"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 51. časť

Policajná mafia a zločinecká mafia sa smejú          V žiadnom štáte Európskej únie sa nestalo či neudialo niečo podobné, čo sa udialo a deje v zločinecko – zlodejskom a mafiánsko – gaunerskom Slovensku, kde vládne neoboľševický a esesácko – gestapácky Smer. Niečo neuveriteľné, čo nemá s demokraciou nič spoločného. Zločinci, ktorí riadia štát, sa spojili so zločineckou mafiou ktorú reprezentujú Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, JUDr. Boris Chovanec, keď tento posledne menovaný je dokonca v Správnej rade TASR – a im podobní, aby zlikvidovali dve ženy a dieťa. A to len preto, že zúfalá situácia, do ktorej boli dohnané štátnou mocou a mafiou, sa začali brániť dôkazmi o spolupráci štátu a mafie. Keďže vzhľadom k istým okolnostiam, ktoré ani samotní zločinci riadiaci štát a mafiu nepredvídali, ich už nemohli fyzicky zlikvidovať, rozhodli sa ich zlikvidovať cez tzv. ekonomickú smrť. Úplatné a skorumpované vrahyne v službách mafiánskych zločincov Kollára, Sýkoru a JUDr. Chovanca z Krajského súdu v Bratislave, s podporou dvoch arcizločincov Štefana Harabina a Tomáša Boreca, v snahe naplniť odkaz Petra Sýkoru adresovaný exmanželke a synovi, citujem, „ja Vás zlikvidujem“, robia všetko pre to, aby toto dieťa bolo už deviaty mesiac bolo bez výživného, lebo si osvojili tvrdenie jeho otca, multimilionára, že je nemajetný. Sú si dobre vedomé, že toto dieťa to nemôže donekonečna vydržať, keďže aj ťažko zdravotne postihnutá matka, obeť troch mafiánskych zločincov, ktorých mená som už vyššie spomenul, nemá za tohto stavu žiadne šance sa zamestnať. Veď cez biele kone Petra Sýkoru smerácka mafia získala miliardy korún, ktoré v skutočnosti patrili slovenskému národu.

          A tak som sa z dvoch zdrojov dozvedel nasledovné: policajná mafia v družnej debate kávičkuje s mafiánskymi zločincami, veselo sa smejú z toho čo s Dankou Bobekovou publikujeme a odkazujú: dieťa Petra Sýkoru výživné dostane až po smrti – a jeho matka a stará matka sú už prakticky ekonomicky mŕtve. Môžu si to dovoliť. Veď dvaja gauneri a zločinci Kaliňák a Gašpar sú toho taktiež zárukou. Veď robia len to, čo robili pred nimi ostatní ministri vnútra a ich najbližší spolupracovníci, či ministri spravodlivosti a generálni prokurátori a im najbližší spolupracovníci, vrátane členov koaličných vlád a poslancov NR SR. Oni v skutočnosti túto mafiu stvorili a naliali do nich miliardy, ktoré patrili slovenskému národu, ktoré teraz chýbajú v štátnom rozpočte. Oni umožnili mafii beztrestnosť, nedotknuteľnosť. A dôkazy k neskôr publikovanému dokumentu – Sila a „sila“ mafie, neustále pribúdajú – a už dnes môžem odkázať smradľavým tchorom, potkanom a krysám Zoroslavovi Kollárovi, Petrovi Sýkorovi, JUDr. Borisovi Chovancovi – likvidovať nevinné dieťa cez úplatné vrahyne z Krajského súdu v Bratislave pod dohľadom, mimo iného, aj arcizločincov Boreca a Harabina len ukazuje, že ste klesli dokonca aj pod úroveň aj tých tchorov, potkanov a krýs.

Vládne na  Slovensku zločinecká mafia?

          Kedysi dávno som si myslela, že organizovaný zločin, či mafia nie je nič iné, ako vraždenie bossov podsvetia, bielych koní, nálože v autách konkurentov,  výpalníctvo, bežná korupcia, či vydieranie a zastrašovanie nepriateľov, ohrozujúcich mafiánov. Dnes ale viem, že je to celkom inak, že mafia, vyšší level organizovaného zločinu, najmä tá ekonomická už dávno využíva celkom iné prostriedky k upevňovaniu svojej moci a takáto činnosť je len doplnkovou v odstraňovaní nadbytočných elementov, prekážajúcich mafii. Organizovaný zločin je definovaný ako taktické označenie špecifickej skupiny trestných činov, ktoré sú, alebo boli spáchané členmi zločineckých skupín, ktorých motiváciou je čo najväčší zisk so získaním faktickej moci. Mafia je vyšší stupeň organizovaného zločinu, ktorej predstavitelia disponujú hospodárskou a ekonomickou mocou so zaručenou beztrestnosťou zo strany štátu!  

