"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry - 49. časť

Dokedy chcete mlčať, zločinci z politických mafií, hlavne tej smeráckej – a Vy, zbabelí sráči, ktorí ste riadili a riadite políciu, prokuratúru a súdy?JUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR

  Dnes, vážení čitatelia, keď sa Vám neustále vtĺka do hláv, že niet peňazí pre zdravotné sestry, učiteľov, živnostníkov či drobných živnostníkov, na sociálnu sféru, podporu a rozvoj rodiny, dotácie pre poľnohospodárov, pričom by som mohol pokračovať donekonečna, skrátka, peniaze nie sú na nič, čo má byť na prospech štátu a jeho občanov. To ale neplatí pre zločinecké mafie typu Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru, Penty, J&T a im podobných, ktorí z úzadia riadia tento štát, zločinci z vysokej politiky zhlukujúci sa v politických stranách sú ich eseročkami, pričom ponížené prostitútky a slúžky ktoré riadili a riadia políciu, prokuratúru a súdy sa starajú o beztrestnosť týchto gaunerov a arcizlodejov. Zatiaľ čo Slovensko smeruje do bankrotu, oni naďalej kradnú plným priehrštím, pričom im vôbec neprekáža, že ich blahobyt je založený na ľudskom utrpení a nešťastí. Dve statočné ženy, ktoré boli dohnané do zúfalstva mafiánskym zločineckým gaunerom Petrom Sýkorom, Ing. Danka Bobeková, jeho bývalá svokra, jej dcéra Hedviga, jeho bývalá manželka, teda, robia to, čo by mal robiť tento štát, spoločne s políciou, prokuratúrou a súdmi. Paradoxne, títo všetci sa spojili so zločineckými mafiami Petra Sýkoru a Zoroslava Kollára na likvidácii tejto rodiny. Keďže prípad je už dostatočne medializovaný, známy aj za hranicami, bez záujmu slovenských mediálnych prostitútok v službách mafie, ich pôvodný plán, popraviť tieto dve ženy, im zatiaľ nevyšiel, tak sa ich snažia dohnať k ekonomickej smrti.

          Názorným príkladom toho je skorumpovaná sudcovská mafia na Krajskom súde v Bratislave, kde sudkyňa JUDr. Bianka Gelačíková, toto čudo v ľudskej podobe, ktoré omylom prírody dostalo ženskú podobu – asi matka príroda musela byť vtedy riadne pod parou, alebo bola sfetovaná. Paradoxne, táto žena má rozhodovať o právach dieťaťa, pričom práve ona dotyčné dieťa likviduje – podrobnosti sú v 48. časti Svedectva bývalej mafiánovej svokry. Podľa vyjadrenie matky Petra Sýkoru: „by práva dieťaťa mali byť prirodzene nadradené všetkým ostatným záujmom. Veď táto žena nerozhoduje o mne, ale súd by si mal všimnúť, že ja sa nesúdim o nič, aj keď si uvedomujem, že majetok v deň nášho rozvodu bol cca 20 miliónov eur – a z tej polovice, ktorá mi právom prináleží, by som ani netušila, čo je to súd o výživnom dieťaťa. Nakoľko bol rozvod pod psychickým aj fyzickým nátlakom, podpísala som všetko, veriac, že ten muž, ktorý 15 rokov zasypával syna neskutočným majetkom, ale čo bolo pre mňa rozhodujúce, hlavne láskou, by som nikdy neuverila, že raz takto ublíži dieťaťu. Ja sa ďalej nesúdim o svoju polovicu, pričom viem, ŽE NÁSKOK MAFIE JE TISÍC KILOMETROV PRED VAMI, A VY STE LEN NIMI PLATENÍ PODDANÍ NA ICH CESTE. Ale výživné na moje dieťa je iná pesnička, „vážení“. Pre mňa ako ženu, dieťa znamená – čistý človek! V nedávnych časoch aj deti ľudí, ktorých som nemusela, boli deťmi, ktorým by som pomohla – a aj pomohla dotáciou, ak boli zo sociálne slabších skupín. Nezáleží na tom, akých má rodičov, ale ich úprimný úsmev a spontánny rozhovor, je tak najprirodzenejšia vec, ktorú si Vy, neviete uvedomiť. Aj za stratu celého majetku mám skúsenosti, ktoré sa nedajú zaplatiť ani tými mojimi „stratenými“ miliónmi. Že právo na Slovensku neexistuje ani pre tých, kde by malo byť samozrejmosťou. A to sú deti!“

