"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry 54.časť

Rozhodli sme sa prijať Váš spôsob boja a Vaše metódy, zločinecké mafieDokedy sa budeme odbavovať na Gorile a Haščákovi, pričom mafiánska chobotnica Zoroslav Kollár dlhodobo z úzadia riadi, rozkráda a tuneluje Slovensko?

Ešte také tri týždne dozadu som striktne dodržiaval isté metódy a regule – a to aj napriek tomu, že zločinecké mafie s esesácko – gestapáckym cynizmom zo Smeru, polície, prokuratúr, súdov, v spolupráci so Zoroslavom Kollárom, Petrom Sýkorom a podobnou verbežou  také niečo neuznávajú, nepoužívajú, sú bezcitní, zákerní a podlí, kde dokonca vlastný otec za pomoci štátnych orgánov likviduje svoje dieťa a exmanželku takým spôsobom, ktorý sa vymyká aj spôsobom tých najotrlejších zločincov. Arcizločinecké mafiánske prasa Peter Sýkora, ktorého na tento svet musela vyvrhnúť nejaká odporná psychopaticko-sadistická obluda, po ktorej psychopatizmus a sadizmus zdedil, to názorne dokazuje. Však má aj silných spojencov. Zločineckú smerácku mafiu, ktorej pomohol cez svoje biele kone nahrabať miliardy korún, ktoré pôvodne patrili slovenskému národu, arcizločinecké mafiánske prasa Zoroslav Kollár, ktorý z úzadia riadi nielen zločineckú smerácku mafiu, ale aj chod tohto štátu, zločinecké mafie ktoré riadili a riadia políciu, prokuratúry a súdy, ktorí sú do týchto funkcií dosadzovaní vládnucimi koaličnými stranami. Ale ani to v ekonomickej likvidácii vlastného dieťaťa a exmanželky tomuto arcizločineckému mafiánskemu prasaťu nestačí. Do týchto zločinov proti ľudskosti zapojil aj úplatné a skorumpované sudkyne – vrahyne, z Krajského súdu v Bratislave, ktoré sa cez svoje sudcovské profesie správajú ešte horšie, ako tie najposlednejšie fľandry, keď dokážu likvidovať aj nevinné dieťa, za nečinného prizerania či podpory dvoch arcizločincov z mafiánskej čeľade – Harabina a Boreca. No ani toto mu nestačilo, lebo do tejto ekonomickej likvidácie zapojil aj exekútorskú mafiu, či mafiu špekulujúcu s nemovitosťami.

          Dvadsaťdva rokov stačilo na to zločineckým protislovenským politickým subjektom HZDS, SNS, SDKÚ, neskôr SDKÚ-DS, SDĽ, Smeru, KDH,..., aby mafie rôznych druhov ovládli Slovensko, vykrádali ho a tunelovali, či svoj blahobyt si zabezpečovali na úkor utrpenia vlastného národa. Slovensko nutne potrebuje nový Február 1948, ale nie taký, aký tu predviedli komunistickí a eštebácki zločinci v tom období. V tom novom Februári práve oni, ktorí sa po Novembri 1989 úspešne pretransformovali, musia byť obeťami, spoločne so všetkými mafiami ktoré tu vytvorili a doviedli vlastnú krajinu do štádia, kde jej už prakticky nepatrí nič, hoci ešte donedávna to bol majetok nás všetkých.

          Pozorne sledujem rôzne aktivity či „aktivity“ rôznych skupín na internete, sociálnej sieti či facebooku, ktoré sa účelovo zakladajú len preto, aby odvrátili či oslabili pozornosť ľudí od tých skutočných problémov, ktoré túto republiku ženú do vedome pripravovanej záhuby. Svoju pozornosť zameriavajú na malé figúrky v štátnej správe, pričom dobre musia vedieť, že tieto figúrky sú len bielymi koňmi politikov, ktorí si ich tam dosádzajú po svojej vlastnej línii. Snažia sa nás ohúriť ministrom Počiatkom a jeho vlasom, ktorý by dokázal či nedokázal, že menovaný si občas zašnupe. Pritom sú omnoho závažnejšie veci, ktoré by ohľadom tohto ministra mali ísť do popredia. Tieto tzv. aktivity sledujú jeden jediný cieľ – odpútať pozornosť od otrasných a autentických faktov preukázaných a zdokumentovaných vo Svedectvách bývalej mafiánovej svokry, lebo túto republiku trápia dva najzákladnejšie problémy: vykrádanie štátneho rozpočtu a mafie. Od tohto sa totiž všetko odvíja. Nie od toho, či štátny zamestnanec v pracovnej dobe pije kávu či ide na nákup, či nejaké výberové konania na nižšej či strednej úrovni, či podobné prkotiny.

