"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry 52.časť

Sudkyne vrahyne z Krajského súdu v Bratislave sú pevnou súčasťou zločineckej smeráckej mafie a esesácko – gestapáckeho cynizmuJUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR
Zoroslav Kollár je ochotný zaplatiť 100 000 euro za krk Ing. Danky Bobekovej a jej dcéry Hedvigy
Dokedy sa budeme odbavovať na Gorile a Haščákovi, pričom mafiánska chobotnica Zoroslav Kollár dlhodobo z úzadia riadi, rozkráda a tuneluje Slovensko?

          Niet horšieho zločinu, ako je zločin páchaný na deťoch. Najzvrhlejšie na tomto ale je, keď sa tak robí zo strany štátnych orgánov, ktoré v skutočnosti majú deti chrániť, pričom častokrát nahrádzajú individuálnych pedofilov či úchylákov, sadistov a psychopatov, čo v niektorých prípadoch končí aj smrťou dieťaťa či celoživotnou traumou, pokiaľ takéto dieťa prežije. V dvoch konkrétnych prípadoch, ktoré tu budem dokumentovať, tu budú týchto zvrhlých a úchylných zločincov prezentovať priamo štátne orgány. O ekonomickej likvidácii dieťaťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, ktorý cez rôzne čistiace metódy svojich bielych koní získal pre zločineckú smerácku mafiu miliardy korún, ktoré patrili slovenskému národu, za účinnej pomoci zločineckých mafiánov na riadiacich funkciách v polícii, prokuratúre a súdoch som už niekoľkokrát písal.

          Dňa 20. 7. 2013 som do diskusie v denníku SME ohľadom istého článku napísal: Skúste si tipnúť, prečo práve Tomáša Boreca si vybrala za ministra spravodlivosti zločinecká smerácka mafia – ako blízko mal Tomáš Borec, keď pracoval v riadiacej funkcii v Tatra banke k mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi a prečo podporuje úplatné sudkyne vrahyne z Krajského súdu v Bratislave, aby postupne dohnali k ekonomickej smrti dieťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, keď už osem mesiacov VEDOME blokujú jeho výživné?

          Na toto zareagoval jeden z diskutujúcich, pričom som už pred tým zaregistroval, že jeho diskusné príspevky sú na úrovni a vždy idú ku koreňu veci. Jeho reakcia bola takáto: pán Pavlík, chcete sa prísť pozrieť na pojednávanie súdu v Bratislave 3. septembra, kde tiež sudkyňa za viac ako 2 roky neriešila v rámci predbežného opatrenia (v zmysle zákona to mala doriešiť do 30 dní) výživné pre dieťa a samozrejme v rámci odvolania výživné pre dieťa nedoriešil ani krajský senát Bratislava.

          A to ešte budete svedkom toho, ako Okresný súd Trenčín, kde dnešná štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská robila predsedníčku súdu a dnešná vedúca oddelenia správy súdov Mariana Ďuracká tu tiež robila, tak tento súd ex offo bez likvidácie ZRUŠIL súkromnú firmu na návrh skorumpovaného riaditeľa daňového úradu, pričom prekročil svoje právomoci, lebo táto súkromná firma sa nikdy v Trenčianskom kraji ani nenachádzala. Súd nepotreboval ani akcie, ani rozviazať so zamestnancom pracovný pomer, ani nebral v úvahu právoplatné rozhodnutie súdu z roku 2006, IBA BOLO TREBA ZLIKVIDOVAŤ ÚČTOVNÉ DOKLADY, HLAVNE ZMLUVY, na základe ktorých mesačne dostávali štátni zamestnanci a policajti úplatky ZA ZAKRÝVANIE daňových, úverových, majetkových a iných podvodov. A tieto dve dámy sa písomne vyjadrili, že súd postupoval v súlade so zákonom. Napriek právoplatným rozsudkom občan nemôže od roku 2002 PRACOVAŤ VO FIRME, KDE JE DODNES ZAMESTNANEC, KDE MÁ AKCIE A PLNÚ MOC na vykonávanie akcionárskych práv v plnom rozsahu, bez obmedzenia, OVERNÚ NOTÁROM, lebo skorumpovaní sudcovia túto súkromnú firmu ZRUŠILI A MAJETOK FIRMY BOL ROZKRADNUTÝ. Súdruh Borec už dlho sa nevyjadruje k svinstvám svojich krásavíc, nech občan aj skape od hladu, kur.y bude minister ochraňovať.

