"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry – 50. časť

JUDr. Ľubica Kolesárová mohla žiť, biely kôň Pavol Miko nemusel zmiznúť – ale zločinci zo smeráckej mafie a s nimi kolaborujúci policajti boli proti       

Dovolím si tvrdiť a je na to dosť dôvodov, že mnohí zo zavraždených či zmiznutých a doteraz nenájdených tzv. bielych koňov mohli nielen žiť a mnohí nemuseli byť ani v kategórii zmiznutých. Na to, aby vznikol takýto druh organizovaného zločinu na tú najhrubšiu činnosť, musí byť kryté nejakým politickým orgánom, čo bolo hlavne využívané za éry Vladimíra Mečiara – a je naďalej využívané za éry najzločineckejšej organizácie v histórii Slovenska – smeráckej mafie. Kto pozorne sleduje dokumenty pod názvom – Svedectvo bývalej mafiánovej svokry, tak dôkazy sú nespochybniteľné. Zločinecká smerácka mafia urobila aj z polície prokuratúr a súdov zločinecké organizácie, teda, na obraz svojej zločineckej a zlodejskej činnosti. No ani počas vlád Mečiara či Dzurindu to nebolo o nič lepšie. Oni veľmi dobre vedeli čo hrozí JUDr. Ľubici Kolesárovej a Pavlovi Mikovi. Neochránili ich, lebo už ich nepotrebovali a mali z nich obavy. Oni viedli ruku vraha JUDr. Ľubice Kolesárovej a stoja za zmiznutím špičkového bieleho koňa Pavla Mika. Volajú sa smerácka mafia a s nimi kolaborujúci konkrétni policajti. Absolútne neobstojí výhovorka polície, že JUDr. Kolesárová odmietla ochranu. Názorne to pripomína niečo, čomu sa hovorí – spolupráca štátnych orgánov s nájomným vrahom, ako to bolo napríklad v zavraždení Roberta Holuba na druhý pokus priamo v nemocnici na Kramároch.   

       
Lékař vědecky: Vládnou psychopati a bestie.  / Zdroj Czech New TV /

          „Draví, bezohlední a bezcitní, prostě bestie.“ Tak mluví o lidech ve vysoké politice lékař a publicista Jan Hnízdil s odkazem na zjištění amerických vědců, podle nichž je mezi vysokými politiky a manažery mnohem větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni ve federálních věznicích Spojených států. Ale na těchto hadech v oblecích to zprvu poznat není.

          Podle něj je systém patologický a přitahuje typ osobností takto postižených a oni tento systém dál utvrzují a rozvíjejí. V té souvislosti také odmítl názor, že je ohrožena naše demokracie, jak tvrdí politolog Jiří Pehe. „Nemůže být ohroženo něco, co neexistuje. U nás vládne skupina psychopatů dosazených různými finančními podnikatelskými skupinami ve prospěch těchto skupin na úkor občanů. To není demokracie, to je patokracie, což je speciální termín pro vládu psychopatů,“ vysvětlil spisovatel a publicista Jan Hnízdil.

          Politici vzišli z podnikateľského prostredia oligarchov. V jednej aj druhej skupine sú tí, ktorým chýba empatia, sú bezohľadní a draví. Obeťami dnešného chorého systému sme sa stali my, občania tohto štátu. Dovolili sme, aby si oligarchovia a mafiáni dlhodobo hýčkali dnešných našich vodcov, ktorí sú im spätne zaviazaní vďakou za úspešný výstup na vrchol svojej kariéry. Za cenu dnešnej chudoby pre mnohých občanov si budujú naďalej svoj blahobyt, svoju beztrestnosť a smejú sa nám do očí.  Dnešní nedotknuteľní využívajú všetky prostriedky k tomu, aby umlčali každého, kto sa im postaví na odpor, aby hájil svoje práva. Z jedných urobia bláznov, či paranoikov, iných zbavia svojprávnosti, či „politická elita“ až z Bruselu v podobe Moniky Flašíkovej ich označí  za extrémistov... Pani Monika Flašíková má problém pochopiť, že krédom týchto ľudí je známe heslo našich bratov v Čechách: NEBÁT SE A NEKRÁST !