          Preto verejne vyzývam dva krky a hlavy tejto sudcovskej mafiánskej chobotnice, Štefana Harabina, predsedu Najvyššieho súdu SR a Tomáša Boreca, ministra spravodlivosti, aby sa k tomu vyjadrili, lebo táto sudkyňa nemá právo nosiť talár. A nech si taktiež overia, prečo syn Petra Sýkoru doteraz od začiatku roka nedostal ani cent výživného zásluhou skorumpovanej sudcovskej mafie na Krajskom súde v Bratislave pod dohľadom smeráckej mafie. Viem si všetkých troch predstaviť v najdrsnejšej ére hitlerovského fašizmu a nacizmu, ako v čiernych esesáckych uniformách ženú do plynu židovské a nežidovské detičky – a v ich tvárach nie je ani štipka súcitu, presne tak, ako keď zobú z ruky mafiánskemu zločincovi Petrovi Sýkorovi, aby sa naplnilo to jeho povestné, ktoré odkázal synovi a exmanželke, „ja Vás zlikvidujem.“ Preto sa ani nemožno čudovať, že doteraz jeho syn zásluhou tejto mafie (Smer, Krajský súd v Bratislave, Harabin, Borec) nedostal od začiatku roka ani cent výživného – a vôbec ich nezaujíma, že sú tu porušované najzákladnejšie práva dieťaťa.

          Tentoraz budete zoznámení s trochu vyšším levelom, ale ani to nebude konečným vrcholom. Ten bude tomuto národu, ktorý je z 80 % len poníženým stádom, postupne dávkovaný – a vlastne, tým to ani nie je určené. Určené je to tomu zvyšku – tým 20-tim percentám, ktorí nadstavujú svoju kožu aj za tých 80 % zbabelých a hrajúcich sa na zvrchovaných Slovákov. Hoci, skôr by im pristali okolo krku omotané zvončeky, potom v poníženom predklone počkať na ujka Gašparoviča, ktorý im veľkodušne zahrá na fujare, potom odpochodujú na určené miesto, kde im hlavný baran nasľubuje svetlejšie zajtrajšky, spoločne schvália plán, že sa postaví päť mostov cez rieky, ktoré ale neexistujú, no dodatočne sa po postavení mostu vytvoria.

         

Slovenské KOLESO – ne – ŠŤASTIA !

Na Slovensku sa dlhodobo dejú prečudesné veci.

          Najčestnejší z čestných slovenskí právnici ponúkajú služby našim nevedomým ministrom za milióny eur, keď tí istí ministri tvrdia, že štátna kasa je takmer prázdna. Parlamentný výbor na to určený už nebude „kecať“ do záležitostí tunelovania VSS. Lebo Gorila sa na Kačicu zmenila. Výber daní je katastrofálny, všetci to vieme, ale môžu za to len Salmanovci, Vareha a ešte zopár nepodstatných „gauneríkov,“ čo s nepodstatnými gauneríkmi daňových úradov sú medializovaní, aby prekryli našich skutočných gaunerov nebývalých rozmerov? Tí megapodvodníci si naďalej užívajú a tešia sa celospoločenskej akceptácii vo vyškrobených bielych golieroch, a svojej zaručenej beztrestnosti. Majú na to. Svoje kontá!

          Jeden z nich, mnou už spomenutý spriaznenec s Petrom Sýkorom, Borisom Chovancom, či právnickou elitou Slovenska, J.Oleš, veľkopodnikateľ, honorárny konzul, na Slovensku označovaný ako šéf zločineckej skupiny v kauze kyselinári sa musel o spravodlivosť uchádzať v susednom Rakúsku. Tam mu jeho biznis s drogami z „nepochopiteľných“ príčin neboli ochotní akceptovať a jeho obchod s 2,6 kg kokaínu ocenili na väzbu v paláci. Justičnom. Slovenská polícia má konečne vzor. V tej rakúskej.