Tento občan sa spravodlivosti na Slovensku nikdy nedočká. Možno by bolo dobré, keby ste ako kandidát občanov na prezidenta začal riešiť túto situáciu, zverejňovať takéto prípady a otvorene kritizovať takéto svinstvá sudcov a riadiacich pracovníkov ministerstiev.

          Pokiaľ tento občan je čitateľom mojich stránok, tak si tam nielen prečíta toto jeho otrasné svedectvo a zároveň aj môj odkaz ministrovi Borecovi – jeden odporný mafiánsky gauner s esesácko - gestapáckym cynizmom a vzhľadom, už sa ani nečudujem, prečo si ho za ministra spravodlivosti vybrala zločinecká smerácka mafia, najzločineckejšia organizácia v histórii Slovenska.

Slovenská mafia má niekoľko odnoží, no všetky majú jedno spoločné – sú súhrnom zbabelých a podlých tchorov, krýs a potkanov a strašne zapáchajú

          S klasickou mafiou nemajú nič spoločného. Všetci sú ako jedna kriminálna verbež, či už politická, ekonomická, zo štátnych orgánov polície, prokuratúr, súdov, transplantačná, pozemková, bytová, či z tých mafií kde patrí Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, JUDr. Boris Chovanec k chobotniciam na vrchole pyramídy a im podobní. Lebo na rozdiel od tej klasickej mafie, kde sú deti a exmanželky týchto mafiánov nedotknuteľné a finančne zabezpečené, zločinecká smerácka mafia s policajnou, prokurátorskou, sudcovskou, Zoroslavom Kollárom, Petrom Sýkorom, JUDr. Borisom Chovancom a exekútorskou mafiou, neváhajú SPOLOČNE LIKVIDOVAŤ exmanželku, svokru a dieťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, keď sa správajú ako tlupy zbabelých potkanov, krýs a tchorov z tej najposlednejšej kriminálnej spodiny. Keďže na fyzickú likvidáciu už nemajú odvahu, spoločne ich likvidujú cez ekonomiku.

          Za čo Vy vlastne beriete peniaze, Vy špinavá kriminálna štátno – politická verbež, keď to, čo je Vašou povinnosťou odhaľovať, bojovať proti tomu, tak Vy to nielen kryjete, ale dokonca ste sa so zločineckou mafiou Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru a JUDr. Borisa Chovanca  spojili, aby ste tieto dve ženy zlikvidovali len preto, že ste ich dohnali do takého zúfalstva, že sa cez moje necenzurované stránky rozhodli dať na verejnosť prepojenie zločincov riadiacich štát, s mafiánskymi zločincami, s ktorými SPOLOČNE VYKRÁDAJÚ štátny rozpočet? To považujete za hrdinstvo, súhrn konkrétnych tchorov, potkanov a krýs, Robert Fico, Tomáš Borec, Štefan Harabin, Robert Kaliňák, generál – slobodník Tibor Gašpar, Ján Počiatek, Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, JUDr. Boris Chovanec, úplatné sudkyne vrahyne z Krajského súdu v Bratislave, dokonca ste do toho zapojili aj gaunera exekútora ktorý mal vymôcť peniaze pre dieťa tohto mafiánskeho zločinca, aparáty policajných, prokurátorských a sudcovských mafií – a spoločne dávať najavo, že dieťa nikdy neuvidí žiadne výživné, že tieto dve ženy ste už doviedli do kolapsového zdravotného stavu a ešte s esesácko – gestapáckym cynizmom prezentujete svoju silu a prevahu? Vy úbohé špiny, veď Váš osoh pre túto republiku nie je ani na úrovni jednej hromádky kravského lajna. Vy jeden súhrn tchorov, krýs a potkanov, Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, JUDr. Boris Chovanec, Vy dve ženy a dieťa považujete za protivníkov, ktorých treba zlikvidovať za pomoci politikov a štátnych orgánov, ktorí Vás kryjú? Že tieto dve ženy predložili dôkazy o tom, čo sa nepodarilo za posledných 25 rokov žiadnym novinárom v rámci Európskej únie?