          Kiež by bolo na Slovensku viac takých, ako je Magda Nadzamová, obeť rezešovskej kliky, Tatjana Šidlová, onálepkovaná za svoje odvážne postoje pri vymáhaní svojich zákonných práv paranoidnými sklonmi,  Oskar Dobrovodský, ktorý si chráni svoje práva a práva svojho otca proti antiobčianskym štátnym úradníkom extrémistom... Skúsme sa všetci spoločne postaviť proti týmto psychopatickým prejavom našich mocných...nech sa nenaplnia proroctvá múdrych, že ak sa ľudstvo nepolepší, príde čas, keď živí budú závidieť mŕtvym...
 
Mafia verzus politici!

          Tak, ako pán Suchodolinský je ochotný rekonštruovať správu o prípadnom tunelovaní VSS, tak nie je problém pre ekonómov rekonštruovať skutočný stav v našej spoločnosti z hľadiska tunelovania nášho spoločného majetku počas obdobia od roku 1990 dodnes. Dokumentov a dôkazných materiálov pre objektívnu hodnotiacu veličinu je dostatok. Organizovaný zločin má svoje štruktúry v organizovanej skupine. Zoradenie od bielych koňov, pešiakov, účtovníkov, cez šéfov regiónov, až po  samotný mozog tejto skupiny poznám. A ak to zoradenie poznám ja, ak poznám aj kumulovanie daných funkcií u najriťovlezejších poskokov, tak nepochybne ho pozná aj naša polícia minimálne tak podrobne ako ja. Ale my ako občania, ako rodina túto políciu nezaujímame. Práve tak, ako ju nezaujímajú biele kone – obete organizovaného zločinu. Polícia slúži svojim politikom a tí slúžia mafii, podnikateľským bielym golierom, ktoré ich do politiky vychovali ku svojmu prospechu. Chorý systém, chorá spoločnosť. Chorý občan.

 

Nekradnite a nevraždite, zloduchovia!

Pozorne som sledovala a sledujem všetky medializované informácie o Pavlovi Mikovi, JUDr. Ľubici Kolesárovej, JUDr. Jurajovi Kolesárovi, Salmanovovcoch, Somorovskom...a podľa môjho názoru nemali by zapadnúť prachom...      

Na stránke NASNAZOR.SK 7.11.2011 bol zverejnený článok: Ovládnutie AB cosmetics za spolu/ne/ činnosti štátnych orgánov, kde sa okrem iného píše:

„...Čo ale Sergej nevedel bolo, že na rozbeh fabriky bola najatá firma THANEL, s.r.o., ktorá tušiac problémy okamžite uzatvorila na základe platnej nájomnej zmluvy novú zmluvu o ochrane fabriky. Na miesto sa dostavila konateľka firmy THANEL aby sa pokúsila situáciu vyriešiť. Policajtov upozornila na protiprávnosť ich zásahu a odmietla opustiť fabriku. Na vyriešenie tejto situácie Sergej znovu použil „svojich“ policajtov. „ koniec citátu.

Konateľkou firmy THANEL s.r.o., bola JUDr. Ľubica Kolesárová, ktorá v minulosti pôsobila v oblasti colnej správy. Aj v mnou popisovanej „skupine“ sú bývalí colníci, ktorí vymenili rovnošatu za „biznis“. Lenka Salmanovová vo vyjadrení k medializovaným udalostiam uvádza, že svedkom vo videozáznamoch je „bývalý colník“, ktorý pracoval v ich firmách a neskôr sa spojil s tzv. „mafiánskymi skupinami“, o ktorých je verejne známa ich násilná a ekonomická trestná činnosť...

SME.sk 17.4.2013 v článku: „Zavraždená právnička svedčila proti Salmanovovcom

„Smrť právničky Lubice Kolesárovej mohla súvisieť s aktivitami Sergeja a Alexandra Salmanovovcov...pripustil to Ľubomír Somorovský, ktorý so Salmanovcami v minulosti podnikal a rozišli sa v zlom...“

