"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry

Sila a „sila“ mafie        

          Vieme to už prakticky všetci, no povedať to dokážu len niektorí, samozrejme, aj s autentickými dôkazmi. Slovensko je štátom zločineckým, zlodejským a mafiánsko – gaunerským, kde neoboľševický a esesácko - gestapácky cynizmus je súčasťou vládnutia, hlavne za vlády mafiánsko – gaunerskej strany Smer - tzv. sociálna demokracia, ktorá v tomto predbehla aj zločineckú a štátnoteroristickú organizáciu HZDS. Mafie riadia tento štát a  hlavne tie koaličné strany, ktoré sú v skutočnosti ich eseročkami. Ako sa to vlastne mohlo stať? Aký dobytok, akí sadisti, psychopati, masoví vrahovia či odpad slovenského národa tvoril a tvorí najvyššiu politickú scénu na Slovensku? Veď za 22 rokov dokázali tak Slovensko zlikvidovať, či už ekonomicky, sociálne, morálne, či zapredať a rozpredať ho cudzine, čo sa nepodarilo ani za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom.

V čom spočíva sila mafiánskych zločincov - zbabelcov, potkanov a krýs typu Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru, JUDr. Borisa Chovanca a im podobných?

          Odpoveď je vcelku jednoduchá. Kryjú ich zločinci ktorí riadia tento štát, zločineckí ministri vnútra a ich najbližší spolupracovníci, zločineckí generálni prokurátori a ich najbližší spolupracovníci, zločineckí ministri spravodlivosti a ich najbližší spolupracovníci – a netreba zabudnúť ani na Štefana Harabina, jedného z najväčších zasmraďovačov  slovenskej justície.

          Prvý krát mi to bolo naznačené pred tromi mesiacmi človekom, poznajúc prostredie zločineckej smeráckej mafie, tej mafie, ktorá riadi štát, políciu, prokuratúru, súdy, ale poznajúc aj prostredie okolo Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru, že dieťa tohto mafiánskeho zločinca nedostane ani cent výživného, čo už je osem mesiacov realizované cez úplatné a skorumpované vrahyne z Krajského súdu v Bratislave. Treba ale kvôli objektivite povedať, že pred zločineckou smeráckou mafiou tu fungovali zločinecké mafie HZDS, SDKÚ-DS... Aj tieto strany sú popri strane Smer duchovnými a krstnými otcami vzniku tých mafií, ktoré teraz z úzadia riadia tento štát cez finančné skupiny, mafiánske skupiny Zoroslava Kollára, či ekonomické zoskupenia rôznych oligarchov. Základný kapitál získali v skutočnosti z toho, čo patrilo slovenskému národu. Z miliárd, ktoré mali byť použité na dôchodkový systém, sociálny systém, zdravotníctvo, školstvo, vedu, podporu živnostníkom, telesne a zdravotne postihnutým, na podporu rodiny, to v skutočnosti získali tieto novotvoriace sa mafiánske zoskupenia. Už len za toto, za túto vlastizradu a okradnutie slovenského národa, by mali byť verejne utratení traja predsedovia vlád Mečiar, Dzurinda, Fico, ako aj traja predsedovia parlamentov Gašparovič, Hrušovský a Paška.  

          Ako je v skutočnosti mafia prepletená s vysokou politikou vypovedá doteraz päť desiatok zdokumentovaných častí pod názvom – Svedectvo bývalej mafiánovej svokry. Pritom stačilo tak málo a toto všetko vôbec nemuselo byť publikované. Lenže dvaja zákerní mafiáni JUDr. Boris Chovanec, ktorého zločinecká smerácka mafia doteraz drží v Správnej rade TASR a Peter Sýkora sa rozhodli urobiť veľký tunel na manželke a dieťati Petra Sýkoru. Vedeli, že podporu budú mať priamo medzi zločincami a masovými vrahmi ktorí riadia tento štát, veď im cez svoje biele kone pomohli získať miliardy korún, ktoré pôvodne patrili slovenskému národu, ale aj na polícii, prokuratúre a súdoch, aby sa naplnila jeho vyhrážka exmanželke a vlastnému dieťaťu, „ja Vás zlikvidujem“.  

