"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Česká republika v hlbokom predklone pred mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom, chránencom zakladateľa konkurznej mafie Zoroslava Kollára

                 

          Moja korešpondencia s najvyššími štátnymi orgánmi Českej republiky ohľadom Petra Sýkoru sa nielen rozrástla, ale ukázala aj nasledovné: zločinecká smerácka mafia a mafiánsko – kmotrovská verbež z Českej sociálnej demokracie sú ako jedna rodina. Obe tieto politické strany predstavujú ten najsmradľavejší odpad českého a slovenského národa. Ako je to možné, že mafia či kadejakí kmotrovia dnes z úzadia riadia Slovensko a Česko? Či všetci tí politici z ponovembrových českých a slovenských vlád a parlamentov podpisovali ešte iný ústavný sľub, o ktorom občania nemajú nič vedieť? A nemal náhodou takéto znenie?

          Sľubujem na svoju zločineckú, zlodejskú a parazitno-darmožráčsku česť, že z titulu svojho postavenia člena vlády a parlamentu sa budem správať nielen ako zločinec a zlodej, ale aj ako sadista, psychopat a masový vrah. Budem dbať o svoje osobné blaho, blaho svojej rodiny, urobím všetko pre to, aby štát z úzadia riadili predstavitelia mafie a kmotrov, ktorým vytvorím cez zákony nadštandardné podmienky, aby sme spoločne mohli vykrádať tento štát a štátny rozpočet. Budem podporovať zavedenie kolektívnej viny na nevinných občanoch, na ktorých prenesieme následky za naše rozkrádanie štátneho rozpočtu. Budem sa snažiť, aby cez zákony som dohnal čo najviac ľudí k sociálnym samovraždám.

          O Petrovi Sýkorovi, chráneným nielen zakladateľom konkurznej mafie Zoroslavom Kollárom, ale aj zločineckou smeráckou mafiou a skorumpovanými gaunermi ktorí riadia políciu, prokuratúru a súdy, sa toho popísalo už toľko, že v každom demokratickom štáte by boli z toho poriadne otrasy. Lenže v zločinecko-zlodejskom, mafiánsko-gaunerskom, štátno-teroristickom, údajne zvrchovanom a svojbytnom Slovensku je to úplne opačne. Všetci spoločne ekonomicky likvidujú dotyčnú rodinu ktorá tieto dôkazy nechala zverejniť a otvorene demonštrujú svoju silu a moc, keď štátna moc sa spojila s mafiou, vedomí si toho, že majú podporu aj najvyšších predstaviteľov zločineckých, mafiánskych a teroristických organizácií – vedenia Európskej únie a NATO.

Úbohé a zbabelé sračky z českej a slovenskej polície

          Dňa 25. 3. 2014 vydala prokurátorka Okresnej prokuratúry Pezinok pod zn. 3 Pv 179/13/1107-18 toto uznesenie v trestnej veci Petra Sýkoru pre prečin zanedbania povinnej výživy podľa § 207 ods. 1 Tr. zákona:

          ... bolo prerušené trestné stíhanie vedené proti obvinenému Petrovi Sýkorovi pre prečin zanedbania povinnej výživy na tom skutkovom základe, že v mieste trvalého bydliska a všade tam, kde sa zdržiaval v období od septembra 2012 do mesiaca január 2013 vrátane, si riadne neplnil svoju vyživovaciu povinnosť voči svojmu synovi.... napriek tomu, že mu táto povinnosť vyplýva z ustanovenia § 62 Zákona o rodine a taktiež mu bola deklarovaná rozsudkom Okresného súdu Pezinok, č. k. 6C 191/10-36 zo dňa 2. 12. 2010, právoplatného dňom 7. 12. 2010...

          Okresným súdom v Pezinku bola podaná žiadosť o právnu pomoc do Českej republiky, predmetom ktorej bola žiadosť na zistenie miesta pobytu, výsluch obvineného, podanie návrhu na zatknutie a vydanie na Slovensko. Keďže menovaného zločinecká smerácka mafia odpratala do Prahy pod ochranné krídla zločineckej mafie z Českej sociálnej demokracie a poskoka kmotrov prezidenta Zemana, kde opätovne tento „nemajetný“ chudák podniká, pričom sa voľne pohybuje nielen v Čechách a na Slovensku, kde v Bratislave pravidelne navštevuje advokáta mafie Borisa Chovanca.  Pričom som mal už dostatok dôkazov, že vedenie slovenskej polície je v úlohe poníženej slúžky a prostitútky v službách zločineckej smeráckej mafie a konkurznej mafie Zoroslava Kollára, preto polícia ho nikdy nezadrží, tak som sa obrátil na najvyššie české štátne orgány ktoré takéto veci majú v kompetencii.