Sergej Salmonov je už dávnejšie obvinený z falšovania za prevod obchodného podielu vo firmy AB Cosmetics zo Somorovského na seba. Súd rozhodol, že prevod nebol v poriadku a Somorovskému firmu vrátil.
V súvislosti s bojom o bývalú AB Kozmetiku syn Alexander Salmonov čelí obžalobe z výtržníctva za streľbu na Somorovského v marci 2011.
Somorovský, za ktorým stojí bratislavská skupina piťovcov, je zasa obžalovaný z vydierania Salmanovovcov.
Zavraždená Kolesárová mala od Somorovského plnú moc konať v jeho firmách. Zároveň na ňu v roku 2011 previedol firmy AB Technology a Acropolita.
Ako konateľka vystupovala Kolesárová vo firme Thanel, ktorá je tiež spojená s kauzou AB Kozmetika.
V žiadnych iných firmách Kolesárová nie je. Salmanovovcom v súčasnosti patrí likérka Carat v Šamoríne. Spolu figurujú v pätnástich obchodných spoločnostiach… koniec citátu…Zdroj sita, tasr, Burčík
Novinári zväčša slúžia tým, kto im dáva na chlieb. Tendenčné články, tendenčné informácie, práve také, ako v RTVS. Novinári sú tiež občas len poskokmi oligarchov. Aj o nich napíšem nabudúce v podrobnej časti o DONARE a.s.!  
ASTING, a.s. Bratislava /1992-2005/-Miroslav Konček, Roman Masár, Juraj Kolesár, Fedor Flašík…….
Mafia si vyberá najslabšie a najzraniteľnejšie obete! Aj vraj si vyberá vždy najslabšie a najzraniteľnejšie obete!
THANEL s.r.o., Trenčianska 57 Bratislava, zapísaná do OR 31.12.2010 ! Na Silvestra!
Zakladajúcimi spoločníkmi sa stali: JUDr. Ivan Boška a spoločnosť  SAVOCA s.r.o             
Od 30.6.2011, teda po pol roku „činnosti“ spoločnosti sa stala spoločníkom spoločnosť Tarling Corporation, Marshall Islands a Mgr. Ľubica Kolesárová ! V zbierke listín nie sú uložené žiadne listiny!
 
TEXAN s.r.o. Trenčianska 57 Bratislava, zapísaná 23.2.2011, vznikla dva mesiace po Thaneli, na tej istej adrese:
Spoločníci boli JUDr. Ivan Boška a SAVOCA s.r.o. Trenčianska 57, Bratislava do 28.4.2011.
Od 29.4.2011 je jedinou spoločníčkou aj konateľkou Aneška Bakšová a od 11.8.2011 sa stal štatutárom aj Ľubomír Somorovský. V Zbierke listín OR SR nie sú založené žiadne listiny.

SAVOCA s.r.o. Trenčianska 57 Bratislava, zapísaná 2.12.2010, vymazaná 24.1.2013!!!
Spoločník bola spoločnosť : INWORX, Trenčianska 57 Bratislava. V spoločnosti INWORX s.r.o. pôsobili od založenia do 21.11.2011 ako spoločníci JUDr. Ivan Boška a Renáta Bošková, od 22.11.2012 sa stal spoločníkom Štefan Rohárik.
Štefan Rohárik pôsobil v spoločnosti B.D.TRADE, spol. s.r.o. Nové Zámky. V spoločnosti pôsobil ako prvý štatutár Jozef Fulop, ktorý je od roku 1999 spoločníkom spolu s Vlastimilom Vicenom zo Stupavy v spoločnosti ENERGIA s.r.o. Nové Zámky.

V spoločnosti RYWAU s.r.o. Bratislava, zapísanej 8.11.2011 sa stal Štefan Rohárik štatutárnym orgánom po JUDr. Danielovi Gajdárovi  28.1.2012, teda po dvoch mesiacoch. V OR SR je pri mene JUDr. Gajdára viac ako 230 obchodných spoločností.
Ready Made spoločnosti s.r.o. bol zakladajúci spoločník, ktorého OP bol rovnako prevedený na Štefana Rohárika. JUDr. Daniel Gajdár a Marta Gajdárová sú jej spoločníkmi dodnes.

AWIN, spol. s.r.o. Bratislava zapísaná 2.2.2004 a zrušená 15.2.2012.JUDr. Ivan Boška bol spoločníkom a štatutárnym orgánom do 25.2.2008. Od 26.2.2008 do výmazu spoločnosti bol štatutárom Peter Bartoň a spoločníkom Alžbeta Bartoňová. Sú to občania Čáčova pri Senici, vo všeobecnosti je Peter Bartoň známy ako biely kôň...

