"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Nevinné dieťa likvidované k ekonomickej smrti mafiánsko-gaunerským Slovenskom s esesácko-gestapáckym cynizmom – súhrn fikcie a reality
Osoby a obsadenie:

Obeť: Peťko Sýkora, dieťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru
Vrahovia: sudkyne z Krajského súdu v Bratislave, smerácka mafia, Robert Fico, Fedor Flašík, Martin Glváč, JUDr. Boris Chovanec, Štefan Harabin, Tomáš Borec, vedenie polície, prokuratúry, súdov a ďalší.

Dej sa odohráva: centrála Smeru

          Do preplnenej miestnosti v ktorej sedí najzločineckejšia verbež v histórii Slovenska za posledných sedemdesiat rokov, práve vchádza elita tejto zločineckej pyramídy. Prítomní vstávajú a freneticky kričia, Sieg Heil, naši súkmeňovci, naši vodcovia. Po skončení ovácií pristupuje k rečníckemu pultu Robert Fico:

          Sieg Heil, súdružky súkmeňovkyne, súdruhovia súkmeňovci,
ako sami vidíte, v histórii Slovenska a Európskej únie sa doposiaľ nepodarilo vybudovať takú mafiánsku štruktúru, ako na Slovensku za posledných dvadsať rokov. S hrdosťou môžem povedať, čo sa týka sofistikovania fašizmu a nacizmu, tak ten hitlerovský fašizmus a nacizmus, to sú v skutočnosti len deti a mladší súrodenci odkojených komunistov zo Smeru. My nepotrebujeme koncentračné tábory ani plynové komory. My, pokiaľ doženieme k sociálnej samovražde nejakého menejcenného Slováka, tak ho dokážeme ešte 2-5 rokov duševne týrať a vraždiť, kým sa obesením, odstrelením, hodením sa pod vlak, otrávením či vyskočením z okna, rozhodne odísť do horúcich pekiel a nebyť na ťarchu tomuto štátu.

          Je to neuveriteľné, ako sa počas vládnutia HZDS a Smeru dokázali zjednotiť mafie z vysokej politiky a ekonomiky s mafiami typu Zoroslava Kollára, hlavného čističa Petra Sýkoru a ich bielych koní, kde sme neuveriteľným spôsobom získali desiatky  miliárd korún, ktoré, ako tvrdia nejakí blbci, vraj patrili tomuto národu, pritom nejako zabudli na to, že národ sme v skutočnosti my. Fedor Flašík, Martin Glváč, Ján Počiatek, Robert Kaliňák a ďalší, sa zapísali zlatým písmom do nesmrteľnosti smeráckej mafie. No máme tu jeden vážny problém, ktorý musíme vyriešiť s konečnou platnosťou a mafiánskemu špecialistovi – čističovi Petrovi Sýkorovi sa takto odvďačiť za všetky tie miliardy, ktoré nám pomohol získať.

          Viete dobre, že naháňanie miliárd pre smerácku mafiu je mimoriadne náročná ale aj záslužná činnosť, však Fedor Flašík by mohol povyprávať, ako musel byť zlikvidovaný aj biely kôň Kopera, ktorého tu Zoroslav Kollár a Peter Sýkora použili pri čistení jeho firmy Donar. Dnes má ale Peter Sýkora problémy, ktoré mu robia bývalá exmanželka a svokra, takže sme ho prepožičali na čistenie do Prahy a Českej republiky, kde drží nad ním ochrannú ruku prezident Zeman a naši spolusúkmeňovci z českej sociálnej demokracie. Predstavte si, že začali uverejňovať túto, podľa nás, záslužnú činnosť tohto mafiána a prirovnávať to k trestným činom. Ešte šťastie, že smerácka mafia je súhrnom komunizmu, fašizmu, sadizmu a psychopatizmu, ako aj pohŕdaním a nenávisťou k tomuto národu, že mafie vlastnia všetky médiá, že Tom Nicholson, náš záložný tromf získal od týchto dvoch žien veľa vecí, keďže im prešiel cez rozum – a takto umožnil našim ľuďom na polícii a prokuratúre, aby mnoho vecí sa  mohlo pozametať pod koberec. A že sa to uverejňuje na nejakých necenzurovaných stránkach, to smeráckej mafii neprekáža, lebo už povytvárala na internete a na facebooku rôzne nezávislé, tzv. investigatívne skupiny, ktoré cez rôzne banality sa snažia, aby čitatelia boli odpútaní od tých Svedectiev bývalej mafiánovej svokry. A teraz by mal Martin Glváč nás oboznámiť, dokedy by sme mali s pomocou sudkýň z Kraiského súdu v Bratislave doraziť to dieťa Petra Sýkoru k ekonomickej smrti.

          K rečníckemu pultu prišiel Martin Glváč, ktorý sa najskôr pochválil, že jeho dedo – arizátor môže byť na neho hrdý a pokračoval: Keďže teraz má Krajský súd v Bratislave prázdniny a naše ctihodné sudkyne budú robiť všetko pre to, aby toto dieťa bolo ďalšie dva mesiace bez výživného, očakávam, že už by to nemalo do týchto dvoch mesiacov prežiť. K jeho matke sa nám už pred vyše rokom podarilo nasadiť Marcelu Koperovú, ktorá napriek tomu že prišla o manžela, ktorý sa nechal obetovať ako biely kôň pre blaho smeráckej mafie, postupne od nej vykupovala všetky veci za desatinu ceny a teraz už nemá čo predávať, preto sa spolieham na naše ctihodné sudkyne, že toto dieťa bude dohnané k ekonomickej smrti, v čom ich budú podporovať aj tu prítomní Štefan Harabin a Tomáš Borec. Až sa toto dotiahne do úspešného konca, tieto ctihodné sudkyne, ako aj Štefan Harabin a Tomáš Borec budú vyznamenaní najvyšším smeráckym vyznamenaním – Radom smeráckeho hákového kríža s piatimi diamantovými príveskami a podpisom Roberta Fica.

          Po týchto slovách prepukli v sále veľké ovácie, spojené s výkrikmi, „nech to decko skape, nech to decko skape, Sieg Heil, Sieg Heil, smerácka mafia je večná, smerácka mafia je neporaziteľná, Sieg Heil, Sieg Heil“.

Vladimír Pavlík

    Facebook


Hlavná stránka