          Občan-volič určuje, kto v našej krajine bude vládnuť, komu odovzdá moc prostredníctvom svojho mandátu. Vzhľadom k môjmu sociálnemu cíteniu som vždy volila politickú stranu SMER-SD jediným krúžkom pre Róberta Fica. Dnes viem, že to bol výlučne dôsledok informačného embarga, či deficitu o skutočnej podstate tejto politickej strany. Vždy ma znepokojovala skutočnosť, že v jeho blízkosti sú nominanti Glváč, Kaliňák, Počiatek, Paška, Flašík a iní, ktorí majú podľa môjho názoru asi toľko sociálneho cítenia, koľko mám ja otvorených bankových účtov s kapitálom týchto pánov. Dnes viem aj to, že Róbert Fico je jedným z nich. Výlučne používa rétoriku, ktorú chce počuť volič, pred kamerami pridá vhodný úsmev, či ustarostenú tvár, keď treba sa aj rozohní, a takmer vždy dojemne zosociálni. Občania však naďalej sú čoraz chudobnejší, vymožiteľnosť práva je pre nich nedostupná, tuneluje sa naďalej, ba čím ďalej tým viac. Arogancia moci tohto jednofarebného zoskupenia je bezhraničná, arogancia ich opozície za nimi nezaostáva. Občan je absolútne bokom, spoločnosť sa zmieta v politickom harašení vojenského spravodajstva.   
 

          Vždy, keď do kresla policajného prezidenta zasadol Jaroslav Spišiak, ako občan som pocítila istú úľavu. Asi takú, ako keď v minulosti zasadol do kresla premiéra Róbert Fico. Dnes ako občan nepociťuje úľavu žiadnu. V tom prvom kresle postrádam Jaroslava Spišiaka, v tom druhom kresle sa desím spôsobu vládnutia Róberta Fica, rovnako ako celej štátnej garnitúry.

          Keď som preštudovala všetky dostupné dokumenty, spôsob podnikania Petra Sýkoru a jeho skupiny a spriaznené osobnosti v tejto skupine mohla som sa rozhodnúť, či budem zastupovať moju dcéru pri vymáhaní jej zákonných práv a práv môjho vnuka, alebo využijeme ušetrené peniaze, ktoré sme mali, kúpime lístok na rýchlik a z tejto krajiny veľmi rýchlo všetci odídeme. Rozhodla som sa však pre prvú možnosť v presvedčení, že vládne môj spravodlivý, stredoľavosociálny SMER-SD, so spravodlivými súdmi, políciou, prokuratúrou, štátnymi úradníkmi a bude len otázkou času, kedy sa spravodlivosti dočkáme. Dnes viem, a v plnej miere si to uvedomujem že som urobila životnú osudovú chybu, ak som si trúfla postaviť sa mafii. Žiaľ, za každú chybu sa platí. Postaviť sa mafii je smrteľná chyba a smrťou sa často za ňu platí. Aj keď je v tej mafii vlastný otec najväčšej mafiánskej obete. Môjho vnuka. Nie je však jediný, takých obetí je u nás veľa a v mene všetkých týchto obetí nebudem ticho.

          Mafia veľmi dobre vie,  a plne si to uvedomuje, že moje dôkazy o majetkovej situácii Petra Sýkoru sú nevyvrátiteľné, čo však mafiu zožiera najviac je skutočnosť, že  sa viem až priveľmi dobre dnes orientovať v celej ich činnosti a mohla by som poškvrniť lesk ich bieloskvúcich naškrobených golierov. Mafia rovnako vie, že to robím, a robiť budem. Lebo občan sa musí presne vedieť orientovať, aby sa presne vedel rozhodnúť prečo a proti čomu má vyvinúť svoje úsilie o zmenu k lepšiemu.
          Notárka JUDr. Agáta Potančoková, či Mgr. Martina Stáhlová poznali veľmi dobre majetkové pomery Petra Sýkoru, rovnako aj jeho podnikateľské aktivity a prepojenia na významné podnikateľské kruhy JUDr. Zoroslava Kolára. A k nim mal blízko Peter Sýkora a mali jeho dôveru, teda mali vzájomnú dôveru, prečo nenašli aspoň kúsok ľudskosti či materinského citu aby našli odvahu k tomu, povedať pravdu, ak to nedokázali ich mužskí kolegovia? Možno pre toto? Už v roku 1997 mali zaistené svoje teplé miesta, s významným obsadením, a mali sa nad pomery. Občan budoval a chudobnel – a ONI?