Z OR možno usúdiť, že bol použitý najmä ako biely kôň celým prierezom obchodných spoločností Steinhubelovcov, či iných významných podnikateľov...
PRESSBURG Invest spol.s.r.o. Borisa Kollára a Stainhubelovcov, pričom mnohé z obchodných spoločností končia u známych bielych koňov, Karola Galbu, Ľudovíta Kurucza, Jozefa Paulusa a iných.

JUDr. Ivan Boška pôsobil aj v spoločnosti:
PYROKONTROL, s.r.o. Bratislava, zapísaná 24.6.1998, v ktorej bol spoločníkom do 8.4.2010 Ing. Miloš Lukáčik, od 9.4.2010 Tarling Corporation Marshall Islands! a od 24.3.2011 je štatutárnym orgánom Pavol Čapoš.

Ing. Miloš Lukáčik:
Hasičská spoločnosť s.r.o. Bratislava, Hasičská poisťovňa a.s. Bratislava, S.K.A, a.s. Bratislava, popísané v prepojení na tunelovanie Hasičskej poisťovne so spriaznenými osobami Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára. Hasičská poisťovňa a.s. je dodnes spoločníkom v spoločnosti GI-Invest, s.r.o. Bratislava s Mgr. Tomášom Komadom a štatutárnym orgánom je Ing. Miloš Lukáčik. Pôsobil aj v FK Senica, kde teraz kraľuje Vladimír Levársky s Ľubomírom Parízkom a Miroslavom Vépym. V spoločnosti BALAKOVO a.s. Trnava strieda 12.10.2010 Mgr. Tomáša Komadu, JUDr. Pavla Jureka a Ing. Ivana Peschla Ing. Alexander Foršner zo Šale. JUDr. Pavol Jurek pôsobil v spoločnostiach Colný sklad s.r.o. Bratislava, a v spoločnostiach prepojených na Mariana Kočnera a ľudí blízkych Petrovi Sýkorovi a spol. najmä cez biele kone Zoroslava Kollára / Tibor Fuzek a iní /.  Alexander Foršner zo Šale „preberá“ obchodné podiely aj ďalších „významných“ podnikateľov, napríklad Vladimíra Raimana a JUDr. Ľubora Lazára v spoločnosti B+F BUSINESS, ktorá mala získať štátnu zákazku na základe odporúčacieho listu Ivana Mikloša z Kukanovho rezortu/ 2003/, ktorej ďalším spoločníkom sa stal aj Ladislav Biznár/BK/ z Dunajskej Stredy.  Do Dunajskej Stredy Ladislavovi Biznárovi sa presťahovala aj spoločnosť Ivana Čarnogurského REAL ESTATE INVESTMENT s.r.o. Vladimír Raiman sa mihol aj v spoločnosti Stredoeurópsky maklérsky dom, v ktorom pôsobil aj Braňo Prieložný, Mário Hoffman a Peter Gabalec. V spoločnosti Trunk, s.r.o. pôsobil s Ing. Róbertom Királym. Ten v SITE pôsobil spolu s Emilom Hubinákom, Palom Múdrym, Igorom Grošaftom – spriaznenými osobami Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára a Borisa Chovanca.

JUDr. Ivan Boška pôsobil v spoločnosti CRASELIX s.r.o. Bratislava, zapísanej 28.4.2011 ako spoločník s ďalším spoločníkom SAVOCA s.r.o., Trenčianska 57 Bratislava do 20.7.2011, kedy prevzal spoločnosť Vladimír Kaňka.
Vladimír Kaňka s Annou Bizoňovou založili v roku 1999 v Bratislave spoločnosť TRINITY GLOBAL s.r.o.. Dňa 28.5.2002 sa stal spoločníkom a štatutárom Ľubomír Somorovský! do roku 2008. 25.3.2003 zmenili sídlo spoločnosti do Veľkého Medera. Od 18.4.2008 je Vladimír Kaňka jediným spoločníkom a štatutárom, sídlo spoločnosti zmenil do Šamorína.

