"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Kde je Vaša profesijná a občianska česť špinavá verbež z ponovembrových vlád, parlamentov, vedenia polície, prokuratúry a súdov?

 
                   Aký to paradox, keď dva najzločineckejšie štátne orgány, ponovembrové vlády, parlamenty a jej predstavitelia v zločineckej, mafiánsko-gaunerskej a štátno-teroristickej Slovenskej republike vlastnoručným podpisom stvrdzujú ústavný sľub, že budú slúžiť občanom Slovenska a samotnému štátu a budú pracovať pre jeho blaho. Každá koalícia, ktorá vytvorí vládu a má väčšinu v parlamente, potom si dosadzuje svojich ľudí do vedenia polície, prokuratúry a súdov, ktorí sú viazaní nielen zákonmi, ale aj ústavou, čo taktiež stvrdzujú svojim podpisom. Lenže realita od novembra 1989, ale hlavne od vzniku zločineckého, mafiánsko-gaunerského a štátno-teroristického tzv. zvrchovaného či svojbytného Slovenska je úplne iná.

          Súhrn zločincov, zlodejov, fašistických extrémistov, sadistov, psychopatov a masových vrahov ktorí riadili riadia tento štát nám ukazuje, že tento smradľavý odpad nemohli priviesť na svet slovenské matky, ale akési čudá „žehnané či požehnané“ samotným Antikristom. Napriek tomu, ale niektorým veciam nerozumiem, či nedokážem rozumieť. Uvediem názorný príklad matky Vladimíra Mečiara, ktorá ostala vdovou, keď jej deti boli ešte odkázané na svojich rodičov. Aby ich ako tak dôstojne uživila, tvrdo pracovala v sklárňach, kde aj pre niektorých mužov by bol problém to vydržať. Táto obetavá a svoje deti milujúca žena – matka to dokázala. Už len z tohto hľadiska tu mal byť predpoklad, že z Mečiara bude skutočný proslovenský politik, ktorý si bude vážiť svoju krajinu a svoj vlastný národ. Lenže sa stalo niečo opačné. Ako premiér bol v skutočnosti súhrn lotra a netvora v ľudskej podobe, dokonca so silnými paranoidnými sklonmi. Často som si kládol otázku, prečo práve táto statočná a obetavá žena musela priviesť na svet takéto monštrum. Čím sa vlastne previnila voči Bohu? Zabudol Mečiar na toto všetko čo súviselo s jeho detstvom, alebo už dopredu bol vybraný samotným Antikristom, že zakladateľ samostatného Slovenska bude netvor v ľudskej podobe?  

          Čo je to za štát, keď tí čo ho spravujú, tak spoločne s mafiou ho vykrádajú, dokonca cez zákony, ktoré za týmto účelom pripravili, všetko ziskové rozdali cudzine a z vlastných občanov urobili žobrákov? Čo je to za štát, keď zločinci z vlády, parlamentu, z polície, prokuratúry a súdov sa dokážu SPOLOČNE SPOJIŤ s mafiánskym arcizločincom a zakladateľom konkurznej mafie Zoroslavom Kollárom a jeho chránencom Petrom Sýkorom – a spoločne ekonomicky likvidujú rodinu, ktorá predložila AUTENTICKÉ dôkazy o priamej spolupráci pri vkrádaní štátu a štátneho rozpočtu politikov a mafie, čo sa doteraz neudialo ani v jednom štáte EÚ? Za čo berú plat zločinci, ktorí riadili a riadia políciu, prokuratúru a súdy, keď sú na strane zločincov z vlád, parlamentov a mafie na najvyššom stupni pyramídy? Čo je to za štát, v ktorom úplatné a skorumpované štetky zobúce z ruky mafiánskych zločincov Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru urobia z toho druhého, multimilionára, nemajetného chudáka, ktorý nemá na výživné pre vlastné dieťa? Prečo to neprekáža vedeniu EÚ? Prečo NATO neprekáža, že minister obrany je popredný predstaviteľ zločineckej smeráckej mafie s nadštandardnými vzťahmi s mafiánskymi arcizločincami Zoroslavom Kollárom a Petrom Sýkorom? Odpoveď je vcelku jednoduchá: VEDENIE EÚ A NATO JE PRESNE TAKÁ ISTÁ ZLOČINECKÁ VERBEŽ AKO TÍ, ČO RIADILI A RIADIA SLOVENSKO.

Vladimír Pavlík


    Facebook


Hlavná stránka