Mgr. Martina Stáhlová: - BRICK Slovakia, a.s. Bratislava, zapísaná v roku 1997. Štatutárny orgán – Peter Korbička, Ivan Jakabovič, Patrik Tkáč. Dozorná rada – MARTIN FEDOR, Peter Kubík / AK Kollár, Kubík /, Martina Stáhlová.

JUDr. Agáta Potančoková – UNICUS s.r.o. Bratislava, zapísaná v roku 1999 – Peter Kubík, Agáta Potančoková, Henrich Dušek.
Henrich Dušek – blízke osoby: VLADIMÍR LEXA, PETER SÝKORA, MAREK DOSPIVA, ZOROSLAV KOLLÁR, JAROSLAV HAŠČÁK a iní… - slušná presilovka! A v nej sa vyníma môj exzať, otec môjho vnuka, darebák chránený elitou. Elitou? POMA brokers: Henrich Dušek, Tibor Fuzek!, Marian Arpányi, Jaromír Kopera – neskôr zlikvidovaný biely kôň zapojený do čistenia Flašíkovho Donaru, ktorému ešte na smrteľnej posteli držali ruku aby mohol podpísať tie správne doklady, Martina Stáhlová, Peter Valašek, Juraj Novák, Jana Velická.

          Myslím, že k tomu viac nie je potrebné čo dodať. Ani to, prečo títo všetci majú záujem na tom, aby sme v mojej rodine čo najskôr stíchli. Ba je im jedno aj to, akým spôsobom. Len aby to bolo čo najskôr. Do nadstaveného zrkadla sa im nepochybne pozerá s nevôľou.

          Jaroslava Spišiaka dlhodobo vnímam ako policajta, ktorý k tomu, aby vzbudil prirodzený rešpekt a možno aj úctu k profesii policajta nepotrebuje kuklu, samopal ani celebritné výstupy pred kamerami. Vnímam ho ako policajta, ktorý sa snažil zachraňovať už aj tak z veľkej časti vyrúbaný les, kým jeho kolegovia sa pred kamerami zvyčajne pochvália tým, ako zodvihli  strom, keď bol už dávno vyrúbaný. Možno to bude tým, že som blízko mafie žila. A je mi absolútne ľahostajné, či pôsobil Jaroslav Spišiak, alebo nepôsobil v Slovnafte, či u iných osôb označených, či neoznačených v Gorile. Veď oni sú všade a je len otázkou ich tolerancie a veľkorysosti, komu vôbec umožnia byť zamestnaným, či lepšie povedané byť v ich službách. A je úplne jedno, z ktorej gorilej podskupiny pochádzajú.

          Čím ma vždy Jaroslav Spišiak presvedčil? Tým, že počas jeho prezidentovania menej vybuchovali a horeli autá, menej sa holohlaví zviditeľňovali a možno menej aj vraždili. V neposlednom rade však skutočnosť, že sa mu darilo stúpať po otlakoch mafii vo významných kauzách. Možno preto, lebo sa v tých kauzách dokážem celkom slušne orientovať. Vedel udrieť do osieho hniezda. A mafia vypúšťala žihadlá do každého, kto sa jej postavil a ohrozoval jej bezpečnosť a beztrestnosť.

          Čistenie podnikateľského trhu podľa teórie Vladimíra Strýčka, ktorú v praxi aplikoval aj Peter Sýkor so svojou administratívnou skupinou, ako aj ďalší likvidátori považujem za jednu z najdôležitejších a najnebezpečnejších ekonomických činností v hierarchii iných činností v organizovanej skupine s cieľom pozametať stopy rozkrádania pod koberec a vyhnúť sa beztrestnosti za neutešený stav krajiny.

          Podľa môjho názoru začal Peter Sýkora svoju podnikateľskú kariéru ako biely kôň Zoroslava Kollára, neskôr sa vypracoval na „čističa“ s veľmi významným postavením a s veľmi významnými kontaktmi. Vzhľadom k tomu, že počas takejto činnosti vyčistili najmä veľa firiem vplyvných osobností aj v politickom živote, majú permanentku beztrestnosti zaručenú. Podstata ani tak nie je v tých miliardách nezaplatených daní, od toho tu máme štát, a ak by chcel, tak by takej činnosti zabránil. Podľa mňa je podstatou beztrestnosti týchto osôb v niečom inom. Čistiť firmy znamená disponovať INFORMÁCIAMI čistených firiem, informáciami o podnikateľoch vo firmách. A informácia je nebezpečná vec. Dá sa ňou vydierať, dá sa ňou brániť a dožadovať svojich práv v dokazovaní, ale dá sa pre ňu aj zabiť, ak je v nepovolaných rukách. Čističi majú informácií veľmi veľa. Ja mám rovnako informácií veľmi veľa. A pritom sme na opačných brehoch tej istej rieky. Toť jadro problému.

