"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry 58. časť

Google Translator


Špičkový agent ŠtB Roman Filistein a mafiánsky zločinec Peter Sýkora ako jedna ekonomicko-zločinecká rodina

 
     

          V diári Petra Sýkoru figurovalo medzi spriaznenými osobami aj telefónne číslo Romana Filisteina, jeho obchodného partnera. Keďže ich vzťahy boli viac ako nadštandardné, no 99-tim percentám tohto národa toto meno nič nehovorí, tak to podrobnejšie objasním. Narodený 2. 6. 1967, pomerne v mladom veku sa stal, tesne pred novembrom 1989, TS – agent ŠtB. Stal sa dokonca agentom II. správy ŠtB, reg. číslo 30833, krycie meno BIOLÓG, svedčí aj o tom, že riadiace orgány si ho museli nielen vysoko ceniť, ale s ním mali aj ďalšie plány, čo sa v skutočnosti potvrdilo.

          V roku 1998 bol v cyklistickom pelotóne vtedajšieho lídra SDÚ Mikuláša Dzurindu. Po voľbách sa stal šéfom sekcie pre európske záležitosti na Úrade vlády SR. Po niekoľkých mesiacoch musel z funkcie odísť – pre podozrenie z korupcie v tendri na tretieho mobilného operátora. „Premiérovi Dzurindovi som vtedy povedal, že nie je vhodné, aby pán Filistein naďalej pôsobil na Úrade vlády“, vyjadril sa vtedajší premiér pre integráciu Pavol Hamžík. V auguste 2003 sa prevalil škandál okolo bratislavského letiska, ktoré sa pokúšala ovládnuť istá vplyvná skupina poslancov z SDKÚ v Bratislavskom samosprávnom kraji OKOLO ROMANA FILISTEINA. Už vtedy sa totiž objavili úvahy o záujme viedenského letiska kúpiť bratislavské letisko, čo by pre SLOVENSKÚ STRANU BOLO NEVÝHODNÉ. (veď Dzurindovou úlohou bolo rozpredávať nevýhodne pre Slovensko – no výhodne pre cudzinu). Tieto obavy sa potvrdili začiatkom januára 2006, keď minister dopravy Pavol Prokopovič obhajoval predať 66 % akcií bratislavského a košického letiska konzorciu TwoOne, ktoré tvorí Flughafen Wien (Rakúsko), Raiffeisen Zentralbank (Rakúsko) a Penta Group (Česko a Slovensko). Paradoxné pritom bolo, že väčšina analytikov a odborníkov tvrdila, že taký obchod je MIMORIADNE NEVÝHODNÝ pre Slovensko, že letiská sa jednoducho do zahraničia nepredávajú, tobôž NIE KONKURENCII.

Venované Jánovi Šantovi rýchlokvasenému typu robotníckeho prokurátora, hrajúceho sa na špeciálneho prokurátora pri vyrábaní bludov na Mikuláša Varehu

          Takže policajné a prokurátorské mafie, ktoré ste urobili z Ministerstva vnútra SR a Generálnej prokuratúry SR zločinecké a protislovenské  organizácie zobúce z ruky politickým mafiám a mafiám Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, hoci máte slúžiť slovenskému národu, spolupodieľate sa na zločinoch voči slovenskému národu, necítite ešte potrebu sa vyjadriť? Vy úbohé a zbabelé kravské lajná, parazitujúce na štátnom rozpočte a daňových poplatníkoch!!!

BUDAMAR LOGISTICS a.s. Bratislava
Zapísaná do OR SR 19.12.1997
Štatutárny orgán : Ing. Ján Vošček, Ing. Peter Malec, Ing. Ľubomír Loy

Pre mňa je pri posudzovaní prepojenia osôb najdôležitejšia skutočnosť, že tí istí, ktorí dlhodobo a beztrestne tunelovali tento štát, ktorí sú dlhodobo známi v štruktúrach orgánov činných v trestnom konaní svoju činnosť môžu prevádzať dnes a denne, beztrestne. NAKA to už vraj rieši, menia sa vyšetrovatelia, a nič sa nevyrieši. Mafiáni sú vždy o krok vpredu... a my sledujeme v priamom prenose ďalšiu frašku.