          Ako je to možné, že jedno také mafiánsko – zločinecké prasa Peter Sýkora môže držať pod krkom viacerých politikov či štátne orgány a vedome a dlhodobo s ich pomocou realizovať systém pomalej ekonomickej smrti na vlastnom dieťati a exmanželke? Ako je to možné, že zločinecká smerácka mafia mu zabezpečila krytie v v Prahe priamo u českého prezidenta Zemana a svojich zločineckých spolupartnerov z Českej sociálnej demokracie pri páchaní ekonomickej trestnej činnosti? Chce mi niekto oponovať, pokiaľ sa opýtam, či pri transplantácii pečene Petrovi Sýkorovi nebol transplantačnou mafiou zavraždený nevinný človek? Vysvetlí mi niekto, ako je to možné, keď niekedy pred cca 17-timi rokmi bol Peter Sýkora vyšetrovaný aj so svojimi kumpánmi a postupne mizli či boli zavraždení svedkovia, ktorí proti nemu svedčili? Veď už vtedy bol ich obhajcom JUDr. Boris Chovanec, ktorého mafia spoločne s HZDS a Smerom dosadili do Správnej rady TASR, Čakám na Vaše vyjadrenie, špinavé monštrá v ľudskej podobe  Mečiar, Gašparovič, Fico, Dzurinda, Paška, Hrušovský, Čarnogurský, Migaš, Mikloš, ako aj Vy, ostatné špiny z ponovembrových vlád a parlamentov, ktoré ste sa na tom spolupodieľali a spolupodieľate, Vy, špiny zločinecké, ktoré ste riadili a riadite políciu, prokuratúru, súdy. Vy, novodobé a sofistikované SS – gestapo, ktoré cez úplatné sudkyne – vrahyne z Krajského súdu v Bratislave mu napomáhate k postupnej a pomalej ekonomickej smrti vlastného dieťaťa. DOKONCA UŽ VÁM NEPREKÁŽA ANI ZÚFALÝ PLAČ SLOVENSKÝCH MATIEK, KTORÉ RADŠEJ SAMI ODHLADUJÚ, LEN ABY NEPOĆÚVALI PLAČ SVOJICH HLADNÝCH DETÍ. LEBO PRÁVE VY, STE TIETO DETI OBRALI O DETSTVO, UKRADLI STE IM DETSTVO V MENE VÁŠHO BLAHOBYTU. A ICH MATKY STE PRIPRAVILI O TO NAJCENNEJŠIE – CEZ EKONOMIKU STE ICH OKRADLI O ŽENSKOSŤ. PRÁVE O TENTO NAJVZÁCNEJŚI DAR, KTORÍ DOSTALI OD BOHA, OD MATKY PRÍRODY. STE ODPORNÍ MASOVÍ VRAHOVIA!!!  

Vraj platiť sa oplatí....

          Zdá sa, že rodinný dom mojej dcéry, v ktorom vyrastal môj vnuk má nového majiteľa. Dražobnou spoločnosťou bola spoločnosť Platiť sa oplatí, arogantní a cynickí poskokovia jej majiteľov, svojou úbohosťou, svojim cynizmom, zapadli do praktík tej Mafie dražobnej. Mala som možnosť sledovať súboj o tento dom, poznať falošné úskoky tých, čo nemajú so slušnosťou vôbec nič spoločné, tých, čo sem dovliekli morálnu krízu, a čo ju denne prehlbujú. Tých, čo dôsledkom ich krízy v morálke nastolili aj krízu ekonomickú a chudobu občanov.

          Na sociálnej sieti sa objavili nové informácie ohľadom tejto spoločnosti a jej spoločníkov. Nakoľko ich považujem za veľmi závažné, aj preto som sa rozhodla napísať túto 54. časť a dať ľuďom na vedomie, čo sa v tejto republike robí a stále pokračuje. Tento národ si doteraz neuvedomil, že zločinecká smerácka mafia, ako aj mafie pred ňou, vrátane tej pravicovej pod dohľadom SDKÚ-DS, spoločne so zločineckou megamafiou Zoroslava Kolláraa a jemu podriadených zločineckých odnoží, ženú tento štát do cieleného bankrotu a ešte chcú na tom zarobiť. Názorným príkladom toho budú niektoré kauzy tu opísané, ako sú občania tejto krajiny vedome okrádaní o to, čo v skutočnosti bolo ich, teda, našim spoločným majetkom – a zmocňujú sa toho organizované zločinecké tlupy, ktoré tu boli ponovembrovými vládami a parlamentmi vytvorené a teraz spoločne tieto rozkrádačky a lúpeže realizujú.              