Vadimír Strýček 1.5.2003 v Trende „Platia nás za čistenie trhu„ uvádza:

          Za obdobie štyroch rokov pomohla jeho obchodná spoločnosť Bankrot s.r.o. ukončiť činnosť približne 1 600 firiem. Rôznym spájaním, rozdelením, likvidáciou, či konkurzom zadlžených spoločností. Tí, ktorí pôvodnú zadlženú firmu prevzali od pôvodných majiteľov – údajní krízoví manažéri / teda biele kone / vraj pracovali na dohodu. Nerobili vôbec nič, všetko v ich mene vybavili právnici a ostatní manažment. Priemerná cena za jednu „vyčistenú“ firmu predstavovala 60 000 Sk. Vladimír Strýček ďalej konštatoval, že v Česku sú už viac vpredu najmä s obchodom pohľadávok z daných firiem. Pravdepodobne preto Peter Sýkora založil firmu Bankrot s.r.o. v Prahe pod obchodnou značkou Vladimíra Strýčka, s vysoko odborným manažmentom právnikov, finančníkov, účtovníkov, daniarov a s vyššou cenou za služby, ktorú  potom, čo som informácie z dokumentov zverejnila premenoval.

Čo sa stalo v roku 2003 so spoločnosťou Bankrot s.r.o. a v čom spočíva odbornosť bankrotu?

Prvú spoločnosť Bankrot s.r.o. založil Vladimír Strýček v roku 1998 so sídlom v Bratislave. V roku 2001 ju prepísal na Annu Galbovú vo Veľkých Levároch a premenoval na Torknab. Dodnes je zapísaná v OR, bez založenia jedinej listiny. Druhú Bankrot s.r.o. Bratislava založil v roku 2001 a vymazaná z OR bola v roku 2009. Za dané obdobie predstavuje nedoplatok v Sociálnej poisťovni € 16 534, čo je 498 000 Sk. Obchodná spoločnosť bola uznesením súdu zrušená bez likvidácie a vymazaná v roku 2010. Krízový manažment to vyriešil už v roku 2003, kedy prevzal obchodný podiel biely kôň – krízový manažér Nguyen Cong Bang… Tento krízový manažér rieši významnú krízu aj v spoločnosti MARCINA spol s.r.o. Košice, ktorej daňový nedoplatok k 31.12.2007 predstavoval  € 14 771 294, čo je 445 000 000 Sk ako aj v mnohých ďalších obchodných spoločnostiach, v tomto prípade nebudem uvádzať významnosť tiežpodnikateľov.

          V jednotlivých obchodných spoločnostiach boli spoločníkmi obchodné spoločnosti, rovnako s vysokými daňovými nedoplatkami, ktoré končia u opakujúcich sa krížových manažérov, teda bielych koňov. V tejto súvislosti je povšimnutiahodná spoločnosť EURO bankrot s.r.o. Vladimíra Strýčka, so zaujímavým reťazením spoločností aj cez ich pôsobenie ako spoločníkov v jednotlivých obchodných spoločnostiach.

          Krízový manažér Milan Baláž realizoval „čistenie“ významných obchodných spoločnosti, najmä významne daňovo zaťažených v neprospech štátu, s významnými pôvodnými vlastníkmi obchodných spoločnosti. Ako príklad uvediem spoločnosť SN Slovakia, a.s. Prešov, kde sa Milan Baláž na „čistení“ spolupodieľal s ďalšími na „dohodu“ zamestnanými krízovými manažérmi Ondrejom Zsírosom a Quang Guyen Dangom. Spoločnosť vyčistili s daňovým nedoplatkom k 31.12.2005 vo výške € 71 267 344, čo je 2 147 000 000 Sk! Z uvedeného je zrejmé, že Vladimír Strýček upratoval nie hocijaké firmy. Milan Baláž ako krízový manažér pôsobil s Janou Velickou, v spoločnosti Vladimíra Strýčka Bankrot Business, s.r.o., krízový manažment v zložení Tibor Fuzek, Marián Arpányi a Jaromír Kopera sa náhodou stretli s Janou Velickou v POMA brokers, o.c.p.., ako sa náhodou stretla Jana Velická s Haščákom, Dospivom a Kollárom v spoločnosti Intermark, a.s.
          Takáto činnosť čistenia trhu mala za následok absolútne neprehľadný stav v podnikateľskom priestore, možnosť utajenia reálne získaného majetku osôb v organizovanej skupine, likvidáciu účtovných dokumentov ako ochranu pred prípadným trestným stíhaním. Občan, či dotknutá osoba proti týmto tiežpodnikateľom nemá najmenšiu šancu pri vymáhaní svojich práv, pokiaľ nemá to šťastie získať dokumenty náhodne.