Vladimír Kaňka pôsobil v spoločnosti STARNET s.r.o. so Sergejovom Salmanovom a Lubomírom Somorovským, po ktorých obchodné podiely „prevzal“ biely kôň z Poltára Marcel Pachota a potom Rastislav Virlič.
Blízkou firmou je TEBEX s.r.o., v ktorej okrem Rastislava Virliča pôsobili biele kone z Poltára - Marian Arpányi, Róbert Balco, a „podnikatelia“: Agnesa Grosová, Michal Lorinc, Peter Tvrdoň, Martin Belan! / Bratislavská teplárenská, a.s. / Kartička s číslom podnikateľského účtu na meno: TEBEX s.r.o., číslo účtu 20159617 vydaná 25.5.1999 Poštovou bankou BA v dokumentoch Petra Sýkoru. Ale on bol len taký mafiánsky účtovník. Na korisť čakali ako supy a naťahovali ruky mnohí, čo bez práce mali radi koláče. Takých spoločností, kde bol Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, či iní veľkopodnikatelia „zastúpení“ biely koňmi môžem popisovať ešte veľmi dlho. Aj tieto fakty svedčia o tom, že Slovensko skutočne nie je právny štát, preukazovať teda majetok v akomkoľvek spore s týmito podvodníkmi je nemožné. A ak zanechajú dôkazy, ako náš bývalý rodinný príslušník, tak nastúpi regiment právnikov, aby vyrobili z pravdy lož a zo lži pravdivé tvrdenia podľa výšky konta protistrany!   

AgroCarat s.r.o. Bratislava, zapísaná 4.9.2009, deň výmazu 10.4.2013 !!!
Spoločnosť zmenila sídlo štyrikrát, z toho jedenkrát sa ocitla v Poltári. Od 6.7.2010 do 9.8.2011. V tom období bola JUDr. Ľubica Kolesárová spoločníkom po spoločnosti TS-Consulting Bratislava a prevod OP prešiel 10.8.2011 na Bc. Michala Mokrena. Predtým bol spoločníkom  JUDr. Tomáš Trella Spoločnosť zanikla v dôsledku zlúčenia a právnym nástupcom sa stala spoločnosť H.T.Leasing s.r.o. Bratislava.

H.T.Leasing s.r.o. Bratislava, zapísaná 22.12. 2010, spoločník Zoltán Horváth.
Dňa 9.2.2013 sa stal spoločníkom a štatutárnym orgánom Alexander Vince z Maďarska. Dňa 10.4.2013! sa stala spoločnosť právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia so spoločnosťami: AgroCarat s.r.o., 300 s.r.o., REPRODUKT s.r.o.Sereď, VG PLAST s.r.o. Dolná Streda, PRENÁJOM BA s.r.o. Bratislava, B.K.Z. Investment s.r.o. Bratislava./ Ready Made spoločnosti s.r.o. bol pôvodný spoločník/
                                                                                          
JUDr. Tomáš Trella: / v OR SR viac ako 300 obchodných spoločností /

PHARMACUM ZM s.r.o., Bratislava, v týchto spoločnostiach sú už zmeny a reťazenie spoločností veľmi rýchle, často v dvojtýždňových intervaloch.
PharmDr. Martin Czafík, JUDr. Tomáš Trella, JUDr. Michal Stasík
Skupina ovládla zdravotnícke, farmaceutické zariadenia ... blízkou osobou je JUDr. Ivan Boška.

Výroba kozmetiky vyžaduje aj vstupnú surovinu lieh, nezaťažený spotrebnou daňou...
Zoroslav Kollár už v deväťdesiatych rokoch prostredníctvom spoločnosti Ravine v.o.s., s liehom obchodoval o čom doklad o transakcii som už priložila. S Miroslavom Líškom bol za machinácie s liehom vyšetrovaný policajnými orgánmi aj Peter Sýkora a ich právnym zástupcom bol JUDr. Boris Chovanec. Všetko nakoniec dopadlo O.K. Aj keď to možno bolo v realite K.O.?

TB Leasing a.s. Bratislava
JUDr.Tomáš Trella, JUDr. Rudolf Trella, Ing. Ján Brúder
JUDr. Rudolf Trella:
Pôsobil v obchodných spoločnostiach Ivana Kmotríka – T-Press, spol.s.r.o. Trnava, a iné, v spoločnosti PASSO a.s. Bratislava pôsobil v dozornej rade s JUDr. Borisom Chovancom, v spoločnosti ABC KREDIT a.s. Bratislava s JUDr. Martou Rovenskou a Vladimírom Póorom. Všetci traja pôsobili aj v spoločnosti IZOBA a.s. v likvidácii Bratislava s JUDr. Martinom Glváčom. Rovnako pôsobil aj v Smrečine Holding a.s. v likvidácii Banská Bystrica v období, keď tam pôsobil Ing. Milan Špak z Holíča, mne osobne známy. V tom období Milan pôsobil v dozornej rade spoločnosti Chemko a.s. Strážske a v iných významných obchodných spoločnostiach. V tej súvislosti médiá informovali o jeho dobití.....Osud bielych koňov je často krutý...
Blízko k Poltáru má aj Vladimír Poór, kde má obchodnú spoločnosť Poltár Crystal Steel a.s. v ktorej je od 26.1.2013 jediným akcionárom a jediným štatutárom v rovnakom období sa stal Ing. Pavel Petrech. V spoločnosti pôsobili aj Juraj Poór, Miroslav Náhlik, Štefan Holý.