          A ako sa cítite Vy, mlčiaca väčšina z polície, prokuratúr a súdov? Aký máte pocit, že ste súčasťou a zamestnancami troch zločineckých organizácii? Aj Vás z ľudského hľadiska dokážem pochopiť, aj to Vaše mlčanie. Veď pokiaľ by ste prišli o zamestnanie, nikto by sa Vás nezastal. Zvrchované slovenské stádo – 70 % percent ponížených a zbabelých baranov a oviec, ktoré sa dokonca považujú za zvrchovaných Slovákov, by sa Vás nikdy nezastalo, ani by za Vás nezabojovalo. Takže sa Vám ani nečudujem.       

Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí, doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí... Jonáš Záborský a jeho dvestoročná pravda!

          Keď mi prednedávnom zazvonili pri dome dvaja chalani o desiatej večer, takmer som zinfarktovala. Neotváram dvere neznámym, rozprávali sme sa cez okno. Na otázku, prečo sa vopred neohlásili mi odpovedal jeden z nich, že asi ma polícia odpočúva a oni chceli prísť inkognito. Rozosmial ma, aj keď veľa dôvodov na usmievanie nemám. Mňa predsa odpočúvať netreba nikým. Ja nemám najmenší problém to isté dať na sociálnu sieť, do telefónu, emailu, polícii, či prokuratúre. Aj keď nikdy neviem, kto mi práve volá, či okupuje emailovú adresu. Či je to podvodník, mafián, policajt, alebo nastrčený provokatér.

          Dôvodom ich návštevy bolo moje svedectvo na stránkach Vladimíra Pavlíka, a ich ochota a záujem pomôcť mi pri spracovaní dokumentov do ucelenej analýzy obdobia rokov 1993-2013. Jeden údajne študuje sociológiu a druhý právo. Pri slove právnik však ja trpím koprivkou a som pod hrozbou anafylaktického šoku. Právnika som teda odmietla. Pozvala som však oboch chlapcov na dvor, do bytu nepúšťam nikoho, štenice by to celé mohli zaprasiť. Budúci sociológ bol mladý, slušne rozhľadený muž, so značne skresleným pohľadom na obdobie pred a po roku 1989. Na veľa veciach sme sa nezhodli, s mnohými názormi sme boli v jednote. Priznám sa úprimne, jeho názor na mnou zverejnené veci ma zaskočil. Bolo mi len ľúto, že si ho nemohli vypočuť ekonómovia, daniari, účtovníci, advokáti, prokurátori, exekútori, mafiáni, oligarchovia, tunelári, sociológovia, ministri,  poslanci, či tretí sektor. Požiadal ma, či mu môžem prezradiť, o čom bude ďalšia časť. O ničom. Bola moja odpoveď. Vysvetlila som mu, že dokumentov je veľmi veľa, že sú to náročné témy, a vlastne to najdôležitejšie som ešte ani nepripravovala. A hrabať sa v nich je odporné. Nepíšem viac aj z dôvodu mojej veľkorysosti voči mnohým, ktorí nám vlastne neublížili a sú medzi tou chamraďou. Naviac som smrteľne unavená a znechutená. Čo neznamená, že som bezvládna. Nechápavo pozrel na mňa, a povedal: “Neverím. Veď to bola vaša generácia, čo nás splodila do púšte. A vy by ste ju mohli preliať vodou, máte jej dostatok. Možno tú púšť my oživíme“. Uf! Dostal ma! Poskytla som mu bonus. Mal možnosť výberu, čo chce ako druhé, lebo ma práve presvedčil, že prvé bude o exekútorovi!!!