          Napísal som premiérovi Sobotkovi, Ministerstvu vnútra ČR, Najvyššiemu štátnemu zastupiteľstvu ČR, oboznámené s tým bolo Mestské štátne zastupiteľstvo v Prahe a Obvodné štátne zastupiteľstvo pre Prahu 1. Hoci som na výzvu Obvodného štátneho zastupiteľstva reagoval písomným vysvetlením už pred tromi mesiacmi, doteraz som nedostal odpoveď. Ako vidieť pred zločineckou konkurznou mafiou a jej predstaviteľom Petrom Sýkorom nie sú v hlbokom predklone len príslušné slovenské orgány, ale aj príslušné orgány v Českej republike. Veru tak, nielen zločinecká smerácka mafia a zločinecká mafia z Českej sociálnej demokracie sú ako jedna rodina pri ochrane Petra Sýkoru, ale dobre si tu rozumejú aj riadiaci pracovníci slovenskej a českej polície a prokuratúry.

Prílohy: Výzva Obvodného štátneho zastupiteľstva pre Prahu 1 a moja odpoveď   

Vladimír Pavlík                             Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica 

                                                                                                                   Orlové 15. 6. 2014 

 Vážená pani
JUDr. Martina Adámková
štátna zástupkyňa
Obvodného štátneho zastupiteľstva pre Prahu 1
nábrežie Edvarda Beneša 3,
118 00 Praha 1

Vec: odpoveď na výzvu k doplneniu podania

           Vážená pani Adámková,

           aby sme si upresnili a porozumeli o čo mi v skutočnosti ide, zasielam Vám kópiu listu adresovaného Ministerstvu vnútra ČR a Najvyššiemu štátnemu zastupiteľstvu ČR, ako aj rozhodnutie Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku a Okresnej prokuratúry v Pezinku ohľadom mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru na ktorého bol vydaný zatykač pre neplatenie výživného a ktorý toho času podniká aj v Prahe. Hoci sa menovaný voľne pohybuje po Slovensku a Čechách, skorumpovaná slovenská polícia v rukách zločineckej smeráckej mafie nie je schopná ho vypátrať, lepšie povedané, nechce ho vypátrať. Chcem veriť, že Vám v Prahe sa to podarí. Ja nežiadam od Vás, aby Ste prešetrovali ekonomickú trestnú činnosť tohto mafiánskeho zločinca v spolupráci so zločineckou smeráckou mafiou pri okrádaní Slovenska o miliardy korún, napr. s ministrom obrany Martinom Glváčom, Fedorom Flašíkom, kde boli napr. likvidované aj biele kone, ja len chcem, aby bol vypátraný jeho pobyt v Prahe, čo by nemal byť pre českú políciu problém a bol vydaný na Slovensko.

          Ak mám byť trochu vulgárny, tak musím napísať, že mafiánsky zločinec Peter Sýkora drží za gule množstvo vysokých slovenských politikov, o čom sa možno dočítať na mojej stránke www.necenzurovane.sk, v doposiaľ uverejnených vyše 60-tich častiach Svedectva bývalej mafiánovej svokry, na ktoré si netrúflo žiadne slovenské médium. Je to ojedinelé svedectvo, aké doteraz nebolo uverejnené ani v jednom štáte EÚ, s nezvratnými autentickými dôkazmi o prepojení a spoločnom páchaní závažných trestných činov politickej mafie a konkurznej mafie, kde politické strany sú v skutočnosti eseročkami mafie.   

          Hoci mafiánsky zločinec Peter Sýkora je multimilionár, skorumpované a úplatné sudkyne z Krajského súdu v Bratislave zobúce mu z ruky, ktoré spolu s ním a so zakladateľom konkurznej mafie Zoroslavom Kollárom okradli cez podvodné konkurzy Slovensko o stovky miliónov korún, urobili z neho nemajetného chudáka, ktorý nemá ani na zaplatenie výživného pre svoje dieťa s vážnymi zdravotnými problémami, čím napĺňa svoju hrozbu ktorú vyslovil na adresu exmanželky, syna a exsvokry, „ja Vás zlikvidujem“. Tento „nemajetný“ chudák už ako nemajetný zaplatil len za holý prenájom hotelového apartmánu v Monaku 63 tisíc euro, (zasielam faktúru) kde si chodil užívať s milenkou a ďalšie desaťtisíce euro platil za jedlo a ostatné služby, či skúpil pozemky za 100 miliónov Sk, ktoré následne predal, čo bolo aj v súdnom spise, čo skorumpované a úplatné sudkyne odignorovali. V Prahe ako „nemajetný“, tak ho videli skorumpované a úplatné sudkyne z Krajského súdu v Bratislave, hneď v prvopočiatkoch, keď ho zločinecká smerácka mafia dala pod ochranné krídla špičiek Českej sociálnej demokracie založil tri spoločnosti, pričom do každej vložil 200 tisíc českých korún. Stal sa ich jediným majiteľom, sídlia na lukratívnych adresách v Prahe 1, - centrum Prahy, kde mesačný nájom je 50 000 českých korún.

          Paradoxne, keď Svetové združenie bývalých československých politických väzňov po nástupe Miloša Zemana do funkcie prezidenta mu poslalo kompletnú dokumentáciu o tomto mafiánskom zločincovi, pričom Zeman nepovažoval za vhodné ani odpovedať.

          Dúfam, že predmetné dôkazy Vám budú stačiť k tomu, že pokiaľ tento mafiánsky zločinec sa bude nachádzať v Prahe či v inej časti Českej republiky, bude zadržaný.

Vladimír Pavlík                                                                                                          

    Facebook


Hlavná stránka