          Keďže mám mafiu proti sebe takmer tri roky, teda odkedy môj ex zať, mafiánsky predák Zoroslava Kollára zneužil moju osobu k podlému rozvodu, veľmi veľa som sa od praktík mafie naučila. To, že s pomocou ďalšieho mafiánskeho predáka Borisa Chovanca do posledného centu okradol o všetko moju dcéru a vnuka, následne samozrejme existenčne poslal na kolená celú moju rodinu, ohrozovali ju rôzni nechutní spratkovia na životoch, ma v podstate vždy posilnilo. Nie nadarmo platí staré múdre, čo ťa nezabije, to ťa posilní.

          Už na samom začiatku tejto nechutnej, nebezpečnej a mafiánskej likvidačnej aktivity voči mojej rodine som vedela lepšie, ako ktokoľvek iný, kto sú tí zbabelí cynici, čo tak oddane slúžia jednému z mafiánskych bossov, ktorí im za ich prácu bielych koňov hádže ohlodané kosti. Zostali z nich len ustráchané trasorítky, odkázané na milosť a nemilosť svojich chlebodarcov. Majú svoje rodiny, svoje deti, a tak som ich v mnohom chápala. Ale aj mám svoju rodinu, svoju dcéru, svojho vnuka, a oni svojim mlčaním a zbabelosťou prispeli k ich súčasnej neúnosnej situácii. Takže sa ospravedlňujem všetkých rodinám týchto zbabelcov, že musím verejne chrániť svoj život, a verejne predkladať dôkazy o tejto bande, ktorá sa nezastaví pred ničím.

          Pred transplantáciou môjho ex zaťa, keď sme sa všetci obávali o jeho život som mu sľúbila, že budem vždy jeho synovi pomáhať a budem stáť blízko neho. Peter Sýkora má možnosť vidieť aj vedieť, že tomu tak je a vždy bude. Napriek tomu, že sa stal práve on s jeho kumpánmi tým najväčším cynickým nepriateľom celej našej rodiny. Tam hore budeme všetci skladať účet. Ten jeho a jeho kumpánov im už dnes nezávidím.

          Keď začala dražba domu mojej dcéry, našli sme doklady, o ktorých Peter Sýkora nemohol predpokladať ani v najhoršom scenári, že v dome zostali a že by som ich dokázala použiť. Preukazovať jeho majetok bez týchto dokumentov by nebolo možné vzhľadom k tomu, že firmy týchto kumpánov boli z veľkej časti písané na biele kone, rovnako majetok hnuteľný aj nehnuteľný do ich predaja. Triediť, predávať, či odvážať veci z domu mojej dcéry nebolo jednoduché, ťažko bolo pozerať do očí môjho vnuka. Nepoznali celý obsah dokumentov, a dodnes som im celý obsah dokumentov ani nezverila. Je otrasný, je absurdný a je len pre silné nátury. Vzhľadom k tomu, že som často hľadala ďalšie a ďalšie dokumenty, ktoré boli pozasúvané kade-tade, veď priestor bol značný, snažila som sa čo najviac predlžovať skončenie dražby, potrebovala som čas. Hľadala som dokument, ktorým by som sa prepracovala aj na teritórium Nitry, kde mali rovnako svoje aktivity ešte pred konkurzom, v ktorom som v Nitre pracovala. Zistiť prepojenia osôb nezainteresovaným je zložité najmä preto, lebo v OR SR, či na foaf.sk nie je možné získať žiadne údaje o pozadí mnohých fiktívnych firiem. A tak som hľadala dokumenty, v ktorých bolo konanie spoločníkov na základe plnej moci danej Zoroslavovi Kollárovi, či výpisy obchodných registrov firiem, s ktorými pracovali. Vedela som aj to, že musím získať dokumenty, ktoré mi pomôžu vyšpendliť cesty, lebo boli viaceré, po ktorých kráčala Ľubica Kolesárová, ktorá je pre mňa mementom. Na ktorú denne myslím často, častejšie však na jej synčeka. A on sa raz bude pýtať. Preto som tiež istý čas s aktérmi dražby domu, teda záujemcami oň hrala ich hry. Potrebné dokumenty som našla v hodine dvanástej. Zdržiavať už nebolo ďalej možné. Bola to síce mravenčia práca, list za listom, zásuvka za zásuvkou, prehrabať mechy papierov určené už na vývoz. Oplatilo sa. Dnes už ma gauneri nenájdu nikdy nepripravenú. Dnes poznám odpovede takmer na všetky otázky.