Juraj Poór: pôsobil s Borisom Kollárom vo VIP AIR, s.r.o., v Trenčianskej vodohospodárskej spoločnosti. Blízka firma E.R.Audit, spol.s.r.o. . Juraj Poór aj E.R.Audit, spol s.r.o. sú blízki spolupracovníci skupiny okolo Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára, či Martina Neštráka, likvidátora v obchodných spoločnostiach. Mám o komunikácii sms, lenže tie chce po mne každý. Od novinárov cez vyšetrovateľov.  Zatiaľ všetci z nich sú od pomoci mojej rodine odvrátení. Moja rodina žije naďalej v ohrození, a preto budem zdržanlivá, aby sa právnici nemuseli trápiť nad tým, ako to všetko pripraviť na ďalšie upratanie. Najmä, ak aj v mafii vládne občas FET, nikto nevie, čo sa v takých hlavách zrodí.

Ing. Juraj Poór:
EMPIRIA CAPITAL, s.r.o. Bratislava, v ktorej spoločníkom bola spoločnosť EMPIRIA Bratislava a.s. /1994-vymazaná 2010/. Orgánmi spoločnosti od roku 2000 do výmazu boli Mgr. Vladimír Strýček, Milan Baláž, Ondrej Zsiros /medializované biele kone/ a Boris Trantalič. Odbornosť v likvidácii firiem podľa Mgr. Strýčka prezentovaná aj v odborných publikáciách je vskutku unikátnym objavom na slovenský spôsob. 
Lignoprojekt a.s. Žihárec:
DN k 31.12.2003 € 1 327 757
MABU s.r.o. Krupina
DN k 31.12.2005 € 1 360 951
Ondrej Zsiros a Jozef Paulus sa stali spoločníkmi 13.7.2012! v spoločnosti 3000, s.r.o. Bratislava a štatutárom Ondrej Zsíros! To už nie je benevolencia zodpovedných, to je už arogancia zodpovedných za riešenie daného stavu.
Spoločnosť sa stala právnym nástupcom na základe notárskej zápisnice dvadsiatich štyroch zlúčených spoločností, väčšina ktorých má sídlo už na známej adrese na Okružnej v Modre. Je to len dôkaz toho, že kompetentné štátne orgány, daňové, finančné, policajné nevenujú tejto problematike žiadnu pozornosť. Takýto stav je síce z hľadiska podnikateľského prostredia absurdný, z hľadiska nemožnosti kontroly daňových únikov vyhovujúci.
Za odbornú prácu v takomto ponímaní bankrotu firiem bol autor aj ocenený. Na Slovensku je možné všetko.

YOUNG Western energy s.r.o. Dúbrava, zapísaná 17.1.2012!
Pôvodný spoločník TS –Consulting, s.r.o. Bratislava, o dva mesiace – 6.3.2012 Róbert Piskorík z Lomného do 30.8.2012. Ján Glajza z Dúbravy sa stal spoločníkom 31.8.2012 a zároveň jediným štatutárom. 24.2.2012 došlo k zmene obchodného mena z Daverio s.r.o. a 19.3.2013 zmena sídla z Bratislavy do Dúbravy.
Po JUDr. Tomášovi Trellovi sa stal štatutárnym orgánom Róbert Piskorík, po ktorom 31.8.2012! prevzala túto funkciu JUDr. Ľubica Kolesárová do 18.3.2013 ! Zotrvala v nej pol roka!