V stave stupňujúceho sa zúfalstva oslovila Ing. Danka Bobeková Toma Nicholsona, ktorý sa snaží vystupovať ako investigatívny novinár a v dobrej viere aj spolu so svojou dcérou mu odovzdali množstvo závažných materiálov ohľadom mafie a jej prepojenia na politikov. Pritom samozrejme nemohli tušiť, že Tom Nicholson má blízko k mafii a k  zločincom z polície a prokuratúry ktorí mafiu kryjú. Bez zmilovania a štipky súcitu, začal kupčiť s ich materiálmi, ktoré dostal v dobrej viere zadarmo a on ich pritom pripravil mafii na odstrel. Samozrejme že nič z toho ani po roku nezverejnil, pričom v rámci svojej „investigatívy“ zverejňuje úplne nepodstatné veci, kde páchatelia sú už dávno za vodou.

          Keďže skorumpované vrahyne z Krajského súdu v Bratislave robia všetko pre to, aby dieťa tohto mafiánskeho zločinca bolo naďalej už osem mesiacov bez výživného, lebo si osvojili klamstvá jeho otca, že je vraj nemajetný, hoci je multimilionár, bolo mi oznámené z dvoch zdrojov medzi ktorými nie je žiadne prepojenie, že mafia sa dohodla so štátom, riadeným neoboľševickým smeráckym SS – gestapom, že Ing. Danka Bobeková, jej dcéra Hedviga a jej syn Peťko budú definitívne dohnaní k ekonomickej smrti. Že dieťa počas života nikdy nedostane ani cent výživného. A zločinci z polície, spadajúci pod ministra vnútra Kaliňáka a jemu podobného lotra na funkcii Policajného prezidenta Gašpara, sa s mafiánskymi zločincami z okruhu Zoroslava Kollára smejú pri káve zo všetkého, čo bolo doteraz uverejnené v Svedectve bývalej mafiánovej svokry a statočne všetko zakrývajú. Vrahyne s esesácko – gestapáckym cynizmom z Krajského súdu v Bratislave vôbec  nezaujíma, do akého stavu dostali toto dieťa, ktoré potrebuje nielen jesť, ale je aj vážne choré, potrebuje na lieky, no ich to nezaujíma, veď majú podporu dvoch gaunerov Harabina a Boreca, ako aj podporu mafiánsko – gaunerského smeráckeho SS – gestapa, ako aj nečinnosť zločincov ktorí riadia políciu, prokuratúru a súdy.  

Urobili to, čo je povinnosťou štátu – a zločinci riadiaci štát sa spojili so zločineckou mafiou na ich likvidáciu

          Doteraz v žiadnej krajine EÚ nebolo zdokumentované také silné prepojenie štátu so zločineckými mafiami ako na Slovensku. V každom inom demokratickom štáte by tieto dve ženy sa stali celebritami, bola by vysoko hodnotená ich odvaha, médiá by im dávali priestor, požívali by úctu nielen od občanov, ale aj od samotného štátu. Lenže sme v zločinecko – zlodejskom a mafiánsko – gaunerskom Slovensku a výsledok týchto odhalení je taký, že štát, teda zločinci ktorí riadia štát, sa proti týmto dvom ženám spojili so zločincami z mafie, proti ktorým by mali v skutočnosti bojovať a za výdatnej pomoci zločineckých mafií z polície, prokuratúr a súdov ich ženú k ekonomickej smrti aj s nevinným dieťaťom.

          Spomínam si na jednu historickú udalosť, keď vo fašistickom a nacistickom Nemecku bol v roku 1933 krivo obvinený zo zapálenia Ríšskeho snemu bulharský komunista Georgi Dimitrov a jeho bulharskí spolustraníci, ktorí tam žili v exile. Paradoxne, práve nacistickí sudcovia mu umožnili sa obhájiť a dokázať svoju nevinu. A tak ma napadá taká myšlienka, ako asi by bol ten Dimitrov dopadol, keby miesto tých nacistických sudcov tam sedeli sudcovia poplatní a slúžiaci neoboľševickému a mafiánsko – gaunerskému Smeru, keby to v tom období riadili Harabin a Borec, alebo sudkyne – vrahyne z Krajského súdu v Bratislave, tak Dimitrov by bol dávno skončil na šibenici.

Vladimír Pavlík
         


    Facebook


Hlavná stránka