Platiť sa oplatí s.r.o., Košická 56 Bratislava !!!

          Spoločnosť bola založená 10.8.2010 spoločníkmi GENERAL FACTORING a.s. Košická 56 Bratislava a EUROPEAN INVESTING SERVICES LTD Veľká Británia
Štatutárny orgán: Boris Jakeš a Ing. Juraj Nestarec

          Dlhodobo som nemohla mojim deťom povedať, že spoločníkom v spoločnosti Platiť sa oplatí je Ing. Juraj Nestarec, spolutunelár skupiny okolo Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára, ktorému spravodlivosť musela pohroziť až zo zahraničia za jeho nezákonnosti. Nakoniec Pezinok a jeho okolie má Peter Sýkora pod palcom dlhodobo. Ale podieľať sa cez svojich kumpánov na dražbe domu, o ktorý okradol svojho syna a ex manželku sa  na Slovensku, v Európe a možno v celosvetovom meradle len tak nevidí.

Ing. Juraj Nestarec:

          V prvom rade obídem jeho pôsobenie v Skalici, /ADUT-ADOX, nemocnica/ na to dlhodobo nemám žalúdok. Nebudem spomínať ani reťazenie firiem Jaroslava Haščáka, či Jozefa Oravkina. Obídem aj cestu okolo blízkej osoby JUDr. Ladislava Janču a Alianciu advokátov, aj všetky ostatné.  Postačí mi zadefinovať Ing. Juraja Nestarca v BAZ a.s. Bratislava, ktorej tunelovanie riadili osoby okolo Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára, o čom mám dostatok dôkazových materiálov. Ing. Juraj Nestarec ma zaujíma výlučne ako osoba s výrazným prepojením na Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára v súvislosti s dražbou rodinného domu jeho syna a jeho ex manželky. Pre Petra Sýkoru dvojnásobne platí, že podliak len podliakom zostane. Čo najdlhšie sa budem snažiť pred synom Petra Sýkoru utajiť, že dom vlastne dražil jeho otec s jeho kumpánmi. Stane sa nepochybne týmto prvenstvom svetovým unikátom. Ak ním už dávno nie je.

          BAZ a.s. Bratislava, zapísaná 1.1.1991, vymazaná v roku 2009, obnovená likvidácia v roku 2013. ZI 2 865 700 000 Sk v roku 1990, 938 418 000 Sk v roku 2003. Prvý konkurz vyhlásený v roku 1997, konkurzným správcom bol menovaný Ing. Ondrej Trnovský. Generálnym riaditeľom – predsedom predstavenstva bol Ing. Pavol Baštek

          Zo všetkých dostupných dokumentov a zo sprostredkovaných informácií viem, že BAZ Bratislava bola vytunelovaná prostredníctvom aktívnej účasti Pavla Bašteka a osôb okolo Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru. Ten istý cynik Pavol Baštek bol vypovedať na súdnom pojednávaní o výživnom môjho vnuka v prospech jeho spolutunelára Petra Sýkoru. Nebyť toho, že si sudcu OS v Pezinku vážim, pri výpovedi Pavla Bašteka, a pri drístoch Borisa Chovanca by som hodila po obidvoch čokoľvek, čo som mala v tom čase po ruke.  Úcta k súdu však bola silnejšia, ako moje emócie.

          Ing.Ondrej Trnovský je od roku 2005 v dozornej rade FC Ružinov Bratislava a.s.,
Pôsobil v Elektroakustike štátny podnik, s daňovými nedoplatkami za rok 2006 vo výške 3 117 019. Od roku 2008 je likvidátorom v spoločnosti AB Dunajská, s.r.o., ktorej spoločníkom bola spoločnosť Jozefa Tkáčam, Ivanom Jakaboviča, Petra Korbačku... Bol v dozornej rade spoločnosti FOVEA a.s. Zoroslava Kollára, pôsobil v spoločnosti ESPERIA, a.s., v ktorej vystriedal Ing. Patrila Aninu, pôsobiaceho v rôznych spoločnostiach Zoroslava Kollára. Pôsobil aj v spoločnosti Texicome Bavlnárske závody Trenčín, štátny podnik, kde sa stala likvidátorkou Mgr. Taťjana Jakubcová.