          Požiadal ma o reakciu k článku: „Štát čelí miliónovej žalobe pre údajne zmarený obchod so štrkom“ uverejnený v SME. Zaskočil ma chalan druhý raz. Ten článok poznám, je pravdivý, je podľa mojich predstáv novinárskej práce. Ale tá téma je moje ESO, povedala som mu. Nikto iný okrem mňa nepreukáže, že zmluva je s najväčšou pravdepodobnosťou podľa môjho PODOZRENIA podvod. Ako veľa iných podvodov. V poznatkoch o tejto mafiánskej brandži som moc dobrá, som jednoducho najlepšia na Slovensku. To bolo len na odľahčenie. Prezradila som, aby neodišiel celkom naprázdno, že Miroslav Líška konal len v intenciách, ktoré mu určil Peter Sýkora, a Peter Sýkora zvyčajne v intenciách dohody so Zoroslavom Kollárom,  Jozefom Kojdom, či Igorom Grošaftom, a občas aj s Mikulášom Dzurindom a inými. Práve tak ako Jozef Dúcz, Martin Labanc, či iný z komunity krízových manažérov nekonali svojvoľne. Že v OR SK figurujú len ich mená. Skutoční majitelia sú vždy v prísnom utajení. A taká je napríklad aj spoločnosť JSK s.r.o. – Jánošík, Sýkora, Kojda! Nakoniec sme sa dohodli, že ESO si ponechám v mojom rukáve a spracujem konkurz EMERS Častkovce! Spokojnosť bola na obidvoch stranách. Rozišli sme sa po polnoci. Stihol mi zrýchliť môj ťarbavý počítač na počkanie. A možno sa spoločne do tej analýzy aj pustíme.  Nedal mi síce súhlas na zverejnenie nášho stretnutia. Určite ale budúci sociológ pochopí, že ja si od nikoho žiadne súhlasy ani nepýtam. Ak bude chcieť so mnou spolupracovať, určite si časom zvykne. To stretnutie bolo pre mňa jednoducho veľmi motivačné.     

Tomáš Borec v marci 2013 pre Plusku povedal: „Exekútorský stav sa nachádza v kríze, a preto musíme prijať razantné opatrenia“

          Pán Borec si už iste všimol, že v kríze je celá spoločnosť. Že občania nežijú v právnom štáte, že právo a spravodlivosť sú atribúty pre občana nevymožiteľné. Tomáš Borec ako minister spravodlivosti nepochybne vie, že kríza exekútorského stavu je krízou morálnou práve tak, ako kríza v justícii, v polícii, v advokácii, v zdravotníctve, v školstve...kde rovnako zlyhala morálka vykonávateľov moci a správy, kde absentuje záujem o občana a jediným úspešným podnikateľským biznisom mocných je dojenie nášho štátu !

          Najskôr som úspešne, bez ujmy na zdraví prekonala morálnu krízu Petra Sýkoru, môjho ex zaťa a jeho právneho zástupcu JUDr. Borisa Chovanca. Následne som prekonala morálnu krízu našej prokuratúry, ktorá nemusí rešpektovať zákon, teda minimálne morálne zlyhala, ak ma ako občana dlhodobo neakceptuje a porušuje moje zákonné práva. Prekonala som morálnu krízu našej polície, ktorej súčasťou je aj vyšetrovateľ, ktorý moje podanie dlhodobo ignoruje, ktorý taktiež porušuje moje zákonné práva. Prekonala som morálnu krízu v advokátskej komore, ktorá sa postavila na obhajobu minimálne nemorálneho advokáta JUDr. Borisa Chovanca. Prekonávam teraz morálnu krízu v exekútorskom stave. Ktorej dôsledkom nie je nič iné ako porušovanie zákonných práv môjho vnuka.