TS-Consulting s.r.o. Bratislava: JUDr. Michal Stasík, JUDr. Tomáš Trella

Vraj bol súboj medzi podnikateľmi o AB Cosmetics s.r.o. so sídlom, najskôr v Šamoríne, neskôr v Trnave. Dňa 22.12.2011 sa stala jediným spoločníkom spoločnosť FINSTAR INVESTMENTS LST London, Spojené kráľovstvo. Ľubomír Somorovský sa stal jediným štatutárom dňa 22.11.2012. Na rozbeh výroby si najal spoločnosť THANEL s.r.o.

Pohyb koncom roka 2012 a začiatkom 2013 bol takmer vo všetkých dotknutých spoločnostiach v tomto príbehu. Silnejší sa skryli a podstrčili bezbranných.

AB Kozmetika group s.r.o., zmena obchodného mena na Group KBC s.r.o. dňa 5.1.2012 so zmenou spoločníka: CBN – SOBRANA s.r.o. Bratislava, štatutárny orgán nevyznačený!
Bola zriadená ako obchodná spoločnosť AB Kozmetiky. Obchodná značka vraj by sa mohla nachádzať niekde v ČR. Kontakty s ČR majú všetci zúčastnení veľmi bohaté a rôznorodé.

CBN-SOBRANA s.r.o. Bratislava, zapísaná v roku 2006 vo Valaskej, spoločníci Petra Brveníková, Ján Novák, Anna Nováková. Od roku 2010 sú spoločníkmi  Miroslav Vojta Česko a spoločnosť E-PAY s.r.o. Bratislava, ktorej spoločník z ČR je zároveň spoločníkom v AAA Bratislava s.r.o... a českých spoločníkov zreteľne pribúda.

Anna Brveníková:
VERAL s.r.o., najskôr Komárno, potom Bratislava. Spoločnosť zapísaná v roku 2001 zrušená v roku 2008. Posledným spoločníkom bol Milan Bazala:

Milan Bazala:
L.S.AUTO spol.s.r.o. Bratislava, založená v auguste 2001, o štyri mesiace zmenila sídlo do Šamorína, a v roku 2007 opäť do Bratislavy. Pôvodný spoločník Ladislav Szamos zo Šamorína „previedol“ obchodný podiel na Milana Bazalu.

Ladislav Szamos !!!:
BMI SECURITY o.c.p. a.s. v likvidácii, založená v roku 1996, dobrovoľne vymazaná v roku 1999.
JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Juraj Šujanský, Ing. Miroslav Seruga, Rastislav Čapkovič, Roland Karvan, Ladislav Szamos, Doc. Ing. Ivan Karas, Veronika Kimjanová...

Ing. Juraj Šujanský:
TM Bratislava, a.s., Chelys a.s. v likvidácii a ďalšie spoločnosti Braňa Prieložného, Mária Hoffmana, Zoroslava Kollára....

Poly Tshilumba – Matenda:
N-stavn.a.s.
X-MOTORS, s.r.o., spoločnosť zapísaná v roku 2008: spoločník Ladislav Szamos a spoločnosť CreoBusiness s.r.o. Bratislava. V januári 2010 sa stáva spoločníkom Mgr. Vladimír Strýček a v septembri Poly Tshilumba – Matenda z Francúzska. Spoločnosť sa stala v roku 2010 právnym nástupcom zaujímavých desiatich spoločností zlúčením.
CreoBusiness s.r.o. Bratislava bola zapísaná v roku 2007 a spoločníkmi sa stali Mgr. Juraj Kavacký a Bc Alena Jánošíková. V roku 2009 ich nahradili spoločnosti z Gibraltaru a USA. Od roku 2009 je spoločníkom Maroš Holík. pri mene Mgr. Kaveckého je v OR viac ako 360 obchodných spoločností, a začína to byť celkom prirodzený jav, spoločníkmi v týchto spoločnostiach sú vo veľkej miere zahraničné spoločnosti – Seychely a iné....

Tento spôsob reťazenia spoločností je vysoko sofistikovaný, v OR SR neprehľadný, neumožňujúci, ba zhoršujúci podmienky výberu daní. Aj trasu bielych koní. To vie už aj študent v prvom ročníku obchodnej akadémie. Pokiaľ chce byť ekonómom a nie politikom.