          Ak si všimnem v blízkosti Vladimíra Strýčka firmy, ktoré sú aj blízke rezortu obrany, napríklad Vojenské opravovne Trenčín, nie je zložité tú blízkosť pochopiť. Bude to v „krízových manažéroch“.  A podrobne by si mohli všímať také informácie aj naši novinári. Mňa ako občana by celkom zaujímal ich postoj napríklad k otázke konkurzu Považských strojární letecké motory a.s. ZI 1 461 982 000 Sk a následná zmluva o ich kúpe spoločnosťou SPV68 s.r.o. Bratislava. Občanov by to určite mimoriadne zaujalo ako to zaujalo mňa. A možno nielen ich.

Vladimír Strýček bol v roku 2004 obvinený zo zosnovania a založenia najväčšej zločineckej a teroristickej skupiny na Slovensku – tzv. „ olejárov„. Strýček mal cez firmu Bankrot zabezpečiť likvidácie firiem zločincov, podieľajúcich sa na podvodoch…. Stíhanie Vladimíra Strýčka neskôr polícia zastavila! Možno postrádajú ekonómov?

Jaroslav Spišiak na tlačovej konferencii v roku 2004 uviedol, že Vladimír Strýček spáchal podvod metódou konkurznej mafie…
V roku 2006 Jaroslava Spišiaka odvolal z funkcie policajného prezidenta Róbert Kaliňák, vrátane čelných policajných funkcionárov. Vladimír Strýček v roku 2008 žaloval Jaroslava Spišiaka, neskôr aj MV SR vo veci ochrany osobnosti pre porušenie Ústavy SR a prezumpcie neviny…!
V roku 2010 bolo zastavené trestné stíhanie Vladimíra Strýčka v kauze tzv. olejárov !!

V rokoch 2006 až 2010 za vlády Róberta Fica škody na daňových únikoch vzrástli šestnásťnásobne! A rastú ďalej…A istotou je, že aj rásť budú…
Z diskusií na sociálnej sieti ku kauze olejárov a činnosti uvádzam nasledovný príspevok 
2010-04-01 15:08:24 | spedmaster | Ha
Áno súhlasím s názorom že Strýček podniká v súlade so zákonom. A nepripravujú práve zákony ľudia ktorým bývalé firmy likvidoval práve Strýček? Škoda že to Spišiak vtedy vzdal, no možno preto je ešte nažive. To by bola kauza. Ale to by sme nemohli byť na Slovensku. A názor že Strýček poukazuje na trestné činy je výsmech práva a spravodlivosti, tak ako je hanbou osoba ministra spravodlivosti ale aj takto sa buduje moc na Slovensku.
Takto si tu žijeme, svorne si klameme.

A aký je názor samotného Vladimíra Strýčka na naše orgány činné v trestnom konaní podľa článku: Škandál na špeciálnej prokuratúre, ktorý zverejnila TASR 16.5.2012?

Je škandalózne, že na ÚŠP GP SR pracujú prokurátori porušujúci najvyšší zákon – Ústavu SR…
Podozrenia zo spolupráce prokurátorov ÚŠP GP SR s organizovaným zločinom je aj vážnym bezpečnostným rizikom.
Je to škandalózne a zvrátené, dodal Strýček z Bankrotu, ktorý v minulosti žaloval aj policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka, lebo sa cítil byť ohováraný. Dnes je údajne už Spišiak obvinený z ohovárania… koniec citácie.

Má pravdu Vladimír Strýček, je to zvrátené a škandalózne! Na Slovensku je to tak.  Je chvályhodné, že Vladimír Strýček, znalý pomerov aj v mafii aj na prokuratúrach poskytol takéto vyznanie. On presne vie, o čom hovorí. A ja nemám dôvod mu neveriť. Ja o tom viem.