          Návrh na výkon exekúcie sme podali potom, čo Peter Sýkora bol dlžníkom na výživnom už viac mesiacov a ani cent neplatí dodnes. Prvý exekútor JUDr. Pavol Šajánek v Senici prejavil nechuť prípadom sa zaoberať, druhý priamo v Pezinku, JUDr. Vladimír Sucháček konať začal. Mohla by som sa zaoberať reťazením spoločníkov pána exekútora z minulosti do súčasnosti až k Petrovi Sýkorovi, či Borisovi Kollárovi, Jurajovi Póorovi. Máriovi Hoffmanovi až po Martina Neštráka do Hasičskej poisťovne a iných vytunelovaných obchodných spoločností, ale v tomto prípade to nie je dôležité. Je to tá istá obruč mocných, ktorá nás tu hermeticky obkľúčila a zodiera z kože. V apríli 2013 zablokoval exekútor povinnému Petrovi Sýkorovi účty a začal „akože“ výkon exekúcie. Peter Sýkora ale nelenil a podal voči exekúcii námietky. V AK Borisa Chovanca trávi času požehnane. To cestovné niekoľkokrát do mesiaca z Prahy by postačilo na výživné aj s diškom.  Súd jeho námietky 5.6.2013 neuznal / okrem odmeny exekútora /. Exekútor Uznesenie súdu v Pezinku však neprevzal. Do tajov JUDráckych postupov nás podrobne už počas rozvodu dcéry s Petrom Sýkorom zasvätil Boris Chovanec, nie sú pre nás teda žiadne takéto právnické múdrosti prekvapením. Na ďalšie konšpiračné zázraky si musíme počkať, v tom Boris Chovanec nepochybne vyniká. Keďže exekútorsky úrad v Pezinku prisľúbil konať potom, čo donesiem naše Uznesenie, doručila som ho osobne. O týždeň som dostala informáciu, vraj požiadali Okresný súd v Pezinku o správoplatnenie predmetného uznesenia, lebo k ním ešte pošta nedorazila. V Pezinku asi v júni zamrzla. A nie je ešte isté, že povinný nejaké peniaze na účtoch má. A teda vraj je na ťahu Okresný súd v Pezinku, kedy danú vec vybaví, a kedy správoplatnené uznesenie bude doručené, povedali pán exekútor. Dávno viem, že pánovi exekútorovi je syn Petra Sýkoru ukradnutý. Práve tak, ako je ukradnutý aj jeho otcovi, mafiánovi, čo si vykúpil svoj život za život svojej rodiny.

          Lebo cynizmus Petra Sýkoru je nekonečný. 16. 4. 2013 poslal doporučený list na políciu v Modre, kde krivo obviňuje svoju exmanželku, že mu bráni, aby posielal synovi výživné, lebo vraj nepozná číslo jeho účtu. Keď mu syn číslo účtu doporučene poslal, tak si poštu nevyzdvihol a list bol opätovne vrátený jeho synovi ako nevyzdvihnutá zásielka.

Každý iný otec, nerešpektujúci zákon by už dávno šil topánky v Leopoldove. Pre mafiánov však takýto zákon neplatí. Sú pod ochranou štátnej moci za svoje služby mocným.
Takže už stojí proti mne tlupa mafiánov, oligarchov, tunelárov, transplantačná mafia, balkánska mafiánka, pozemková mafia, konkurzná mafia, banková mafia a nakoniec aj exekútorská ..., pardon-ský stav. V kríze. Hlbokej, zabudol dodať pán minister Borec. 
Tunelári náš štát zdierajú na daniach, na fiktívnych zmluvách, na konkurzoch cez konkurzné mafie. To im však nestačí. Nechajú si od občanov zaplatiť všetko. Aj výživné pre svoje deti.

          Milí občania! Môj vnuk na odporúčanie exekútora, ktorý poslal oznámenie, že výživné ešte nevymohol, požiada o náhradné výživné štát. Či chcete, alebo nechcete, či sa vám to páči, alebo nepáči, na výživné môjmu vnukovi prispejete vy. Tak sme si to zariadili svojim mandátom pre našich „vyvolených“. Peter Sýkora si zatiaľ bude máčať nohy s jeho zlatokopkou odchovanou balkánskou mafiou možno niekde v Dubaji. A možno nie. Lebo aj niektoré „hračky“ sú toxické, ako občas informuje Šojka. A nielen ona. A vlas mi jeho manželka neposlala. Mohol by aj on. Možno nabudúce. Ak nebude neskoro. Lebo nie každá energia dodávaná mágiou je pozitívna....a tou čiernou už vôbec nie. Občas je niekto z nás pre niekoho nadbytočný. Okrem našich peňazí, samozrejme. A ani si to nestihne uvedomiť...

Zdá sa, že tak ako nás dojili, doja, budú dojiť aj naďalej...Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

 

    Facebook


Hlavná stránka