Pre názornosť uvediem jeden príklad:
Mgr. Juraj Kavecký spolu s JUDr. Dušanom Antalom pôsobil aj v General Filter s.r.o., zapísanej v roku 2006, ktorá prešla z Bratislavy do Košíc, a dnes sú spoločníkmi zahraničné osoby z Turecka a Delaware. JUDr. Dušan Antol v spoločnosti PROFITUBE spol s.r.o. v konkurze Košice pôsobil spolu s Braňom Prieložným, Jaroslavom Wiegerom a anglickými spoločnosťami. Od roku 2008 je už spoločníkom spoločnosť na Cypre a dlh na daniach k 31.12.2007 € 3 485 361 = 104 598 000! Jaroslav Wieger pôsobil aj v ďalších  spoločnostiach Zoroslava Kollára, Braňa Prieložného, s vysokými daňovými nedoplatkami, a.s. Trnava – Horden, ale aj v iných obchodných významných spoločnostiach- TATRAVAGÓNKA a.s. Poprad, HYDROSTAV, Istrokapitál.....   
 
Poly Tsilumba Matenda – Francúzsko:
N-stavn, a.s. Senec zapísaná 10.7.2009, je od 24.4.2013! na známom sídle Okružná 3239 Modra. Od tohto dátumu je štatutárnym orgánom občan Spojených štátov, v dozornej rade traja občania Francúzska.

N-stav, s.r.o. Okružná 3239 Modra!, zapásaná v roku 2004, vymazaná v roku 2011. Sídlo spoločnosti bolo pôvodne v Nitre, neskôr v Senci. Peter Šaškievič bol spoločníkom aj v spoločnosti N-stavn, a.s. Prevod obchodných podielov skončil u bielych koní Jozefa Baláža a Jozefa Paulusa.
U oboch spoločností nie je podobnosť čisto náhodná.

Tajomstvo slovenských bankrotov firiem spočíva v tom, že o čo ubudlo v štátnej kase, o to pribudlo na súkromných kontách. Biele kone vyviezli firmu aj účtovníctvo. Všetko je v poriadku. Doupratované. Spálené. Občas aj s bielymi koňmi!  

Z t.č. 0903xxx 661 sms pre Petra Sýkoru  18.12.2007  o 12.33 hod.:

HPKplus,sro,kod12110100111 a N-stav,sro,kod 12110100122. Tieto projekty su na min.vystavby u M.Glvaca,vyzvaJPD2/2007/1.1/08. Skus s tym nieco urobit. Milan

Preštudovala som si predmetné projekty na google. Či dorazili do N-stavu aj nejaké financie z MV sa asi nedozvieme. Na Okružnú do Modry sa účtovníctvo nenosí.

Z t.č. xxx správa Petrovi Sýkorovi dňa 15 2.2007 o 11.38 hod. od štátneho tajomníka miniserstva výstavby Martina Glváča ako odpoveď na žiadosť o stretnutie a ako dôkaz, že pán Glváč mal pre Petra Sýkoru vždy čas:
„ Som na porade. Navrhujem termín v pondelok o 9h u nas na mv. OK? Ak je to súrne, mozem aj dnes“.

Pán Martin Glváč bol k Petrovi Sýkorovi ústretový. Niečo za niečo. Basketbal je puto. Aj Donar a.s. je puto. Aj mafia verzus politici je puto. Len netuším, ktorí z nich sú horší!

Túto moju časť venujem spomienke na JUDr. Ľubicu Kolesárovú. Ležala na mojom stole niekoľko dní. Požiadala som o jej zverejnenie až v momente, keď aj k nám zavanul optimistický vánok z ČR, a keď nám vyslali nádej, že aj u nás možno spravodlivosť dostihne každého. Moja rodina má za sebou, a stále prekonáva najťažšie obdobia života. Len preto, že vieme niečo, čo sme nikdy nemali vedieť. A že sa bránime. Týmto ďakujem všetkým priateľom, známym aj neznámym, ktorí nám pomohli a pomáhajú.

Viem, bola to ťažká púť čítaním pre nezainteresovaného. Taká bola aj cesta JUDr. Ľubice Kolesárovej. Ťažká a rýchla. Do večnosti. Ani jej manžel sa možno „nesamozavraždil“ sám. Čas ukáže. Smrť je občas vykúpením. A múdrosti, že živí raz budú závidieť mŕtvym ja celkom dobre rozumiem. Jej synčekovi a celej rodine želám, aby už nikdy nemuseli pocítiť zverstvá MAFIE! Sú kruté a nemilosrdné.  

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík 

 

    Facebook

Hlavná stránka