A ako to je v skutočnosti s krízovými manažérmi na dohodu?

          Podľa mojich informácií a dôkazov ktoré mám, osobné údaje krízových manažérov poskytne niekto z bielych koňov priamo šéfovi napríklad v sms, prípadne niektorí právnici, a príslušnú dokumentáciu majú odborníci na bankrot, či inú formu čistenia firiem priamo na sklade. Či vôbec osobne prevody obchodných podielov aj podpisujú je sporné, zistiť veľmi jednoduché a teda dôvodné podozrenia z podvodov vyriešiť vôbec nie zložité. Že na splácanie vkladov do obchodných spoločnosti, či na prevody OP nemali vlastné finančné zdroje je nespochybniteľné. Ako napríklad v prípade Pavla Mika v spoločnosti Propact s.r.o. vklad 1.300.000.- Sk, keď bol zväčša chudobný ako kostolná myš. Je teda všetko zákonné?

          Krízových manažérov na plnú moc zastupujú právnici, či iné fyzické osoby. V prípade Tibora Fuzeka, ako krízového manažéra to bol zvyčajne právnik JUDr. Zoroslav Kollár, prípadne Peter Sýkora. Jeden právnik zvládol aj niekoľko krízových manažérov. Odborný manažment zvyčajne disponoval bianco podpísanými dokladmi, či splnomocneniami krízových manažérov, teda bielych koňov. 

Ján Németh, biely kôň, v OR má viac ako dvadsať obchodných spoločnosti:
Mám k dispozícii fotokópiu OP menovaného, výpis z Registra trestov, potrebné doklady k prevodu OP. A pritom Ján Németh ani netuší, koľko firiem krízovo manažuje.

Ako príklad uvediem spoločnosť BA-EUROFUSION Slovakia s.r.o. Bratislava, založenú v roku 2001, ktorú prevzal Ján Németh po pôvodných majiteľoch v roku 2002 až do výmazu v roku 2011. Daňový nedoplatok k 31.12.2008 predstavoval € 881 752, čo je 26 563 660 Sk.
Pôvodný majiteľ Roland Varga predtým pôsobil v spoločnosti Naftimex, spol. s.r.o. Šaľa, ktorú založil Sergej Salmanov. Jeho spoluspoločník Marek Holič prevzal spoločnosť METROPOL PUBLISHING, s.r.o. po Jurajovi Miškovovi a spol….Šaľa je po Modre ďalším centrom odložených firiem ako Modra, Galanta, či iné podobné centrá, známe orgánom činným v trestnom konaní, rovnako aj daňovým úradom.

Novinármi uvedené praktiky sú dlhodobo kritizované, pričom je ich pozornosť upieraná aj na adresu Okružnej ulice v Modre, kde končia tieto vytunelované obchodné spoločnosti, keď spoločníkmi sú aj mŕtvi bezdomovci a výlučne biele kone. Okrem iných tam skončila aj spoločnosť brata Róberta Fica, či spoločníkov Moniky Beňovej a iných významných osobností nášho politického života a celebritnopodnikateľsnkého života.

Vladimír Strýček, vedomý si svojej nedotknuteľnosti sa vysmieva štátnej nedokonalosti aj dnes. Oprávnene!

Tretí v poradí  Bankrot s.r.o. založil Vladimír Strýček 14.12.2011 v Bratislave. V priebehu rokov 2011 a 2012, rovnako aj začiatkom roku 2013 prebiehala aktívna údržba obchodných spoločností. Dňa 6.4.2013 mení spoločnosť sídlo a „odchádza“ na Okružnú ulicu do Modry, spoločníkom sa stáva spoločnosť MATTO LLC v Spojených štátoch a štatutárnym orgánom Martin Stryček zo Spojených štátov! V priebehu rokov 2011 a 2012 prebiehalo „čistenie trhu“ podľa teórie Vladimíra Strýčka vo veľkom rozsahu a zdá sa, že je všetko pre našu políciu, naše ministerstvo financií aj riaditeľstvo daní v absolútnom poriadku. Mafia má svojich ochrancov a zaručenú bezpečnosť a beztrestnosť. Žiadne podanie smerujúce voči jej členom nie je pre nich hrozbou. Také podanie je zväčša hrozbou pre oznamovateľa! Na Slovensku je to tak. 

A ako je to  s preukazovaním majetku u členov týchto organizovaných skupín?

