"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Siahajú chápadlá zločineckej smeráckej mafie do najvyšších kruhov českej politiky?

 
                  Pred nejakým časom som na týchto stránkach uverejnil otvorený list premiérovi Sobotkovi ohľadom mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ktorého zločinecká smerácka mafia odpratala do Prahy pod ochranné krídla prezidenta Zemana a vedenia Českej sociálnej demokracie ako aj odpoveď od riaditeľky jeho kancelárie. Ako je známe, Peter Sýkora, chránenec zakladateľa konkurznej mafie na Slovensku Zoroslava Kollára pomocou svojich bielych koní v kooperácii so zločineckou smeráckou mafiou okradli slovenský národ o miliardy korún. Samozrejme, že takéto niečo sa môže stať len v štáte zločineckom, mafiánsko-gaunerskom, štátno-teroristickom, s vysokým stupňom sofistikovaného fašizmu. A Slovensko ako jediná krajina v rámci EÚ tieto podmienky spĺňa.

          Keďže na Petra Sýkoru je vydaný zatykač pre neplatenie výživného, no polícia ako ponížená slúžka zločineckej smeráckej mafie ho nemôže vypátrať, hoci sa voľne pohybuje po Prahe a Bratislave, pravidelne navštevuje advokáta mafie JUDr. Borisa Chovanca, ktorého poslanci zo zločineckých organizácii HZDS a Smeru zvolili do Správnej rady TASR-u, napísal som otvorený list Českému ministerstvu vnútra a Najvyššiemu štátnemu zastupiteľstvu, ktorý tu uverejňujem, ako aj odpoveď od týchto štátnych orgánov.

Vladimír Pavlík

 
                           Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                           Orlové 5. 4. 2014

 Vážení
Ministerstvo vnútra ČR
Nad Štolou 3, poštová schránka 21
PRAHA 7 – Letná
170 34
Česká republika
DOPORUČENE

Najvyššie štátne zastupiteľstvo ČR
Jezuitská 4
BRNO
660 55
Česká republika
DOPORUČENE

 

          Vážení najvyšší predstavitelia Ministerstva vnútra ČR a Najvyššieho štátneho zastupiteľstva ČR, 

         v druhej polovici februára 2014 som adresoval otvorený list českému premiérovi Mgr. Bohuslavovi Sobotkovi. (zasielam kópiu) Z poverenia pána predsedu vlády mi odpovedala riaditeľka Sekcie kabinetu predsedu vlády pani Běla Hejná. (zasielam kópiu)

          Z odpovede, ktorú som dostal, mám taký pocit, že pán premiér musí byť len nejakým príveskom, ktorý nemal odvahu ani upozorniť na zasadnutí vlády ministra vnútra a najvyššieho štátneho zástupcu na tieto, podľa môjho názoru, mimoriadne závažné fakty ohľadom pôsobenia mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru v Prahe. Chcem veriť, že pre Vaše inštitúcie nebude problém ho vypátrať v Prahe, prípadne v ČR, keďže na Slovensku je na neho vydaný zatykač za neplatenie výživného. Keďže sa jedná o chránenca zakladateľa konkurznej mafie na Slovensku, Zoroslava Kollára, ktorý už vyše 18 rokov úspešne podniká v Českej republike, že to nebude mať na Vás žiadny vplyv, aj keď v zločineckom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku majú svojich ľudí v riadiacich zložkách polície, ktorých si tam dosadila zločinecká smerácka mafia, aby spoločne kryli takýchto lotrov.

          Ďalej predkladám zoznam trestných oznámení ktoré boli na Petra Sýkoru podané v Českej republike policajným orgánom jeho bývalou svokrou a exmanželkou, ktoré boli ututlané a zametené pod koberec. Dúfam, že sa k tomuto postavíte s rovnou chrbticou, presne tak, ako Vám to káže Vaša profesijná česť.

S pozdravom

                                                                                                               
Vladimír Pavlík
    Facebook


Hlavná stránka