"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Krajský súd BratislavaJUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR
       

  Skorumpovaný a úplatný Krajský súd v Bratislave umožňuje mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi likvidovať vlastného syna k ekonomickej smrti s požehnaním smeráckej mafie, Štefana Harabina a Tomáša Boreca

          Miesto úvodu: z autentického rozhovoru Petra Sýkoru s osobou XY, ktorý sa dá preukázať, bol nasledovný: „koľko hovoríš, že ich je v senáte? Aha, tri kusy, dobre, teda na hlavu 2,5 milióna. Do troch dní to bude vybavené. V poriadku, rozhodnutie už poznám.“

          Naliehavo si kladiem otázku: sú vôbec konkrétne sudkyne na Krajskom súde v Bratislave, majúce ženskú podobu, skutočne ženami ktoré prišli na svet klasickým pôrodom? Hovorí im niečo Dohovor o právach dieťaťa a ostatných náležitostiach, ktoré k tomuto dohovoru patria? Nechápem, ako môžu takéto bezcitné sudcovské obludy priviesť na svet deti a aký asi môže byť inteligenčný kvocient ich manželov k ich imitácii ženskosti?          

          Vždy cítim bolesť pri srdci s nekonečným pocitom smútku, keď vidím fotografie židovských a nežidovských detičiek po príchode do koncentračného tábora, majúce hore dvihnuté ručičky – ako na nich mieria zbraňami fašistickí a nacistickí vojaci. Keďže sa už nejakú dobu angažujem v kauze nevinného dieťaťa mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, odkopnutého takým spôsobom, aby zišiel z tohto sveta systémom ekonomického vyhladovania, aký by nedokázal urobiť trebárs mafián s krvavými rukami majúcimi na svedomí dvadsať obetí, porovnávajúc to s týmto akože ľudským a sudcovským odpadom na Krajskom súde v Bratislave, viem si vcelku dobre predstaviť, ako na tieto detičky mieria zbrane smerácki mafiozovia, Štefan Harabin, Tomáš Borec či skorumpované a úplatné obludy majúce ženskú podobu z Krajského súdu v Bratislave. 

Už sa ani nesnažia skrývať esesácko – gestapácky cynizmus, ktorý považujú za súčasť svojho vládnutia

  
Mafiánsky zločinec Peter Sýkora, chránenec jedného z najvyšších mafiánskych zločincov Zoroslava Kollára, pre ktorého so svojimi bielymi koňmi robil a robí tú najšpinavšiu ekonomickú zločineckú činnosť, na ktorej taktiež profituje najzločineckejšia organizácia v histórii Slovenska – smerácka mafia – no aj zločinci z SDKÚ–DS, KDH, či im podobných strán, keď boli v koalícii, taktiež spoločne napáchali mnohomiliardové ekonomické škody, samozrejme, na ťarchu slovenského národa. Mňa len prekvapuje, ako sa k týmto zločinom systémom ekonomického vyhladovania či ekonomickej smrti stavia Zoroslav Kollár, ktorý mal byť pôvodne krstným otcom dieťaťa Petra Sýkoru. Tu sa treba trochu pozrieť do jeho minulosti, hoci raz príde doba, že budem o tom písať obšírnejšie. Tento špičkový mafián je v skutočnosti jedno zakomplexované kravské lajno, čo súvisí hlavne s jeho detstvom, keďže vyšiel z mimoriadne chudobného prostredia, čo doteraz pociťuje ako veľký hendikep. Z toho totiž vyplýva aj jeho povýšenecké správanie, vychádzajúce z jeho nazbíjaných miliónov za výdatnej pomoci zločincov z vysokej politiky, keď ich pomocou sa snaží nahrádzať svoje hendikepy a komplexy menejcennosti. Že je mimoriadne ješitný a pomstychtivý, to je už automatické u takých kravských lajen jeho typu. Rád sa obklopuje bohatstvom, hraničiacim priamo s mamonom a mimoriadne mu to imponuje, keď to môže verejne prezentovať.


Keďže som trochu odbočil, hlavne preto, aby si čitatelia vytvorili určitý obraz, vrátim sa opätovne k meritu veci. Skorumpovaná a úplatná sudcovská mafia z Krajského súdu v Bratislave jednoznačne dokazuje svojim mafiánskym chlebodarcom Petrovi Sýkorovi a Zoroslavovi Kollárovi, že bude robiť všetko pre to, aby dieťa Petra Sýkoru bolo naďalej bez výživného, že v tomto prípade si môžu dovoliť sa správať aj ako vrahovia, keďže majú požehnanie zločincov rozhodujúcich o chode tohto štátu a justície – smeráckej mafie, Štefana Harabina a Tomáša Boreca. Pokiaľ by Slovensko bolo demokratickým štátom, tak Peter Sýkora už by dávno sedel vo väzení za zločiny, ktorých sa dopustil voči vlastnému dieťaťu.

