"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Google Translator


Pýtam sa – 4

 
                 Pýtam sa ponovembrových slovenských premiérov, predsedov parlamentu, členov vlád a poslancov NR SR:
Podľa akých zákonov či článkov ústavy ste umožnili rozkradnúť a rozpredať majetok Slovenskej republiky, teda to, čo patrilo nám všetkým aj napriek tomu, že Vy osobne ste tu nič nevybudovali, ani nič podobného ste nemali vo Vašich volebných programoch?
Prečo už 23 rokov musia nevinní ľudia trpieť a niesť následky za Vaše ekonomické zločiny zavedením boľševických a fašistických metód kolektívnej viny na nevinných, keď za 23 rokov ste dohnali k sociálnym samovraždám cca. 15-20 000 nevinných ľudí a státisíce ste ich duševne povraždili?
Podľa akých zákonov či článkov ústavy je Váš osobný blahobyt založený na úkor nešťastia a utrpenia vlastného národa?
Čo myslíte, do akej kategórie ľudského odpadu patríte: medzi zločinecko-zlodejskú a parazitno-darmožráčsku verbež, alebo dementno-retardovanú verbež s mozgom obsahujúcim piliny a otruby?

Vladimír Pavlík

Pýtam sa – 3

 
                 Pýtam sa Vás, protislovenských predstaviteľov, z dvoch najvyššie postavených zločineckých organizácií, slovenských ponovembrových vlád a parlamentov, a Vám podriadeným riadiacim pracovníkom, ktorí riadili a riadia Ministerstvo vnútra SR, Generálnu prokuratúru SR a Ministerstvo spravodlivosti SR: za čo v skutočnosti beriete mzdu, Vy parazitné pijavice prisaté na štátnom rozpočte, že na troch mafiánskych arcizločincov JUDr. Zoroslava Kollára, JUDr. Borisa Chovanca a Petra Sýkoru sa DOTERAZ nielen že nevzťahuje zákon za všetky tie ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti, ktoré spolu s politikmi napáchali a páchajú, keď dokonca jedného z nich, multimilionára Petra Sýkoru, úplatné a skorumpované sudkyne zo zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave, urobili z neho nemajetného chudáka, ktorý nemá ani na platenie výživného na vlastné dieťa?

Vladimír Pavlík

Pýtam sa – 2

 
       Pýtam sa slovenskej polície pod vedením ministra Kaliňáka, popredného predstaviteľa zločineckej smeráckej mafie: dokedy chcete pomáhať mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi, ktorý spoločne cez svoje biele kone Vám zabezpečil ekonomickou trestnou činnosťou miliardy korún, za čo zaplatil svojim životom aj biely kôň Kopera, aby nemohol prehovoriť, že musíte prerušiť vyšetrovanie, lebo vraj ho nemôžete nájsť a predvolať na výsluch, hoci sa voľne pohybuje a z Prahy, kde mu poskytli ochranu prezident Zeman a Česká sociálna demokracia pravidelne navštevuje mafiánskeho zločinca JUDr. Borisa Chovanca v Bratislave?

Vladimír Pavlík


Pýtam sa – 1

 
                 Pýtam sa predstaviteľov zločineckej smeráckej mafie Fica, Glváča, Pašku, Kaliňáka, Počiatka, Boreca, Flašíka, skorumpovaných a úplatných sudkýň z Krajského súdu v Bratislave..., ktorým mafiánsky zločinec Peter Sýkora cez ekonomickú kriminalitu a podvodné konkurzy dopomohol k miliardám korún, KTORÉ PATRILI SLOVENSKÉMU NÁRODU, ako aj ich manželkám, manželom, deťom a vnukom, za čo vlastným životom zaplatil biely kôň Jaroslav Kopera, ako neželaný svedok, dokedy budú držať ochrannú ruku nad sudkyňami z Krajského súdu v Bratislave, ktoré z neho, multimilionára, urobili nemajetného chudáka, ktorý nemusí platiť výživné na svoje dieťa, trpiace vážnymi zdravotnými problémami, ktoré postupne doháňa k ekonomickej smrti. Dokedy tu budete realizovať sofistikovaný esesácko-gestapácky cynizmus a tváriť sa, aký ste sociálni?

Vladimír Pavlík


    Facebook


Hlavná stránka