          Raz som otvorila telefón s sms-kami a rozhodla som sa vytočiť telefónne číslo, ktoré bolo najfrekventovanejšie. Patrilo Michalovi Kocianovi. Bolo však v tom čase nedostupné. Žiaľ. Možno by všetko dnes bolo celkom inak. Ďalšie v poradí bolo telefónne číslo Tibora Fuzeka. A zazvonilo. Ostatné som popísala. Biely kôň, ktorý za pár grošov zradí. Ako zradil Judáš za tridsať strieborných. A dodnes si Tibor Fuzek a jeho kumpáni, ktorých po telefonáte so mnou vytočil zrejme neuvedomili, že to bol práve on, ktorý mi dal presný návod, kde mám hľadať pravdu o gauneroch. Už vtedy som s ním tú kávu odmietla. Tušila som, že by sme sedeli možno priamo „na muške„. Áno, IN FLUVAL bolo to, čo Tibora Fuzeka vydesilo ako moja otázka, kto je biely kôň Slávka Ignácová, čo sa odvážil na svoje bedrá prevziať takú ťarchu....od neho som vedela, že tento biely kôň všetko prevzal bez účtovníctva a bez náležitej odmeny. A tam som teda začal podrobne pátrať. Túto jedinú kauzu som nepopísala podrobne preto, lebo sa v nej celým prierezom intenzívne upratovalo. Netušila som, že sa bude upratovať tak dokonale, a pre mnohých bolestne. Ale Mafia je, žiaľ, taká.....

          Keď som z kruhov mafie získala mnohé informácie o tom, že zoskupenie okolo môjho ex zaťa je vlastne zoskupením nebezpečným, že si zachránim „kožu„ len v prípade, že zverejním môj problém, lebo mafia sa polície neobáva, dlho som sa s tou situáciou nevedela stotožniť. Keď som denne študovala všetky dokumenty, sms, google, Obchodný register, foaf a články o zainteresovaných osobách, konfrontovala ich s mojou osobnou a miestnou znalosťou, pochopila som, o čom sa ma snažia poľudštení jednotlivci mafie presvedčiť. Aby som sa bránila, rodinu chránila a aby som to nevzdala. Uverila som tejto časti mafii a dnes viem, že to bolo moje správne rozhodnutie, pokúsiť sa mafiu zverejniť! A viem, že jediný, kto mi pomohol, bol Vladimír Pavlík. Lebo niektorí novinári a mafia sa majú radi....

 

Salmanovci, Somorovský,  poltárske biele kone a tí ostatní....

          AB Kozmetiku štátny podnik, jeden z prvých privatizovaných štátnych podnikov sprivatizovali pôvodní zamestnanci a manažéri, keď vyhrali súboj s americkou spoločnosťou Palmolive. Samozrejme s požehnaním politických a privatizačných darebákov, či tunelárom oddaného FNM! Slovenskí záujemcovia kúpili podnik za 250 miliónov Sk, predtým údajne lobovali u poslancov HZDS, podnik preplatili vysoko nad účtovnú hodnotu, precenili svoje manažérske schopnosti a v roku 2003 skončila firma v konkurze.

          AB Kozmetika štátny podnik bol zapísaný do OR v roku 1990 a vymazaný v roku 1995. Štátny podnik bol zrušený bez likvidácie na základe schváleného privatizačného projektu. Štatutármi boli Ing. Jozef Černák – riaditeľ, Ing. František Mačuga.
Račianska a.s. v konkurze, Račianska 155 Bratislava, predtým s názvom AB Kozmetika a.s. Bratislava, pôvodne Prvá kozmetická a.s., zapísaná do OR v roku 1993.
Štatutármi sa stali Ing. František Mačuga, Ing. Jozef Černák, Peter Cintula, Ing. Dušan Iľko,
V DR pôsobil aj JUDr. Anton Kuchárik.
V roku 2002 sa osobnosti na postoch štatutárov aj v DR významne zmenili: Do vedenia firmy zasadli biele kone z Poltára !
Miroslav Piater, Martin Pinka, Radoslav Rada
V DR zasadol Július Kulich
Konkurz spoločnosti, vyhlásený v roku 2003 bol teda podľa môjho podozrenia podrobne pripravený!  Biele kone zvyčajne rozhodujú o máločom, ak vôbec o niečom.