          Skoro rok trvalo sociálnym pracovníčkam a Okresnému súdu v Pezinku, keď sa jednoznačne stotožnili na základe podrobného spoznania so situáciou v prípade syna Petra Sýkoru a bolo vydané jednoznačné predbežné opatrenie a syn očakával, že Krajský súd v Bratislave si to osvojí a konečne bude dostávať právoplatné výživné, ktoré ukonči jeho ekonomické vyhladovanie – keďže od začiatku roka mu nebol poslaný ani cent. Lenže to by musela na dotyčnom krajskom súde dostať nezávislá sudkyňa, milujúca matka a žena s ľudským citom. Žiaľ, dostala to JUDr. Bianka Gelačíková, ktorá o tomto rozhodovala, nemôže byť ani žena, ani matka, ani nezávislá sudkyňa, keďže to zamietla zo stola. A to aj napriek tomu, že v tomto pol metra vysokom a 5 kg vážiacom spise – lebo táto sudcovská obluda bez toho, aby nazrela do spisu, si osvojila vyjadrenie mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, že je nemajetný a chorý – pritom tam bol dôkaz, že svoju „nemajetnosť“ dotyčný prezentoval kúpou pozemkov v hodnote cca 100 miliónov korún za pár týždňov po rozvode, ktoré vzápätí predáva za tú istú cenu. Mimochodom, prostitútky a slúžky z Národnej kriminálnej agentúry založenej zločineckou smeráckou mafiou na likvidáciu ich konkurencie, viď prípad otca a syna Salmonovcov, pokiaľ by sme sa im zložili na špeciálne pampersky, by sa mali začať zaujímať, PREČO, KEĎ NEMAL TIETO ČIASTKY V DAŇOVÝCH PRIZNANIACH, Z ČOHO ICH TESNE PO ROZVODE ZAPLATIL? A zároveň sa pýtať tohto sudcovského čuda, ktoré omylom prírody dostalo ženskú podobu, JUDr. Blanky Gelačíkovej, PREČO TO NEOZNÁMILA A NEDALA PREVERIŤ ORGÁNOM ČINNÝM V TRESTNOM KONANÍ? Keby slovenskú justíciu neriadili dvaja zločinci Štefan Harabin a Tomáš Borec, tak táto sudkyňa už by bola vyzlečená z talára.

          Mimochodom, tento „nemajetný“ chudáčik, toho času žijúci v Prahe a požívajúci ochranu českých politikov, polície – a akéhosi potácajúceho sa čuda s prepitým a prefajčeným mozgom, toho času na funkcii prezidenta menom Miloš Zeman, ani po troch mesiacoch neodpovedal na konkrétne dokumenty, ktoré mu boli ohľadom tohto mafiána doporučene poslané Svetovým združením bývalých československých politických väzňov. Ani sa nečudujem tomu, že s Robertom Ficom našli na túto tému spoločnú reč. Veď sociálni demokrati to je výkvet pretransformovaných komunisticko – fašistických zločincov. Práve v Prahe založil tento „nemajetný“ neplatič výživného tri spoločnosti, pričom do každej vložil 200 000 českých korún. Je ich jediným majiteľom, spoločnosti sídlia na lukratívnych adresách v centre Prahy, kde mesačný nájom je cca 50 tisíc českých korún.

          Paradoxné je aj to, že proti rozhodnutiu Okresného súdu v Pezinku, ktorý určil výšku výživného pre jeho syna Petra, sa otec odvolal, osobne to bolo podané na dotyčnom súde 28. 12. 2012, no skorumpovaná sudcovská mafia na Krajskom súde v Bratislave DOTERAZ NEVYDALA ŽIADNE ROZHODNUTIE, SYN JE UŽ ŠIESTY MESIAC BEZ VÝŽIVNÉHO, hoci v takýchto prípadoch rozhodujú do šiestich týždňov, pričom ich vôbec nezaujíma, ako toto dieťa žije. A Vás, zločineckých sudcovských gaunerov, zločineckých gaunerov zo smeráckej mafie, ktorej Peter Sýkora cez svoje biele kone pomocou ekonomickej trestnej činnosti pomohol k niekoľkým miliardám, pod dohľadom Štefana Harabina a Tomáša Boreca, statočne mlčia. Chápem Vás, Vy špinaví vrahovia, už sa nemôžete dočkať, kedy sa naplnia slová mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, adresované jeho exmanželke a synovi, „JA VÁS ZLIKVIDUJEM.“

Vladimír Pavlík

    Facebook

Hlavná stránka