"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Svedectvo bývalej mafiánovej svokry - 47. časť

Mafiozo Peter Sýkora robiaci najšpinavšiu prácu pre mafioza Zoroslava Kollára usvedčený z klamstvaJUDr. Boris Chovanec – zločinec a netvor v ľudskej podobe v Správnej rade TASR
Zoroslav Kollár je ochotný zaplatiť 100 000 euro za krk Ing. D.B. a jej dcéry
       

    Mafiozo Peter Sýkora, ktorému zobe z ruky skorumpovaná sudcovská verbež na Krajskom súde v Bratislave, ktorá robí všetko pre to, aby jeho syn naďalej nevidel ani cent z výživného, ktoré mu bolo určené Okresným súdom v Pezinku. Asi si musí byť veľmi istý, keďže sa do korumpovania takýchto sudcov vrážajú ťažké peniaze a mafia už dopredu vie, aký bude výsledok zo strany súdu, samozrejme v ich prospech a ich zisky budú desaťnásobne či viacnásobne väčšie ako sumy, ktoré boli vrazené do podplatenia takejto sudcovskej mafie na Krajskom súde v Bratislave. Pripojím jednu takú názornú ukážku telefonického rozhovoru mafioza Petra Sýkoru so sprostredkovateľom XY, z nedávnych časov, ohľadom sumy idúcej na podplatenie v slovenských korunách. „Koľko hovoríš, že ich je v senáte? Aha, tri kusy, dobre, teda na hlavu 2,5 milióna. V pohode, rozhodnutie už poznám.“ Keďže sme dostali ďalšiu informáciu, že Zoroslav Kollár naďalej chce vyplatiť odmenu za likvidáciu Ing. D.B. a jej dcéry , hoci nie každému z okolia Zoroslava Kollára sa to páči. A chcel by som odkázať aj jeho šéfom z Penty ako aj tej druhej finančnej skupine J&T, aby ho trochu umravnili. Peter Sýkora si musí uvedomiť, že aj keď sa voči exmanželke a synovi zachoval ako tá najposlednejšia špina, za pomoci zločineckého a skorumpovaného Slovenska, teda tých, čo tento štát riadia, ich zraziť na kolená, nemožno sa čudovať ich zúfalej reakcii. Neskôr o tom bude podrobne hovoriť článok: „Sila“ a sila mafie.

          Ako som už naznačil, Peter Sýkora s podporou zločinecko-zlodejského štátu a skorumpovanej či úplatnej sudcovskej mafie robí všetko pre to, aby exmanželku a syna dohnal až k ekonomickému dnu – ekonomickej smrti. A že metódy si pritom nevyberá, vrátane klamania štátnych orgánov – polície, si tentoraz názorne zdokumentujeme. Možno, viacerí z Vás, keď si tieto dokumenty pozrú, ktoré ho usvedčujú z totálneho klamstva, či už ním písaného listu policajtke v Modre či hrubého osočovania exmanželky, možno si aj položíte otázku, či mu netransplantovali tú pečeň z nejakej šialenej kravy?

Ing. D.B.
Vladimír Pavlík    Facebook


Hlavná stránka