Pôvodní manažéri založili spoločnosť FDP, spol.s.r.o., Račianska 155 Bratislava. Zapísaná do OR bola v roku 1996 a vymazaná z OR v roku 1998, nakoľko sa premenovala na
akciovú spoločnosť. Spoločníkmi a štatutármi boli Ing. František Mačuga, Ing. Jozef Černák a Peter Cintula.

          Pôvodná spoločnosť FDP, spol.s.r.o. výrobný proces zvládala 10 rokov, nezvládla však splácať záväzky voči FNM. Manažéri spoločnosti našli vhodného investora, za koľko kúpili podkapitalizovanú spoločnosť neprezradila ani jedna strana. Spoločnosť FDP a.s. Bratislava vlastnila 70 % akcií AB Kozmetiky, hlavní manažéri však spoločnosť opustili. Konateľ spoločnosti Tomáš Maroš poskytol vyjadrenie, že s výrobou nezačali vzhľadom na vyhlásený konkurz spoločnosti. FDP a.s. sa v roku 2012 premiestnila z Bratislavy do Stupavy, zmenila obchodné meno a od roku 2012 je jediným štatutárom Tomáš Maroš. S Tomášom Marošom v spoločnosti FDP a.s. pôsobil v roku 2003 a 2004 aj Mgr. Robert Bockanič z Nitry. Prepojenie Tomáša Mareša na politické špičky a Pentu je významné.

Mgr. Róbert Bockanič:

AKS, a.s.,Bratislava, zapísaná v roku 1997 a dobrovoľne vymazaná v roku 2000.
Štatutárny orgán: Mgr. Jaroslav Haščák, JUDr. Martin Kúšik, Mgr. Marek Dospiva
DR: Mgr. Dušan Krahulec...
Likvidátor: Mgr. Róbert Bockanič !
Spoločnosť AKS, a.s. sa zlúčila s Penta brokers, a.s. o.c.p. a PENTUM, spol. s.r.o.

STRATÉGIA Invest, investičný fond a.s.,/ bývalý VÚB kupón / Ružová Dolina 6 Bratislava 1991-1997, ZI  10 013 362 000 Sk  mohli páni privatizovať vo veľkom.
JUDr. Zoroslav Kollár, Mgr. Juraj Herko, Mgr. Jaroslav Haščák, Mgr. Martin Kúšik, Mgr. Marek Dospiva...

Tomáš Maroš bol významne prepojený okrem poslancov za HZDS aj s poslancom za SMER –SD Ing. Danielom Duchoňom / bývalým štátnym tajomníkom rezortu obrany!/:

AB Capital a.s. Stupava, zapísaná v roku 2004 na adrese Račianska 155 Bratislava, v roku 2012 zmena sídla do Stupavy a 24.4.2013 dobrovoľne vymazaná!
 Pôsobili v nej: Ing. Daniel Duchoň, Vladimír Maroš, Martina Kánová, Ing. Vladimír Štric, Zuzana Hamšíková, Ferdinand Hamšík, Tomáš Maroš.

Prvá správcovská vodárenská spoločnosť a.s. Stupava
zapísaná v roku 2004, pôvodne na Račianskej 155 Bratislava, od roku 2012 zmena sídla do Stupavy.
V DR pôsobil od roku 2004do roku 2006 Ing. Sergej Salmanov. Od roku 2006 sa ujali funkcií v DR Ferdinand Hamšík, Zuzana Marošová, Viliam Maroš.
Stupavská investičná, spol. s.r.o. Stupava- štatutárny orgán do roku 2005 Ing. Daniel Duchoň, od roku 2005 Tomáš Maroš. Do roku 2012 bol v spoločnosti americký spoločník, od roku 2012 je spoločníkom FDP Real Estate & Investments a.s. Stupava, pôvodne FDP a.s..

Prepojenie Ing. Daniela Duchoňa aj Tomáša Mareša v reťazení obchodných spoločností je oveľa významnejšie, pre tento prípad však postačujúce.

Konkurz na AB Kozmetiku a.s. bol vyhlásený v roku 2003!.

Firmu FDP a.s. odkúpila spoločnosť Danubia INV.Company s.r.o. Bratislava, ktorej konateľom a spoločníkom bol rovnako Tomáš Maroš, ďalším spoločníkom Dušan Lukáč.
Vraj kapitál mali zo zahraničia. Spoločnosť prešla zmenami adries sídiel, pristavila sa na okamih aj v Senici a zakotvila v Močenku s českým novým spoločníkom a štatutárom zápisom 7.12.2012! Močenok a Šahy, médiami skloňované v súvislosti s políciou! Prepojenie českého podnikateľa sídliaceho v Močenku v súvislosti s myjavskými, či ďalšími spoločnosťami a konateľmi – BK s daňovými únikmi nie je v tomto kontexte rovnako účelné.

Obchodnú činnosť AB Kozmetiky a.s. mala zabezpečovať spoločnosť:
AG Kozmetika group, s.r.o. Račianska 155 Bratislava, zapísaná 23.1.2003,

Spoločníci : FLUVAL s.r.o. Veľký Meder od roku 2003, FDP a.s. Bratislava, Ing. Daniel Duchoň prevzal 10% ný podiel FDP a.s. dňa 20.3.2003. jeho podiel prevzala spoločnosť SGS Invest s.r.o./ Alexander, Nina Salmanovovci/ Bratislava 27.4.2005, 13.4. 2007 prevzala podiel SGS Invest s.r.o. spoločnosť Fluval s.r.o. a 1.5.2007 podiel Fluvalu s.r.o. prevzal Marcel Pachota z Poltára, s uvedením bydliska Kalinovo. Vtedy bol v spoločnosti Fluval s.r.o. spoločník a štatutár Pavol Miko.

Štatutárny orgán:
Ing. Daniel Duchoň 2003-2005, Tomáš Maroš január až marec 2003, Alexander Salmanov 2005-2007, Marcel Pachota 2005-2012 !
V roku 2012 zmenila spoločnosť sídlo do Martina, zmenila svoj obchodný názov a jediným spoločníkom sa stala spoločnosť CBN – SOBRANA s.r.o. Bratislava! Súdny čitateľ v OR SR pochopí. Do Komárna sa zatiaľ púšťať radšej nebudem. V roku 2012 čistička firiem bola zdá sa, veľmi vyťažená!

Fluval s.r.o. mala v spoločnosti 90 % -ný podiel, FDP a.s. 10%-ný podiel.
AB Kozmetika Group chcela začať výrobu pod pôvodnou značkou AB Kozmetiky. Výrobu však nezačala vzhľadom na vyhlásenie konkurzu. Aj keď pán riaditeľ Duchoň uvažoval so začiatkom výroby v mesiaci apríli. Čo sa stalo s výrobnou značkou AB Kozmetiky? Získala ju spoločnosť FLUVAL s.r.o., spoločník spoločnosti AB Kozmetika group, s.r.o. ešte pred konkurzom aj so strojmi pôvodnej firmy.

Voči Firme Adiemus vraj mala spoločnosť AB Kozmetika a.s. záväzok 7.5 mil Sk, na základe exekúcie prišla o svoje stroje a obchodnú značku, ktoré koncom roka 2002 prešli na spoločnosť FLUVAL s.r.o. Povráva sa, že v rozpore s dobrými mravmi a neoprávnene. A že záväzok mohol byť fiktívny.  To  je bežná obyčaj konkurznej mafie.

Kto ovládal ADIEMUS?
Spoločnosť RB, o.c.o., a.s. vznikla 12.5.1998. ZI 5 000 000.- Sk
Štatutárny orgán: Ing. Richard Bagin, Ing. Natália Bezáková, Ing. Gustav Pernecký !
DR: JUDr. Miroslav Abelovský, RNDr. Vladimír Kukliš, Ing. Zora Urbanovská, JUDr. Emília Matrtajová!

12.10.1998 zmena obchodného mena na : ADIEMUS, o.c.p., a.s. 12.5.2003 zmena obchodného mena na ADIEMUS a.s. a zmena sídla zo Zvolena na Račiansku do Bratislavy.

Od 17.1.2013 ! zmena obchodného mena na Alfa finance a.s. a zmena akcionára na Ing. Pavol Križan, Dubnica nad Váhom!

Pavol Križan:

Podľa OR SR je prvou blízkou firmou REAL Štúdio K.F.A. Bratislava s.r.o., o ktorej som sa sa niekoľkokrát zmienila. Do Dubnice zmenila sídlo 25.9.2012! Spoločníkom sa stal 9.11.2011 NULIM MEESAT Z THAJSKA! V spoločnosti pôsobil Marian Kočner, a firma spoločníka rekonštruovala Petrovi Sýkorovi and company reštauráciu v Rakúsku.

V mafii vraj pôsobia veľmi inteligentní gauneri. Je to možné. Ich primitivizmus a hlúposť je však na hrane únosnosti najmä vtedy, keď od bezmocnosti krútia koleso nešťastia. Aby zakryli svoje stopy po špine, ktorou kráčali a v ktorej sa zabahnili! Zdá sa, že kolesom otáčajú naďalej. Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne, hovorí staré múdre príslovie. Pozor páni a dámy, aby Vám raz v tom kolese nezostal vlastný krk!

JUDr. Miroslav Abelovský:
V spoločnosti PLUTO, spol. s.r.o. Banská Bystrica s daňovým nedoplatkom v roku 2007
€ 464 717, čo je    mil. Sk je spoločníkom s Ing. Róbertom Rigom. V Zbierke listín som sa nedozvedela nič, nakoľko tam nič nie je založené. Ing. Róbert Rigo pôsobí v dozornej rade Stredoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb a.s. v Banskej Bystrici, V spoločnosti G.B.T. a.s. pôsobil s Ivanom Kiňom a Igorom Šulajom, s MUDr. Erikou Bílou pôsobil v Medical Group SK a.s. Košice. MUDr. Erika Bílá je štatutárom vo farmaceutických spoločnostiach, v ktorých bol spoločníkom aj Mgr. Pavol Paška z Košíc. V mnohých je dnes jediným spoločníkom česká spoločnosť MEDICAL GROUP EUROPE Praha 5. Zdravoobchod, optika, farmácie, to všetko je v „správnych„ rukách, na farbe trička nezáleží.

EMERS a.s. Tehelná Zvolen, zapísaná v roku 1996, vymazaná z OR v roku 2005, keď bol zamietnutý konkurz pre nedostatok majetku. V štatutárnom orgáne pôsobila JUDr. Emília Matrtajová a v DR JUDr. Miroslav Abelovský.

JUDr. Emília Matrtajová:
EMERS, spol.s.r.o. v konkurze Nové Mesto nad Váhom, neskôr Častkovce, vznikla v roku 1991, od roku 1993 so zmenou sídla Častkovce.
Spoločníci: JUDr. Roman Bušo, Miroslav Bušo, Ing. Pavol Jurčo, Sergej Miňajlenko, Ing. Miroslav Skovajsa.
Spoločníkom od roku 1998 bola spoločnosť EKOTRADING-INKFLOW  a.s. Bratislava
Zapísaná v roku 1995, vymazaná v roku 2006, keď ju súd zrušil bez likvidácie!

Na spoločnosť EMERS, spol.s.r.o. bol vyhlásený konkurz v roku 2002 a konkurznou správkyňou bola vymenovaná JUDr. EVA ČERVEŇANSKÁ ! spriaznená osoba s JUDr. Borisom Chovancom, Petrom Sýkorom, Zoroslavom Kollárom, a ďalšími...vo vraj neexistujúcej, podľa ministra vnútra Róberta Kaliňáka, konkurznej mafii, a ďalšími z finančných skupín...a ďalšími...až na Ukrajine.

Viem o fiktívnych vkladoch do spoločnosti EMERS, spol. s.r.o. cez spriaznené osoby.   AJ O TOM NICHOLSON VEDEL, NO NEPOVEDAL...,

Bola pohľadávka voči AB Kozmetike a.s. v konkurze vo výške 7.5 mil. Sk fiktívna? 
Bola značka AB Kozmetiky v majetku Fluvalu oprávnene? To sa už nedozvieme, Pavol Miko je nezvestný, k Slávke Ignácovej účtovníctvo nedorazilo. Možno ho vytopilo. Ako to z Donaru a.s. 

V konkurznom konaní AB Kozmetiky a.s., v súčasnosti Račianska a.s. bola spoločnosť CASTIS Invest a.s. Bratislava za ktorou bol JUDr.Zoroslav Kollár.

Spoločnosť bola najväčším veriteľom a teda najdôležitejším „hráčom„ v konkurznom konaní. Castis Invest , ku ktorému sa „dostali„ dve najväčšie pohľadávky FNM / 115 mil. Sk/ a Istrokapitálu cez Pentu a ďalšie spoločnosti, rovnako v speňažení podstaty odkúpila nehnuteľnosti a pozemky úpadcu, ktoré obratom predali. V roku 2007 Castis Invest podal návrh na výmenu konkurznej správkyne, ktorou do roku 2006 bola Martina Mrázová. Castis Invest a.s. sa snažil o jej odvolanie na schôdzi konkurzných veriteľov. Bol však neúspešný, jeden z veriteľov podal námietku. Castis Invest rovnako žaloval sudcu, ktorý spravoval konkurz za odvolanie osobitného správcu Miloša Krištofa, ktorý neinformoval Martinu Mrázovú o speňaženom výťažku a mal na svedomí ďalšie priestupky. Castis Invest rovnako inicioval zbavenie funkcie konkurznej správkyne Martiny Mrázovej. Šéfom firmy Castis Invest bol Bohuš Kaliarik. Možno by vedel povedať, ako to bolo so žalobou správkyne Mrázovej voči Fluvalu o obchodnú značku AB Kozmetiky. Konkurzným správcom sa stal po výmene JUDr. Oliver Korec. Spriaznená osoba Zoroslava Kollára!
Ing. Miloš Krištof pôsobil v spoločnosti Zoroslava Kollára BONUS v.o.s. Bratislava.

Ing. Bohuš Kaliarik pôsobil spolu s Ing. Dušanom Hechtom / Novofrukt Nové Zámky/ a JUDr. Pavlom Lazarom vo významných obchodných spoločnostiach, pričom rovnako Dušan Hecht a Pavol Lazar sú spriaznenými osobami  skupiny okolo Zoroslava Kollára, Petra Sýkoru, Borisa Chovanca a iných...

A čo v podstate Castis Invest je a kto v nej pôsobil?
Ing. Peter Szivos, Ing. Andrea Nagyová, Ing. Patrik Anina, Ing. Bohuš Koliarik, Ing. Sven Harman, Ing. Vladimír Nemec,  JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Peter Lacko, Ing. Eva Petríková, JUDr. Oliver Korec, Ing. Andrea Puskailer.

Ing.Peter Szivos:
MOZITEX & CO s.r.o. v likvidácii, založená 1993, vymazaná 1998 !
ďalšia ukážka spoločensky akceptovateľného pokračovania podnikateľskej činnosti podnikateľskej elity Slovenska! Kto v spoločnosti pôsobil?
JUDr. Zoroslav Kollár, Peter Sýkora, Tibor Fuzek, a ďalej pokračovať ani nemusím...

V roku 2007 dodávala kozmetické výrobky pod značkou firma AB cosmetics v Šamoríne:
Založená v roku 2006 v Šamoríne, od roku 2011 zmena sídla v Trnave!
Spoločníci do roku 2011: Sergej Salmanov, Ľubomír Somorovský. Od 22.12.2011 sa stala spoločníkom: FINSTAR INVESTMENTS LTD Spojené kráľovstvo. A jediným štatutárom Ľubomír Somorovský.
Produkciu prevzala od AB Kozmetiky Group. A tam sa všetko končí. Končí?

AB Kozmatika a.s. Bratislava je dodnes spoločníkom Inštitútu lekárskej kozmetiky na Račianskej 155 v Bratislave, podľa OR sú štatutármi „ konatelia“ a viac nič som sa dozvedieť nemohla. Zbierka listín je od roku 1996 prázdna. Čitateľ nech si urobí vlastný úsudok.

Pavol Miko je nezvestný, JUDr. Ľubicu Kolesárovú brutálne zavraždili, čistička firiem pokračuje, Salmanovovci sú za mrežami, klient zavraždenej právničky Mikuláš Vareha rovnako, a mafia chce ďalšie krky.  Jedni z kolesa ne - šťastia sú TAM, iní  z toho istého sa tešia pracovným, politickým, podnikateľským, či iným úspechom! Kto kolesom točí?
Na Slovensku je to tak! Dokedy? A kto kolesom točí?

Ak dožijem, jubilejnú päťdesiatu časť venujem JUDr. Ľubici Kolesárovej a dám si na nej mimoriadne záležať. To vám, MAFI, VEREJNE SĽUBUJEM!

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík

    Facebook

Hlavná stránka