Uvediem jeden príklad. Účtovníctva spoločnosti sú vo veľkej miere v červených číslach, pritom reálny majetok vlastníkov firiem v trezoroch, či písaný na niektoré biele kone, alebo v inej forme u právnikov. Pre prípad, že by sa Petrovi Sýkorovi stala nepredvídaná udalosť, mal splnomocnenia u jeho právnika JUDr. Borisa Chovanca, v ktorých majetok odkazuje jeho manželke. Je to bežná prax týchto osôb. Keď nepríjemná udalosť pominula, splnomocnenia stiahol a našla som ich medzi dokumentmi. V Splnomocnení odkazuje manželke vklady do Nofokruktu Nové Zámky ako pôžičky, či 75 %-ný podiel reštaurácie vo Viedni. V inom splnomocnení obsah trezoru v banke. Nebyť rozvodu, nikdy sa takéto informácie moja dcéra nedozvie, presne tak ako o tom so mnou hovoria aj iné manželky, či ex manželky týchto organizovaných gaunerov. Nemajetní milionári. Dokazovanie teda bez získania dokumentov je nemožné. A zdá sa, že proti mafii vám nič nepomôže aj keď ich máte. Kto na tom nesie vinu? Tento štát, tento systém.
          Dokumenty boli dlhodobou hrozbou pre mňa a moju dcéru. Od hrozieb trestných oznámení až po hrozby fyzickej likvidácie. Jedinou možnosťou bezpečne ich uložiť pre mňa bol Tom Nicholson, odvážny revolucionár, ktorý prišiel zachrániť a zmeniť Slovensko… Doklady ktoré som zapožičala Tomovi Nicholsonovi znamenali pre mňa osobnú ochranu a ochranu mojej rodiny. Záruku toho, že nebudú zneužité a že mi ich nikto nemôže zobrať v dome, či na ceste domov z trezora. Zdá sa, že všetko bolo inak a Tom Nicholson už dávno zavesil investigatívu na klinec a spojil sa s mafiou a prokuratúrou za účelom zistiť ešte ďalšie informácie, ktoré mám, aby predmetné osoby v mojom podaní mohli za sebou zametať stopy. A zametajú….Mám informácie, že suita právnikov sa snaží… Je všeobecne známe, že téma organizovaného zločinu je pre novinárov najnebezpečnejšia, pre mnohých sa stala osudnou. Vymeniť ju za biznis s mafiou je nepochybne bezpečnejšie.

Aj z nasledovných emailov je jednoznačné, že Tom Nicholson, ktorý so mnou takmer nekomunikoval a odmietal mi dokumenty vydať, zintenzívnil svoje aktivity najmä po mojom podaní na GP SR.

> Od: "Tom Nicholson" <loveniegoril@gmail.com>
> Komu: <danilaz@centrum.sk>
> Dátum: 30.10.2012 07:11
> Predmet: Re: Doklad


Ahoj danka,
Toto je zatial co som nasiel, dufam ze je to to, co si chcela :)
Inac dnes budem s Gajdosom a niektore prokuratori, povedz ak mas otazky, co som mal im polozit.
Maj sa,
Tom

> Od: "Tom Nicholson" <loveniegoril@gmail.com>
> Komu: <danilaz@centrum.sk>
> Dátum: 31.10.2012 06:47
> Predmet: Re: Doklad

Ahoj Danka,
Som rad. Ake doklady zobrala policia, co ich zaujimalo? Inac, vcera som bol so specialnym prokuratorom Jan Šanta a Ján Hrivňak. Špecial rieši organizovane pripady nad 6 milion eur - povedali ze mozno si mala ist za nimi. Co ty na to?
Myslis si, ze ten spoluziak by so mnou stretol?
Drz sa, pripad sa pohne, povedz kedy nabuduce mas cestu do Modry,
Tom
Od:
Tom Nicholson  
Komu:
<danilaz@centrum.sk>  
Dátum:
2.12. 2012 14:36 
Ahoj Dana,
Tie doklady mozem ti kedykolvek vratit, robil som potrebne PDFky. Rad by som s tebou stretol a pocul o novinky. Povedz kedy mozes, dik.
S pozdravom,
TN
          Bolo to práve v mesiaci októbri, kedy som dostala z radov mafie jednoznačnú naliehavú výzvu som všetko zverejnila, lebo inak si kožu nezachránim. Vladimír Pavlík ako jediný mi vyhovel... Odkiaľ teda unikali informácie smerom k mafii o mojom podaní? Od všetkých, kto sa k nám priblížil. A sliedičov bolo viac ako dosť. Mafia na odmenách pre mafiánskych sliedičov nešetrila.