          Ing. Ondrej Trnovský pôsobil v spoločnosti BAZ Naskom a.s. v likvidácii spolu s ďalšími osobami prepojenými na Petra Sýkoru – Ing. Pavlom Čerňanom,  Ing. Jozefom Krejčím, so spriazneným správcom konkurznej podstaty Ernestom Osuským, aj s Ing. Pavlom Baštekom. V spoločnosti pôsobil aj Ing. Martin Neštrák prepojený na skupinu Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, známy z Hasičskej poisťovne a.s. , z firmy Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára BONIS s.r.o., z vytunelovaného Novofruktu Nové Zámky, IN-FLUVALU Sergeja Salmanova, neskôr Pavla Mika, naposledy Slávky Ignácovej, družky Tibora Fuzeka, bieleho koňa Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, a ďalších obchodných spoločností. Martin Neštrák pôsobil v spoločnosti TEXTRADE-SK, s.r.o. s Martinom Labancom, ktorý podpísal najviac dokumentov hmotného a nehmotného majetku v mene Petra Sýkoru a spolu s Borisom Chovancom sa intenzívne podieľal na podvodnom, vopred pripravenom rozvode mojej dcéry.

          Ing. Pavol Čerňan, Ing. Jozef Krejčí, Ing. Pavol Baštek, Ing. Ján Kučera /biely kôň Petra Sýkoru aj v samotnej BAZ a.s. a v OMEGE Poprad a.s., aj ARS Slovakia a.s., kde pôsobil aj s Oskarom Világim/ spolu s Petrom Sýkorom pôsobili v spoločnosti M Faktoring Naskom, neskôr premenovanej na HIOX, s.r.o.
Ján Kučera st. aj ml., Pavol Čerňan, Jozef Krejčí pôsobili aj v spoločnosti BAZ-Inalfa, a.s. Pavol Baštek pôsobil v spoločnosti BAZ Lisovňa, spol s.r.o., BAZ HOBYT a.s. s Bohumilom Flimmelom, ktorý pôsobil v spoločnosti BAZ ROZVOJ a.s. v likvidácii.

          CEZ BIELE KONE MALI V PODSTATE OSOBY PETRA SÝKORU A ZOROSLAVA KOLLÁRA OBSADENÉ TAKMER VŠETKY REGIÓNY SLOVENSKA, ďalšie spoločnosti, či konkurzy v kontexte spoločnosti Platiť sa oplatí s.r.o. nie sú dôležité.

          Podľa mojich informácií sa 21.8.2013 stretli Zoroslav Kollár a Peter Sýkora. Možno oslavovali vstup spojeneckých vojsk v roku 1968 na naše územie. Údajne sa zabávali na Borisovi Chovancovi, akú bezplatnú reklamu má na internete. Väčšiu, ako keď obhajoval Jána Takáča a Jozefa Svobodu. Boris Chovanec je nepochybne zdrojom zábavy rovnako ako zdrojom zúfalstva. Ako kedy a ako pre koho.

          Aby vám nebolo ľúto páni Zoroslav Kollár a Peter Sýkora, ja vám dožičím toľko reklamy, koľko si zaslúžite. Vy ste bohatí, aj ja som bohatá. Vy nedáte nič, ja z môjho bohatstva nezištne ponúknem všetkým občanom. Neviem, kto vymyslel bonmot – platiť sa oplatí – ale pre Teba Peter Sýkora by mal platiť dvojnásobne. Raz si vytuneloval svoju rodinu ako občanov, keď si sa podieľal na tunelovaní nášho štátneho majetku, teda spoločného. Druhý raz tuneluješ svojho syna a ex manželku. Pokojne si obaja vyššie spomenutí páni omotajte okolo krku aj po dvoch hadoch, ja sa vzdať nemienim. Pozerať sa na to, ako kat stína hlavu odsúdencovi je znakom veľkej odvahy a statočnosti. Naši samozvaní kati bielych koňov vraj pokojne požierajú bagetu, keď kontrolujú po sebe spoľahlivo vykonanú prácu. O tom sa však články nepíšu. O tom bude raz verejný súd. Občiansky. V to verím.

Ing. D. B.
Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka