"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 55. časť

Google Translator


JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

Bezcitná likvidácia nevinného dieťaťa skorumpovaným Krajským súdom v Bratislave

Už niekoľkokrát sme v týchto častiach zdokumentovali prepojenie mafiánskeho gaunera Petra Sýkoru na sudkyne dotyčného súdu, ktoré mu pokorne zobú z ruky a všetky rozhodnutia spojené s nečinnosťou ohľadom výživného na vlastné dieťa vyznievajú presne tak, ako keby bol predsedom senátu tento mafián, aby dokázal, že výrok ktorý adresoval exmanželke a dieťaťu, „ja Vás zlikvidujem“, že cez Krajský súd v Bratislave to aj zrealizuje. Áno, skorumpovaná žumpa na tomto súde prišla k záveru, že tento mafián je nemajetný a nemá z čoho platiť výživné, napriek tomu, že je multimilionár. Vôbec ich nezaujíma, že dieťa je už vyše roka bez výživného, vôbec ich nezaujíma, že dieťa má vážne zdravotné problémy, vôbec ich nezaujíma, že likvidujú nevinné dieťa na príkaz mafiánskeho gaunera, ktorý je jeho právoplatným otcom. Toto je skutočný fašizmus, sadizmus, psychopatizmus, zločin proti ľudskosti, ktorý Krajský súd v Bratislave pácha vedome a cieľavedome.

Natíska sa otázka, či by si mohli tieto sudkyne takéto niečo dovoliť, keby nemali podporu zločineckej smeráckej mafie, ktorej cez svoje biele kone pomohol k miliardám korún, ktoré v skutočnosti patrili slovenskému národu a s podporou dvoch najvyšších predstaviteľov justície Harabina a Boreca. Skorumpovaná sudcovská žumpa na dotyčnom súde už ani neskrýva, že robí všetko pre to, aby dieťa bolo ekonomicky zlikvidované. Veď boli to práve sudcovia a sudkyne z tohto súdu, keď spoločne s konkurznou mafiou Zoroslava Kollára okradli slovenský národ o desiatky miliárd korún cez rôzne podvodné konkurzy. V tejto časti si opäť názorne ukážeme, že mafián Peter Sýkora nie je vôbec nemajetný...  Už si spokojný, Ty jeden podlý a zákerný špinavec Peter Sýkora, že za pomoci skorumpovaných štátnych orgánov a skorumpovanej dražobnej mafie si pripravil o dom svojho vlastného syna, v ktorom vyrastal a v týchto dňoch už vynáša z neho posledné veci.  

Nevymožiteľnosť práva ako dôsledok zlyhania štátu

Inštitút výživného na dieťa zo strany povinného rodiča vychádza z jeho celkových majetkových pomerov a možností. Štát ktorý zlyhal, štát v ktorom je prehnitý systém daňový, finančný, no najmä kontrolný, štát v ktorom výkonnú a zákonodarnú moc ovládli oligarchovia je štátom antiobčianskym. Bezbrehá korupcia v radoch sudcov, policajtov, prokurátorov, či štátnych úradníkov spôsobila, že Slovensko je dnes štátom chudobných občanov a nie je právnym štátom. Poslanci a ministri sú pokornými sluhami oligarchov.

Keď som po preskúmaní všetkých dokumentov odporučila mojej dcére podať návrh na zvýšenie výživného pre jej syna, poznala som detailne svoje nebezpečenstvo v presvedčení, že mojej  dcéry a môjho vnuka sa žiadne nebezpečenstvo nedotkne. Dotklo sa žiaľ celej mojej rodiny v tých najobludnejších formách, lebo mafia, kriminálne podsvetie je širokospektrálny element naprieč celým Slovenskom. Dôverne poznajúc ich obludnosť som tie najabsurdnejšie dokumenty odložila v presvedčení, že ich nikdy nebudem musieť použiť, že zverstvá, ktoré páchala skupina okolo Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru, Borisa Chovanca a im podobných sa nikdy nebudú musieť moji blízky dozvedieť. Žiaľ, na Slovensku nevíťazí zdravý rozum, ale chuť po pomste každému, kto sa vzprieči mocným, bez ohľadu na výber prostriedkov ich pomsty. Žiaľ, na Slovensku je natoľko nízke ekonomické a právne vedomie, že veriť v krajší zajtrajšok nemám dlhodobo najmenší dôvod.
Peter Sýkora, môj ex zať po transplantácii v októbri 2009 strávil s rodinou ešte tri zahraničné dovolenky, poslednú v apríli 2010 v Karlových Varoch. V júni 2010 podal návrh o rozvod manželstva z dôvodu záchrany rodinného domu a z dôvodu, že ho prenasleduje ruská mafia. Jeho právny zástupca, rovnaký arogantný gauner splnil želania svojho klienta, od ktorého poberal ročný paušál 300 000 Sk a finančnú odmenu za jednotlivé úkony do bodky a do písmena. Začiatkom roka 2011 už prestal platiť Peter Sýkora hypotéku na rodinný dom, ktorú dohodol so skorumpovanými bankovými úradníkmi a použil na obstaranie nehnuteľností. Z ich predaja mimo účtovníctva rodina nevidela ani cent. V decembri 2010 sa oženil v Karlových Varoch so zlatokopkou, bývalou „baletkou“, infiltrovanou balkánskou mafiou, s ktorou sa zoznámil v marci 2010 v nemocnici a ktorá sa stala „záchrankyňou jeho života“. O tom všetkom sa však rodina dozvedela len prostredníctvom anonymných informácií.
V júni 2011 podala moja dcéra návrh na zvýšenie výživného. Okresný súd v Pezinku uznal moje argumenty o majetkových pomeroch Petra Sýkoru a zvýšil výživné na dieťa. Krajský súd v Bratislave toto rozhodnutie zamietol s tým, že „uveril“ Petrovi Sýkorovi jeho nemajetnosť, vážne zdravotné problémy a krachujúce firmy. Peter Sýkora sa za celé obdobie zúčastnil jediného pojednávania vo veci výživného a žiadneho pojednávania vo veci príspevku na manželku, keď bol návrh podaný v júli 2011 sa nezúčastnil.

Aká je pravda?

Potom, čo sa Peter Sýkora začiatkom apríla 2010 rozlúčil s rodinou v Prahe po návrate z dovolenky v Karlových Varov, odcestoval súkromným lietadlom opäť do Monaka. Vraj na odporúčanie lekárov s ohľadom na tamojšiu klímu. Telefonicky sa ozýval svojmu synovi takmer každý deň s tým, ako monacké podnebie prospieva jeho zdravotnému stavu.
Peter Sýkora so zlatokopkou Petrou Šidlovou už v apríli 2010 prišli do Monaka k dlhodobému pobytu. Mladá dáma mala už po mesiaci takmer všetko potrebné pevne vo svojich rukách a pod kontrolou. Podľa mojich dokumentov bol dlhodobý prenájom dohodnutý od apríla 2010 do októbra 2011.

          Na základe dokumentu o platbe za prenájom z 27. Júna 2010, zaplatil Peter Sýkora 63.000 Eur!!! Jedná sa o čiastku výlučne za ubytovanie, bez letov súkromným lietadlom na kontrolné lekárske vyšetrenia do IKEMU v Prahe, na návštevu novej rodiny v Moŕkove, a návštevu svojho právneho zástupcu, bez dennej réžie, ktorá je u týchto dvoch osôb značne vysoká. Takéto čiastky však boli následne fakturované na spoločnosť MG-FAKTORIN s.r.o. Mesačná 6 Bratislava. Pre oligarchov, mafiu, či podsvetie žiaden zákon neplatí.


O takomto pobyte právny zástupca Boris Chovanec vedel, napriek tomu zavádzal súd o jeho chorobe a chudobe počas všetkých pojednávaní. Tento chudobný milionár už v tom čase prestal platiť školné v britskej škole, ktorú synovi vybral, prestal platiť hypotéku na dom a absolútne prestal poskytovať svojmu synovi výživné. Aby súdom zdokumentoval, že jeho tvrdenia o insolventnosti sú pravdivé. Nikomu neprekáža, že klamal svojimi trvalými pobytmi na ktorých nikdy nebol oficiálne prihlásený, že pohŕda súdmi, že si urobí pokojne poštárov z policajtov v Modre falošnými údajmi, že si teda robí čo sa mu za chce, lebo na to má. Konto aj personálne prepojenie na všetky potrebné inštitúcie.

Vydali vraj na Petra Sýkoru zatykač. Predtým mu však vydláždili cestu do bezpečia.

Spoločnosť Mg Faktoring s.r.o. Bratislava založil 27.6.2000 biely kôň Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára Marián Arpányi z Poltára a Ing. Miroslav Líška z Dunajskej Lužnej. Peter Sýkora sa stal spoločníkom v roku 2006, keď sa blížila úhrada pohľadávky, nakoniec mimosúdnou dohodou s SPP vo výške viac ako 100 000 000 Sk. Počas pobytu Petra Sýkoru v Monaku od júla 2010 do apríla 2011 bol spoločníkom aj Milan Jagnešák. Potom, čo som súdu predkladala majetkové pomery mimo účtovníctva získané Petrom Sýkorom túto spoločnosť prevzal biely kôň Ján Mikuláš 6.12.2011, na ktorého meno bola v tom čase vedená exekúcia. Už teda opäť nikto nepreskúma hospodárenie spoločnosti Mg Faktoring s.r.o., lebo s bielym koňom odcvála aj účtovníctvo spoločností.

          Podnikateľská činnosť takýmto spôsob bola skupinou okolo Petra Sýkoru, Zoroslava Kollára vykonávaná viac ako dvadsať rokov. Inštitútom „bieleho koňa„ si zabezpečili svoju beztrestnosť a neposlušným bielym koňom, a nielen im, zabezpečili rôzne tresty. Prostredníctvom týchto bielych koňov a spriaznených osôb, prostredníctvom konkurznej mafie – čistili spoločnosti ako DONAR a.s., Hasičská poisťovňa a.s. BAZ Bratislava, EMERS Častkovce, Chirana Stará Turá, Horden a.s. Trnava, SPL a.s. Levice, Novofrukt Nové Zámky, NOKO FRUIT s.r.o. a mnohé ďalšie s nevyčísliteľným kapitálom.
Skupina Zoroslava Kollára bola najviac nervózna potom, čo som zverejnila tunelovanie Novofruktu a vklady Petra Sýkoru do spoločnosti. Môj krk by skutočne potrebovali, nakoľko nie sú si istý, či mám dokumenty aj podstatne závažnejšieho charakteru o činnosti konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára ohľadne NOKO FRUITU, o ktorom konaní a podozrení z trestnej činnosti podvodu organizovanou skupinou unikli informácie priamo z radov orgánov činných v trestnom konaní v čase dokumentovania na základe poznatkov od informátora.

          Áno, mám tie dokumenty. Hnus na slovenský spôsob, ktorý poukazuje na hnus skorumpovaných policajtov, ktorí takým konaním ohrozovali ľudské životy nielen bielych koňov, či osôb podsvetia. Práve takýto skorumpovaní dobrodruhovia zabezpečili beztrestnosť týchto tunelárov a chudobu občanov.

Verím, že veľavážení monitorujúci túto stránku ochrancovia občanov vezmú do úvahy môj ďalší z dôkazov o majetkových pomeroch môjho ex zaťa a o ďalšom dôkaze prehnitého daňového systému na Slovensku. Možno sa nájde poslanec, ktorý návrhom jednoduchej novely zabráni inštitútu bieleho koňa, ako nástroja bezbrehého a beztrestného tunelovania štátu. Ak by nevedel žiaden poslanec taký návrh podať čo do obsahu novely, či návrhu nového zákona som ochotná mu nezištne taký návrh vypracovať. Veď je oveľa jednoduchšie vyviezť si zadok vo vládnom špeciále s tučným vreckovým od chudobných občanov, ako občas pohnúť rozumom.
To je môj odkaz nášmu poslaneckému zboru...

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík


    Facebook
Hlavná stránka