodná správkyňa, blízko JUDr. Kamila Bereseckého a na plnú moc ju zastupujúca a na fest spriaznená s konkurznou mafiou JUDr. Eva Červeňanská, a dnes viem, že poblíž nej bol vtedajší nádejný kupec firmy Miroslav Dokupil, dnes žijúci v ČR. Našu krajinu opustil práve kvôli tomuto konkurzu, keď mu hrozili smrťou a vydierali ho. Na google je to zdokumentované dostatočne.
Obnovili sme čiastočne výrobu, čiastočne museli prepustiť prvých zamestnancov, vyčistili zdevastované skladové hospodárstvo, nakoniec zdevastovaná bola vlastne celá fabrika. V prvom rade sme však prepustili darmožráčsky manažment, ktorý sa spolupodieľal s Niederkoflerom na tunelovaní fabriky. Vyprevadila som v prítomnosti správkyne Niederkoflera aj právničku Mgr. Jána Čarnogurského ml., ktorá ho zastupovala a bolo po paráde. Robotníci a technici boli dostatočne odborne na výške a k ničomu žiaden zbytočný manažment nepotrebovali. Zamestnancov účinne zastupovali odborári, asi preto, že boli z RT, teda v montérkach, a nie ako dnešní odborárski bossovia siahajúci po predstavenstvách lukratívnych firiem. No, ale keďže ja mám v mafii aj svojich, čo som vôbec nikdy netušila, dostala som upozornenie, že mám zaradiť najvyšší stupeň opatrnosti. Zaradila som, a tak som si odložila sfalšovanú kúpnopredajnú zmluvu o predaji podniku medzi JUDr. Červeňanskou a Dokupilom. Dvaja holohlaví si však  následne pre ňu za mnou prišli, úsmevné zrovna to nebolo a ja som im ju následne nedala. Tatrabanka, so svojim korupčnými tatrabankármi bola veriteľom. Veritelia odvolali pôvodnú konkurznú správkyňu. Prišla spoločnosť Prvý správcovský dom a.s. -  JUDr. JÁN HAVLÁT, JUDr. Kamil Bereský, Ing. JUDr. Pavol Melich, ktorý vie o konkurze asi toľko ako ja o štiepení atómu, zrušil mi zmluvu a vraj som v konkurze nič neurobila, mi odpísal, keď som si uplatnila nezaplatenú pohľadávku. Hoc všetko dostali v mašličkách. Ostatní ma nezaujímajú... Celý konkurz bol vlastne ako každý. Kto bude ten vyvolený, čo sa zmocní fabriky.
Po nástupe tejto spoločnosti sa do Idea Novy s.r.o. v roku 2009 zapisuje do OR ako spoločník rakúska spoločnosť RHO HandelsGmbH, a to je pôvodný Niederkofler. Štatutári sú chobotničiari v dôležitom reťazení obchodných spoločností....
V OR SR som prednedávnom našla toto: Právoplatným uznesením Krajského súdu v Bratislave zo dňa 4.2.2014 !!! bol za nového správcu konkurznej podstaty ustanovený HMB Recovery BA, a zanikla funkcia správcu konkurznej podstaty Prvý správcovský dom k.s. BA. To som fakt netušila, že tam ten konkurz ešte trvá. A teda ešte niekto na ňom trvá?
HMG Recovery BA – JUDr. Filip Lukáč – InchebaInternational - / JUDr. JÁN HAVLÁT, Ľubica Rozinová, etc.../ JUDr. Elena Segečová – WAY INDUSTRY a.s. v konkurze – Ing. ĽUDOVÍT ČERNÁK, zbrojár a priateľ nášho Róberta Fica Ing. MIROSLAV VÝBOH v Monaku a tu kdesi ma to prestalo baviť....:) V ICH drápoch sme poriadne zakliesnení.     
Kto sa stretol zoči-voči mafii v nemilosti mal dve možnosti. Predýchať, alebo nepredýchať. Mafia vám rozhádže život naruby...a vy musíte pomaly nechať usadnúť na dno všetku tú špinu, zločinnosť, vydieranie, nezákonnosti páchané na vás každodenné, a tam na tom dne to poriadne zabetónovať. Ono vždy niečo z tej žumpy presiakne, ale už Vás to neotrávi. A odrazu na povrchu, ak stoja pri vás aj Anjeli strážni zostane to, čo ste vlastne ani nikdy nepoznali.....:) A to si treba už len chrániť ako oko v hlave a ešte viac, lebo bez oka sa  dá prežiť.......


Ing. D.B.
Vladimír Pavlík


    Facebook


Hlavná stránka