          Keď kontaktovala Marcela Koperová moju dcéru po rozvode, odporučila som jej, aby zodvihla jej hodenú rukavicu. Viac som jej vzhľadom k obsahu korešpondencie od Marcely Koperovej smerom k Petrovi Sýkorovi nepovedala. Musela som byť ale opatrná, Marcela Koperová spozorovala, že jej neverím. Kto s mafiou nemal do činenia nemá ani najmenšie predstavy o jej zákernosti. Okradnutím, vydieraním, či psychickým nátlakom nič nekončí. Mafia je besná, ak sa jej postavíte. Zožiera vás aj zvnútra ako červ. Koľko špiny, koľko klamstiev a intríg posúvali smerom k Petrovi Sýkorovi za slušné odmeny je priam absurdné. Ale tak všetci žili. V špine a klamstve. Zvykli si. A jeho právnik ho zdiera čoraz viac. Chudobný Peter Sýkora ho navštevuje niekoľkokrát do mesiaca. Nepriatelia našich nepriateľov sú naši priatelia, a tak o informácie nemám nikdy núdzu. A Chovanec ich má požehnane. Zarába na prieťahoch súdov, na absurdných radách, ktoré nie sú hodne ani cent, nebyť správnych jeho kontaktov. Hlavne, že sa mu sype do kešene. Tiež mimo účtovníctva?

          Koncom apríla 2013 mi zatelefonovala novinárka, že chce napísať článok o DONARE. Požiadala som ju, aby sa pokúsila od Toma Nicholsona zobrať moje dokumenty, čo mi prisľúbila. Po našom stretnutí navštívila aj dotknuté osoby v Pezinku, ktoré po jej návšteve prejavili masívnu nervozitu. Bývalý colník, priateľ, či manžel Marcely Koperovej ma telefonicky kontaktoval zjavne nespokojný z návštevy novinárky. O niekoľko minút už vedeli všetko Peter Sýkora, Zoroslav Kollár  a Fedor Flašík ...od koho? Od Marcely Koperovej. Veď v Donare chvíľu krízovo manažoval aj jej brat. A ako biely kôň mala k Petrovi Sýkorovi a jeho skupine blízko. Ba veľmi blízko. Článok síce nevyšiel, ale ja mám o Donare a celej mafii absolútne jasno. Zaslúžiť si pozornosť Zoroslava Kollára a Fedora Flašíka to sa len tak bežnému občanovi nemôže stať. A čas ukáže, kam až siahne ich ruka „spravodlivosti“.

          Zoroslav Kollár si musí chrániť Petra Sýkoru, veď mu pokorne slúžil. Nechal sa vyšetrovať v trestnom konaní okrem iného aj za colný dlh a dlh na daniach vo výške 85 miliónov Sk spolu s krízovým manažérom v spoločnosti Ravine s.r.o. Nakoniec všetko dobre dopadlo. Ovca bola celá aj vlk sýty. A Fedor Flašík za Donar by mal Petra Sýkoru  a jeho krízový manažment na rukách nosiť aj s pani Monikou, našou europoslankyňou.

          Mafia sa často usvedčí aj sama. Chce to čas a trpezlivosť.  Marcela Koperová má byt v ktorý je kompletne vybavený nábytkom, ktorý vykúpila od mojej dcéry za zlomkovú cenu v čase najväčšej núdze. Ako sa dnes v tom byte cíti? Nepripomína jej ten nábytok, ktorý užíval aj Peter Sýkora už muža, zodpovedného za smrť jej manžela?  Podrobne posúvala informácie ako už kolabuje existenčne a zdravotne moja dcéra aj vnuk. Koľko za tú špinavú prácu brala všimného od mafie, ktorá neznesie medzi živými nikoho, kto o nej vie viac, ako je pre ňu únosné?  Som rada, že moja dcéra s vnukom to priateľstvo s Marcelou Koperovou predýchali... Špinavá a zákerná mafia sa neštíti ničoho.  Spravodlivosť si raz však každého nájde... a my máme za sebou konečne jednu smutnú kapitolu. Smutnejšiu, ako by sme kedy očakávali. Nebola prvá ani posledná.

          Na Slovensku začala revolúcia. Na sociálnej sieti. V mnohých prúdoch...a s mnohými revolucionármi. A dezinformátormi. Takže nie je veľmi na výber. Ja mám môj smer jednoznačný. Taký prúd som nenašla. Smer, ktorým sa dosiahne úspech v boji proti mafii a organizovanému zločinu. Žiaden iný nezaručí našu zmenu k lepšiemu.

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík             


    Facebook


Hlavná stránka