Blízke osoby a blízke firmy spolu s ďalšími spoločníkmi predstavujú najsilnejšie podnikateľské prostredie, ovládli médiá, či tlač...priemysel, zdravotníctvo...naše životy. Medzi blízkymi spoločnosťami a osobami sú Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. s verejným obstarávaním vo výške 182 037 525 eur, Bratislavaská regionálna spoločnosť, a.s., ktorá k 31.12.2010 vykazuje nedoplatok v SP 265 138 eur, v ktorej pôsobili Roman Filistein aj Igor Grošaft, osoby úzko prepojené na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára. Igor Grošaft pôsobil v SITE Slovenskej tlačovej agentúre a.s. s daňovým nedoplatkom za rok 2000 165 970 eur a s verejným obstarávaním 28 680 eur spolu so Zoroslavom Kollárom, Pavlom Múdrym, aj Emilom Hubinákom, ktorý je rovnako spriaznenou osobou Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára. Dnes je v Site Ing. Róbert Király štatutárnym orgánom, Ing. Miroslav Záluszký v dozornej rade....a čo nám tu títo tiež podnikatelia v reťazení zanechali? Napríklad:

PRIVATSTAV a.s. Žilina – daňový nedoplatok k 31.12.2007 eur 2 124 411 !
PCHZ TRADING, a.s.- daňový nedoplatok k 31.12.2005 eur 763460!
Považské chemické závody Žilina – daňový nedoplatok k 31.12.2005 eur 1 858 859 !
Váhostav-Sk a.s. Juraja Širokého s verejným obstarávaním eur 258 962 722 !

Ing. Miroslav Záluzský pôsobil rovnako v spoločnosti HORDEN, a.s. / Braňo Prieložný, Zoroslav Kollár, Tibor Fuzek, Jaroslav Wieger, JUDr. Ľudmila Zvolenská /s daňovým nedoplatkom v roku 2003 eur 829 848, ktorí pôsobili rovnako v Istrokapitáli, a.s....etc...

Reťazia sa v Transpetrole, Chemických nováckych závodoch, FNM, Zvolenskej teplárenskej, Vinohradníckej spoločnosti Modra, v Unikredite, Slovenských aerolíniách, v Diaľničnej spoločnosti, či v MEGAVISIONE cez blízke osoby Ing. Petra Eckerta, Ing. Vieru Babjakovú, Ing. Mariána Karkoša, Ing. Jozefa Dúcza člena konkurznej mafie/, Ing. Jána Čarnogurského. Cez Tomáša Novosada pri Romanovi Čerepkaiovi a cez Petra Richtera pri JUDr. Vladimírovi Vyskočovi z Pinkertonu s.r.o., ktorého spoločnosť, pred tým Eriky Csekes zabezpečovala ochranku pre moju dcéru a vnuka....A cez 1. slovenskú tehliarsku sme pri skupine Jakaboviča, Korbačku a Tkáča.... Cez MINERFIN a.s. Janu Kubíkovú, či Svetlanu Tóthovú ich nájdeme v PGR Senica, a.s. – Juraj Pčolinský, Martin Kiňo, Jozef Brhel, Branislav Hatina !!!

Raz ma pristavil v meste pán a pýtal sa ma, prečo nenapíšem o senickozáhoráckej mafii. Odpovedala som mu, že ešte nemôžem, lebo občas potrebujem prejsť do lekárne a do obchodu, alebo na poštu si vyzdvihnúť táraniny z polície, či prokuratúry... A podľa istých senických policajtov vraj žiadna mafia v Senici nie je...Kto chcel, pochopil...

Niet lepšieho príkladu, ako je BUDAMAR Logistics, a.s.pre najnázornejší príklad, aká dlhá a pevná je mafiánska reťaz, tiahnuca sa od východu na západ a od severu na juh našej krajiny. Včera ma oslovila myšlienka, že keď je dom hnilý, treba ho zbúrať. Asi je to tak. Pokiaľ je pracovná sila, ktorá ho zbúra, a ak je na stavebný materiál na výstavbu nového domu...

Tak možno Rudko Vasky má nejakú demolačnú čatu a od základu tú hnilobu odstráni ? Len kto potom postaví a z čoho ten nový domček pre nás to netuším..

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka